MÜZİK KEYFİ-
d

[2019-08-21 17:57:24] Kuğu -

Selam Salih  Mavi Türkü'yü  sana ve Tutku Radyo dinleyicilerine armağan ediyorum

/

[2019-08-21 11:10:25] TUTKU RADYO YÖNETİMİ -

YAKAMOZ, DÖRT DUVAR PROGRAMINDA SİZLERLE OLACAK

/

[2019-08-21 11:10:31] TUTKU RADYO YÖNETİMİ -

YAKAMOZ, DÖRT DUVAR PROGRAMINDA SİZLERLE OLACAK

/

[2019-08-21 11:09:56] TUTKU RADYO YÖNETİMİ -

YAKAMOZ, DÖRT DUVAR PROGRAMINDA SİZLERLE OLACAK

/

[2019-08-21 11:08:51] TUTKU RADYO YÖNETİMİ -

YAKAMOZ DÖRT DUVAR PROGRAMINDA SİZLERLE OLACAK

/

[2019-08-21 11:04:49] Cihat karabulut -

Ben cihat katabulut Van'dan f tipi cezaevinde yatan yüreği güzel kardeşim Ferhat tekere Gökan bagirdan oy gülüm sarkisini armağan ediyorum rahim sabır versin

/

[2019-08-21 11:05:28] Rabia tanir -

İyi yayınlar Tutku Radyo ailesi ben Rabia tanir e7 kogusunda olan abim imdat tanire kucak dolu sevgi selamlarımı yolluyorum seni cok özledik inşallah en kısa zamanda aramızda olursun Allah yar ve yardımcımız olsun iyi yayınlar

/

[2019-08-21 11:06:22] Ümit gündelik -

Merhabalar iyi yayınlar diliyorum ben 8 ağustosta tahliye oldum Muş’tan Muşlu reis burdan d 5 ye bulunan bütün abilerim kardeşlerime selalmlarımı sunarım hepinizi özledim gelmeye hiç niyetim yok ama sizleri beklerim isteyeceğim parça pinhani kefen giydim bütün d 5 e gelsin çalarsanız sevinirim

/

[2019-08-21 11:06:35] Hamza küçüktepe -

Ilk önce hepinizin bayramını kutluyorum nice bayramlar görmenize ben mert küçüktepe nin kardeşi Hamza küçüktepe van açıkta bulunan abim mert küçüktepe van t tipi a4 2 kavusunda emre yücekuş abime sıradaki şarkıları armağan ediyorum.Allah kurtarsın.

/

[2019-08-21 11:06:56] Botan bayer -

Selamun aleykum  van t tipi ceza evinde a8 -1 koğüşun da abim erol bayer canım yigenim mazlum bayer deyerli abim muhubullah özdemir necip güneş cahit kılıç dundar şen ve diyer tum koğüş arkadaşlarına selsm ve saygılarımı iletiyorum hepsinin kurban bayramını en içten dileklerimle kutluyorum deyerli erol abim her kesin size çok selamları var hepinizin bayramını kutluyorlar allaha emanet ol

/


Anasayfa » Konuklar » Van'ın en iyilerine destek sözü verildi

Van'ın en iyilerine destek sözü verildi
Vanlı iş adamı ve Van Vakfı Başkanı Müjdat Çelik, LYS’de Van birincisi olan öğrencilere burs desteği verebileceklerini belirtti.

 

Salih Geçken’in hazırlayıp sunduğu ‘Farklı Açıdan’ programına  konuk olan LYS Van birincisi olan öğrenciler,   Vanlı İş Adamı ve Van Vakıflar Derneği Başkanı Müjdat Çelik’in telefonla yayına bağlanması ve başarılı olan öğrencilerden ihtiyacı olanları destekleyeceklerini yönünde açıklaması yapması konuklar açısından sürpriz oldu.

 

Uğur Dersanesi Müdür Celal Lenk, 23 bölümde Van LYS birincisi olan Mehmet Gülengül ve birer dallarda Van’da birinciliği göğüsleyen Esra Çalımlı ve Ferit Aslan Tutku Radyo’da Salih Geçken’e başarılarının sırrını ve hedeflerini anlatıyorlardı. Program sunucusu Geçken’in başarılı olan kardeşlerimizi kutlamak isteyen bir konuğumuz var açıklamasından sonra canlı yayına katılan Müjdat Çelik’in Tutku Radyo’da yaptığı açıklamada: “ LYS’de başarılı olan öğrenci kardeşlerimizi ve gelişimlerinde emek harcayan eğitimcilerimizi kutluyorum. Vakıf yöneticileriyle şu an toplantı halindeyiz. Toplantıda bu öğrencilerimizin başarısı da konuşuldu. Şu an İstanbul Üniversitesi Ekonomi Prof. Murat Kasımoğlu’da yanımda. Murat Kasımoğlu Van’lı bir hocamız, onlarda çok mutlu oldu. Hocamıza da bir görev düşürse oda memnuniyetle katkı sunacaktır.

 

Başarılı olan bu öğrencilerimiz Van’ın gelişimi ve için önem arz ediyorlar. Öğrencilerimize başarılar diliyoruz. Öğrencilerimizle ilgili bilgileri bize ulaştırmanızı rica ediyorum.’ Dedi.

 

İstanbul Üniversitesinde görev yapan Ekonomi Profesörü Murat Kasımoğlu:"Bir Vanlı olarak o kardeşlerimizin başarısı beni de çok mutlu etti.  Vanlı kardeşlerimizin başarılarıyla onur duyuyoruz. Bizde Van’da aldığımız eğitimle hayata katkı sunmaya çalışan bir kişi olarak o öğrencilerimizi başarıların destekliyoruz. Şu an İstanbul üniversitesinde çalışıyorum. Üniversite camiasında üstümüze düşen şeyleri yapmaktan memnuniyet duyarım. Gelişimine yönelik olarak hem Türkiye hem de Uluslar arası çalışmalarda desteklemeye hazırız. Van Vakıfları Başkanı Müjdat Çelik’in liderliğinde yapmaktan büyük bir onur duyarız.’ Dedi. 
Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI Tutkuhaber
SOSYAL AĞLAR

logo