BAYAN X'LE-TUTKULU SAATLER
d

[2021-07-19 18:34:31] Seda yakup -

Biz gök yüzünün altında dolaşan tutuklularız buda bir hapistir herkesin gönlü hoş olsun özgürlük bazen dışarda da yok artık iyi ki var dediğimiz radyo şarkıları var iyi ki varsınız ablam

/

[2021-07-19 18:37:26] Serhat baran -

Van T Tipi A 3-3 te bulunan Ramazan Kotluk, Murat Aykut, Hidayet Raraman,Muhammed Şirin Çeelik, Ercan Ertaş,Mehmet Hanifi Canata, ve a 3-2 de bulunan Mustafa Doğan çok çok selam larımı gönderiyorum . 

/

[2021-07-19 18:39:22] Ridvan Gokdemir -

Merhaba iyi aksamlar Kızıltepe'den selamlar. Ahlat t tipi kapali cezaevi b11 kogusunda bulunan kardesim Vedat Gokdemir Ferhat Demircan İbrahim Aydinalp ve kogus arkadaslarina selam olsun

/

[2021-07-19 20:13:51] Erkan Kaan -

Selamin Aleyküm Ben Van T Tipi a 5 3 kogusundan tahliye oldum.  Degerli abim Mehmet Akbay'a selam olsun ve kogustaki diger arkadaslara selam olsun Allah yardcilari olsun

/

[2021-07-19 20:14:58] Demhat Adem Tugay -

T Tipi Kapalı Cezaevindeki  canım amcam Nedim Tugaya sevgilerimizi selamlarımızı yolluyoruz inşallah en kısa zamanda aramızda olacaksın canım amcam herkesin de sana çok selamı var. 

/

[2021-07-19 20:15:28] Bayram Polat -

İyi yaylınlar Ben Bayram Polat şuanda Van m Tipinden Bulunan Kardeşim Serdar Suvara, Ömer Suvar Van T tipinde bulunan Doğan Aydın İstanbul Silivri De bulunan Abim İbrahim Suvara Selamlar Olsun:

/

[2021-05-11 21:18:04] Yunusözer -

Van t tipi A/3.2 koğuşunda bulunan kuzenlerim emre özşen oğlu Ferhat akdemir abilerim Erdal türk Müslüm er Cahit temel Adnan Ertürk nurulah güzer İranlı şahin moine ve ismini unutugum bütün tüm arkadaşlarıma selam olsun Allah yar ve yardımcınız olsun .

/

[2021-05-11 21:18:22] Barış çağırci -

Mrbalar ben yeniyim iyi yayınlar dilerim rica etsem Zeynep Baksi keklik gibi parçasını çalar mısınız çevre yolunda çalışan tüm operatör arkadaşlarıma gelsin. İyi yayınlar teşekkürler.

/

[2021-04-18 10:50:22] Filiz Tasci -

Merhaba Van M Tipi Kapalı Ceza Evi D5 koğuşundan Haluk Taşçı kardeşime selam olsun onu çok seviyoruz.

/

[2021-04-18 10:47:32] Dersim Taşçı -

Selamun aleykum ben Dersim Taşçı oğlum Haluk'u çok seviyorum. Canını sıkmasın Allaha emanet olsun

/


Anasayfa » Tutku Haber » Nuh Albayrak : Putin sinsi planını devreye sokuyor...

Nuh Albayrak : Putin sinsi planını devreye sokuyor...
Nuh Albayrak : Putin sinsi planını devreye sokuyor...
 
Ne demişti Putin?.. “Ekonomik ambargo ile kalmayacak, savaş da olmayacak ama canları acıyacak...”
 
“Ama”dan sonrasını anlamak için ‘belden aşağı’ bakacaksınız...
 
Putin, ‘zorla’ düşürttüğü uçağın enkazından azami şekilde istifade etmek için krizi tırmandırmayı sürdürecek ve her türlü yöntemi kullanarak Türkiye’yi; narenciye sıkacağı gibi içeriden ve dışarıdan sıkıştıracaktır.
 
Bundan sonra konu Türkiye ise o artık bir ‘devlet başkanı’ değil; KGB günlerine çoktan geri dönmüş bir ‘örgüt lideri’dir. Muhatabı da TC Cumhurbaşkanı değil, Türkiye düşmanlarıdır.
 
Putin, PKK ve FETÖ başta olmak üzere Türkiye’deki iç düşmanların tamamıyla her türlü işbirliğine çoktan başladı bile. Şer cephesinin artık sadece güneyde değil, kuzeyde de bir ‘dost ülke’si var...
 
17/25 Aralık’ta piyasaya sürülüp CHP lideri Kılıçdaroğlu’ndan başka kimsenin itibar etmediği montaj kasetlerin Moskova’da neredeyse Top 10 listelerine girdiğini biliyor musunuz?..
 
Veya terör örgütü lideri Cemil Bayık’ın, “Türkiye’nin önemli simalarından...” anonslarıyla Rus TV ekranlarında boy göstermesini...
 
Irak da Putin’in emrinde
 
 
 
Anlaşmalar çerçevesinde bir askeri birliğimiz Musul yolu üzerindeki Beşika’ya nöbet değişimine gitti.
 
Rutin bir olaydı. Ama ne hikmetse, ‘bütünlüğü’ lafta kalan Irak birdenbire ‘şahin’ kesildi!
 
Aynı anlaşma çerçevesinde orada bulunan diğer koalisyon askerleri “misafir” ama Türk askeri “işgalci”... Al sana bir “Suyumu bulandırdın” muhabbeti daha...
 
Hâlâ anlamayanlara bir ipucu...
 
Savunma Komitesi Başkanı Zamili, “Türkiye’nin işgaline karşı kısa süre içinde Rusya’dan Irak’a doğrudan askeri müdahalede bulunmasını isteyebiliriz” diyor...
 
Adam ‘savunma’yı otomatiğe bağlamış...
 
Anlayacağınız ‘sahibinin sesi’; ağız İbadi’nin ama lafız Putin’in...
 
Suriye, İran, Ermenistan malum; Rusya’nın leşkerleri...
 
Geriye kaldı batı cephesi...
 
AB’ye kızıp Güney Akım’ın rotasını Türkiye’ye çeviren Putin tekrar eski rotasına döndürerek AB ambargosunu bertaraf edebilir. Zaten Yunanistan ve Güney Kıbrıs, Türkiye’ye düşman olan herkesin ‘doğal müttefiki’dir.
 
Putin bu kuşatmayı Akdeniz’e, Suriye’ye ve Ermenistan’a yaptığı abartılı askerî yığınakla da taçlandırmaktadır!..
 
Zaten “Askeri karşılık vermeyeceğiz” sözü de Montrö Antlaşması’na ‘bağlılığını’ teyit ederek, kuşatmanın Akdeniz bölümünü garantiye almayı hedeflemektedir.
 
Kuşatma tamamlanmıştır, NATO’ya selam olsun!..
 
Türk dış politikasında dönüm noktası...
 
Ben bu krizin Türkiye için çok hayırlı açılımlara vesile olacağını düşünüyorum.
 
Türkiye her türlü kompleksten kurtularak kendi milli politikasını oluşturmalı ve uygulamalıdır.
 
Balkanlar’dan Afrika’ya, Asya’ya, Uzakdoğu’ya bütün sömürülenler Türkiye’nin ayağa kalkmasını bekliyor.
 
Arakan’a Etiyopya’ya, Sudan’a, Filistin’e, Suriye’ye, Bosna’ya, Cezayir’e; velhasıl paramparça edilmiş Osmanlı coğrafyasının hangi köşesine gitsek insanlar “Neredesiniz, biz yıllardır sizi bekliyoruz” diyorlar. 
 
Bu coğrafyada Müslümanların yaşadığı hiçbir ülke yok ki halk bu ‘medeni’ sömürgecilerin zulmü altında inim inim inlemesin.
 
Bu zulümlerin, sahipsizliğin vebali İslam birliğini torpilleyenlere aittir.
 
Tahrif edilmiş bir kurum olan Papalık her gün biraz daha kutsanırken ‘Hilafet müessesesi’ neden hâlâ öcü gibi gösteriliyor, tartışmaktan bile korkuluyor.
 
Adının ne olduğunun bir önemi yok. Türkiye ezilmekte olan coğrafyanın hamiliğini üstlenmeli ve bu beraberliğin çimentosu da İslam Birliği olmalıdır.
 
Star
9 Aralık 2015Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI Tutkuhaber
SOSYAL AĞLAR

logo