MÜZİK KEYFİ-
d

[2017-01-14 15:18:21] Mike Leoni -

Gonlunden gecen istedigin bir Parçayı taaaa uzaklara göndermeni rica ediyorum. Sevgiyle kal

/

[2016-11-26 16:03:05] Muhammed ali -

Hayirli geceler ben ali lakaben doktor derler acik cezaevinden cikali 6 saat oldu hozan aytacdan doktor parcasi ve tum guzel parcalar van acik cezaevinden 12 kogusta bulunan abilerime ve sizlere armagan olsun unuttu sanmasinlar Rabbim tum mahkumlarin yar ve yardimcisi olsun kolay gelsin

/

[2016-11-19 15:40:19] Aysel alkan -

Slm şahan 55 dr 188 plakalı araçda şehir halinde seni dinliyoruz aşkım herşeyim yalçın Güle sıradaki parçayı gönderirmisin onu çok sevdiğimi söylemisin

/

[2016-11-19 15:43:05] salih akkuş -

Yusuf abee ben adem ve murat seni dinliyoruz. şarkı gönder muhteşem üçlü

/

[2016-10-28 19:00:22] Fecri Barlık -

İyi akşamlar. Siirt'ten bir fırsatını bulup sizi dinliyoruz. Zeki hocama yağmur taneleri kadar selamlar. Zeki hocamdan Mona Roza şiirini istiyoruz. Siirtten selam ve sevgiler

/

[2016-09-24 15:13:03] VanLı Sino -

S.a Kaptan aBım ıyı yayınLar Sinan Kardeşim Ben Herzamankı Gıbı Damara Devam SevılıyorSun :D

/

[2016-09-17 15:05:10] nurullah kara -

size zahmet ahmet kaya olmasaydı sonumuz böyle çalarmısınız iyi yayınlar

/

[2016-08-20 14:15:23] fırat özsoy -

Sewgilerimle van saraydan yaziyorum muslum gurses ten yaktin beni dunya parcasini calarsaniz sewinirim

/

[2016-08-06 15:23:20] enes tanyildiz -

Usta neset ustadan evvelim parcasini calar misin Karanlık coktukçe biraz daha özler oldum seni Yıldızları seçemiyorum sigaramdan çıkan ucuz duman yuzunden Az kaldi ama Hemde cok az Icime seni hapsetmeme az kaldı Zelisim

/

[2016-07-30 15:12:14] Gül gül -

Merhaba abi iyi yayınlar Selda bağcan dan ahmedim türküsünü çalabilirmisin sana zahmet özel birine armağan ediyorum o kendini biliyor :)

/


Anasayfa » Konuklar » Van Osmanlı Ocağı başkanından ezber bozan açıklama

Van Osmanlı Ocağı başkanından ezber bozan açıklama
TUTKU MEDYA----Osmanlı Ocakları Van Şube Başkanı İlyas Akkoyun,  Kürtlerin Osmanlı İmparatorluğu döneminde olduğu gibi bu topraklarda kendi yönetimlerinde yaşam haklarının olduğunu söyledi.
 
 
Tutku Radyo’da M.Salih Geçken’in hazırlayıp sunduğu ‘Farklı Açıdan’ programına konuk olan Akkoyun  en önemli projelerinin çözüm süreci olduğunu, çözüm sürecinin başarıya ulaşması için üstlendikleri sorumlulukları bilim adamlarıyla birlikte yürüttüklerini söyledi.
 
 
Başkanlık Sisteminin Türkiye için çok önemli bir sistem olduğunu dile getiren Akkoyun: ‘Başkanlık sisteminin olmasından yanayız. Toplumun rahatlamasına çok önemli kaktı sunar. Halkın kendini daha rahat hissetmesine katkı sunacaktır. Osmanlı dönemindeki eyalet sisteminde Kürdistan denen bir bölge vardı. Böyle bir anlayışı bizde kabul ediyoruz.
 
 
Hep birlikte büyümenin yolu birliktelikten geçiyor. Biz Osmanlı Ocakları olarak din, dil, ırk ayrımı yapmıyoruz. Bizim yönetimimizde her kesimden insanlar var. Her düşünceden insanlar var. Toplumsal birlikteliğimi kurmak zorundayız. Cumhurbaşkanına olan saygımız tartışılmaz. Bizim için kendileri çok önemli olmakla birlikte bizim hiçbir parti ile ilişkimiz yoktur. Bizim üyelerimiz arasında her kesimden insanlar var.
 
 
 Paralel yapı hariç her kese kapımızı acıktır. Ülkemize ihanet eden paralel yapıya karşı duruşumuz bellidir. Halkın iradesine ipotek koymaya çalışan bu insanlar bu ülkenin tarihine de savaş açmışlar.
 
 
Bizim  olmazsa olmazlarımızın başında İslam dini geliyor. Bir elinde Kur’an diğer elinde bilgisayar olan bir nesil geleceğimiz için çok önemlidir. Bizim temel felsefemizde bu meyandadır.
 
 
Van’a özel projelerimiz başında ‘Uyuşturucuyla Mücadele var. Akil İnsanları davet ederek tecrübelerini dinliyoruz. Eğitime dair çalışmalarımız var.   Projelendirdiğimiz çalışmalarımız var. Zamanı gelince bunlarda  hayata geçecektir.dedi. 
 

 
Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI TUTKU GÜVENLİK
SOSYAL AĞLAR

logo