BASINDA BU GÜN-
d

[2018-01-18 16:37:20] Yakup -

Salih bey size konuğunuz Özay beye selam olsun

/

[2018-01-18 16:29:21] Mehmet Emmi -

Kentin ekonomisi çok kötü bir durumda. Esnafın durumu çok kötü durumda. Bu konuyu neden konuşmuyorsunuz

/

[2018-01-18 16:26:44] Hasan Duman -

Salih bey size ve konuğunuza size Özay beyin selamlar. Özay beyin 2019 yorumunu merak ediyoruz.

/

[2018-01-18 16:19:23] FıraT turgut -

merhaba ben BaTman Dan Fırat Turgut öncelikle iyi yayınlar diliorm .Sizden ADANALI AYHAN & ENVER YILMAZ dan Aç kapıyı gardiyan parçasını VaN M tipi kapalı cezaevinde bulunan dayımın oğlu BEYTULLAH ÇOBAN a ve tüm kader mahkumlarına gelsin.YokLuğuna aLışamadık ,ÖzLer OlDuk Seni BeytoCan ..

/

[2018-01-18 16:19:55] MoDaCı Ercan -

Slmm Farah Ablamm Nasılsınn BEn Modacı Ercan GEçen Hafta Van M Tipii Caza Evinden tahliye oldumm Koğuş Arkadaşlrıma Çok Çok Slm Ederimm Allah Hepsini en kısa zamanda Kurtarsınn Kalın Sağlıcaklaa

/

[2018-01-18 16:20:10] Muhammed -

Kaptan senden ricam haydi söyle şarkısını kim söylüyor biraz önce paylaştığın parça

/

[2018-01-18 16:20:23] İsim vermek istemeyen bir dinleyeci -

Bir dogum günü parcasi calabilir misiniz bugün doğum günü olan çok kıymetli çok değerli barış müdür için gelsin şimdiden çok teşekkür ederim

/

[2018-01-18 16:21:20] Haşim ERTAŞ -

Slm İyi Akşamlar Kaptan Ben Haşim ELAZIĞ'ın Kovancılar İlçesinde Askerim Hiçbir Programini Kaçırmayan Ben Burda Vakit Buldukça Dinliyorum Burdan Da Herkese Slm Olsun Sıradaki Tüm Parçaları Öncelikle Sevdigim ESMERİM'e Gelsin Sonrada Size Ve Tüm Van Halkına Erek Sabaniye Minibüs Durağında Ki Arkadaşlarıma Slm Lar Olsun...

/

[2018-01-18 16:22:42] Şilan ugurkan -

Marhaba van iskele mitipi kapali ceza evinde yatmakta olan esim hamza kaplan icin siradaki tum parcalar ona arman etmek istiyorum canim esim seni birgun degil bir saniye degil bir omur boyu sevecegim seni bir omur boyu beklicegim ne olursa olsun seni hep beklicegim hamzam kendine iyi bak seni cok seviyorum canim esim

/

[2018-01-18 16:23:44] FıRaT TurGut -

merhaba BaTman Dan Sizi dinlemekteyim koma AzaD dıgerım nagerım parçasını VAN M TİPİ kapalı cezaevin de bulunan Beytullah çoban a ve tüm kader mahkumlarına gelsin iyi yayınlar....

/


Anasayfa » Konuklar » Van'ın gelişimi için rekor denemesi çok önemlidir

Van'ın gelişimi için rekor denemesi çok önemlidir
TUTKU MEDYA  TÜMSİAD Van Şube Başkan Yardımcısı Süleyman Güler, Van’da düzenlenecek olan rekor kahvaltıya ABD Başkanı Obama ve Rusya Devlet başkanı Putin’in davet edileceğini söyledi.

 

Van’da yayın yapan Tutku Radyo’da Salih Geçken’in hazırlayıp sunduğu ‘Farklı Açıdan’ programına konuk olan Güler: “ Öncülüğünü VAN TSO’nun yaptığı Guinness Rekorlar kitabına girmek için düzenlenecek olan kahvaltı organizasyonu Van’da yaşayan hemen herkesin hayali idi. Gerçekleşme noktasına gelmesi çok önemlidir.

 

MARKA ŞEHİR OLMAK İÇİN MARKA ÜRETMEK LAZIM

Van kahvaltısı artık dünyada bilinen bir marka haline geldi.  Biz bunun tanıtımı yapabilirsek Marka Şehir olma hayalimize katkı sunar. Van’ın markalaşmamıza katkı sunar. Rekor denemesiyle birlikte bu yolun tamamen açılacağını düşünüyorum.

 

BU ORGANİZASYON KENTİN TİCARETİNE KATKI SUNAR

TÜMSİAD olarak başta yerel olmak üzere bütün üyelerimizi davet edeceğiz.  Gerekli çalışmaları yapıyoruz.  Bu organizasyonun kentin ticaretine, turizmine, sosyal hayata katkı sunacaktır.  İngilizlerin beş çayı var. İnsanlar dünyanın birçok yerinden o beş çayını içmek için günü birlik ziyarete gidiyor. Van kahvaltısı için neden olmasın. Bu güne kadar yapılması gerekirdi. Ama geç kalmış değiliz.

 

VANLA İLGİSİ OLAN HERKES BU ÇALIŞMANIN İÇİNDE OLACAKTIR

Kamu Kurum ve Kuruluşlar, STK’lar, Van içinde ve dışında yaşayan iş adamları bu organizasyonun içinde olacaktır. Bunların hepsi paydaş olmalı. Herkes üstüne düşen görev ve sorumluluğu yerine getirmesi gerekir. Kimileri maddi destek verirken, kimileri manevi destek verebilir. Herkesin gönülden destek vererek sahip çıkması gerekir.

 

FİRMALAR BU FIRSATI KAÇIRMAMALI

Guinness rekorlar kitabına girmek için yapılan bir organizasyondan bahsediyoruz. Markalaşmak için mücadele eden firmaların bu fırsatı kaçırmaması gerekir.

 

TEDİRGİNLİK VE HEYECAN VAR

Bu tür büyük organizasyonlar da tedirginlik olur. Gayet normaldır. Bence heyecan daha çok önemsenmeli.  Halkımızı heyecanla bu günü bekliyor.

 

O GÜN BÜTÜN DÜNYA VAN’I KONUŞACAK

ABD ve Rusya devlet başkanları Obama ve Putin Van’daki rekor kahvaltı organizasyonuna davet edilecekler. Bu davet bile başlı başına kentin tanıtımı için çok önemlidir. Ayrıca rekor denemeleri her zaman uluslararası haber konusu olmuştur. Bunu gözden kaçırmamak gerekir.

 

 
Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI TUTKU GÜVENLİK
SOSYAL AĞLAR

logo