KAPTAN-
d

[2018-01-18 16:37:20] Yakup -

Salih bey size konuğunuz Özay beye selam olsun

/

[2018-01-18 16:29:21] Mehmet Emmi -

Kentin ekonomisi çok kötü bir durumda. Esnafın durumu çok kötü durumda. Bu konuyu neden konuşmuyorsunuz

/

[2018-01-18 16:26:44] Hasan Duman -

Salih bey size ve konuğunuza size Özay beyin selamlar. Özay beyin 2019 yorumunu merak ediyoruz.

/

[2018-01-18 16:19:23] FıraT turgut -

merhaba ben BaTman Dan Fırat Turgut öncelikle iyi yayınlar diliorm .Sizden ADANALI AYHAN & ENVER YILMAZ dan Aç kapıyı gardiyan parçasını VaN M tipi kapalı cezaevinde bulunan dayımın oğlu BEYTULLAH ÇOBAN a ve tüm kader mahkumlarına gelsin.YokLuğuna aLışamadık ,ÖzLer OlDuk Seni BeytoCan ..

/

[2018-01-18 16:19:55] MoDaCı Ercan -

Slmm Farah Ablamm Nasılsınn BEn Modacı Ercan GEçen Hafta Van M Tipii Caza Evinden tahliye oldumm Koğuş Arkadaşlrıma Çok Çok Slm Ederimm Allah Hepsini en kısa zamanda Kurtarsınn Kalın Sağlıcaklaa

/

[2018-01-18 16:20:10] Muhammed -

Kaptan senden ricam haydi söyle şarkısını kim söylüyor biraz önce paylaştığın parça

/

[2018-01-18 16:20:23] İsim vermek istemeyen bir dinleyeci -

Bir dogum günü parcasi calabilir misiniz bugün doğum günü olan çok kıymetli çok değerli barış müdür için gelsin şimdiden çok teşekkür ederim

/

[2018-01-18 16:21:20] Haşim ERTAŞ -

Slm İyi Akşamlar Kaptan Ben Haşim ELAZIĞ'ın Kovancılar İlçesinde Askerim Hiçbir Programini Kaçırmayan Ben Burda Vakit Buldukça Dinliyorum Burdan Da Herkese Slm Olsun Sıradaki Tüm Parçaları Öncelikle Sevdigim ESMERİM'e Gelsin Sonrada Size Ve Tüm Van Halkına Erek Sabaniye Minibüs Durağında Ki Arkadaşlarıma Slm Lar Olsun...

/

[2018-01-18 16:22:42] Şilan ugurkan -

Marhaba van iskele mitipi kapali ceza evinde yatmakta olan esim hamza kaplan icin siradaki tum parcalar ona arman etmek istiyorum canim esim seni birgun degil bir saniye degil bir omur boyu sevecegim seni bir omur boyu beklicegim ne olursa olsun seni hep beklicegim hamzam kendine iyi bak seni cok seviyorum canim esim

/

[2018-01-18 16:23:44] FıRaT TurGut -

merhaba BaTman Dan Sizi dinlemekteyim koma AzaD dıgerım nagerım parçasını VAN M TİPİ kapalı cezaevin de bulunan Beytullah çoban a ve tüm kader mahkumlarına gelsin iyi yayınlar....

/


Anasayfa » Konuklar » VAN İÇİN ÖNEMLİ PROJELERİMİZ VAR

VAN İÇİN ÖNEMLİ PROJELERİMİZ VAR
TUTKU MEDYA  ASKON Van Şube Başkanı Maşallah Güzel  Van özelinde TÜMSİAD VE MÜSİAD ile ortak projeler hazırlayabilir, birlikte ortak projelerle hareket edebileceklerini söyledi.
 
 
Tutku Radyo’da Salih Geçken’in hazırlayıp sunduğu ‘Farklı Açıdan’ programına konuk olan Güzel : İnşaat Sektörü bir çok iş alanını etkiler. Van'da yaşanan  imar sorunu bunları direkt etkiliyorr. Van'da bir geçiş süreci yaşıyoruz.  Bunlar geçecek sorunlardır. Ümitsiz olmamak gerekir’ dedi.
 
 
 Salih Geçken’in sorularını yanıtlayan Güzel:
 
ASKON’un Van’da şube açma yönünde çalışmaları sonucunda kendilerinden gelen teklifle bizde ticret yaptığımız arkadaşlarla istişare ettik. Genel merkezle ortak istişareler sonucunda arkadaşlarla birlikte Van’da ASKON’un bir şubesini hayata geçirdik.  
 
 
Şu ana kadar 70’e yakın üyemiz oldu. ASKON’a üye olmak isteyenler bize müracaatlarını yapıyor. Şubemizde oluşturulan teşkilatlanma komisyonu gerekli incelemeleri yaptıktan sonra karar veriliyor. Ticaret hayatında olumsuzluklara ismi karışmamış tüccarlarla hareket etmeyi istiyoruz.  Belli bir kotamız yoktur. Biz toplumsal kabulü olan kişilerle birlikte çalışmayı arzuluyoruz.
 
 
ASKON vizyonu ve misyonu bir kurumdur. ASKON’lu olmak bir ayrıcalıktır. Üyelerimiz bir kurum kimliği üyeliği ile hareket etmenin bütün imkânlarından faydalanırlar.
 
 
ASKON Van şubesinin aldığı kararla benzer diğer STK’lara üye olan arkadaşlarında üyeliğini kabul ediyoruz. Örneğin MÜSİAD’a üye olan bir arkadaşımız bize de üye olabiliyor ama yönetimde yer alamıyor.
 
 
ASKON Van şubesi olarak Van’da sosyal sorumluluk projelerini daha fazla ön plana çıkarmaya kararı aldık. Gerekli kurumlarla görüşmelerimiz oldu. Eğitim tesisleri kurabiliriz. Eğitime destek verebiliriz. Bölge insanının bunlara ihtiyacı var. Ümitle bunları geliştirmeye çalışacağız.
 
 
Tüccarlarla ilgili düzenlenen eğitim programlarına ilgi gerektiği kadar değil. Tüccarlarımız kendileriyle ilgili eğitim programların katılımı kendilerine fayda sağlayacaktır. Olumsuz bir örnek daha var. İran Türkiye Van Forumu oldu. Katılım yok denecek kadar azdı. Sınır ticaretinin gelişiminde önemli etkisi olan bu tür organizasyonlara katılım olmazsa ticaretimiz nasıl gelişecek?
 
 
Van’ın çehresini değiştirecek projelerimizi var. Bunları hayata geçirmek için birçok görüşmelerimiz oldu. Bilim adamlarıyla görüşüyoruz. İş adamlarıyla görüşüyoruz. Çalışmalarımız devam ediyor. İlk önceliğimiz Vanlı ve bölgenin iş adamlarının hazırladığımız projelere destek olmaları yönünde katkı sunmalarını isteyeceğiz.  
 
 
Van özelinde TÜMSİAD VE MÜSİAD ile ortak projeler hazırlayabilir, birlikte ortak projelerle hareket edebiliriz. Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI Tutkuhaber
SOSYAL AĞLAR

logo