FARAH DİBA-GÖNÜL BAĞI
d

[2017-01-14 15:18:21] Mike Leoni -

Gonlunden gecen istedigin bir Parçayı taaaa uzaklara göndermeni rica ediyorum. Sevgiyle kal

/

[2016-11-26 16:03:05] Muhammed ali -

Hayirli geceler ben ali lakaben doktor derler acik cezaevinden cikali 6 saat oldu hozan aytacdan doktor parcasi ve tum guzel parcalar van acik cezaevinden 12 kogusta bulunan abilerime ve sizlere armagan olsun unuttu sanmasinlar Rabbim tum mahkumlarin yar ve yardimcisi olsun kolay gelsin

/

[2016-11-19 15:40:19] Aysel alkan -

Slm şahan 55 dr 188 plakalı araçda şehir halinde seni dinliyoruz aşkım herşeyim yalçın Güle sıradaki parçayı gönderirmisin onu çok sevdiğimi söylemisin

/

[2016-11-19 15:43:05] salih akkuş -

Yusuf abee ben adem ve murat seni dinliyoruz. şarkı gönder muhteşem üçlü

/

[2016-10-28 19:00:22] Fecri Barlık -

İyi akşamlar. Siirt'ten bir fırsatını bulup sizi dinliyoruz. Zeki hocama yağmur taneleri kadar selamlar. Zeki hocamdan Mona Roza şiirini istiyoruz. Siirtten selam ve sevgiler

/

[2016-09-24 15:13:03] VanLı Sino -

S.a Kaptan aBım ıyı yayınLar Sinan Kardeşim Ben Herzamankı Gıbı Damara Devam SevılıyorSun :D

/

[2016-09-17 15:05:10] nurullah kara -

size zahmet ahmet kaya olmasaydı sonumuz böyle çalarmısınız iyi yayınlar

/

[2016-08-20 14:15:23] fırat özsoy -

Sewgilerimle van saraydan yaziyorum muslum gurses ten yaktin beni dunya parcasini calarsaniz sewinirim

/

[2016-08-06 15:23:20] enes tanyildiz -

Usta neset ustadan evvelim parcasini calar misin Karanlık coktukçe biraz daha özler oldum seni Yıldızları seçemiyorum sigaramdan çıkan ucuz duman yuzunden Az kaldi ama Hemde cok az Icime seni hapsetmeme az kaldı Zelisim

/

[2016-07-30 15:12:14] Gül gül -

Merhaba abi iyi yayınlar Selda bağcan dan ahmedim türküsünü çalabilirmisin sana zahmet özel birine armağan ediyorum o kendini biliyor :)

/


Anasayfa » Konuklar » VAN'DAKİ ENGELLİ SORUNUN TÜMÜNDEN ÇÖZMEK İSTİYORUZ

VAN'DAKİ ENGELLİ SORUNUN TÜMÜNDEN ÇÖZMEK İSTİYORUZ
Ak Parti Van İl Başkanlığı Engelliler Komisyon Başkanı Sabahat Aras Şen, Komisyon olarak  hedeflerinin Van’da bulunan engellilerin ihtiyaçlarının minimize etmek olduğunu söyledi.
 
Tutku Radyo’da M.Salih Geçken’in hazırlayıp sunduğu ‘Farklı Açıdan’ programına konuk olan Şen, Yüksekova’dan göçün başlamasıyla birlikte göçen insanlar için çalışmalar başlattıklarını belirtti.
 
Soruları yanıtlayan Sabahat Aras Şen;
 
YÜKSEKOVA’DAN GÖÇEN İHTİYAÇ SAHİBİ VATANDAŞLAAR 2 TIR YARDIM MALZEMESİ DAĞITILDI
 
Van Ak Parti İl teşiklatı olarak vekillerimiz ve il başkanın destekleriyle toparladığımız 2000 paketten oluşan iki tır yardımı geçen haftadan itibaren Yüksekova’na Van’a göçen ihtiyaç sahibi ailelere dağıttık.
 
İHTİYAÇ  SAHİBİ ÖĞRENCİLERE 500 ÇİFT AYAKKABI DAĞITTIK
 
Yaptığımız çalışmaların önemli kısmını basınla paylaşmamaya dikkat ediyoruz. Sorduğunuz sorulara cevap vermem gerektiğinden açıklama gerekirse  tespit edebildiğimiz yaklaşık 500 öğrenciye ayakkabı dağıttık. İhtiyacı olan öğrencilere farklı desteklerimiz de devam var.
 
ENGELLİ HAFTASINDA YÜRÜME ENGELLİ 50 VATANDAŞA ENGELLİ ARACI DAĞITTIK
 
Toplumdaki sorunları gündeme taşıdığınız için başta sizi ve Tutku Radyo yönetimini tebrik ediyorum. Birkaç gün önce engelli yetkilileriyle yaptığımız programa yetişemedim. Yayınınız aracılığı ile ihtiyacı olan engelli kardeşlerimize araç verebileceğimiz aktaracaktım. Nasip olmadı tabi. Ulaşabildiğimiz engelli kardeşlerimizle dün Ak Parti Van il teşkilatında bir araya geldik. Araç ihtiyacı olan kardeşlerimize araçları hediye ettik. 
 
BELEDİYELERDEN BEKLENTİLERİMİZ VAR
 
Hiçbir ayrım yapmadan bütün belediye yönetimlerinden engelli sorunları konusunda duyarlı davranmalarını rica ediyorum.  Her türlü düzenlemede toplumuzdaki engelli kardeşlerimizinde olduğu unutulmamalıdır. Engelli kardeşlerimizin önündeki engelleri kaldırırken birbirimize destek sunabileceğimiz konularda ortaklaşabilmeliyiz.
 
TOPLUMDA ENGELLİ FARKINDALIĞI OLUŞTURMAMIZ GEREKİR
 
Sizin de belirtiğiniz gibi engellilik sorunu aşabilmek için toplumsal bilincin artırılması gerekir. Engelli kardeşlerimizin sorunların odaklanarak onların ihtiyaç duyduğu alanları oluşturarak ihtiyaç duydukları manevi desteği kendilerinden esirgememeliyiz.
 Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI TUTKU GÜVENLİK
SOSYAL AĞLAR

logo