ÇİĞDEMLE NAĞMELER-
d

[2017-01-14 15:18:21] Mike Leoni -

Gonlunden gecen istedigin bir Parçayı taaaa uzaklara göndermeni rica ediyorum. Sevgiyle kal

/

[2016-11-26 16:03:05] Muhammed ali -

Hayirli geceler ben ali lakaben doktor derler acik cezaevinden cikali 6 saat oldu hozan aytacdan doktor parcasi ve tum guzel parcalar van acik cezaevinden 12 kogusta bulunan abilerime ve sizlere armagan olsun unuttu sanmasinlar Rabbim tum mahkumlarin yar ve yardimcisi olsun kolay gelsin

/

[2016-11-19 15:40:19] Aysel alkan -

Slm şahan 55 dr 188 plakalı araçda şehir halinde seni dinliyoruz aşkım herşeyim yalçın Güle sıradaki parçayı gönderirmisin onu çok sevdiğimi söylemisin

/

[2016-11-19 15:43:05] salih akkuş -

Yusuf abee ben adem ve murat seni dinliyoruz. şarkı gönder muhteşem üçlü

/

[2016-10-28 19:00:22] Fecri Barlık -

İyi akşamlar. Siirt'ten bir fırsatını bulup sizi dinliyoruz. Zeki hocama yağmur taneleri kadar selamlar. Zeki hocamdan Mona Roza şiirini istiyoruz. Siirtten selam ve sevgiler

/

[2016-09-24 15:13:03] VanLı Sino -

S.a Kaptan aBım ıyı yayınLar Sinan Kardeşim Ben Herzamankı Gıbı Damara Devam SevılıyorSun :D

/

[2016-09-17 15:05:10] nurullah kara -

size zahmet ahmet kaya olmasaydı sonumuz böyle çalarmısınız iyi yayınlar

/

[2016-08-20 14:15:23] fırat özsoy -

Sewgilerimle van saraydan yaziyorum muslum gurses ten yaktin beni dunya parcasini calarsaniz sewinirim

/

[2016-08-06 15:23:20] enes tanyildiz -

Usta neset ustadan evvelim parcasini calar misin Karanlık coktukçe biraz daha özler oldum seni Yıldızları seçemiyorum sigaramdan çıkan ucuz duman yuzunden Az kaldi ama Hemde cok az Icime seni hapsetmeme az kaldı Zelisim

/

[2016-07-30 15:12:14] Gül gül -

Merhaba abi iyi yayınlar Selda bağcan dan ahmedim türküsünü çalabilirmisin sana zahmet özel birine armağan ediyorum o kendini biliyor :)

/


Anasayfa » Konuklar » Van'ın gelişimi için rekor denemesi çok önemlidir

Van'ın gelişimi için rekor denemesi çok önemlidir
TUTKU MEDYA  TÜMSİAD Van Şube Başkan Yardımcısı Süleyman Güler, Van’da düzenlenecek olan rekor kahvaltıya ABD Başkanı Obama ve Rusya Devlet başkanı Putin’in davet edileceğini söyledi.

 

Van’da yayın yapan Tutku Radyo’da Salih Geçken’in hazırlayıp sunduğu ‘Farklı Açıdan’ programına konuk olan Güler: “ Öncülüğünü VAN TSO’nun yaptığı Guinness Rekorlar kitabına girmek için düzenlenecek olan kahvaltı organizasyonu Van’da yaşayan hemen herkesin hayali idi. Gerçekleşme noktasına gelmesi çok önemlidir.

 

MARKA ŞEHİR OLMAK İÇİN MARKA ÜRETMEK LAZIM

Van kahvaltısı artık dünyada bilinen bir marka haline geldi.  Biz bunun tanıtımı yapabilirsek Marka Şehir olma hayalimize katkı sunar. Van’ın markalaşmamıza katkı sunar. Rekor denemesiyle birlikte bu yolun tamamen açılacağını düşünüyorum.

 

BU ORGANİZASYON KENTİN TİCARETİNE KATKI SUNAR

TÜMSİAD olarak başta yerel olmak üzere bütün üyelerimizi davet edeceğiz.  Gerekli çalışmaları yapıyoruz.  Bu organizasyonun kentin ticaretine, turizmine, sosyal hayata katkı sunacaktır.  İngilizlerin beş çayı var. İnsanlar dünyanın birçok yerinden o beş çayını içmek için günü birlik ziyarete gidiyor. Van kahvaltısı için neden olmasın. Bu güne kadar yapılması gerekirdi. Ama geç kalmış değiliz.

 

VANLA İLGİSİ OLAN HERKES BU ÇALIŞMANIN İÇİNDE OLACAKTIR

Kamu Kurum ve Kuruluşlar, STK’lar, Van içinde ve dışında yaşayan iş adamları bu organizasyonun içinde olacaktır. Bunların hepsi paydaş olmalı. Herkes üstüne düşen görev ve sorumluluğu yerine getirmesi gerekir. Kimileri maddi destek verirken, kimileri manevi destek verebilir. Herkesin gönülden destek vererek sahip çıkması gerekir.

 

FİRMALAR BU FIRSATI KAÇIRMAMALI

Guinness rekorlar kitabına girmek için yapılan bir organizasyondan bahsediyoruz. Markalaşmak için mücadele eden firmaların bu fırsatı kaçırmaması gerekir.

 

TEDİRGİNLİK VE HEYECAN VAR

Bu tür büyük organizasyonlar da tedirginlik olur. Gayet normaldır. Bence heyecan daha çok önemsenmeli.  Halkımızı heyecanla bu günü bekliyor.

 

O GÜN BÜTÜN DÜNYA VAN’I KONUŞACAK

ABD ve Rusya devlet başkanları Obama ve Putin Van’daki rekor kahvaltı organizasyonuna davet edilecekler. Bu davet bile başlı başına kentin tanıtımı için çok önemlidir. Ayrıca rekor denemeleri her zaman uluslararası haber konusu olmuştur. Bunu gözden kaçırmamak gerekir.

 

 
Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI Tutkuhaber
SOSYAL AĞLAR

logo