TUTKULU MÜZİKLER-
d

[2021-07-19 18:34:31] Seda yakup -

Biz gök yüzünün altında dolaşan tutuklularız buda bir hapistir herkesin gönlü hoş olsun özgürlük bazen dışarda da yok artık iyi ki var dediğimiz radyo şarkıları var iyi ki varsınız ablam

/

[2021-07-19 18:37:26] Serhat baran -

Van T Tipi A 3-3 te bulunan Ramazan Kotluk, Murat Aykut, Hidayet Raraman,Muhammed Şirin Çeelik, Ercan Ertaş,Mehmet Hanifi Canata, ve a 3-2 de bulunan Mustafa Doğan çok çok selam larımı gönderiyorum . 

/

[2021-07-19 18:39:22] Ridvan Gokdemir -

Merhaba iyi aksamlar Kızıltepe'den selamlar. Ahlat t tipi kapali cezaevi b11 kogusunda bulunan kardesim Vedat Gokdemir Ferhat Demircan İbrahim Aydinalp ve kogus arkadaslarina selam olsun

/

[2021-07-19 20:13:51] Erkan Kaan -

Selamin Aleyküm Ben Van T Tipi a 5 3 kogusundan tahliye oldum.  Degerli abim Mehmet Akbay'a selam olsun ve kogustaki diger arkadaslara selam olsun Allah yardcilari olsun

/

[2021-07-19 20:14:58] Demhat Adem Tugay -

T Tipi Kapalı Cezaevindeki  canım amcam Nedim Tugaya sevgilerimizi selamlarımızı yolluyoruz inşallah en kısa zamanda aramızda olacaksın canım amcam herkesin de sana çok selamı var. 

/

[2021-07-19 20:15:28] Bayram Polat -

İyi yaylınlar Ben Bayram Polat şuanda Van m Tipinden Bulunan Kardeşim Serdar Suvara, Ömer Suvar Van T tipinde bulunan Doğan Aydın İstanbul Silivri De bulunan Abim İbrahim Suvara Selamlar Olsun:

/

[2021-05-11 21:18:04] Yunusözer -

Van t tipi A/3.2 koğuşunda bulunan kuzenlerim emre özşen oğlu Ferhat akdemir abilerim Erdal türk Müslüm er Cahit temel Adnan Ertürk nurulah güzer İranlı şahin moine ve ismini unutugum bütün tüm arkadaşlarıma selam olsun Allah yar ve yardımcınız olsun .

/

[2021-05-11 21:18:22] Barış çağırci -

Mrbalar ben yeniyim iyi yayınlar dilerim rica etsem Zeynep Baksi keklik gibi parçasını çalar mısınız çevre yolunda çalışan tüm operatör arkadaşlarıma gelsin. İyi yayınlar teşekkürler.

/

[2021-04-18 10:50:22] Filiz Tasci -

Merhaba Van M Tipi Kapalı Ceza Evi D5 koğuşundan Haluk Taşçı kardeşime selam olsun onu çok seviyoruz.

/

[2021-04-18 10:47:32] Dersim Taşçı -

Selamun aleykum ben Dersim Taşçı oğlum Haluk'u çok seviyorum. Canını sıkmasın Allaha emanet olsun

/


Anasayfa » Tutku Haber » ADAY ADAYLARININ UMUTLARINI ÇALANLAR

ADAY ADAYLARININ UMUTLARINI ÇALANLAR
VAN’DA OLDUĞU İDDİA EDİLEN ANKET YALANI

 

YORUM ANALİZ-SALİH GEÇKEN   Belediye başkan aday adaylık sürecinden adaylık sürecine geçileceği bu dönemde, farklı alanlarda farklı kazanç kapılarının zemin bulduğunu görmeye başladık.

 

Her alanda olduğu gibi, iyi niyetli hatalarla birlikte art niyetli eylemlerin karıştığı bir süreçten geçiyoruz.

 

İyi niyetli ya da üfürülen balona inanılarak yapılan hatalardan örnekler vermem gerekirse,  temayül sonuçlarında ‘Çelik’ isminin birinci çıktığı haberleri olabilir.  Ya da son zamanda temayül yoklamalarının iptal edildiği iddiası yada şu gün Van Büyükşehir adayının açıklanacağı söylentisi.

 

Dün aldığım bir telefondan sonra anladım ki, farklı alanlarda farklı yöntemler kullanılarak umutlar ve duygular sömürülmeye devam ediliyor.

 

Kişi; ‘Abi Van’da anket yapılacakmış. Arkadaşlardan bir kısmı onlarla konuşmuşta, size zahmet sizde onlarla bir diyaloga girip bizi anketlerde ön plana çıkarsanıza’ deyişini nasıl yorumlarsınız bilmiyorum.

 

Bir STK yöneticisiyle konuştuğumuzda, onun söyledikleriyle bu telefon konuşmasını toparlayarak bir sonuca ulaşmam gerekirse, halkımız hala kandırılmaya çok fazla açıklar.  Samimi duygularını kullanamaya odaklı kurtlar için hala menfi ve duygusal sömürü tehlikesi altındalar.  Maalesef onlara daha çok inanıyor onları daha çok ciddiye alıyorlar.

 

Her tarafından yalan olduğu belli olan ‘Anket firması çalışanlarıyla görüşülmüş’ iddiasıdır. İsmi bende saklı olan anket firması kendi geleceğini ülke hinterlandında düşünüldüğünde küçük bir kent olan Van için zedelemez. Ya da bazı arkadaşlara ‘Allah aşkına bu firma kendini riske atar mı? Sorusuna verdiği cevaplarda ‘Hayır’sa o zaman neden üçkâğıtçılara prim verip onların ortamda büyümesine zemin hazırlıyoruz ki.

 

Birilerinin aday adaylarına ‘Abi bana sordular. Senin ismini söyledim’ yalanının farklı aday adayları da söylediklerinden de emin olun. Kanmayın.

 

Dostane bir tavsiye isteyen varsa; TRT’den Fettah’a, Zaman’dan Yusuf’a, Anadolu Ajansından Levent’e, Cemiyetten Fatih’e, İHA’dan Şükrü’ye, DHA’dan Feyat’a, bizim Osman’a, Halim abiye Karaca’ya sorun.

Tabi ki takdir sizin?

 
Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI Tutkuhaber
SOSYAL AĞLAR

logo