BASINDA BU GÜN-
d

[2018-01-18 16:37:20] Yakup -

Salih bey size konuğunuz Özay beye selam olsun

/

[2018-01-18 16:29:21] Mehmet Emmi -

Kentin ekonomisi çok kötü bir durumda. Esnafın durumu çok kötü durumda. Bu konuyu neden konuşmuyorsunuz

/

[2018-01-18 16:26:44] Hasan Duman -

Salih bey size ve konuğunuza size Özay beyin selamlar. Özay beyin 2019 yorumunu merak ediyoruz.

/

[2018-01-18 16:19:23] FıraT turgut -

merhaba ben BaTman Dan Fırat Turgut öncelikle iyi yayınlar diliorm .Sizden ADANALI AYHAN & ENVER YILMAZ dan Aç kapıyı gardiyan parçasını VaN M tipi kapalı cezaevinde bulunan dayımın oğlu BEYTULLAH ÇOBAN a ve tüm kader mahkumlarına gelsin.YokLuğuna aLışamadık ,ÖzLer OlDuk Seni BeytoCan ..

/

[2018-01-18 16:19:55] MoDaCı Ercan -

Slmm Farah Ablamm Nasılsınn BEn Modacı Ercan GEçen Hafta Van M Tipii Caza Evinden tahliye oldumm Koğuş Arkadaşlrıma Çok Çok Slm Ederimm Allah Hepsini en kısa zamanda Kurtarsınn Kalın Sağlıcaklaa

/

[2018-01-18 16:20:10] Muhammed -

Kaptan senden ricam haydi söyle şarkısını kim söylüyor biraz önce paylaştığın parça

/

[2018-01-18 16:20:23] İsim vermek istemeyen bir dinleyeci -

Bir dogum günü parcasi calabilir misiniz bugün doğum günü olan çok kıymetli çok değerli barış müdür için gelsin şimdiden çok teşekkür ederim

/

[2018-01-18 16:21:20] Haşim ERTAŞ -

Slm İyi Akşamlar Kaptan Ben Haşim ELAZIĞ'ın Kovancılar İlçesinde Askerim Hiçbir Programini Kaçırmayan Ben Burda Vakit Buldukça Dinliyorum Burdan Da Herkese Slm Olsun Sıradaki Tüm Parçaları Öncelikle Sevdigim ESMERİM'e Gelsin Sonrada Size Ve Tüm Van Halkına Erek Sabaniye Minibüs Durağında Ki Arkadaşlarıma Slm Lar Olsun...

/

[2018-01-18 16:22:42] Şilan ugurkan -

Marhaba van iskele mitipi kapali ceza evinde yatmakta olan esim hamza kaplan icin siradaki tum parcalar ona arman etmek istiyorum canim esim seni birgun degil bir saniye degil bir omur boyu sevecegim seni bir omur boyu beklicegim ne olursa olsun seni hep beklicegim hamzam kendine iyi bak seni cok seviyorum canim esim

/

[2018-01-18 16:23:44] FıRaT TurGut -

merhaba BaTman Dan Sizi dinlemekteyim koma AzaD dıgerım nagerım parçasını VAN M TİPİ kapalı cezaevin de bulunan Beytullah çoban a ve tüm kader mahkumlarına gelsin iyi yayınlar....

/


Anasayfa » Konuklar » Van'dan kaçmak sorunların çözümüne katkı sağlamaz

Van'dan kaçmak sorunların çözümüne katkı sağlamaz
TUTKU MEDYA  Van’da düzenlenen fuarları organize eden Asya Ajans Yönetim Kurulu Başkanı   Süleyman Güler Van’da yeni yapılan Fuar ve Kongre merkezini uluslar arası  düzeyde tutmak için çok önemli alt yapı çalışması içinde olduklarını söyledi.

 

Van’da Tutku Radyo’da Salih Geçken’in hazırlayıp sunduğu ‘Farklı Açıdan’ programına konuk olan Asya Ajans Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Güler; ‘Van’dan gitmek isteyenlerin sokakta dolaşan dedikoduları fırsata dönüştürmek için bir bahane ye dönüştürmemeli. Şu an yaşanan süreç geçicidir. Van gelişmeye en müsait illerin başında gelmektedir. Van’dan gidenler bu imkânları kaçırabilir. . ’ dedi.

 

Soruları yanıtlayan Güler:

“İki yıldır sabırsızlıkla beklediğim Fuar ve Kongre merkezi bitmek üzere, ilk fuarımızı da 7 eylül tarihinde yapacağız.

 

Fuarları günümüzde kalkınmanın büyümenin ve markalaşmanın en önemli merkezlerinden biridir.  

 

Fuarların yapıldığı iller büyümeye ve markalaşmaya aday illeridir. Bu anlamda fuar merkezleri kilit rol oynar.

 

Fuar merkezimizi yerelden kurtarmak için farklı bir isim üzerinde çalışıyoruz. Zamanı gelince yetkililer açıklayacaktır. Asya ülkelerine ve Ortadoğu ülkelerine açılmak istiyoruz. Bu koridoru kurabilecek güçteyiz.

 

Fuarcılık ileriyi görme sanatıdır. Bölgemizde belli sorunlar var. Bunları devam etmeyeceğini düşünüyorum. Ben Van’ın ve bölgenin çok büyüyeceğini tahmin ediyorum. Bunun temellerini şimdiden atmaya çalışıyoruz.

 

Van şu an yıldızı parlayan bir ildir. Van’ın dinamikleri, STK’ları, büyükleri bir sinerji oluşturabilirse Türkiye’den bir adım önde yürür. Bu potansiyel var. Bir sinerjiye ihtiyacımız var. Sekiz ya da on il arasında gelişmeye en müsait il Van diye düşünüyorum.

 

Bakın biz İnşaat Yapı fuarı düzenliyoruz. Herkes bu fuardan faydalanacaktır. Bireyler gelişen teknoloji ve mimariyi yerinde görecekken, firmalar ürünlerini tanıtacaklar. Yeni çıkan ürünleri görmüş olacağından yapmak istediği yada yaşamak istediği evi farklı tarzlarla yapacaktır.

 

Bakın  İran ve Polonya olmak üzere yurt içinden önemli firmalar bu yıl 7 eylülde düzenlenecek fuara katılacaklar. Halkın bu fuara ilgi göstermesiniz rica ediyoruz. Esnafların fuarlara katılımını artırmamız gerekiyor. İç pazarın ve talepler Van’a gelecek esnafın heyecanını artıracaktır. Daha sonra düzenlenecek fuarlara katılımı artıracaktır.

 

 Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI TUTKU GÜVENLİK
SOSYAL AĞLAR

logo