BAYAN X'LE-TUTKULU SAATLER
d

[2021-07-19 18:34:31] Seda yakup -

Biz gök yüzünün altında dolaşan tutuklularız buda bir hapistir herkesin gönlü hoş olsun özgürlük bazen dışarda da yok artık iyi ki var dediğimiz radyo şarkıları var iyi ki varsınız ablam

/

[2021-07-19 18:37:26] Serhat baran -

Van T Tipi A 3-3 te bulunan Ramazan Kotluk, Murat Aykut, Hidayet Raraman,Muhammed Şirin Çeelik, Ercan Ertaş,Mehmet Hanifi Canata, ve a 3-2 de bulunan Mustafa Doğan çok çok selam larımı gönderiyorum . 

/

[2021-07-19 18:39:22] Ridvan Gokdemir -

Merhaba iyi aksamlar Kızıltepe'den selamlar. Ahlat t tipi kapali cezaevi b11 kogusunda bulunan kardesim Vedat Gokdemir Ferhat Demircan İbrahim Aydinalp ve kogus arkadaslarina selam olsun

/

[2021-07-19 20:13:51] Erkan Kaan -

Selamin Aleyküm Ben Van T Tipi a 5 3 kogusundan tahliye oldum.  Degerli abim Mehmet Akbay'a selam olsun ve kogustaki diger arkadaslara selam olsun Allah yardcilari olsun

/

[2021-07-19 20:14:58] Demhat Adem Tugay -

T Tipi Kapalı Cezaevindeki  canım amcam Nedim Tugaya sevgilerimizi selamlarımızı yolluyoruz inşallah en kısa zamanda aramızda olacaksın canım amcam herkesin de sana çok selamı var. 

/

[2021-07-19 20:15:28] Bayram Polat -

İyi yaylınlar Ben Bayram Polat şuanda Van m Tipinden Bulunan Kardeşim Serdar Suvara, Ömer Suvar Van T tipinde bulunan Doğan Aydın İstanbul Silivri De bulunan Abim İbrahim Suvara Selamlar Olsun:

/

[2021-05-11 21:18:04] Yunusözer -

Van t tipi A/3.2 koğuşunda bulunan kuzenlerim emre özşen oğlu Ferhat akdemir abilerim Erdal türk Müslüm er Cahit temel Adnan Ertürk nurulah güzer İranlı şahin moine ve ismini unutugum bütün tüm arkadaşlarıma selam olsun Allah yar ve yardımcınız olsun .

/

[2021-05-11 21:18:22] Barış çağırci -

Mrbalar ben yeniyim iyi yayınlar dilerim rica etsem Zeynep Baksi keklik gibi parçasını çalar mısınız çevre yolunda çalışan tüm operatör arkadaşlarıma gelsin. İyi yayınlar teşekkürler.

/

[2021-04-18 10:50:22] Filiz Tasci -

Merhaba Van M Tipi Kapalı Ceza Evi D5 koğuşundan Haluk Taşçı kardeşime selam olsun onu çok seviyoruz.

/

[2021-04-18 10:47:32] Dersim Taşçı -

Selamun aleykum ben Dersim Taşçı oğlum Haluk'u çok seviyorum. Canını sıkmasın Allaha emanet olsun

/


Anasayfa » Tutku Haber » Korona virüsün kısamadığı ses 'TUTKU RADYO'

Korona virüsün kısamadığı ses 'TUTKU RADYO'
Tutku Radyo'nun 15 yıl önce başlattığı mahkumlara özel 'DÖRT DUVAR' programı mahkum yakınlarının umudu oldu. 
 
 
Pazar günleri yaklaşık 6 saat süren 'Dört Duvar' programın sokağa çıkma yasağına rağmen pazar günü mahkumlarla mahkum yakınlarının sesi oldu. 
 
 
Van Tutku Radyo mahkum ve mahkum yakınlarının sesine ses, çığlığına aracı olmaya devam ediyor. Mahkum mektupları ile mahkum yakınlarının gönderdiği sesli ve yazılı mesajların okunduğu 'Dört Duvar'  programı ve diğer yayınlar sokağa çıkma yasağından ötürü, eve kurulan stüdyoyla kesintisiz devam etti.  12 Nisan Pazar günü sunulan  programda mahkum yakınlarının gönderdiği 500'e yakın sesli ve yazılı mesaj ve mahkumlardan gelen mektuplar okundu. 
 
 
Mahkum yakınları, Tutku Radyo'nun yaptığı bu yayının kendileri ve mahkumlar için çok değerli olduğunu, Korona virüs salgınından ötürü ziyaretlerin yasaklandığı bu günlerde  mahkumların çocuklarının, eşlerinin, kardeşlerin, baba ve annelerinin seslerini duymalarının mahkumlar için psikolojik destek olduğunu belirttiler. 
 
 
Tutku Radyo Müdürü M.Salih Geçken Korona virüs riskine rağmen yayınlarının kesintisiz devam ettiğini, bu süreçte halkı bilinçlendirme açısından radyoların  çok önemli sorumluluklar üstlenebileceğini söyledi.
 
 
Geçken: 'Sokağa çıkma yasağı ilan edildikten sonra, halkın fırınlara akın etmesiyle,  yayında olan arkadaşımız Murat (Kaptan) fırınların  sokağa çıkma yasağının olacağı günlerde açık olacağını, yoğun kalabalığın hastalığı artıracağı yönüde çağrısına destek olmak için bende Tutku Radyo'ya telefonla bağlanarak aynı çağırda bulundum.  Bu çağrımız gece 24'de kadar devam etti. Tutku Radyo'dan yapılan çağırının olumlu etkisi olduğunu düşünüyorum' diyen Geçken canlı yayınların devam edeceğini, ülkemizin yaşadığı zorlu süretçe Tutku Radyo'nun üstüne düşen sorumluluğu yerine getirmekten kaçmayacağını belirtti. 
 
Kaynak:www.vanradikal.comBenzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI Tutkuhaber
SOSYAL AĞLAR

logo