TUTKULU MÜZİKLER-
d

[2021-07-19 18:34:31] Seda yakup -

Biz gök yüzünün altında dolaşan tutuklularız buda bir hapistir herkesin gönlü hoş olsun özgürlük bazen dışarda da yok artık iyi ki var dediğimiz radyo şarkıları var iyi ki varsınız ablam

/

[2021-07-19 18:37:26] Serhat baran -

Van T Tipi A 3-3 te bulunan Ramazan Kotluk, Murat Aykut, Hidayet Raraman,Muhammed Şirin Çeelik, Ercan Ertaş,Mehmet Hanifi Canata, ve a 3-2 de bulunan Mustafa Doğan çok çok selam larımı gönderiyorum . 

/

[2021-07-19 18:39:22] Ridvan Gokdemir -

Merhaba iyi aksamlar Kızıltepe'den selamlar. Ahlat t tipi kapali cezaevi b11 kogusunda bulunan kardesim Vedat Gokdemir Ferhat Demircan İbrahim Aydinalp ve kogus arkadaslarina selam olsun

/

[2021-07-19 20:13:51] Erkan Kaan -

Selamin Aleyküm Ben Van T Tipi a 5 3 kogusundan tahliye oldum.  Degerli abim Mehmet Akbay'a selam olsun ve kogustaki diger arkadaslara selam olsun Allah yardcilari olsun

/

[2021-07-19 20:14:58] Demhat Adem Tugay -

T Tipi Kapalı Cezaevindeki  canım amcam Nedim Tugaya sevgilerimizi selamlarımızı yolluyoruz inşallah en kısa zamanda aramızda olacaksın canım amcam herkesin de sana çok selamı var. 

/

[2021-07-19 20:15:28] Bayram Polat -

İyi yaylınlar Ben Bayram Polat şuanda Van m Tipinden Bulunan Kardeşim Serdar Suvara, Ömer Suvar Van T tipinde bulunan Doğan Aydın İstanbul Silivri De bulunan Abim İbrahim Suvara Selamlar Olsun:

/

[2021-05-11 21:18:04] Yunusözer -

Van t tipi A/3.2 koğuşunda bulunan kuzenlerim emre özşen oğlu Ferhat akdemir abilerim Erdal türk Müslüm er Cahit temel Adnan Ertürk nurulah güzer İranlı şahin moine ve ismini unutugum bütün tüm arkadaşlarıma selam olsun Allah yar ve yardımcınız olsun .

/

[2021-05-11 21:18:22] Barış çağırci -

Mrbalar ben yeniyim iyi yayınlar dilerim rica etsem Zeynep Baksi keklik gibi parçasını çalar mısınız çevre yolunda çalışan tüm operatör arkadaşlarıma gelsin. İyi yayınlar teşekkürler.

/

[2021-04-18 10:50:22] Filiz Tasci -

Merhaba Van M Tipi Kapalı Ceza Evi D5 koğuşundan Haluk Taşçı kardeşime selam olsun onu çok seviyoruz.

/

[2021-04-18 10:47:32] Dersim Taşçı -

Selamun aleykum ben Dersim Taşçı oğlum Haluk'u çok seviyorum. Canını sıkmasın Allaha emanet olsun

/


Anasayfa » Tutku Haber » AB HDP'Yİ UYARDI MI?

AB HDP'Yİ UYARDI MI?
2015 genel seçimlerine parti olarak girmeye hazırlanan HDP'nin Avrupa Birliği ülkeleri temsilcilerinden çözüm sürecinin devamı açısından uyarıldığı iddialarına HDP'den yalanlama geldi. 
 
 
HDP Eşbaşkanı Selahattin Demirtaş'la geçtiğimiz günlerde görüşen AB ülkeleri temsilcilerinin 'çözüm sürecinin devamı için' partinin parlamentodaki varlığının riske edilmemesi çağrısı yapıldığına dair iddialara HDP'den yalanlama geldi.
 
 
HDP, Hürriyet Gazetesi'nde yer alan 'AB'nin HDP'yi 2015 genel seçimlerine parti olarak girmesi konusunda uyardığı"na dair haberi yalanladı.
 
 
ANF'nin haberine göre, HDP Basın Bürosu tarafından yapılan açıklamada, "Hürriyet Gazetesi'nin bugünkü sayısında yer alan 'Parti olarak girmeniz riskli' başlıklı haberde, Eş Genel Başkanımız Selahattin Demirtaş'ın 29 Ocak'ta Ankara’da AB Üyesi Ülkelerin Büyükelçileriyle yaptığı yemekli toplantıda, söz alan Büyükelçilerin 'Seçimlere parti olarak girmeniz çok riskli, partinizin yüzde 10 barajını geçmesi zor görünüyor' dediği ileri sürülmüştür" denildi.
 
 
'EN KÜÇÜK BİR İMA DAHİ OLMADI, OLAMAZ DA'
 
Açıklamada, söz konusu toplantıda AB'nin veya Büyükelçilerin HDP'ye yönelik, seçimlere dair herhangi bir telkini veya en küçük bir imasının dahi olmadığı belirtilirken, "Olması da mümkün değildir. Haber gerçeği yansıtmamaktadır" ifadeleri kullanıldı.
 
 
HDP'YE SEÇİM ÖNCESİ ÇAĞRI İDDİASI
 
Hürriyet'in ilgili haberinde , 29 Ocak günü yapılan ve iki saati aşkın sürdüğü belirtilen yemekte temsilcilerle özel bir görüşme yapıldığını da aktaran HDN yazarı Serkan Demirtaş'ın bugün yayınlanan köşesinde temsilcilerin, "çözüm sürecinin devamı için seçime parti olarak girmeyin" çağrısı yaptığı iddia edilmişti.
 
 
"ÇÖZÜM SÜRECİ İÇİN YAPILANLAR BOŞA GİDER"
 
Habere göre, AB temsilcileri, "Seçime parti olarak girilmesi büyük risk taşıyor. Parlamentodaki varlığınız en meşru dayanağınız. Eğer barajın altında kalırsanız bu meşruiyet tehlikeye girer ve çözüm süreci için yapılan bunca kıymetli görüşme boşa gidebilir" demişti. 
 
 
HDP HÜRRİYET VE RADİKAL'İ YALANLADI
 
Halkların Demokratik Partisi (HDP), ‘Seçimlere parti olarak girmeniz riskli’ dediği yönündeki haberleri yalanladı.
HDP Genel Merkezi’nin Twitter hesabından yapılan açıklamada “Hürriyet ve Radikal’in AB Büyükelçilerinin HDP’ye “Seçimlere parti olarak girmeniz riskli” dediği yönündeki haberi gerçeği yansıtmamaktadır” denildi.
 
 
HDP Basın Birimi de yaptığı açıklamada Hürriyet Gazetesi’nin bugünkü sayısında yer alan, “Parti olarak girmeniz riskli” başlıklı haberin gerçeği yansıtmadığını belirtildi.
 
 
“Söz konusu toplantıda AB’nin veya Büyükelçilerin partimize yönelik, seçimlere dair herhangi bir telkini veya en küçük bir iması dahi olmamıştır. Olması da mümkün değildir. Haber gerçeği yansıtmamaktadır. Kamuoyunun bilgisine saygıyla sunulur.” Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI TUTKU GÜVENLİK
SOSYAL AĞLAR

logo