ÇİĞDEMLE NAĞMELER-
d

[2017-01-14 15:18:21] Mike Leoni -

Gonlunden gecen istedigin bir Parçayı taaaa uzaklara göndermeni rica ediyorum. Sevgiyle kal

/

[2016-11-26 16:03:05] Muhammed ali -

Hayirli geceler ben ali lakaben doktor derler acik cezaevinden cikali 6 saat oldu hozan aytacdan doktor parcasi ve tum guzel parcalar van acik cezaevinden 12 kogusta bulunan abilerime ve sizlere armagan olsun unuttu sanmasinlar Rabbim tum mahkumlarin yar ve yardimcisi olsun kolay gelsin

/

[2016-11-19 15:40:19] Aysel alkan -

Slm şahan 55 dr 188 plakalı araçda şehir halinde seni dinliyoruz aşkım herşeyim yalçın Güle sıradaki parçayı gönderirmisin onu çok sevdiğimi söylemisin

/

[2016-11-19 15:43:05] salih akkuş -

Yusuf abee ben adem ve murat seni dinliyoruz. şarkı gönder muhteşem üçlü

/

[2016-10-28 19:00:22] Fecri Barlık -

İyi akşamlar. Siirt'ten bir fırsatını bulup sizi dinliyoruz. Zeki hocama yağmur taneleri kadar selamlar. Zeki hocamdan Mona Roza şiirini istiyoruz. Siirtten selam ve sevgiler

/

[2016-09-24 15:13:03] VanLı Sino -

S.a Kaptan aBım ıyı yayınLar Sinan Kardeşim Ben Herzamankı Gıbı Damara Devam SevılıyorSun :D

/

[2016-09-17 15:05:10] nurullah kara -

size zahmet ahmet kaya olmasaydı sonumuz böyle çalarmısınız iyi yayınlar

/

[2016-08-20 14:15:23] fırat özsoy -

Sewgilerimle van saraydan yaziyorum muslum gurses ten yaktin beni dunya parcasini calarsaniz sewinirim

/

[2016-08-06 15:23:20] enes tanyildiz -

Usta neset ustadan evvelim parcasini calar misin Karanlık coktukçe biraz daha özler oldum seni Yıldızları seçemiyorum sigaramdan çıkan ucuz duman yuzunden Az kaldi ama Hemde cok az Icime seni hapsetmeme az kaldı Zelisim

/

[2016-07-30 15:12:14] Gül gül -

Merhaba abi iyi yayınlar Selda bağcan dan ahmedim türküsünü çalabilirmisin sana zahmet özel birine armağan ediyorum o kendini biliyor :)

/


Anasayfa » Konuklar » Van'dan kaçmak sorunların çözümüne katkı sağlamaz

Van'dan kaçmak sorunların çözümüne katkı sağlamaz
TUTKU MEDYA  Van’da düzenlenen fuarları organize eden Asya Ajans Yönetim Kurulu Başkanı   Süleyman Güler Van’da yeni yapılan Fuar ve Kongre merkezini uluslar arası  düzeyde tutmak için çok önemli alt yapı çalışması içinde olduklarını söyledi.

 

Van’da Tutku Radyo’da Salih Geçken’in hazırlayıp sunduğu ‘Farklı Açıdan’ programına konuk olan Asya Ajans Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Güler; ‘Van’dan gitmek isteyenlerin sokakta dolaşan dedikoduları fırsata dönüştürmek için bir bahane ye dönüştürmemeli. Şu an yaşanan süreç geçicidir. Van gelişmeye en müsait illerin başında gelmektedir. Van’dan gidenler bu imkânları kaçırabilir. . ’ dedi.

 

Soruları yanıtlayan Güler:

“İki yıldır sabırsızlıkla beklediğim Fuar ve Kongre merkezi bitmek üzere, ilk fuarımızı da 7 eylül tarihinde yapacağız.

 

Fuarları günümüzde kalkınmanın büyümenin ve markalaşmanın en önemli merkezlerinden biridir.  

 

Fuarların yapıldığı iller büyümeye ve markalaşmaya aday illeridir. Bu anlamda fuar merkezleri kilit rol oynar.

 

Fuar merkezimizi yerelden kurtarmak için farklı bir isim üzerinde çalışıyoruz. Zamanı gelince yetkililer açıklayacaktır. Asya ülkelerine ve Ortadoğu ülkelerine açılmak istiyoruz. Bu koridoru kurabilecek güçteyiz.

 

Fuarcılık ileriyi görme sanatıdır. Bölgemizde belli sorunlar var. Bunları devam etmeyeceğini düşünüyorum. Ben Van’ın ve bölgenin çok büyüyeceğini tahmin ediyorum. Bunun temellerini şimdiden atmaya çalışıyoruz.

 

Van şu an yıldızı parlayan bir ildir. Van’ın dinamikleri, STK’ları, büyükleri bir sinerji oluşturabilirse Türkiye’den bir adım önde yürür. Bu potansiyel var. Bir sinerjiye ihtiyacımız var. Sekiz ya da on il arasında gelişmeye en müsait il Van diye düşünüyorum.

 

Bakın biz İnşaat Yapı fuarı düzenliyoruz. Herkes bu fuardan faydalanacaktır. Bireyler gelişen teknoloji ve mimariyi yerinde görecekken, firmalar ürünlerini tanıtacaklar. Yeni çıkan ürünleri görmüş olacağından yapmak istediği yada yaşamak istediği evi farklı tarzlarla yapacaktır.

 

Bakın  İran ve Polonya olmak üzere yurt içinden önemli firmalar bu yıl 7 eylülde düzenlenecek fuara katılacaklar. Halkın bu fuara ilgi göstermesiniz rica ediyoruz. Esnafların fuarlara katılımını artırmamız gerekiyor. İç pazarın ve talepler Van’a gelecek esnafın heyecanını artıracaktır. Daha sonra düzenlenecek fuarlara katılımı artıracaktır.

 

 Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI TUTKU GÜVENLİK
SOSYAL AĞLAR

logo