MÜZİK KEYFİ-MÜZİK KEYFİ
d

[2022-11-07 15:04:50] Kardelen -

Abla merhabalar, Tutku radyoya hoş geldin. Abla ben Kardelen canımın içi Tarığıma Soner Arıca seni seviyorum şarkısını armağan etmek istiyorum.

/

[2022-11-07 15:05:01] Savas kaya -

Merhaba güzel sesli nehir ne güzel yayının akıp gidiyor sevdiklerimizin özlemini bize unutturup senin guzel sunumunla akıp gidiyoruz Teşekurler Ahmet kayadan penceresiz kaldım anne şarkısını tüm kader mahkumlarına gelsin en çokta T tipinde bulunan berivan atalaya gelsin

/

[2022-11-07 15:05:17] Hilal bayer -

Canım alime burdan selamlar senı. Cok sevıyorum cok az kaldı kavuşmamiza Allaha emanet ol 8 d koguşu ali yılmaz

/

[2022-11-07 15:05:30] Abdullah genç -

Van merkezden slmlar burdan necip yavuz abime derdo yavuz hakan genç abime tüm koğuş arkadaşlarına armaganimdir Müslüm Gürses aklı yok Fikri yok

/

[2022-11-07 15:06:41] Selim alodağtaş -

SA. Abim Emrullah Alpdağtaş'a selamlarımı iletiyorum. Kardeşi  Selim Alpdağtaş.

 

/

[2022-11-07 15:06:53] Şivan babat -

Ben şivan babat burdan kardeşim umur kervan.a selam ederim Allah yar ve yardımcın olsun

/

[2021-07-19 18:34:31] Seda yakup -

Biz gök yüzünün altında dolaşan tutuklularız buda bir hapistir herkesin gönlü hoş olsun özgürlük bazen dışarda da yok artık iyi ki var dediğimiz radyo şarkıları var iyi ki varsınız ablam

/

[2021-07-19 18:37:26] Serhat baran -

Van T Tipi A 3-3 te bulunan Ramazan Kotluk, Murat Aykut, Hidayet Raraman,Muhammed Şirin Çeelik, Ercan Ertaş,Mehmet Hanifi Canata, ve a 3-2 de bulunan Mustafa Doğan çok çok selam larımı gönderiyorum . 

/

[2021-07-19 18:39:22] Ridvan Gokdemir -

Merhaba iyi aksamlar Kızıltepe'den selamlar. Ahlat t tipi kapali cezaevi b11 kogusunda bulunan kardesim Vedat Gokdemir Ferhat Demircan İbrahim Aydinalp ve kogus arkadaslarina selam olsun

/

[2021-07-19 20:13:51] Erkan Kaan -

Selamin Aleyküm Ben Van T Tipi a 5 3 kogusundan tahliye oldum.  Degerli abim Mehmet Akbay'a selam olsun ve kogustaki diger arkadaslara selam olsun Allah yardcilari olsun

/


Anasayfa » Öne Çıkanlar » Van bölgenin turizm merkezi olur

Van bölgenin  turizm merkezi olur
Bu yıl düzenlenen 3. Van Turizm Fuarına katılan Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, ‘Bölgede yaşanan olaylar biterse Van bölgenin turizm merkezi haline gelir’ dedi.

 

3. Van Turizm Fuar alanına kurulun Tutku Radyo stüdyosuna konuk olan Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay Van’da turizm alanlarının ortaya çıkarılmasında Van Valisinin önemli katkılarının olduğunu belirtirken daha önce istenen düzeyde çalışmaların yapılmadığını belirtti.

 

Daha önce düzenlenen Turizm Fuarlarına da katılan Bakan Günay program yapımcısı Salih Geçken’in sorusuna verdiği cevapta; ‘ Daha önce düzenlenen iki fuarda da buradaydım. Bu yıl üçüncü kez Vanlılarla birlikteyiz. Turizm Fuarının Van’ın ekonomisine ve tanıtımına katkısı olacaktır. Van’ın ekonomisi turizmle geliştirilebilir. Vali beyin ve milletvekillerinin bu konuda yoğun çalışma içinde olduklarını gördüm. Her geldiğimde farklı bir çalışmayla karşılaşıyorum. Turizme yönelik yapılan çalışmalar Van’ın ekonomik gelişimine önemli katkısı olacaktır.   Van Valimizin ve milletvekillerimizin yaptıkları çalışmalar sonucu tarihi mekânlar ortaya çıkmaya başladıkça Van’a olan ilgi daha çok artacaktır.   

 

BÖLGENİN EN ŞANSLI İLİ VAN’DIR

Bölgede yaşan olaylar son bulduğunda turizm gelirlerinden en fazla faydalanacak illerin başında Van geliyor. Yaz aylarında tarihi güzelliklerle turist çekebilecek potansiyele sahip olan Van kış ayında ‘Kayak Turizm’i ile de bu hareketliliğini devam ettirebilir. Yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekecek bu kadar güzelliği bir arada barından illimizin sayısı çok fazla değildir. Van halkı bu açıdan oldukça şanslıdır.

 

İŞ ADAMLARI  YATIRIMA YÖNELDİ

Van’daki otelleşme oranı çok iyiye doğru gidiyor. Daha önce devlet bu işleri yaparken Van’da iş adamları otel yapmaya başladı. İş adamlarının otel yapmaya yönelmesi ve yönlendirilmesi görülmesi gereken bir başarıdır.

 

HÜKÜMET VAN’DA BİR REKORA İMZA ATTI

Van’da yaşanan depremden sonra yapılan işler rekor düzeydedir.  Yaşanan depremden çok kısa süre sonra başta Başbakan olmaz üzere hükümet üstüne düşen her şeyi yapmıştır. Deprem yaşanan bölgelerde yapılanlarla, deprem yaşayan Van’da yapılanları karşılaştırdığınızda hükümetin Van’da yaptıklarının rekor düzeyde olduğunu görürsünüz. Halkımızı yaşadığı depremin acısını unutturmak için yapılan faaliyetlerle birlikte halkımızın yaşayabileceği mağduriyetler minimize edildi. Çok kısa sürede konteynır kentler kuruldu.  Henüz bir yıl tamamlanmadan yıkılan konutların yerine yenisi yapıldı. Şehrin yeniden ayağa kalkması için gerekli ekonomik destekler sağlandı.’ dedi.

 Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI TUTKU GÜVENLİK
SOSYAL AĞLAR

logo