KAPTAN-
d

[2017-01-14 15:18:21] Mike Leoni -

Gonlunden gecen istedigin bir Parçayı taaaa uzaklara göndermeni rica ediyorum. Sevgiyle kal

/

[2016-11-26 16:03:05] Muhammed ali -

Hayirli geceler ben ali lakaben doktor derler acik cezaevinden cikali 6 saat oldu hozan aytacdan doktor parcasi ve tum guzel parcalar van acik cezaevinden 12 kogusta bulunan abilerime ve sizlere armagan olsun unuttu sanmasinlar Rabbim tum mahkumlarin yar ve yardimcisi olsun kolay gelsin

/

[2016-11-19 15:40:19] Aysel alkan -

Slm şahan 55 dr 188 plakalı araçda şehir halinde seni dinliyoruz aşkım herşeyim yalçın Güle sıradaki parçayı gönderirmisin onu çok sevdiğimi söylemisin

/

[2016-11-19 15:43:05] salih akkuş -

Yusuf abee ben adem ve murat seni dinliyoruz. şarkı gönder muhteşem üçlü

/

[2016-10-28 19:00:22] Fecri Barlık -

İyi akşamlar. Siirt'ten bir fırsatını bulup sizi dinliyoruz. Zeki hocama yağmur taneleri kadar selamlar. Zeki hocamdan Mona Roza şiirini istiyoruz. Siirtten selam ve sevgiler

/

[2016-09-24 15:13:03] VanLı Sino -

S.a Kaptan aBım ıyı yayınLar Sinan Kardeşim Ben Herzamankı Gıbı Damara Devam SevılıyorSun :D

/

[2016-09-17 15:05:10] nurullah kara -

size zahmet ahmet kaya olmasaydı sonumuz böyle çalarmısınız iyi yayınlar

/

[2016-08-20 14:15:23] fırat özsoy -

Sewgilerimle van saraydan yaziyorum muslum gurses ten yaktin beni dunya parcasini calarsaniz sewinirim

/

[2016-08-06 15:23:20] enes tanyildiz -

Usta neset ustadan evvelim parcasini calar misin Karanlık coktukçe biraz daha özler oldum seni Yıldızları seçemiyorum sigaramdan çıkan ucuz duman yuzunden Az kaldi ama Hemde cok az Icime seni hapsetmeme az kaldı Zelisim

/

[2016-07-30 15:12:14] Gül gül -

Merhaba abi iyi yayınlar Selda bağcan dan ahmedim türküsünü çalabilirmisin sana zahmet özel birine armağan ediyorum o kendini biliyor :)

/


Anasayfa » Konuklar » Yaptığımız anketler bizim kazanacağımızı gösteriyor

Yaptığımız anketler bizim kazanacağımızı gösteriyor
TUTKU MEDYA   Ak Parti İpekyolu İlçe Başkanı Yavuz Kuşan, belediyenin yapması gerekirken yapmadığı asfaltın yapılması için aracı oldukları için  memnun olması gerekirken kendilerini eleştiren belediye başkanının bu gerginliğinin nedenini anlamadıklarını belirtti.

 

Tutku Radyo’da Salih Geçken’in hazırlayıp sunduğu ‘Farklı Açıdan’ programına konuk olan Kuşan: “ Bu seçilmedik el, çalınmadık kapı bırakmayacağız. Parti olarak aldığımız karar budur. Bu yıl girilmedik yer bırakmayacağız. Başbakan’ın rüzgârına güvenip tembellik göstermek kaybettirir.” Dedi.

 

BOSTANİÇİ BELEDİYESİNİN YAPMASI GEREKENİ BİZ YAPTIK. ONLARDA BİZE HAKARET ETTİ

Bostan içi beldesinden bizi ziyarete gelen vatandaşlar çok güzel bir okullarının olduğunu ama okul yolunun çok kötü olduğunu söylediler. Ayrıca Bostaniçi belediyesini gittiklerini, yetkililerini Büyükşehir belediyesi olduğu için bir şey yapamayacaklarını, Van Belediyesinden çözüm için müracaat ettiklerinde henüz büyükşehir olunmadığı için bir şey yapmayacaklarını söylediklerini bana aktardılar.

 

Halkın anlattığı sorunu yerinde görmek için gittim. Öğrencilerin çamurlu yollardan okula gitmeleri beni rahatsız etti. Belki birileri bu sorunu çözer diye çamurlu yolun fotoğrafını çekerek sosyal medyaya attım. Sessizlik devam edince Karayolları Müdürlüğüne gittim. Onlardan bu konuda yardım talebinde bulundum. Yetkililer gidip sorunlu yolu gördükten sonra, asfalt döküldü.  Dökülen asfalttan haber yapılmasından sonra Bostaniçi belediye başkanı bana olmadık hakaretlerde bulundu. Vicdanen rahat olduğum için onlara cevap vermedim.  Teşekkür etmesi gerekirken aracı olduğum için bana hakaret etmesini anlamış değilim. Yanı biz halkın çamurdan kurtulmasına yardımcı olduk.

 

AK PARTİ İPEKYOLU İLÇESİNDE 6 PUAN ÖNDE

Daha önce yaptığım bir açıklamada 4 puan öndeydik. İki puan daha yükseldik. Şu an yaptığımız çalışmalarda 6 puan önde olduğumuzu söyleyebilirim. Yaptığımız çalışmalardan edindiğimiz sonuç budur.  Biz İpekyolu ilçesinde seçimi kazanacağımızdan eminiz.

 

DAHA ÖNCE BDP’YE OY VERENLERDEN BİR KISMI PİŞMAN OLMUŞ

Halkla iç içeyiz. Onlarla konuşuyoruz. Bir önceki seçimde BDP’ye oy verdiği için pişman olan çok sayıda kişiye denk geldik.  Muhatapsızlık halkımızı çileden çıkarmış.

 

ZİYARETLER DEVAM EDECEK

Göreve geldikten sonra daha yoğun çalışmaya başladık. Her gün ziyaretlerimiz oluyor. Onların sorunlarını dinliyoruz. Değerlendirmelerini not alıyoruz. İyi bir belediyecilik bekliyorlar.

 

ADAYIMIZ 20—25 ARALIK TARİHLERİ ARASINDA AÇIKLANACAK

İpekyolu ilçemiz adayının kim olacağı yönünde bize sıkça sorular soruluyor. Şu an belli bir isim yoktur. Yaklaşık 25 aralık tarihine kadar açıklanacağını düşünüyorum.

 

SÜPRİZ OLABİLİR. AMA BENİM TERCİHİM BAŞVURAN ADAY ADAYLARDAN BİRİNİN ATANMASI YÖNÜNDEDİR.

Teşkilatın atayacağı adayı elbette ki destekleyeceğiz. Ama benim tercihim ilçemizden aday adayı olanlardan birinin aday olarak gösterilmesi yönündedir.
Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI Tutkuhaber
SOSYAL AĞLAR

logo