TUTKULU MÜZİKLER-
d

[2017-01-14 15:18:21] Mike Leoni -

Gonlunden gecen istedigin bir Parçayı taaaa uzaklara göndermeni rica ediyorum. Sevgiyle kal

/

[2016-11-26 16:03:05] Muhammed ali -

Hayirli geceler ben ali lakaben doktor derler acik cezaevinden cikali 6 saat oldu hozan aytacdan doktor parcasi ve tum guzel parcalar van acik cezaevinden 12 kogusta bulunan abilerime ve sizlere armagan olsun unuttu sanmasinlar Rabbim tum mahkumlarin yar ve yardimcisi olsun kolay gelsin

/

[2016-11-19 15:40:19] Aysel alkan -

Slm şahan 55 dr 188 plakalı araçda şehir halinde seni dinliyoruz aşkım herşeyim yalçın Güle sıradaki parçayı gönderirmisin onu çok sevdiğimi söylemisin

/

[2016-11-19 15:43:05] salih akkuş -

Yusuf abee ben adem ve murat seni dinliyoruz. şarkı gönder muhteşem üçlü

/

[2016-10-28 19:00:22] Fecri Barlık -

İyi akşamlar. Siirt'ten bir fırsatını bulup sizi dinliyoruz. Zeki hocama yağmur taneleri kadar selamlar. Zeki hocamdan Mona Roza şiirini istiyoruz. Siirtten selam ve sevgiler

/

[2016-09-24 15:13:03] VanLı Sino -

S.a Kaptan aBım ıyı yayınLar Sinan Kardeşim Ben Herzamankı Gıbı Damara Devam SevılıyorSun :D

/

[2016-09-17 15:05:10] nurullah kara -

size zahmet ahmet kaya olmasaydı sonumuz böyle çalarmısınız iyi yayınlar

/

[2016-08-20 14:15:23] fırat özsoy -

Sewgilerimle van saraydan yaziyorum muslum gurses ten yaktin beni dunya parcasini calarsaniz sewinirim

/

[2016-08-06 15:23:20] enes tanyildiz -

Usta neset ustadan evvelim parcasini calar misin Karanlık coktukçe biraz daha özler oldum seni Yıldızları seçemiyorum sigaramdan çıkan ucuz duman yuzunden Az kaldi ama Hemde cok az Icime seni hapsetmeme az kaldı Zelisim

/

[2016-07-30 15:12:14] Gül gül -

Merhaba abi iyi yayınlar Selda bağcan dan ahmedim türküsünü çalabilirmisin sana zahmet özel birine armağan ediyorum o kendini biliyor :)

/


Anasayfa » Tutku Haber » AB HDP'Yİ UYARDI MI?

AB HDP'Yİ UYARDI MI?
2015 genel seçimlerine parti olarak girmeye hazırlanan HDP'nin Avrupa Birliği ülkeleri temsilcilerinden çözüm sürecinin devamı açısından uyarıldığı iddialarına HDP'den yalanlama geldi. 
 
 
HDP Eşbaşkanı Selahattin Demirtaş'la geçtiğimiz günlerde görüşen AB ülkeleri temsilcilerinin 'çözüm sürecinin devamı için' partinin parlamentodaki varlığının riske edilmemesi çağrısı yapıldığına dair iddialara HDP'den yalanlama geldi.
 
 
HDP, Hürriyet Gazetesi'nde yer alan 'AB'nin HDP'yi 2015 genel seçimlerine parti olarak girmesi konusunda uyardığı"na dair haberi yalanladı.
 
 
ANF'nin haberine göre, HDP Basın Bürosu tarafından yapılan açıklamada, "Hürriyet Gazetesi'nin bugünkü sayısında yer alan 'Parti olarak girmeniz riskli' başlıklı haberde, Eş Genel Başkanımız Selahattin Demirtaş'ın 29 Ocak'ta Ankara’da AB Üyesi Ülkelerin Büyükelçileriyle yaptığı yemekli toplantıda, söz alan Büyükelçilerin 'Seçimlere parti olarak girmeniz çok riskli, partinizin yüzde 10 barajını geçmesi zor görünüyor' dediği ileri sürülmüştür" denildi.
 
 
'EN KÜÇÜK BİR İMA DAHİ OLMADI, OLAMAZ DA'
 
Açıklamada, söz konusu toplantıda AB'nin veya Büyükelçilerin HDP'ye yönelik, seçimlere dair herhangi bir telkini veya en küçük bir imasının dahi olmadığı belirtilirken, "Olması da mümkün değildir. Haber gerçeği yansıtmamaktadır" ifadeleri kullanıldı.
 
 
HDP'YE SEÇİM ÖNCESİ ÇAĞRI İDDİASI
 
Hürriyet'in ilgili haberinde , 29 Ocak günü yapılan ve iki saati aşkın sürdüğü belirtilen yemekte temsilcilerle özel bir görüşme yapıldığını da aktaran HDN yazarı Serkan Demirtaş'ın bugün yayınlanan köşesinde temsilcilerin, "çözüm sürecinin devamı için seçime parti olarak girmeyin" çağrısı yaptığı iddia edilmişti.
 
 
"ÇÖZÜM SÜRECİ İÇİN YAPILANLAR BOŞA GİDER"
 
Habere göre, AB temsilcileri, "Seçime parti olarak girilmesi büyük risk taşıyor. Parlamentodaki varlığınız en meşru dayanağınız. Eğer barajın altında kalırsanız bu meşruiyet tehlikeye girer ve çözüm süreci için yapılan bunca kıymetli görüşme boşa gidebilir" demişti. 
 
 
HDP HÜRRİYET VE RADİKAL'İ YALANLADI
 
Halkların Demokratik Partisi (HDP), ‘Seçimlere parti olarak girmeniz riskli’ dediği yönündeki haberleri yalanladı.
HDP Genel Merkezi’nin Twitter hesabından yapılan açıklamada “Hürriyet ve Radikal’in AB Büyükelçilerinin HDP’ye “Seçimlere parti olarak girmeniz riskli” dediği yönündeki haberi gerçeği yansıtmamaktadır” denildi.
 
 
HDP Basın Birimi de yaptığı açıklamada Hürriyet Gazetesi’nin bugünkü sayısında yer alan, “Parti olarak girmeniz riskli” başlıklı haberin gerçeği yansıtmadığını belirtildi.
 
 
“Söz konusu toplantıda AB’nin veya Büyükelçilerin partimize yönelik, seçimlere dair herhangi bir telkini veya en küçük bir iması dahi olmamıştır. Olması da mümkün değildir. Haber gerçeği yansıtmamaktadır. Kamuoyunun bilgisine saygıyla sunulur.” Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI TUTKU GÜVENLİK
SOSYAL AĞLAR

logo