KAPTAN-
d

[2018-01-18 16:37:20] Yakup -

Salih bey size konuğunuz Özay beye selam olsun

/

[2018-01-18 16:29:21] Mehmet Emmi -

Kentin ekonomisi çok kötü bir durumda. Esnafın durumu çok kötü durumda. Bu konuyu neden konuşmuyorsunuz

/

[2018-01-18 16:26:44] Hasan Duman -

Salih bey size ve konuğunuza size Özay beyin selamlar. Özay beyin 2019 yorumunu merak ediyoruz.

/

[2018-01-18 16:19:23] FıraT turgut -

merhaba ben BaTman Dan Fırat Turgut öncelikle iyi yayınlar diliorm .Sizden ADANALI AYHAN & ENVER YILMAZ dan Aç kapıyı gardiyan parçasını VaN M tipi kapalı cezaevinde bulunan dayımın oğlu BEYTULLAH ÇOBAN a ve tüm kader mahkumlarına gelsin.YokLuğuna aLışamadık ,ÖzLer OlDuk Seni BeytoCan ..

/

[2018-01-18 16:19:55] MoDaCı Ercan -

Slmm Farah Ablamm Nasılsınn BEn Modacı Ercan GEçen Hafta Van M Tipii Caza Evinden tahliye oldumm Koğuş Arkadaşlrıma Çok Çok Slm Ederimm Allah Hepsini en kısa zamanda Kurtarsınn Kalın Sağlıcaklaa

/

[2018-01-18 16:20:10] Muhammed -

Kaptan senden ricam haydi söyle şarkısını kim söylüyor biraz önce paylaştığın parça

/

[2018-01-18 16:20:23] İsim vermek istemeyen bir dinleyeci -

Bir dogum günü parcasi calabilir misiniz bugün doğum günü olan çok kıymetli çok değerli barış müdür için gelsin şimdiden çok teşekkür ederim

/

[2018-01-18 16:21:20] Haşim ERTAŞ -

Slm İyi Akşamlar Kaptan Ben Haşim ELAZIĞ'ın Kovancılar İlçesinde Askerim Hiçbir Programini Kaçırmayan Ben Burda Vakit Buldukça Dinliyorum Burdan Da Herkese Slm Olsun Sıradaki Tüm Parçaları Öncelikle Sevdigim ESMERİM'e Gelsin Sonrada Size Ve Tüm Van Halkına Erek Sabaniye Minibüs Durağında Ki Arkadaşlarıma Slm Lar Olsun...

/

[2018-01-18 16:22:42] Şilan ugurkan -

Marhaba van iskele mitipi kapali ceza evinde yatmakta olan esim hamza kaplan icin siradaki tum parcalar ona arman etmek istiyorum canim esim seni birgun degil bir saniye degil bir omur boyu sevecegim seni bir omur boyu beklicegim ne olursa olsun seni hep beklicegim hamzam kendine iyi bak seni cok seviyorum canim esim

/

[2018-01-18 16:23:44] FıRaT TurGut -

merhaba BaTman Dan Sizi dinlemekteyim koma AzaD dıgerım nagerım parçasını VAN M TİPİ kapalı cezaevin de bulunan Beytullah çoban a ve tüm kader mahkumlarına gelsin iyi yayınlar....

/


Anasayfa » Konuklar » Van Osmanlı Ocağı başkanından ezber bozan açıklama

Van Osmanlı Ocağı başkanından ezber bozan açıklama
TUTKU MEDYA----Osmanlı Ocakları Van Şube Başkanı İlyas Akkoyun,  Kürtlerin Osmanlı İmparatorluğu döneminde olduğu gibi bu topraklarda kendi yönetimlerinde yaşam haklarının olduğunu söyledi.
 
 
Tutku Radyo’da M.Salih Geçken’in hazırlayıp sunduğu ‘Farklı Açıdan’ programına konuk olan Akkoyun  en önemli projelerinin çözüm süreci olduğunu, çözüm sürecinin başarıya ulaşması için üstlendikleri sorumlulukları bilim adamlarıyla birlikte yürüttüklerini söyledi.
 
 
Başkanlık Sisteminin Türkiye için çok önemli bir sistem olduğunu dile getiren Akkoyun: ‘Başkanlık sisteminin olmasından yanayız. Toplumun rahatlamasına çok önemli kaktı sunar. Halkın kendini daha rahat hissetmesine katkı sunacaktır. Osmanlı dönemindeki eyalet sisteminde Kürdistan denen bir bölge vardı. Böyle bir anlayışı bizde kabul ediyoruz.
 
 
Hep birlikte büyümenin yolu birliktelikten geçiyor. Biz Osmanlı Ocakları olarak din, dil, ırk ayrımı yapmıyoruz. Bizim yönetimimizde her kesimden insanlar var. Her düşünceden insanlar var. Toplumsal birlikteliğimi kurmak zorundayız. Cumhurbaşkanına olan saygımız tartışılmaz. Bizim için kendileri çok önemli olmakla birlikte bizim hiçbir parti ile ilişkimiz yoktur. Bizim üyelerimiz arasında her kesimden insanlar var.
 
 
 Paralel yapı hariç her kese kapımızı acıktır. Ülkemize ihanet eden paralel yapıya karşı duruşumuz bellidir. Halkın iradesine ipotek koymaya çalışan bu insanlar bu ülkenin tarihine de savaş açmışlar.
 
 
Bizim  olmazsa olmazlarımızın başında İslam dini geliyor. Bir elinde Kur’an diğer elinde bilgisayar olan bir nesil geleceğimiz için çok önemlidir. Bizim temel felsefemizde bu meyandadır.
 
 
Van’a özel projelerimiz başında ‘Uyuşturucuyla Mücadele var. Akil İnsanları davet ederek tecrübelerini dinliyoruz. Eğitime dair çalışmalarımız var.   Projelendirdiğimiz çalışmalarımız var. Zamanı gelince bunlarda  hayata geçecektir.dedi. 
 

 
Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI Tutkuhaber
SOSYAL AĞLAR

logo