KAPTAN-
d

[2018-01-18 16:37:20] Yakup -

Salih bey size konuğunuz Özay beye selam olsun

/

[2018-01-18 16:29:21] Mehmet Emmi -

Kentin ekonomisi çok kötü bir durumda. Esnafın durumu çok kötü durumda. Bu konuyu neden konuşmuyorsunuz

/

[2018-01-18 16:26:44] Hasan Duman -

Salih bey size ve konuğunuza size Özay beyin selamlar. Özay beyin 2019 yorumunu merak ediyoruz.

/

[2018-01-18 16:19:23] FıraT turgut -

merhaba ben BaTman Dan Fırat Turgut öncelikle iyi yayınlar diliorm .Sizden ADANALI AYHAN & ENVER YILMAZ dan Aç kapıyı gardiyan parçasını VaN M tipi kapalı cezaevinde bulunan dayımın oğlu BEYTULLAH ÇOBAN a ve tüm kader mahkumlarına gelsin.YokLuğuna aLışamadık ,ÖzLer OlDuk Seni BeytoCan ..

/

[2018-01-18 16:19:55] MoDaCı Ercan -

Slmm Farah Ablamm Nasılsınn BEn Modacı Ercan GEçen Hafta Van M Tipii Caza Evinden tahliye oldumm Koğuş Arkadaşlrıma Çok Çok Slm Ederimm Allah Hepsini en kısa zamanda Kurtarsınn Kalın Sağlıcaklaa

/

[2018-01-18 16:20:10] Muhammed -

Kaptan senden ricam haydi söyle şarkısını kim söylüyor biraz önce paylaştığın parça

/

[2018-01-18 16:20:23] İsim vermek istemeyen bir dinleyeci -

Bir dogum günü parcasi calabilir misiniz bugün doğum günü olan çok kıymetli çok değerli barış müdür için gelsin şimdiden çok teşekkür ederim

/

[2018-01-18 16:21:20] Haşim ERTAŞ -

Slm İyi Akşamlar Kaptan Ben Haşim ELAZIĞ'ın Kovancılar İlçesinde Askerim Hiçbir Programini Kaçırmayan Ben Burda Vakit Buldukça Dinliyorum Burdan Da Herkese Slm Olsun Sıradaki Tüm Parçaları Öncelikle Sevdigim ESMERİM'e Gelsin Sonrada Size Ve Tüm Van Halkına Erek Sabaniye Minibüs Durağında Ki Arkadaşlarıma Slm Lar Olsun...

/

[2018-01-18 16:22:42] Şilan ugurkan -

Marhaba van iskele mitipi kapali ceza evinde yatmakta olan esim hamza kaplan icin siradaki tum parcalar ona arman etmek istiyorum canim esim seni birgun degil bir saniye degil bir omur boyu sevecegim seni bir omur boyu beklicegim ne olursa olsun seni hep beklicegim hamzam kendine iyi bak seni cok seviyorum canim esim

/

[2018-01-18 16:23:44] FıRaT TurGut -

merhaba BaTman Dan Sizi dinlemekteyim koma AzaD dıgerım nagerım parçasını VAN M TİPİ kapalı cezaevin de bulunan Beytullah çoban a ve tüm kader mahkumlarına gelsin iyi yayınlar....

/


Anasayfa » Tutku Haber » ADAY ADAYLARININ UMUTLARINI ÇALANLAR

ADAY ADAYLARININ UMUTLARINI ÇALANLAR
VAN’DA OLDUĞU İDDİA EDİLEN ANKET YALANI

 

YORUM ANALİZ-SALİH GEÇKEN   Belediye başkan aday adaylık sürecinden adaylık sürecine geçileceği bu dönemde, farklı alanlarda farklı kazanç kapılarının zemin bulduğunu görmeye başladık.

 

Her alanda olduğu gibi, iyi niyetli hatalarla birlikte art niyetli eylemlerin karıştığı bir süreçten geçiyoruz.

 

İyi niyetli ya da üfürülen balona inanılarak yapılan hatalardan örnekler vermem gerekirse,  temayül sonuçlarında ‘Çelik’ isminin birinci çıktığı haberleri olabilir.  Ya da son zamanda temayül yoklamalarının iptal edildiği iddiası yada şu gün Van Büyükşehir adayının açıklanacağı söylentisi.

 

Dün aldığım bir telefondan sonra anladım ki, farklı alanlarda farklı yöntemler kullanılarak umutlar ve duygular sömürülmeye devam ediliyor.

 

Kişi; ‘Abi Van’da anket yapılacakmış. Arkadaşlardan bir kısmı onlarla konuşmuşta, size zahmet sizde onlarla bir diyaloga girip bizi anketlerde ön plana çıkarsanıza’ deyişini nasıl yorumlarsınız bilmiyorum.

 

Bir STK yöneticisiyle konuştuğumuzda, onun söyledikleriyle bu telefon konuşmasını toparlayarak bir sonuca ulaşmam gerekirse, halkımız hala kandırılmaya çok fazla açıklar.  Samimi duygularını kullanamaya odaklı kurtlar için hala menfi ve duygusal sömürü tehlikesi altındalar.  Maalesef onlara daha çok inanıyor onları daha çok ciddiye alıyorlar.

 

Her tarafından yalan olduğu belli olan ‘Anket firması çalışanlarıyla görüşülmüş’ iddiasıdır. İsmi bende saklı olan anket firması kendi geleceğini ülke hinterlandında düşünüldüğünde küçük bir kent olan Van için zedelemez. Ya da bazı arkadaşlara ‘Allah aşkına bu firma kendini riske atar mı? Sorusuna verdiği cevaplarda ‘Hayır’sa o zaman neden üçkâğıtçılara prim verip onların ortamda büyümesine zemin hazırlıyoruz ki.

 

Birilerinin aday adaylarına ‘Abi bana sordular. Senin ismini söyledim’ yalanının farklı aday adayları da söylediklerinden de emin olun. Kanmayın.

 

Dostane bir tavsiye isteyen varsa; TRT’den Fettah’a, Zaman’dan Yusuf’a, Anadolu Ajansından Levent’e, Cemiyetten Fatih’e, İHA’dan Şükrü’ye, DHA’dan Feyat’a, bizim Osman’a, Halim abiye Karaca’ya sorun.

Tabi ki takdir sizin?

 
Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI Tutkuhaber
SOSYAL AĞLAR

logo