TUTKULU MÜZİKLER-
d

[2021-07-19 18:34:31] Seda yakup -

Biz gök yüzünün altında dolaşan tutuklularız buda bir hapistir herkesin gönlü hoş olsun özgürlük bazen dışarda da yok artık iyi ki var dediğimiz radyo şarkıları var iyi ki varsınız ablam

/

[2021-07-19 18:37:26] Serhat baran -

Van T Tipi A 3-3 te bulunan Ramazan Kotluk, Murat Aykut, Hidayet Raraman,Muhammed Şirin Çeelik, Ercan Ertaş,Mehmet Hanifi Canata, ve a 3-2 de bulunan Mustafa Doğan çok çok selam larımı gönderiyorum . 

/

[2021-07-19 18:39:22] Ridvan Gokdemir -

Merhaba iyi aksamlar Kızıltepe'den selamlar. Ahlat t tipi kapali cezaevi b11 kogusunda bulunan kardesim Vedat Gokdemir Ferhat Demircan İbrahim Aydinalp ve kogus arkadaslarina selam olsun

/

[2021-07-19 20:13:51] Erkan Kaan -

Selamin Aleyküm Ben Van T Tipi a 5 3 kogusundan tahliye oldum.  Degerli abim Mehmet Akbay'a selam olsun ve kogustaki diger arkadaslara selam olsun Allah yardcilari olsun

/

[2021-07-19 20:14:58] Demhat Adem Tugay -

T Tipi Kapalı Cezaevindeki  canım amcam Nedim Tugaya sevgilerimizi selamlarımızı yolluyoruz inşallah en kısa zamanda aramızda olacaksın canım amcam herkesin de sana çok selamı var. 

/

[2021-07-19 20:15:28] Bayram Polat -

İyi yaylınlar Ben Bayram Polat şuanda Van m Tipinden Bulunan Kardeşim Serdar Suvara, Ömer Suvar Van T tipinde bulunan Doğan Aydın İstanbul Silivri De bulunan Abim İbrahim Suvara Selamlar Olsun:

/

[2021-05-11 21:18:04] Yunusözer -

Van t tipi A/3.2 koğuşunda bulunan kuzenlerim emre özşen oğlu Ferhat akdemir abilerim Erdal türk Müslüm er Cahit temel Adnan Ertürk nurulah güzer İranlı şahin moine ve ismini unutugum bütün tüm arkadaşlarıma selam olsun Allah yar ve yardımcınız olsun .

/

[2021-05-11 21:18:22] Barış çağırci -

Mrbalar ben yeniyim iyi yayınlar dilerim rica etsem Zeynep Baksi keklik gibi parçasını çalar mısınız çevre yolunda çalışan tüm operatör arkadaşlarıma gelsin. İyi yayınlar teşekkürler.

/

[2021-04-18 10:50:22] Filiz Tasci -

Merhaba Van M Tipi Kapalı Ceza Evi D5 koğuşundan Haluk Taşçı kardeşime selam olsun onu çok seviyoruz.

/

[2021-04-18 10:47:32] Dersim Taşçı -

Selamun aleykum ben Dersim Taşçı oğlum Haluk'u çok seviyorum. Canını sıkmasın Allaha emanet olsun

/


Anasayfa » Tutku Haber » Keyifli aday olma ihtimalı olan Gülaçar ilk kutlayan kişi oldu

Keyifli aday olma ihtimalı olan Gülaçar ilk kutlayan kişi oldu
Ak Parti İpekYolu Belediyesi Başkanı aday adayı Abdulmenaf Keyifli yaptığı açıklamada  ‘İsmi Büyükşehir adayı olarak telaffuz edilen Osman Nuri Gülaçar’ın başarılı bir belediye başkanı olacağını her türlü yolsuzluk ve hırsızlığın önüne geçeceğini belirtti.

 

 

Keyifli ‘Van Belediyesi borçları ile ilgili sorulan soruya verdiği cevapta, Van Belediyesinin borçların yönelik ilk açıklamayı Saadet Partisi Van il Başkanı bir basın kurumuna yaptı. Daha önce bir basın kurumunun borçlarla ilgili yazılı talepte bulunduklarını biliyoruz. Vatandaşın bilgi edinme hakkına rağmen Van Belediyesi yetkilileri onlara borçlarla ilgili cevap veremeyeceklerine dair yazılı cevap vermişlerdir.

 

 

Van Belediyesinin i borçlarıyla ilgili toplumda çok ciddi iddialar var. Bu iddialara rağmen belediye yetkilileri ve başkanın açıklama yapmamaları çok manidardır. Kendi yönetimlerinden birilerini suçladıklarını duyuyoruz. Bazı bahanelerle geçiştiremeye çalışıyorlar. Ama halk borçlarla ilgili doğru bir açıklama bekliyor.

 

 

Bir önceki seçim dönemini hatırlıyor musunuz? Seçime giderken en çok konuştukları konu Van Belediyesinin borçları iddiasıydı. O zaman ki yönetim devlet kurumlarına olan borçları hariç borçlarını açıklamıştı. O zaman yapılan açıklamalara rağmen bilgi vermemekle suçlamalarda bulunan o arkadaşlar şimdi neden halkın sorularına  cevap vermiyorlar. Neden suskun kalıyorlar.

 

 

Van Belediyesinde yolsuzluk var. İktidara gelince açıklayacağız diyenler uzun bir süre sonra Van Belediyesinde yolsuzluk olmamış açıklamasını yaptıklar. Yolsuzluk açıklaması yoktur diye açıklama yapan Bekir Kaya, şu anki borçlara yönelik açıklamada yapmalıdır.

 

 

Yolsuzluk ve israf halka yapılması gereken hizmetin çar çur eder. Bu belediyenin şu ana  kadar yaptıklarına bakınca israf yada çok ciddi yolsuzlukların yapıldığını tahmin ediyoruz.

 

 

Belediyelere aktarılan paralar yetim hakkı gibi korunmalıdır. İşte bundan ötürü Van halkının çok yakından tanıdığı Kanaat Önderi Osman Nuri Gülaçar’ın isminin telaffuzu bizi mutlu etmiştir. Van halkının hakkını sırtına yüklenmiş bir sorumluluk olarak göreceğini ve halkın hakkının halka tevdi edilmesi için her türlü gayreti ve çabayı göstereceğinden herkes gibi bende eminim. Çünkü Gülaçar’ın inançları doğrultusunda nelere katlandığını biliyoruz.  Tabi ki son kararı partimizi organları verecektir.
Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI TUTKU GÜVENLİK
SOSYAL AĞLAR

logo