M.SALİH GEÇKEN-HABER VİTRİNİ
d

[2019-05-21 16:28:56] Ferdin salmani -

Selamun aleykum cok degerli ablam cidem nasilsin iyyi misin ben iranli ferdin selmani burda D1 C5 c8 E9 E10 A9odalarina ve butun arkadaslrima ve kader mahkumlarina selamlarim var kendine cok iyyi bak allaha emanet ol

/

[2019-05-21 16:29:07] Murat YAVAŞ -

İyi yayınlar Çiğdem hanım . T tipi cezaevinde bulunan Can kardesim TARIK DEMİR e cok selam eder hasret ve Özlemle Cani gönülden kucaklarım . Tez zamanda kardesim tarığı ve tüm kader mahkumlarını ailelerine ve özgürlüklerine kavuşturması dileği ile Herzaman dualarımdasın olduğunu bilesin Can KARDEŞ ..

/

[2019-05-21 16:29:19] Ferdin selmani -

Selamun aleykum cok degerli ablam nasilsin iyyi misin ben iranda ferdin selmani burda butun kadar mahkumlarina ve D1odac5oda E9 E10 c5oda A9 odabutun arkadaslarima selamlarim ilet senden cok tesekur ediyurom allaha emanet ol

/

[2019-05-21 16:30:07] Mihriban Coşkun -

Merhaba ben Mihriban Coşkun Van M tipi kapalı cezaevinde bulunan Canakkaleden kardeşim Doğan Coşkun a beni dinliyorsan ablacim seni çok özledik.Bir an önce canakkale ye gelmeni dört gözle bekliyoruz arkadaşların herkes seni soruyor cok kiymetli sen bizim için kendine dikkat et ablacim Allaha emanet ol.

/

[2019-05-21 16:31:01] Özgür adiyan -

İyi yayınlar abla ben özgür sizin aracılığınızla m tipi d7 koğuşunda olan abim Erhan dayan için tüm parçalar armağan olsun allah yar ve yardımcın olsun en kısa zamanda aramızda olma dileğiyle allaha emanet ol can abim gözün arkada kalmasın sen iyi ol bizim için yeter

/

[2019-05-21 16:31:16] ergin alkan -

Pirilere niyaz ederiz şarkısını çalırsanız sevinirim iyi çalışmalar

/

[2019-05-21 16:31:26] enes karatas -

Merhaba çiğdem abla hapisteki amca oğlum kadir için tu evin şarkısını calrsaniz sevinirim burdan ramazan iniz kutlu olsun

/

[2019-05-21 16:31:52] özkan güven -

ben özkan güven van m tipi b 5 koguşundaki arkadaslarima selam olsun başta haci turgut felemez ferat hikmet özal ridvan murat yüzbaşı ve amcam saki amcaogullarim zafer menaf yunus siradaki en guzel sarkilar butun kogusa armagan ediyorum .elbet birgun günes sizin icin de dogacak. saygilar

/

[2018-01-18 16:37:20] Yakup -

Salih bey size konuğunuz Özay beye selam olsun

/

[2018-01-18 16:29:21] Mehmet Emmi -

Kentin ekonomisi çok kötü bir durumda. Esnafın durumu çok kötü durumda. Bu konuyu neden konuşmuyorsunuz

/


Anasayfa » Konuklar » Van'dan kaçmak sorunların çözümüne katkı sağlamaz

Van'dan kaçmak sorunların çözümüne katkı sağlamaz
TUTKU MEDYA  Van’da düzenlenen fuarları organize eden Asya Ajans Yönetim Kurulu Başkanı   Süleyman Güler Van’da yeni yapılan Fuar ve Kongre merkezini uluslar arası  düzeyde tutmak için çok önemli alt yapı çalışması içinde olduklarını söyledi.

 

Van’da Tutku Radyo’da Salih Geçken’in hazırlayıp sunduğu ‘Farklı Açıdan’ programına konuk olan Asya Ajans Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Güler; ‘Van’dan gitmek isteyenlerin sokakta dolaşan dedikoduları fırsata dönüştürmek için bir bahane ye dönüştürmemeli. Şu an yaşanan süreç geçicidir. Van gelişmeye en müsait illerin başında gelmektedir. Van’dan gidenler bu imkânları kaçırabilir. . ’ dedi.

 

Soruları yanıtlayan Güler:

“İki yıldır sabırsızlıkla beklediğim Fuar ve Kongre merkezi bitmek üzere, ilk fuarımızı da 7 eylül tarihinde yapacağız.

 

Fuarları günümüzde kalkınmanın büyümenin ve markalaşmanın en önemli merkezlerinden biridir.  

 

Fuarların yapıldığı iller büyümeye ve markalaşmaya aday illeridir. Bu anlamda fuar merkezleri kilit rol oynar.

 

Fuar merkezimizi yerelden kurtarmak için farklı bir isim üzerinde çalışıyoruz. Zamanı gelince yetkililer açıklayacaktır. Asya ülkelerine ve Ortadoğu ülkelerine açılmak istiyoruz. Bu koridoru kurabilecek güçteyiz.

 

Fuarcılık ileriyi görme sanatıdır. Bölgemizde belli sorunlar var. Bunları devam etmeyeceğini düşünüyorum. Ben Van’ın ve bölgenin çok büyüyeceğini tahmin ediyorum. Bunun temellerini şimdiden atmaya çalışıyoruz.

 

Van şu an yıldızı parlayan bir ildir. Van’ın dinamikleri, STK’ları, büyükleri bir sinerji oluşturabilirse Türkiye’den bir adım önde yürür. Bu potansiyel var. Bir sinerjiye ihtiyacımız var. Sekiz ya da on il arasında gelişmeye en müsait il Van diye düşünüyorum.

 

Bakın biz İnşaat Yapı fuarı düzenliyoruz. Herkes bu fuardan faydalanacaktır. Bireyler gelişen teknoloji ve mimariyi yerinde görecekken, firmalar ürünlerini tanıtacaklar. Yeni çıkan ürünleri görmüş olacağından yapmak istediği yada yaşamak istediği evi farklı tarzlarla yapacaktır.

 

Bakın  İran ve Polonya olmak üzere yurt içinden önemli firmalar bu yıl 7 eylülde düzenlenecek fuara katılacaklar. Halkın bu fuara ilgi göstermesiniz rica ediyoruz. Esnafların fuarlara katılımını artırmamız gerekiyor. İç pazarın ve talepler Van’a gelecek esnafın heyecanını artıracaktır. Daha sonra düzenlenecek fuarlara katılımı artıracaktır.

 

 Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI Tutkuhaber
SOSYAL AĞLAR

logo