TUTKULU MÜZİKLER-
d

[2017-01-14 15:18:21] Mike Leoni -

Gonlunden gecen istedigin bir Parçayı taaaa uzaklara göndermeni rica ediyorum. Sevgiyle kal

/

[2016-11-26 16:03:05] Muhammed ali -

Hayirli geceler ben ali lakaben doktor derler acik cezaevinden cikali 6 saat oldu hozan aytacdan doktor parcasi ve tum guzel parcalar van acik cezaevinden 12 kogusta bulunan abilerime ve sizlere armagan olsun unuttu sanmasinlar Rabbim tum mahkumlarin yar ve yardimcisi olsun kolay gelsin

/

[2016-11-19 15:40:19] Aysel alkan -

Slm şahan 55 dr 188 plakalı araçda şehir halinde seni dinliyoruz aşkım herşeyim yalçın Güle sıradaki parçayı gönderirmisin onu çok sevdiğimi söylemisin

/

[2016-11-19 15:43:05] salih akkuş -

Yusuf abee ben adem ve murat seni dinliyoruz. şarkı gönder muhteşem üçlü

/

[2016-10-28 19:00:22] Fecri Barlık -

İyi akşamlar. Siirt'ten bir fırsatını bulup sizi dinliyoruz. Zeki hocama yağmur taneleri kadar selamlar. Zeki hocamdan Mona Roza şiirini istiyoruz. Siirtten selam ve sevgiler

/

[2016-09-24 15:13:03] VanLı Sino -

S.a Kaptan aBım ıyı yayınLar Sinan Kardeşim Ben Herzamankı Gıbı Damara Devam SevılıyorSun :D

/

[2016-09-17 15:05:10] nurullah kara -

size zahmet ahmet kaya olmasaydı sonumuz böyle çalarmısınız iyi yayınlar

/

[2016-08-20 14:15:23] fırat özsoy -

Sewgilerimle van saraydan yaziyorum muslum gurses ten yaktin beni dunya parcasini calarsaniz sewinirim

/

[2016-08-06 15:23:20] enes tanyildiz -

Usta neset ustadan evvelim parcasini calar misin Karanlık coktukçe biraz daha özler oldum seni Yıldızları seçemiyorum sigaramdan çıkan ucuz duman yuzunden Az kaldi ama Hemde cok az Icime seni hapsetmeme az kaldı Zelisim

/

[2016-07-30 15:12:14] Gül gül -

Merhaba abi iyi yayınlar Selda bağcan dan ahmedim türküsünü çalabilirmisin sana zahmet özel birine armağan ediyorum o kendini biliyor :)

/


Anasayfa » Tutku Haber » ADAY ADAYLARININ UMUTLARINI ÇALANLAR

ADAY ADAYLARININ UMUTLARINI ÇALANLAR
VAN’DA OLDUĞU İDDİA EDİLEN ANKET YALANI

 

YORUM ANALİZ-SALİH GEÇKEN   Belediye başkan aday adaylık sürecinden adaylık sürecine geçileceği bu dönemde, farklı alanlarda farklı kazanç kapılarının zemin bulduğunu görmeye başladık.

 

Her alanda olduğu gibi, iyi niyetli hatalarla birlikte art niyetli eylemlerin karıştığı bir süreçten geçiyoruz.

 

İyi niyetli ya da üfürülen balona inanılarak yapılan hatalardan örnekler vermem gerekirse,  temayül sonuçlarında ‘Çelik’ isminin birinci çıktığı haberleri olabilir.  Ya da son zamanda temayül yoklamalarının iptal edildiği iddiası yada şu gün Van Büyükşehir adayının açıklanacağı söylentisi.

 

Dün aldığım bir telefondan sonra anladım ki, farklı alanlarda farklı yöntemler kullanılarak umutlar ve duygular sömürülmeye devam ediliyor.

 

Kişi; ‘Abi Van’da anket yapılacakmış. Arkadaşlardan bir kısmı onlarla konuşmuşta, size zahmet sizde onlarla bir diyaloga girip bizi anketlerde ön plana çıkarsanıza’ deyişini nasıl yorumlarsınız bilmiyorum.

 

Bir STK yöneticisiyle konuştuğumuzda, onun söyledikleriyle bu telefon konuşmasını toparlayarak bir sonuca ulaşmam gerekirse, halkımız hala kandırılmaya çok fazla açıklar.  Samimi duygularını kullanamaya odaklı kurtlar için hala menfi ve duygusal sömürü tehlikesi altındalar.  Maalesef onlara daha çok inanıyor onları daha çok ciddiye alıyorlar.

 

Her tarafından yalan olduğu belli olan ‘Anket firması çalışanlarıyla görüşülmüş’ iddiasıdır. İsmi bende saklı olan anket firması kendi geleceğini ülke hinterlandında düşünüldüğünde küçük bir kent olan Van için zedelemez. Ya da bazı arkadaşlara ‘Allah aşkına bu firma kendini riske atar mı? Sorusuna verdiği cevaplarda ‘Hayır’sa o zaman neden üçkâğıtçılara prim verip onların ortamda büyümesine zemin hazırlıyoruz ki.

 

Birilerinin aday adaylarına ‘Abi bana sordular. Senin ismini söyledim’ yalanının farklı aday adayları da söylediklerinden de emin olun. Kanmayın.

 

Dostane bir tavsiye isteyen varsa; TRT’den Fettah’a, Zaman’dan Yusuf’a, Anadolu Ajansından Levent’e, Cemiyetten Fatih’e, İHA’dan Şükrü’ye, DHA’dan Feyat’a, bizim Osman’a, Halim abiye Karaca’ya sorun.

Tabi ki takdir sizin?

 
Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI Tutkuhaber
SOSYAL AĞLAR

logo