MÜZİK KEYFİ-
d

[2017-01-14 15:18:21] Mike Leoni -

Gonlunden gecen istedigin bir Parçayı taaaa uzaklara göndermeni rica ediyorum. Sevgiyle kal

/

[2016-11-26 16:03:05] Muhammed ali -

Hayirli geceler ben ali lakaben doktor derler acik cezaevinden cikali 6 saat oldu hozan aytacdan doktor parcasi ve tum guzel parcalar van acik cezaevinden 12 kogusta bulunan abilerime ve sizlere armagan olsun unuttu sanmasinlar Rabbim tum mahkumlarin yar ve yardimcisi olsun kolay gelsin

/

[2016-11-19 15:40:19] Aysel alkan -

Slm şahan 55 dr 188 plakalı araçda şehir halinde seni dinliyoruz aşkım herşeyim yalçın Güle sıradaki parçayı gönderirmisin onu çok sevdiğimi söylemisin

/

[2016-11-19 15:43:05] salih akkuş -

Yusuf abee ben adem ve murat seni dinliyoruz. şarkı gönder muhteşem üçlü

/

[2016-10-28 19:00:22] Fecri Barlık -

İyi akşamlar. Siirt'ten bir fırsatını bulup sizi dinliyoruz. Zeki hocama yağmur taneleri kadar selamlar. Zeki hocamdan Mona Roza şiirini istiyoruz. Siirtten selam ve sevgiler

/

[2016-09-24 15:13:03] VanLı Sino -

S.a Kaptan aBım ıyı yayınLar Sinan Kardeşim Ben Herzamankı Gıbı Damara Devam SevılıyorSun :D

/

[2016-09-17 15:05:10] nurullah kara -

size zahmet ahmet kaya olmasaydı sonumuz böyle çalarmısınız iyi yayınlar

/

[2016-08-20 14:15:23] fırat özsoy -

Sewgilerimle van saraydan yaziyorum muslum gurses ten yaktin beni dunya parcasini calarsaniz sewinirim

/

[2016-08-06 15:23:20] enes tanyildiz -

Usta neset ustadan evvelim parcasini calar misin Karanlık coktukçe biraz daha özler oldum seni Yıldızları seçemiyorum sigaramdan çıkan ucuz duman yuzunden Az kaldi ama Hemde cok az Icime seni hapsetmeme az kaldı Zelisim

/

[2016-07-30 15:12:14] Gül gül -

Merhaba abi iyi yayınlar Selda bağcan dan ahmedim türküsünü çalabilirmisin sana zahmet özel birine armağan ediyorum o kendini biliyor :)

/


Anasayfa » Konuklar » VAN İÇİN ÖNEMLİ PROJELERİMİZ VAR

VAN İÇİN ÖNEMLİ PROJELERİMİZ VAR
TUTKU MEDYA  ASKON Van Şube Başkanı Maşallah Güzel  Van özelinde TÜMSİAD VE MÜSİAD ile ortak projeler hazırlayabilir, birlikte ortak projelerle hareket edebileceklerini söyledi.
 
 
Tutku Radyo’da Salih Geçken’in hazırlayıp sunduğu ‘Farklı Açıdan’ programına konuk olan Güzel : İnşaat Sektörü bir çok iş alanını etkiler. Van'da yaşanan  imar sorunu bunları direkt etkiliyorr. Van'da bir geçiş süreci yaşıyoruz.  Bunlar geçecek sorunlardır. Ümitsiz olmamak gerekir’ dedi.
 
 
 Salih Geçken’in sorularını yanıtlayan Güzel:
 
ASKON’un Van’da şube açma yönünde çalışmaları sonucunda kendilerinden gelen teklifle bizde ticret yaptığımız arkadaşlarla istişare ettik. Genel merkezle ortak istişareler sonucunda arkadaşlarla birlikte Van’da ASKON’un bir şubesini hayata geçirdik.  
 
 
Şu ana kadar 70’e yakın üyemiz oldu. ASKON’a üye olmak isteyenler bize müracaatlarını yapıyor. Şubemizde oluşturulan teşkilatlanma komisyonu gerekli incelemeleri yaptıktan sonra karar veriliyor. Ticaret hayatında olumsuzluklara ismi karışmamış tüccarlarla hareket etmeyi istiyoruz.  Belli bir kotamız yoktur. Biz toplumsal kabulü olan kişilerle birlikte çalışmayı arzuluyoruz.
 
 
ASKON vizyonu ve misyonu bir kurumdur. ASKON’lu olmak bir ayrıcalıktır. Üyelerimiz bir kurum kimliği üyeliği ile hareket etmenin bütün imkânlarından faydalanırlar.
 
 
ASKON Van şubesinin aldığı kararla benzer diğer STK’lara üye olan arkadaşlarında üyeliğini kabul ediyoruz. Örneğin MÜSİAD’a üye olan bir arkadaşımız bize de üye olabiliyor ama yönetimde yer alamıyor.
 
 
ASKON Van şubesi olarak Van’da sosyal sorumluluk projelerini daha fazla ön plana çıkarmaya kararı aldık. Gerekli kurumlarla görüşmelerimiz oldu. Eğitim tesisleri kurabiliriz. Eğitime destek verebiliriz. Bölge insanının bunlara ihtiyacı var. Ümitle bunları geliştirmeye çalışacağız.
 
 
Tüccarlarla ilgili düzenlenen eğitim programlarına ilgi gerektiği kadar değil. Tüccarlarımız kendileriyle ilgili eğitim programların katılımı kendilerine fayda sağlayacaktır. Olumsuz bir örnek daha var. İran Türkiye Van Forumu oldu. Katılım yok denecek kadar azdı. Sınır ticaretinin gelişiminde önemli etkisi olan bu tür organizasyonlara katılım olmazsa ticaretimiz nasıl gelişecek?
 
 
Van’ın çehresini değiştirecek projelerimizi var. Bunları hayata geçirmek için birçok görüşmelerimiz oldu. Bilim adamlarıyla görüşüyoruz. İş adamlarıyla görüşüyoruz. Çalışmalarımız devam ediyor. İlk önceliğimiz Vanlı ve bölgenin iş adamlarının hazırladığımız projelere destek olmaları yönünde katkı sunmalarını isteyeceğiz.  
 
 
Van özelinde TÜMSİAD VE MÜSİAD ile ortak projeler hazırlayabilir, birlikte ortak projelerle hareket edebiliriz. Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI TUTKU GÜVENLİK
SOSYAL AĞLAR

logo