GÜLCAN-KIRIK KALPLER MİMARI
d

[2021-07-19 18:34:31] Seda yakup -

Biz gök yüzünün altında dolaşan tutuklularız buda bir hapistir herkesin gönlü hoş olsun özgürlük bazen dışarda da yok artık iyi ki var dediğimiz radyo şarkıları var iyi ki varsınız ablam

/

[2021-07-19 18:37:26] Serhat baran -

Van T Tipi A 3-3 te bulunan Ramazan Kotluk, Murat Aykut, Hidayet Raraman,Muhammed Şirin Çeelik, Ercan Ertaş,Mehmet Hanifi Canata, ve a 3-2 de bulunan Mustafa Doğan çok çok selam larımı gönderiyorum . 

/

[2021-07-19 18:39:22] Ridvan Gokdemir -

Merhaba iyi aksamlar Kızıltepe'den selamlar. Ahlat t tipi kapali cezaevi b11 kogusunda bulunan kardesim Vedat Gokdemir Ferhat Demircan İbrahim Aydinalp ve kogus arkadaslarina selam olsun

/

[2021-07-19 20:13:51] Erkan Kaan -

Selamin Aleyküm Ben Van T Tipi a 5 3 kogusundan tahliye oldum.  Degerli abim Mehmet Akbay'a selam olsun ve kogustaki diger arkadaslara selam olsun Allah yardcilari olsun

/

[2021-07-19 20:14:58] Demhat Adem Tugay -

T Tipi Kapalı Cezaevindeki  canım amcam Nedim Tugaya sevgilerimizi selamlarımızı yolluyoruz inşallah en kısa zamanda aramızda olacaksın canım amcam herkesin de sana çok selamı var. 

/

[2021-07-19 20:15:28] Bayram Polat -

İyi yaylınlar Ben Bayram Polat şuanda Van m Tipinden Bulunan Kardeşim Serdar Suvara, Ömer Suvar Van T tipinde bulunan Doğan Aydın İstanbul Silivri De bulunan Abim İbrahim Suvara Selamlar Olsun:

/

[2021-05-11 21:18:04] Yunusözer -

Van t tipi A/3.2 koğuşunda bulunan kuzenlerim emre özşen oğlu Ferhat akdemir abilerim Erdal türk Müslüm er Cahit temel Adnan Ertürk nurulah güzer İranlı şahin moine ve ismini unutugum bütün tüm arkadaşlarıma selam olsun Allah yar ve yardımcınız olsun .

/

[2021-05-11 21:18:22] Barış çağırci -

Mrbalar ben yeniyim iyi yayınlar dilerim rica etsem Zeynep Baksi keklik gibi parçasını çalar mısınız çevre yolunda çalışan tüm operatör arkadaşlarıma gelsin. İyi yayınlar teşekkürler.

/

[2021-04-18 10:50:22] Filiz Tasci -

Merhaba Van M Tipi Kapalı Ceza Evi D5 koğuşundan Haluk Taşçı kardeşime selam olsun onu çok seviyoruz.

/

[2021-04-18 10:47:32] Dersim Taşçı -

Selamun aleykum ben Dersim Taşçı oğlum Haluk'u çok seviyorum. Canını sıkmasın Allaha emanet olsun

/


Anasayfa » Tutku Haber » Kızılay'ın Van'daki Çalışmaları

Kızılay'ın Van'daki Çalışmaları
Tutku Radyo'ya konuşan Kızılay yetkilileri, halkı bağış yapmaya davet etti. 
 
 
Tutku Radyo'da M.Salih Geçken'in hazırlayıp sunduğu 'Farklı Açıdan' programına katılan Kızılay Edremit Başkan Yardımcısı Rahmi Başak ile Kızılay Gevaş Koordinatörü Seferi Baybure, Kızılay'ın gönüllü hareketi olduğu belirttiler. Gönüllülerin desteği ve hizmetiyle halkına hizmet eden Kızılay'ın hizmet alanının sadece kan toplamak olmadığı halkın her türlü ihtiyacını karşılamaya çalıştıklarını ifade ettiler. Halka daha fazla hizmet için bağışlarla hiztem eden Kızılay'a yapılacak bağışın önemine vurgu yaptılar. 
 
 
Baybure, Türkiye Kızılay'ı olarak Gevaş İlçesinde 46 gönüllü ile hizmet etmeye çalıştıklarını belirtti. Baybure; 'Hilâl-i Ahmer Cemiyeti adıyla hizmete başlayan yapı daha sonra Türk Kızılay'ı olarak değiştirildi. Kurulduğu günden beri dünya insanına yardımı ilke edinen Türk Kızılay'ın da gönüllü olarak çalışmak bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor. 
 
 
 
Bizler Van'ın Erciş ilçesinde gönüllülerden oluşan bir kardoyla halkımızın her türlü yardımına yetişmeye çalışıyoruz. Yaşanan her türlü zorlukta vatandaşa ilk yardım elini uzatan Kızılay'a yapılacak her türlü destek gücümüze artıracaktır. Kan desteğinide desteklerini rica ediyorum. 'dedi. 
 
Rahmi Başak yaptığı değerlendirmede; 'Van'ın Edremit ilçesinde ihtiyaç sahibi olan halkımıza her türlü desteği sunmaya devam ediyoruz. İhtiyaç listesini hazırlayıp merkezimize ulaştırdıktan sonra her türlü desteği alıyoruz. Kızılay'a yapılacak her türlü desteğin halkımıza ulaştarıldığını ve ihtiyacı olan halkın ihtiyaçlarının karşılandığını unutmamamız gerekiyor. Kızılay'a yapılacak bağışlarla ihtiyaç sahibi insanlara daha fazla destek olunacaktır. Fitre ve zekatlarınızı vereceğiniz zaman Kızılay'ı ön sıraya koymınızı desteğe ihtiyacı olan halkımız adına rica ediyoruz.'dedi. Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI Tutkuhaber
SOSYAL AĞLAR

logo