TUTKULU MÜZİKLER-
d

[2021-07-19 18:34:31] Seda yakup -

Biz gök yüzünün altında dolaşan tutuklularız buda bir hapistir herkesin gönlü hoş olsun özgürlük bazen dışarda da yok artık iyi ki var dediğimiz radyo şarkıları var iyi ki varsınız ablam

/

[2021-07-19 18:37:26] Serhat baran -

Van T Tipi A 3-3 te bulunan Ramazan Kotluk, Murat Aykut, Hidayet Raraman,Muhammed Şirin Çeelik, Ercan Ertaş,Mehmet Hanifi Canata, ve a 3-2 de bulunan Mustafa Doğan çok çok selam larımı gönderiyorum . 

/

[2021-07-19 18:39:22] Ridvan Gokdemir -

Merhaba iyi aksamlar Kızıltepe'den selamlar. Ahlat t tipi kapali cezaevi b11 kogusunda bulunan kardesim Vedat Gokdemir Ferhat Demircan İbrahim Aydinalp ve kogus arkadaslarina selam olsun

/

[2021-07-19 20:13:51] Erkan Kaan -

Selamin Aleyküm Ben Van T Tipi a 5 3 kogusundan tahliye oldum.  Degerli abim Mehmet Akbay'a selam olsun ve kogustaki diger arkadaslara selam olsun Allah yardcilari olsun

/

[2021-07-19 20:14:58] Demhat Adem Tugay -

T Tipi Kapalı Cezaevindeki  canım amcam Nedim Tugaya sevgilerimizi selamlarımızı yolluyoruz inşallah en kısa zamanda aramızda olacaksın canım amcam herkesin de sana çok selamı var. 

/

[2021-07-19 20:15:28] Bayram Polat -

İyi yaylınlar Ben Bayram Polat şuanda Van m Tipinden Bulunan Kardeşim Serdar Suvara, Ömer Suvar Van T tipinde bulunan Doğan Aydın İstanbul Silivri De bulunan Abim İbrahim Suvara Selamlar Olsun:

/

[2021-05-11 21:18:04] Yunusözer -

Van t tipi A/3.2 koğuşunda bulunan kuzenlerim emre özşen oğlu Ferhat akdemir abilerim Erdal türk Müslüm er Cahit temel Adnan Ertürk nurulah güzer İranlı şahin moine ve ismini unutugum bütün tüm arkadaşlarıma selam olsun Allah yar ve yardımcınız olsun .

/

[2021-05-11 21:18:22] Barış çağırci -

Mrbalar ben yeniyim iyi yayınlar dilerim rica etsem Zeynep Baksi keklik gibi parçasını çalar mısınız çevre yolunda çalışan tüm operatör arkadaşlarıma gelsin. İyi yayınlar teşekkürler.

/

[2021-04-18 10:50:22] Filiz Tasci -

Merhaba Van M Tipi Kapalı Ceza Evi D5 koğuşundan Haluk Taşçı kardeşime selam olsun onu çok seviyoruz.

/

[2021-04-18 10:47:32] Dersim Taşçı -

Selamun aleykum ben Dersim Taşçı oğlum Haluk'u çok seviyorum. Canını sıkmasın Allaha emanet olsun

/


Anasayfa » Tutku Haber » CHP HDP VE PARALEL YAPI BİR ARAYA MI GELDİ?

CHP HDP VE PARALEL YAPI BİR ARAYA MI GELDİ?
 
CHP, HDP ve 'paralel yapı'nın bir araya geldiğini söyleyen Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, durumu, 'Aşk yaşıyorlar' diye yorumladı.
 
 
Partisinin Bolu İl Başkanlığı tarafından Bolu'nun Karacasu Beldesi'nde bulunan Gazella Otel'de düzenlenen toplantıda Sivil Tolum Kuruluşları temsilcileriyle bir araya gelen Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan'ı AK Parti İl Başkanı Yüksel Coşkunyürek, AK Parti Milletvekilleri Ali Ercoşkun, Fehmi Küpçü, Milletvekili adayı Mehmet Emin Güz, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, ilçe belediye başkanları ve çok sayıda partili karşıladı.
 
 
HDP ve CHP'nin paralel yapıyı yanlarına alarak aşk yaşadığını ifade eden Akdoğan sözlerine şöyle devam etti;
 
 
"ŞUANDA FLÖRT HALİNDELER, AŞK YAŞIYORLAR"
 
"Dışarıdakiler içeridekiler, bunlarda tutmayınca bu seçimde hepsi bir araya geldi. Sağın en sağındakiler, solun en solundakiler dediler ki bu 'sefer yaptık yaptık, bu seçimi AK Parti alırsa yeni Türkiye de bize yer yok' Biraz önce bahsettiğim o vesayet düzeni bozulacak, biraz önce bahsettiğim o. Evet yeni Türkiye'de derin devlet yapılanmalarına yer yok, paralel devlet yapılanmalarına yer yok, bunların hiç birine yer yok. Millet ne derse sadece o olacak değerli kardeşlerim. Bunu çok iyi biliyorlar. Bu yüzden hepsi şuan HDP'nin kuyruğuna takıldı. Onlarda nasıl içlerine sindiriyorlar hayret ediyorum. Ulusalcı CHP, çözüm sürecinin düşmanı olan paralel yapı şuanda flört halindeler, aşk yaşıyorlar. Kardeşim senin birazcık samimiyetin varsa, çözüm süreci diye bir derdin varsa, Kürt meselesi diye bir derdin varsa, bu adamlar paralel yapı, ne kadar kötülük varsa bunlar yaptı. CHP hangi katkıyı verdi. Bir sürü adım attık bu süreçte. Reformlar yaptık, kanunlar getirdik. Hiç birine destek vermediler engel oldular. Bu zihniyet yani şuanda bu statüko bloğu dediğimiz yapının zihniyeti bu sorunu üreten besleyen büyüten zihniyettir. Şimdi sen bu darbeci vesayetçi bloğa kendini kullandırıyorsun. CHP'nin taşeron örgütü durumuna düştün. Bunu HDP'li HDP'ye oy veren insanlar nasıl içine sindirecek"Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI Tutkuhaber
SOSYAL AĞLAR

logo