BASINDA BU GÜN-
d

[2017-01-14 15:18:21] Mike Leoni -

Gonlunden gecen istedigin bir Parçayı taaaa uzaklara göndermeni rica ediyorum. Sevgiyle kal

/

[2016-11-26 16:03:05] Muhammed ali -

Hayirli geceler ben ali lakaben doktor derler acik cezaevinden cikali 6 saat oldu hozan aytacdan doktor parcasi ve tum guzel parcalar van acik cezaevinden 12 kogusta bulunan abilerime ve sizlere armagan olsun unuttu sanmasinlar Rabbim tum mahkumlarin yar ve yardimcisi olsun kolay gelsin

/

[2016-11-19 15:40:19] Aysel alkan -

Slm şahan 55 dr 188 plakalı araçda şehir halinde seni dinliyoruz aşkım herşeyim yalçın Güle sıradaki parçayı gönderirmisin onu çok sevdiğimi söylemisin

/

[2016-11-19 15:43:05] salih akkuş -

Yusuf abee ben adem ve murat seni dinliyoruz. şarkı gönder muhteşem üçlü

/

[2016-10-28 19:00:22] Fecri Barlık -

İyi akşamlar. Siirt'ten bir fırsatını bulup sizi dinliyoruz. Zeki hocama yağmur taneleri kadar selamlar. Zeki hocamdan Mona Roza şiirini istiyoruz. Siirtten selam ve sevgiler

/

[2016-09-24 15:13:03] VanLı Sino -

S.a Kaptan aBım ıyı yayınLar Sinan Kardeşim Ben Herzamankı Gıbı Damara Devam SevılıyorSun :D

/

[2016-09-17 15:05:10] nurullah kara -

size zahmet ahmet kaya olmasaydı sonumuz böyle çalarmısınız iyi yayınlar

/

[2016-08-20 14:15:23] fırat özsoy -

Sewgilerimle van saraydan yaziyorum muslum gurses ten yaktin beni dunya parcasini calarsaniz sewinirim

/

[2016-08-06 15:23:20] enes tanyildiz -

Usta neset ustadan evvelim parcasini calar misin Karanlık coktukçe biraz daha özler oldum seni Yıldızları seçemiyorum sigaramdan çıkan ucuz duman yuzunden Az kaldi ama Hemde cok az Icime seni hapsetmeme az kaldı Zelisim

/

[2016-07-30 15:12:14] Gül gül -

Merhaba abi iyi yayınlar Selda bağcan dan ahmedim türküsünü çalabilirmisin sana zahmet özel birine armağan ediyorum o kendini biliyor :)

/


Anasayfa » Öne Çıkanlar » Van bölgenin turizm merkezi olur

Van bölgenin  turizm merkezi olur
Bu yıl düzenlenen 3. Van Turizm Fuarına katılan Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, ‘Bölgede yaşanan olaylar biterse Van bölgenin turizm merkezi haline gelir’ dedi.

 

3. Van Turizm Fuar alanına kurulun Tutku Radyo stüdyosuna konuk olan Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay Van’da turizm alanlarının ortaya çıkarılmasında Van Valisinin önemli katkılarının olduğunu belirtirken daha önce istenen düzeyde çalışmaların yapılmadığını belirtti.

 

Daha önce düzenlenen Turizm Fuarlarına da katılan Bakan Günay program yapımcısı Salih Geçken’in sorusuna verdiği cevapta; ‘ Daha önce düzenlenen iki fuarda da buradaydım. Bu yıl üçüncü kez Vanlılarla birlikteyiz. Turizm Fuarının Van’ın ekonomisine ve tanıtımına katkısı olacaktır. Van’ın ekonomisi turizmle geliştirilebilir. Vali beyin ve milletvekillerinin bu konuda yoğun çalışma içinde olduklarını gördüm. Her geldiğimde farklı bir çalışmayla karşılaşıyorum. Turizme yönelik yapılan çalışmalar Van’ın ekonomik gelişimine önemli katkısı olacaktır.   Van Valimizin ve milletvekillerimizin yaptıkları çalışmalar sonucu tarihi mekânlar ortaya çıkmaya başladıkça Van’a olan ilgi daha çok artacaktır.   

 

BÖLGENİN EN ŞANSLI İLİ VAN’DIR

Bölgede yaşan olaylar son bulduğunda turizm gelirlerinden en fazla faydalanacak illerin başında Van geliyor. Yaz aylarında tarihi güzelliklerle turist çekebilecek potansiyele sahip olan Van kış ayında ‘Kayak Turizm’i ile de bu hareketliliğini devam ettirebilir. Yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekecek bu kadar güzelliği bir arada barından illimizin sayısı çok fazla değildir. Van halkı bu açıdan oldukça şanslıdır.

 

İŞ ADAMLARI  YATIRIMA YÖNELDİ

Van’daki otelleşme oranı çok iyiye doğru gidiyor. Daha önce devlet bu işleri yaparken Van’da iş adamları otel yapmaya başladı. İş adamlarının otel yapmaya yönelmesi ve yönlendirilmesi görülmesi gereken bir başarıdır.

 

HÜKÜMET VAN’DA BİR REKORA İMZA ATTI

Van’da yaşanan depremden sonra yapılan işler rekor düzeydedir.  Yaşanan depremden çok kısa süre sonra başta Başbakan olmaz üzere hükümet üstüne düşen her şeyi yapmıştır. Deprem yaşanan bölgelerde yapılanlarla, deprem yaşayan Van’da yapılanları karşılaştırdığınızda hükümetin Van’da yaptıklarının rekor düzeyde olduğunu görürsünüz. Halkımızı yaşadığı depremin acısını unutturmak için yapılan faaliyetlerle birlikte halkımızın yaşayabileceği mağduriyetler minimize edildi. Çok kısa sürede konteynır kentler kuruldu.  Henüz bir yıl tamamlanmadan yıkılan konutların yerine yenisi yapıldı. Şehrin yeniden ayağa kalkması için gerekli ekonomik destekler sağlandı.’ dedi.

 Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI TUTKU GÜVENLİK
SOSYAL AĞLAR

logo