MÜZİK KEYFİ-
d

[2017-01-14 15:18:21] Mike Leoni -

Gonlunden gecen istedigin bir Parçayı taaaa uzaklara göndermeni rica ediyorum. Sevgiyle kal

/

[2016-11-26 16:03:05] Muhammed ali -

Hayirli geceler ben ali lakaben doktor derler acik cezaevinden cikali 6 saat oldu hozan aytacdan doktor parcasi ve tum guzel parcalar van acik cezaevinden 12 kogusta bulunan abilerime ve sizlere armagan olsun unuttu sanmasinlar Rabbim tum mahkumlarin yar ve yardimcisi olsun kolay gelsin

/

[2016-11-19 15:40:19] Aysel alkan -

Slm şahan 55 dr 188 plakalı araçda şehir halinde seni dinliyoruz aşkım herşeyim yalçın Güle sıradaki parçayı gönderirmisin onu çok sevdiğimi söylemisin

/

[2016-11-19 15:43:05] salih akkuş -

Yusuf abee ben adem ve murat seni dinliyoruz. şarkı gönder muhteşem üçlü

/

[2016-10-28 19:00:22] Fecri Barlık -

İyi akşamlar. Siirt'ten bir fırsatını bulup sizi dinliyoruz. Zeki hocama yağmur taneleri kadar selamlar. Zeki hocamdan Mona Roza şiirini istiyoruz. Siirtten selam ve sevgiler

/

[2016-09-24 15:13:03] VanLı Sino -

S.a Kaptan aBım ıyı yayınLar Sinan Kardeşim Ben Herzamankı Gıbı Damara Devam SevılıyorSun :D

/

[2016-09-17 15:05:10] nurullah kara -

size zahmet ahmet kaya olmasaydı sonumuz böyle çalarmısınız iyi yayınlar

/

[2016-08-20 14:15:23] fırat özsoy -

Sewgilerimle van saraydan yaziyorum muslum gurses ten yaktin beni dunya parcasini calarsaniz sewinirim

/

[2016-08-06 15:23:20] enes tanyildiz -

Usta neset ustadan evvelim parcasini calar misin Karanlık coktukçe biraz daha özler oldum seni Yıldızları seçemiyorum sigaramdan çıkan ucuz duman yuzunden Az kaldi ama Hemde cok az Icime seni hapsetmeme az kaldı Zelisim

/

[2016-07-30 15:12:14] Gül gül -

Merhaba abi iyi yayınlar Selda bağcan dan ahmedim türküsünü çalabilirmisin sana zahmet özel birine armağan ediyorum o kendini biliyor :)

/


Anasayfa » Konuklar » Van'ın en iyilerine destek sözü verildi

Van'ın en iyilerine destek sözü verildi
Vanlı iş adamı ve Van Vakfı Başkanı Müjdat Çelik, LYS’de Van birincisi olan öğrencilere burs desteği verebileceklerini belirtti.

 

Salih Geçken’in hazırlayıp sunduğu ‘Farklı Açıdan’ programına  konuk olan LYS Van birincisi olan öğrenciler,   Vanlı İş Adamı ve Van Vakıflar Derneği Başkanı Müjdat Çelik’in telefonla yayına bağlanması ve başarılı olan öğrencilerden ihtiyacı olanları destekleyeceklerini yönünde açıklaması yapması konuklar açısından sürpriz oldu.

 

Uğur Dersanesi Müdür Celal Lenk, 23 bölümde Van LYS birincisi olan Mehmet Gülengül ve birer dallarda Van’da birinciliği göğüsleyen Esra Çalımlı ve Ferit Aslan Tutku Radyo’da Salih Geçken’e başarılarının sırrını ve hedeflerini anlatıyorlardı. Program sunucusu Geçken’in başarılı olan kardeşlerimizi kutlamak isteyen bir konuğumuz var açıklamasından sonra canlı yayına katılan Müjdat Çelik’in Tutku Radyo’da yaptığı açıklamada: “ LYS’de başarılı olan öğrenci kardeşlerimizi ve gelişimlerinde emek harcayan eğitimcilerimizi kutluyorum. Vakıf yöneticileriyle şu an toplantı halindeyiz. Toplantıda bu öğrencilerimizin başarısı da konuşuldu. Şu an İstanbul Üniversitesi Ekonomi Prof. Murat Kasımoğlu’da yanımda. Murat Kasımoğlu Van’lı bir hocamız, onlarda çok mutlu oldu. Hocamıza da bir görev düşürse oda memnuniyetle katkı sunacaktır.

 

Başarılı olan bu öğrencilerimiz Van’ın gelişimi ve için önem arz ediyorlar. Öğrencilerimize başarılar diliyoruz. Öğrencilerimizle ilgili bilgileri bize ulaştırmanızı rica ediyorum.’ Dedi.

 

İstanbul Üniversitesinde görev yapan Ekonomi Profesörü Murat Kasımoğlu:"Bir Vanlı olarak o kardeşlerimizin başarısı beni de çok mutlu etti.  Vanlı kardeşlerimizin başarılarıyla onur duyuyoruz. Bizde Van’da aldığımız eğitimle hayata katkı sunmaya çalışan bir kişi olarak o öğrencilerimizi başarıların destekliyoruz. Şu an İstanbul üniversitesinde çalışıyorum. Üniversite camiasında üstümüze düşen şeyleri yapmaktan memnuniyet duyarım. Gelişimine yönelik olarak hem Türkiye hem de Uluslar arası çalışmalarda desteklemeye hazırız. Van Vakıfları Başkanı Müjdat Çelik’in liderliğinde yapmaktan büyük bir onur duyarız.’ Dedi. 
Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI TUTKU GÜVENLİK
SOSYAL AĞLAR

logo