KAPTAN-
d

[2017-01-14 15:18:21] Mike Leoni -

Gonlunden gecen istedigin bir Parçayı taaaa uzaklara göndermeni rica ediyorum. Sevgiyle kal

/

[2016-11-26 16:03:05] Muhammed ali -

Hayirli geceler ben ali lakaben doktor derler acik cezaevinden cikali 6 saat oldu hozan aytacdan doktor parcasi ve tum guzel parcalar van acik cezaevinden 12 kogusta bulunan abilerime ve sizlere armagan olsun unuttu sanmasinlar Rabbim tum mahkumlarin yar ve yardimcisi olsun kolay gelsin

/

[2016-11-19 15:40:19] Aysel alkan -

Slm şahan 55 dr 188 plakalı araçda şehir halinde seni dinliyoruz aşkım herşeyim yalçın Güle sıradaki parçayı gönderirmisin onu çok sevdiğimi söylemisin

/

[2016-11-19 15:43:05] salih akkuş -

Yusuf abee ben adem ve murat seni dinliyoruz. şarkı gönder muhteşem üçlü

/

[2016-10-28 19:00:22] Fecri Barlık -

İyi akşamlar. Siirt'ten bir fırsatını bulup sizi dinliyoruz. Zeki hocama yağmur taneleri kadar selamlar. Zeki hocamdan Mona Roza şiirini istiyoruz. Siirtten selam ve sevgiler

/

[2016-09-24 15:13:03] VanLı Sino -

S.a Kaptan aBım ıyı yayınLar Sinan Kardeşim Ben Herzamankı Gıbı Damara Devam SevılıyorSun :D

/

[2016-09-17 15:05:10] nurullah kara -

size zahmet ahmet kaya olmasaydı sonumuz böyle çalarmısınız iyi yayınlar

/

[2016-08-20 14:15:23] fırat özsoy -

Sewgilerimle van saraydan yaziyorum muslum gurses ten yaktin beni dunya parcasini calarsaniz sewinirim

/

[2016-08-06 15:23:20] enes tanyildiz -

Usta neset ustadan evvelim parcasini calar misin Karanlık coktukçe biraz daha özler oldum seni Yıldızları seçemiyorum sigaramdan çıkan ucuz duman yuzunden Az kaldi ama Hemde cok az Icime seni hapsetmeme az kaldı Zelisim

/

[2016-07-30 15:12:14] Gül gül -

Merhaba abi iyi yayınlar Selda bağcan dan ahmedim türküsünü çalabilirmisin sana zahmet özel birine armağan ediyorum o kendini biliyor :)

/


Anasayfa » Tutku Haber » Keyifli aday olma ihtimalı olan Gülaçar ilk kutlayan kişi oldu

Keyifli aday olma ihtimalı olan Gülaçar ilk kutlayan kişi oldu
Ak Parti İpekYolu Belediyesi Başkanı aday adayı Abdulmenaf Keyifli yaptığı açıklamada  ‘İsmi Büyükşehir adayı olarak telaffuz edilen Osman Nuri Gülaçar’ın başarılı bir belediye başkanı olacağını her türlü yolsuzluk ve hırsızlığın önüne geçeceğini belirtti.

 

 

Keyifli ‘Van Belediyesi borçları ile ilgili sorulan soruya verdiği cevapta, Van Belediyesinin borçların yönelik ilk açıklamayı Saadet Partisi Van il Başkanı bir basın kurumuna yaptı. Daha önce bir basın kurumunun borçlarla ilgili yazılı talepte bulunduklarını biliyoruz. Vatandaşın bilgi edinme hakkına rağmen Van Belediyesi yetkilileri onlara borçlarla ilgili cevap veremeyeceklerine dair yazılı cevap vermişlerdir.

 

 

Van Belediyesinin i borçlarıyla ilgili toplumda çok ciddi iddialar var. Bu iddialara rağmen belediye yetkilileri ve başkanın açıklama yapmamaları çok manidardır. Kendi yönetimlerinden birilerini suçladıklarını duyuyoruz. Bazı bahanelerle geçiştiremeye çalışıyorlar. Ama halk borçlarla ilgili doğru bir açıklama bekliyor.

 

 

Bir önceki seçim dönemini hatırlıyor musunuz? Seçime giderken en çok konuştukları konu Van Belediyesinin borçları iddiasıydı. O zaman ki yönetim devlet kurumlarına olan borçları hariç borçlarını açıklamıştı. O zaman yapılan açıklamalara rağmen bilgi vermemekle suçlamalarda bulunan o arkadaşlar şimdi neden halkın sorularına  cevap vermiyorlar. Neden suskun kalıyorlar.

 

 

Van Belediyesinde yolsuzluk var. İktidara gelince açıklayacağız diyenler uzun bir süre sonra Van Belediyesinde yolsuzluk olmamış açıklamasını yaptıklar. Yolsuzluk açıklaması yoktur diye açıklama yapan Bekir Kaya, şu anki borçlara yönelik açıklamada yapmalıdır.

 

 

Yolsuzluk ve israf halka yapılması gereken hizmetin çar çur eder. Bu belediyenin şu ana  kadar yaptıklarına bakınca israf yada çok ciddi yolsuzlukların yapıldığını tahmin ediyoruz.

 

 

Belediyelere aktarılan paralar yetim hakkı gibi korunmalıdır. İşte bundan ötürü Van halkının çok yakından tanıdığı Kanaat Önderi Osman Nuri Gülaçar’ın isminin telaffuzu bizi mutlu etmiştir. Van halkının hakkını sırtına yüklenmiş bir sorumluluk olarak göreceğini ve halkın hakkının halka tevdi edilmesi için her türlü gayreti ve çabayı göstereceğinden herkes gibi bende eminim. Çünkü Gülaçar’ın inançları doğrultusunda nelere katlandığını biliyoruz.  Tabi ki son kararı partimizi organları verecektir.
Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI Tutkuhaber
SOSYAL AĞLAR

logo