KAPTAN-
d

[2018-01-18 16:37:20] Yakup -

Salih bey size konuğunuz Özay beye selam olsun

/

[2018-01-18 16:29:21] Mehmet Emmi -

Kentin ekonomisi çok kötü bir durumda. Esnafın durumu çok kötü durumda. Bu konuyu neden konuşmuyorsunuz

/

[2018-01-18 16:26:44] Hasan Duman -

Salih bey size ve konuğunuza size Özay beyin selamlar. Özay beyin 2019 yorumunu merak ediyoruz.

/

[2018-01-18 16:19:23] FıraT turgut -

merhaba ben BaTman Dan Fırat Turgut öncelikle iyi yayınlar diliorm .Sizden ADANALI AYHAN & ENVER YILMAZ dan Aç kapıyı gardiyan parçasını VaN M tipi kapalı cezaevinde bulunan dayımın oğlu BEYTULLAH ÇOBAN a ve tüm kader mahkumlarına gelsin.YokLuğuna aLışamadık ,ÖzLer OlDuk Seni BeytoCan ..

/

[2018-01-18 16:19:55] MoDaCı Ercan -

Slmm Farah Ablamm Nasılsınn BEn Modacı Ercan GEçen Hafta Van M Tipii Caza Evinden tahliye oldumm Koğuş Arkadaşlrıma Çok Çok Slm Ederimm Allah Hepsini en kısa zamanda Kurtarsınn Kalın Sağlıcaklaa

/

[2018-01-18 16:20:10] Muhammed -

Kaptan senden ricam haydi söyle şarkısını kim söylüyor biraz önce paylaştığın parça

/

[2018-01-18 16:20:23] İsim vermek istemeyen bir dinleyeci -

Bir dogum günü parcasi calabilir misiniz bugün doğum günü olan çok kıymetli çok değerli barış müdür için gelsin şimdiden çok teşekkür ederim

/

[2018-01-18 16:21:20] Haşim ERTAŞ -

Slm İyi Akşamlar Kaptan Ben Haşim ELAZIĞ'ın Kovancılar İlçesinde Askerim Hiçbir Programini Kaçırmayan Ben Burda Vakit Buldukça Dinliyorum Burdan Da Herkese Slm Olsun Sıradaki Tüm Parçaları Öncelikle Sevdigim ESMERİM'e Gelsin Sonrada Size Ve Tüm Van Halkına Erek Sabaniye Minibüs Durağında Ki Arkadaşlarıma Slm Lar Olsun...

/

[2018-01-18 16:22:42] Şilan ugurkan -

Marhaba van iskele mitipi kapali ceza evinde yatmakta olan esim hamza kaplan icin siradaki tum parcalar ona arman etmek istiyorum canim esim seni birgun degil bir saniye degil bir omur boyu sevecegim seni bir omur boyu beklicegim ne olursa olsun seni hep beklicegim hamzam kendine iyi bak seni cok seviyorum canim esim

/

[2018-01-18 16:23:44] FıRaT TurGut -

merhaba BaTman Dan Sizi dinlemekteyim koma AzaD dıgerım nagerım parçasını VAN M TİPİ kapalı cezaevin de bulunan Beytullah çoban a ve tüm kader mahkumlarına gelsin iyi yayınlar....

/


Anasayfa » Tutku Haber » Keyifli aday olma ihtimalı olan Gülaçar ilk kutlayan kişi oldu

Keyifli aday olma ihtimalı olan Gülaçar ilk kutlayan kişi oldu
Ak Parti İpekYolu Belediyesi Başkanı aday adayı Abdulmenaf Keyifli yaptığı açıklamada  ‘İsmi Büyükşehir adayı olarak telaffuz edilen Osman Nuri Gülaçar’ın başarılı bir belediye başkanı olacağını her türlü yolsuzluk ve hırsızlığın önüne geçeceğini belirtti.

 

 

Keyifli ‘Van Belediyesi borçları ile ilgili sorulan soruya verdiği cevapta, Van Belediyesinin borçların yönelik ilk açıklamayı Saadet Partisi Van il Başkanı bir basın kurumuna yaptı. Daha önce bir basın kurumunun borçlarla ilgili yazılı talepte bulunduklarını biliyoruz. Vatandaşın bilgi edinme hakkına rağmen Van Belediyesi yetkilileri onlara borçlarla ilgili cevap veremeyeceklerine dair yazılı cevap vermişlerdir.

 

 

Van Belediyesinin i borçlarıyla ilgili toplumda çok ciddi iddialar var. Bu iddialara rağmen belediye yetkilileri ve başkanın açıklama yapmamaları çok manidardır. Kendi yönetimlerinden birilerini suçladıklarını duyuyoruz. Bazı bahanelerle geçiştiremeye çalışıyorlar. Ama halk borçlarla ilgili doğru bir açıklama bekliyor.

 

 

Bir önceki seçim dönemini hatırlıyor musunuz? Seçime giderken en çok konuştukları konu Van Belediyesinin borçları iddiasıydı. O zaman ki yönetim devlet kurumlarına olan borçları hariç borçlarını açıklamıştı. O zaman yapılan açıklamalara rağmen bilgi vermemekle suçlamalarda bulunan o arkadaşlar şimdi neden halkın sorularına  cevap vermiyorlar. Neden suskun kalıyorlar.

 

 

Van Belediyesinde yolsuzluk var. İktidara gelince açıklayacağız diyenler uzun bir süre sonra Van Belediyesinde yolsuzluk olmamış açıklamasını yaptıklar. Yolsuzluk açıklaması yoktur diye açıklama yapan Bekir Kaya, şu anki borçlara yönelik açıklamada yapmalıdır.

 

 

Yolsuzluk ve israf halka yapılması gereken hizmetin çar çur eder. Bu belediyenin şu ana  kadar yaptıklarına bakınca israf yada çok ciddi yolsuzlukların yapıldığını tahmin ediyoruz.

 

 

Belediyelere aktarılan paralar yetim hakkı gibi korunmalıdır. İşte bundan ötürü Van halkının çok yakından tanıdığı Kanaat Önderi Osman Nuri Gülaçar’ın isminin telaffuzu bizi mutlu etmiştir. Van halkının hakkını sırtına yüklenmiş bir sorumluluk olarak göreceğini ve halkın hakkının halka tevdi edilmesi için her türlü gayreti ve çabayı göstereceğinden herkes gibi bende eminim. Çünkü Gülaçar’ın inançları doğrultusunda nelere katlandığını biliyoruz.  Tabi ki son kararı partimizi organları verecektir.
Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI Tutkuhaber
SOSYAL AĞLAR

logo