KAPTAN-
d

[2018-01-18 16:37:20] Yakup -

Salih bey size konuğunuz Özay beye selam olsun

/

[2018-01-18 16:29:21] Mehmet Emmi -

Kentin ekonomisi çok kötü bir durumda. Esnafın durumu çok kötü durumda. Bu konuyu neden konuşmuyorsunuz

/

[2018-01-18 16:26:44] Hasan Duman -

Salih bey size ve konuğunuza size Özay beyin selamlar. Özay beyin 2019 yorumunu merak ediyoruz.

/

[2018-01-18 16:19:23] FıraT turgut -

merhaba ben BaTman Dan Fırat Turgut öncelikle iyi yayınlar diliorm .Sizden ADANALI AYHAN & ENVER YILMAZ dan Aç kapıyı gardiyan parçasını VaN M tipi kapalı cezaevinde bulunan dayımın oğlu BEYTULLAH ÇOBAN a ve tüm kader mahkumlarına gelsin.YokLuğuna aLışamadık ,ÖzLer OlDuk Seni BeytoCan ..

/

[2018-01-18 16:19:55] MoDaCı Ercan -

Slmm Farah Ablamm Nasılsınn BEn Modacı Ercan GEçen Hafta Van M Tipii Caza Evinden tahliye oldumm Koğuş Arkadaşlrıma Çok Çok Slm Ederimm Allah Hepsini en kısa zamanda Kurtarsınn Kalın Sağlıcaklaa

/

[2018-01-18 16:20:10] Muhammed -

Kaptan senden ricam haydi söyle şarkısını kim söylüyor biraz önce paylaştığın parça

/

[2018-01-18 16:20:23] İsim vermek istemeyen bir dinleyeci -

Bir dogum günü parcasi calabilir misiniz bugün doğum günü olan çok kıymetli çok değerli barış müdür için gelsin şimdiden çok teşekkür ederim

/

[2018-01-18 16:21:20] Haşim ERTAŞ -

Slm İyi Akşamlar Kaptan Ben Haşim ELAZIĞ'ın Kovancılar İlçesinde Askerim Hiçbir Programini Kaçırmayan Ben Burda Vakit Buldukça Dinliyorum Burdan Da Herkese Slm Olsun Sıradaki Tüm Parçaları Öncelikle Sevdigim ESMERİM'e Gelsin Sonrada Size Ve Tüm Van Halkına Erek Sabaniye Minibüs Durağında Ki Arkadaşlarıma Slm Lar Olsun...

/

[2018-01-18 16:22:42] Şilan ugurkan -

Marhaba van iskele mitipi kapali ceza evinde yatmakta olan esim hamza kaplan icin siradaki tum parcalar ona arman etmek istiyorum canim esim seni birgun degil bir saniye degil bir omur boyu sevecegim seni bir omur boyu beklicegim ne olursa olsun seni hep beklicegim hamzam kendine iyi bak seni cok seviyorum canim esim

/

[2018-01-18 16:23:44] FıRaT TurGut -

merhaba BaTman Dan Sizi dinlemekteyim koma AzaD dıgerım nagerım parçasını VAN M TİPİ kapalı cezaevin de bulunan Beytullah çoban a ve tüm kader mahkumlarına gelsin iyi yayınlar....

/


Anasayfa » Tutku Haber » AB HDP'Yİ UYARDI MI?

AB HDP'Yİ UYARDI MI?
2015 genel seçimlerine parti olarak girmeye hazırlanan HDP'nin Avrupa Birliği ülkeleri temsilcilerinden çözüm sürecinin devamı açısından uyarıldığı iddialarına HDP'den yalanlama geldi. 
 
 
HDP Eşbaşkanı Selahattin Demirtaş'la geçtiğimiz günlerde görüşen AB ülkeleri temsilcilerinin 'çözüm sürecinin devamı için' partinin parlamentodaki varlığının riske edilmemesi çağrısı yapıldığına dair iddialara HDP'den yalanlama geldi.
 
 
HDP, Hürriyet Gazetesi'nde yer alan 'AB'nin HDP'yi 2015 genel seçimlerine parti olarak girmesi konusunda uyardığı"na dair haberi yalanladı.
 
 
ANF'nin haberine göre, HDP Basın Bürosu tarafından yapılan açıklamada, "Hürriyet Gazetesi'nin bugünkü sayısında yer alan 'Parti olarak girmeniz riskli' başlıklı haberde, Eş Genel Başkanımız Selahattin Demirtaş'ın 29 Ocak'ta Ankara’da AB Üyesi Ülkelerin Büyükelçileriyle yaptığı yemekli toplantıda, söz alan Büyükelçilerin 'Seçimlere parti olarak girmeniz çok riskli, partinizin yüzde 10 barajını geçmesi zor görünüyor' dediği ileri sürülmüştür" denildi.
 
 
'EN KÜÇÜK BİR İMA DAHİ OLMADI, OLAMAZ DA'
 
Açıklamada, söz konusu toplantıda AB'nin veya Büyükelçilerin HDP'ye yönelik, seçimlere dair herhangi bir telkini veya en küçük bir imasının dahi olmadığı belirtilirken, "Olması da mümkün değildir. Haber gerçeği yansıtmamaktadır" ifadeleri kullanıldı.
 
 
HDP'YE SEÇİM ÖNCESİ ÇAĞRI İDDİASI
 
Hürriyet'in ilgili haberinde , 29 Ocak günü yapılan ve iki saati aşkın sürdüğü belirtilen yemekte temsilcilerle özel bir görüşme yapıldığını da aktaran HDN yazarı Serkan Demirtaş'ın bugün yayınlanan köşesinde temsilcilerin, "çözüm sürecinin devamı için seçime parti olarak girmeyin" çağrısı yaptığı iddia edilmişti.
 
 
"ÇÖZÜM SÜRECİ İÇİN YAPILANLAR BOŞA GİDER"
 
Habere göre, AB temsilcileri, "Seçime parti olarak girilmesi büyük risk taşıyor. Parlamentodaki varlığınız en meşru dayanağınız. Eğer barajın altında kalırsanız bu meşruiyet tehlikeye girer ve çözüm süreci için yapılan bunca kıymetli görüşme boşa gidebilir" demişti. 
 
 
HDP HÜRRİYET VE RADİKAL'İ YALANLADI
 
Halkların Demokratik Partisi (HDP), ‘Seçimlere parti olarak girmeniz riskli’ dediği yönündeki haberleri yalanladı.
HDP Genel Merkezi’nin Twitter hesabından yapılan açıklamada “Hürriyet ve Radikal’in AB Büyükelçilerinin HDP’ye “Seçimlere parti olarak girmeniz riskli” dediği yönündeki haberi gerçeği yansıtmamaktadır” denildi.
 
 
HDP Basın Birimi de yaptığı açıklamada Hürriyet Gazetesi’nin bugünkü sayısında yer alan, “Parti olarak girmeniz riskli” başlıklı haberin gerçeği yansıtmadığını belirtildi.
 
 
“Söz konusu toplantıda AB’nin veya Büyükelçilerin partimize yönelik, seçimlere dair herhangi bir telkini veya en küçük bir iması dahi olmamıştır. Olması da mümkün değildir. Haber gerçeği yansıtmamaktadır. Kamuoyunun bilgisine saygıyla sunulur.” Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI TUTKU GÜVENLİK
SOSYAL AĞLAR

logo