ÇİĞDEMLE NAĞMELER-
d

[2017-01-14 15:18:21] Mike Leoni -

Gonlunden gecen istedigin bir Parçayı taaaa uzaklara göndermeni rica ediyorum. Sevgiyle kal

/

[2016-11-26 16:03:05] Muhammed ali -

Hayirli geceler ben ali lakaben doktor derler acik cezaevinden cikali 6 saat oldu hozan aytacdan doktor parcasi ve tum guzel parcalar van acik cezaevinden 12 kogusta bulunan abilerime ve sizlere armagan olsun unuttu sanmasinlar Rabbim tum mahkumlarin yar ve yardimcisi olsun kolay gelsin

/

[2016-11-19 15:40:19] Aysel alkan -

Slm şahan 55 dr 188 plakalı araçda şehir halinde seni dinliyoruz aşkım herşeyim yalçın Güle sıradaki parçayı gönderirmisin onu çok sevdiğimi söylemisin

/

[2016-11-19 15:43:05] salih akkuş -

Yusuf abee ben adem ve murat seni dinliyoruz. şarkı gönder muhteşem üçlü

/

[2016-10-28 19:00:22] Fecri Barlık -

İyi akşamlar. Siirt'ten bir fırsatını bulup sizi dinliyoruz. Zeki hocama yağmur taneleri kadar selamlar. Zeki hocamdan Mona Roza şiirini istiyoruz. Siirtten selam ve sevgiler

/

[2016-09-24 15:13:03] VanLı Sino -

S.a Kaptan aBım ıyı yayınLar Sinan Kardeşim Ben Herzamankı Gıbı Damara Devam SevılıyorSun :D

/

[2016-09-17 15:05:10] nurullah kara -

size zahmet ahmet kaya olmasaydı sonumuz böyle çalarmısınız iyi yayınlar

/

[2016-08-20 14:15:23] fırat özsoy -

Sewgilerimle van saraydan yaziyorum muslum gurses ten yaktin beni dunya parcasini calarsaniz sewinirim

/

[2016-08-06 15:23:20] enes tanyildiz -

Usta neset ustadan evvelim parcasini calar misin Karanlık coktukçe biraz daha özler oldum seni Yıldızları seçemiyorum sigaramdan çıkan ucuz duman yuzunden Az kaldi ama Hemde cok az Icime seni hapsetmeme az kaldı Zelisim

/

[2016-07-30 15:12:14] Gül gül -

Merhaba abi iyi yayınlar Selda bağcan dan ahmedim türküsünü çalabilirmisin sana zahmet özel birine armağan ediyorum o kendini biliyor :)

/


Anasayfa » Tutku Haber » Putin’i gölgede bırakan bir muhalefet…

Putin’i gölgede bırakan bir muhalefet…
Markar Esayan : Putin’i gölgede bırakan bir muhalefet…
 
 
Başbakan Ahmet Davutoğlu, dünkü grup konuşmasında, Rus uçağının düşürülmesi sonrasında muhalefetin, özellikle de CHP'nin tepkisini eleştirirken, Paris ile Ankara saldırısını yeniden mukayese etti, net bilgiler verdi. Ortaya çıkan manzara iç karartıcıydı.
 
 
 
Sayın Kılıçdaroğlu'nun, sınırlarımızı ihlal eden ve Rus savaş uçağının düşürülmesi sonrasında yaptığı açıklamalara bir bakalım.
“Suriye'de geldiğimiz nokta herkesin kazandığı ama Türkiye'nin kaybettiği noktadır. Sınırımızı ihlal etti diye Rusya'nın uçağını düşürdünüz. Peki bu tabloyu kim yarattı? Düşürülen uçak sonrası arka arkaya tutarsız açıklamalar yapılıyor. Böyle bir yönetim Türkiye'ye ve bölgeye felaket getirir. Bölgede taraf olan devletlerin sağduyuyla hareket etmesi gerekir.”
 
 
Ve…
“Kaldı ki, Türkmenlere de yeteri kadar sahip çıkılmadı.”
Gayrı milli ve gayrı yerli olmanın sözlük tanımı bu açıklamalarda saklı…
Ama tersten.
 
 
Herhalde Sayın Kılıçdaroğlu, o iki Rus uçağının Türkmen soydaşlarımızı bombalamaya gittiğini bilmiyor. Belki de biliyordur. Ama fark etmez; yapacağı açıklama her halükarda bu olacaktı.
FETÖ'nün MİT TIR'ları üzerinden yaptığı kirli operasyonun da en ateşli savunucusu ve avukatı olmuştu CHP…
 
 
O MİT TIR'ları Bayırbucak Türkmenlerine insani yardım götürüyordu. Kaldı ki, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dediği üzere, silah götürse ne olurdu ki?
 
 
Şimdi, nasıl olup da Hükümetin Türkmenlere yardım etmediğini söyleme cüretini gösteriyorsunuz? Bu açık bir yalan; ama doğrusunun da her zaman karşısında oldunuz.
 
 
Bir kez daha söyleyelim; MİT TIR'larının durdurulması, Türkmenlere yardım başta olmak üzere, Türkiye'nin Suriye konusunda elini kolunu bağlamak üzere yapılmış bir operasyondur. 
 
 
Ve gayrımilli, gayrıyerli ittifak bu operasyonun beşinci kolu olarak utanç verici bir faaliyet yürütmüştür. 
 
Sayın Başbakan da bu noktalara değindi. Paris ve Ankara saldırılarında, Fransız ve Türkiye muhalif medya, STK ve partilerinin tavırlarına baktığınızda, Sayın Cumhurbaşkanı'nın 1 Kasım seçimleri öncesi “Hangi partiden olursa olsun, 550 milli ve yerli milletvekili olsun” temennisinin ne kadar can alıcı bir sorunumuza parmak bastığını görüyorsunuz.
 
 
Sayın Kılıçdaroğlu'nun şu açıklamasını Putin yapsaydı, kim şaşırırdı Allah aşkına?
Böyle bir günde birlik ve beraberlik sergilenmeyecekse, bu ülkeye nasıl bir katkı yapabilir CHP?
Sayın Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı'nın açıklama yapmasına da bozulmuş.
 
 
Yine hatırlatalım kendisine, Sayın Cumhurbaşkanı Anayasa'mıza göre Başkomutanımızdır. Yürütmenin başıdır, Başbakanımızla koordineli şekilde ülke menfaatlerini gözetmektedir.
 
 
Ülkenin sınırları defalarca ihlal ediliyor, sınır ötesinde Türkiye'nin iç barışını tehdit eden bir savaş var, savaş uçaklarımız tehditkar bir tacize milli bir cevap veriyor, tüm dünyadan destek yağıyor, Rusya ikinci açıklamasında “Savaşı kast etmedik” diye geri vitese alıyor, siz Putin'i geride bırakacak bir gayrımilli tavır sergiliyorsunuz.
 
 
Belki de nafile nefes tüketmemek gerekiyor. Sayın Davutoğlu'nun tavsiyesine kulak vermek daha iyi olur:
“Muhalefet liderlerine tavsiyem, ya bu ülkenin hava sahasını, kara sınırlarını korumak konusunda ilkeli tutumla hep beraber olalım ya da gölge etmeyin kendi kurultay oyununuzu oynayın. Küçük hesaplarınızla top çevirmeye devam edin, kurultayınızla ne yapacaksınız yapın.»
YenişafakBenzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI Tutkuhaber
SOSYAL AĞLAR

logo