BASINDA BU GÜN-
d

[2018-01-18 16:37:20] Yakup -

Salih bey size konuğunuz Özay beye selam olsun

/

[2018-01-18 16:29:21] Mehmet Emmi -

Kentin ekonomisi çok kötü bir durumda. Esnafın durumu çok kötü durumda. Bu konuyu neden konuşmuyorsunuz

/

[2018-01-18 16:26:44] Hasan Duman -

Salih bey size ve konuğunuza size Özay beyin selamlar. Özay beyin 2019 yorumunu merak ediyoruz.

/

[2018-01-18 16:19:23] FıraT turgut -

merhaba ben BaTman Dan Fırat Turgut öncelikle iyi yayınlar diliorm .Sizden ADANALI AYHAN & ENVER YILMAZ dan Aç kapıyı gardiyan parçasını VaN M tipi kapalı cezaevinde bulunan dayımın oğlu BEYTULLAH ÇOBAN a ve tüm kader mahkumlarına gelsin.YokLuğuna aLışamadık ,ÖzLer OlDuk Seni BeytoCan ..

/

[2018-01-18 16:19:55] MoDaCı Ercan -

Slmm Farah Ablamm Nasılsınn BEn Modacı Ercan GEçen Hafta Van M Tipii Caza Evinden tahliye oldumm Koğuş Arkadaşlrıma Çok Çok Slm Ederimm Allah Hepsini en kısa zamanda Kurtarsınn Kalın Sağlıcaklaa

/

[2018-01-18 16:20:10] Muhammed -

Kaptan senden ricam haydi söyle şarkısını kim söylüyor biraz önce paylaştığın parça

/

[2018-01-18 16:20:23] İsim vermek istemeyen bir dinleyeci -

Bir dogum günü parcasi calabilir misiniz bugün doğum günü olan çok kıymetli çok değerli barış müdür için gelsin şimdiden çok teşekkür ederim

/

[2018-01-18 16:21:20] Haşim ERTAŞ -

Slm İyi Akşamlar Kaptan Ben Haşim ELAZIĞ'ın Kovancılar İlçesinde Askerim Hiçbir Programini Kaçırmayan Ben Burda Vakit Buldukça Dinliyorum Burdan Da Herkese Slm Olsun Sıradaki Tüm Parçaları Öncelikle Sevdigim ESMERİM'e Gelsin Sonrada Size Ve Tüm Van Halkına Erek Sabaniye Minibüs Durağında Ki Arkadaşlarıma Slm Lar Olsun...

/

[2018-01-18 16:22:42] Şilan ugurkan -

Marhaba van iskele mitipi kapali ceza evinde yatmakta olan esim hamza kaplan icin siradaki tum parcalar ona arman etmek istiyorum canim esim seni birgun degil bir saniye degil bir omur boyu sevecegim seni bir omur boyu beklicegim ne olursa olsun seni hep beklicegim hamzam kendine iyi bak seni cok seviyorum canim esim

/

[2018-01-18 16:23:44] FıRaT TurGut -

merhaba BaTman Dan Sizi dinlemekteyim koma AzaD dıgerım nagerım parçasını VAN M TİPİ kapalı cezaevin de bulunan Beytullah çoban a ve tüm kader mahkumlarına gelsin iyi yayınlar....

/


Anasayfa » Konuklar » Yaptığımız anketler bizim kazanacağımızı gösteriyor

Yaptığımız anketler bizim kazanacağımızı gösteriyor
TUTKU MEDYA   Ak Parti İpekyolu İlçe Başkanı Yavuz Kuşan, belediyenin yapması gerekirken yapmadığı asfaltın yapılması için aracı oldukları için  memnun olması gerekirken kendilerini eleştiren belediye başkanının bu gerginliğinin nedenini anlamadıklarını belirtti.

 

Tutku Radyo’da Salih Geçken’in hazırlayıp sunduğu ‘Farklı Açıdan’ programına konuk olan Kuşan: “ Bu seçilmedik el, çalınmadık kapı bırakmayacağız. Parti olarak aldığımız karar budur. Bu yıl girilmedik yer bırakmayacağız. Başbakan’ın rüzgârına güvenip tembellik göstermek kaybettirir.” Dedi.

 

BOSTANİÇİ BELEDİYESİNİN YAPMASI GEREKENİ BİZ YAPTIK. ONLARDA BİZE HAKARET ETTİ

Bostan içi beldesinden bizi ziyarete gelen vatandaşlar çok güzel bir okullarının olduğunu ama okul yolunun çok kötü olduğunu söylediler. Ayrıca Bostaniçi belediyesini gittiklerini, yetkililerini Büyükşehir belediyesi olduğu için bir şey yapamayacaklarını, Van Belediyesinden çözüm için müracaat ettiklerinde henüz büyükşehir olunmadığı için bir şey yapmayacaklarını söylediklerini bana aktardılar.

 

Halkın anlattığı sorunu yerinde görmek için gittim. Öğrencilerin çamurlu yollardan okula gitmeleri beni rahatsız etti. Belki birileri bu sorunu çözer diye çamurlu yolun fotoğrafını çekerek sosyal medyaya attım. Sessizlik devam edince Karayolları Müdürlüğüne gittim. Onlardan bu konuda yardım talebinde bulundum. Yetkililer gidip sorunlu yolu gördükten sonra, asfalt döküldü.  Dökülen asfalttan haber yapılmasından sonra Bostaniçi belediye başkanı bana olmadık hakaretlerde bulundu. Vicdanen rahat olduğum için onlara cevap vermedim.  Teşekkür etmesi gerekirken aracı olduğum için bana hakaret etmesini anlamış değilim. Yanı biz halkın çamurdan kurtulmasına yardımcı olduk.

 

AK PARTİ İPEKYOLU İLÇESİNDE 6 PUAN ÖNDE

Daha önce yaptığım bir açıklamada 4 puan öndeydik. İki puan daha yükseldik. Şu an yaptığımız çalışmalarda 6 puan önde olduğumuzu söyleyebilirim. Yaptığımız çalışmalardan edindiğimiz sonuç budur.  Biz İpekyolu ilçesinde seçimi kazanacağımızdan eminiz.

 

DAHA ÖNCE BDP’YE OY VERENLERDEN BİR KISMI PİŞMAN OLMUŞ

Halkla iç içeyiz. Onlarla konuşuyoruz. Bir önceki seçimde BDP’ye oy verdiği için pişman olan çok sayıda kişiye denk geldik.  Muhatapsızlık halkımızı çileden çıkarmış.

 

ZİYARETLER DEVAM EDECEK

Göreve geldikten sonra daha yoğun çalışmaya başladık. Her gün ziyaretlerimiz oluyor. Onların sorunlarını dinliyoruz. Değerlendirmelerini not alıyoruz. İyi bir belediyecilik bekliyorlar.

 

ADAYIMIZ 20—25 ARALIK TARİHLERİ ARASINDA AÇIKLANACAK

İpekyolu ilçemiz adayının kim olacağı yönünde bize sıkça sorular soruluyor. Şu an belli bir isim yoktur. Yaklaşık 25 aralık tarihine kadar açıklanacağını düşünüyorum.

 

SÜPRİZ OLABİLİR. AMA BENİM TERCİHİM BAŞVURAN ADAY ADAYLARDAN BİRİNİN ATANMASI YÖNÜNDEDİR.

Teşkilatın atayacağı adayı elbette ki destekleyeceğiz. Ama benim tercihim ilçemizden aday adayı olanlardan birinin aday olarak gösterilmesi yönündedir.
Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI Tutkuhaber
SOSYAL AĞLAR

logo