BASINDA BU GÜN-
d

[2018-01-18 16:37:20] Yakup -

Salih bey size konuğunuz Özay beye selam olsun

/

[2018-01-18 16:29:21] Mehmet Emmi -

Kentin ekonomisi çok kötü bir durumda. Esnafın durumu çok kötü durumda. Bu konuyu neden konuşmuyorsunuz

/

[2018-01-18 16:26:44] Hasan Duman -

Salih bey size ve konuğunuza size Özay beyin selamlar. Özay beyin 2019 yorumunu merak ediyoruz.

/

[2018-01-18 16:19:23] FıraT turgut -

merhaba ben BaTman Dan Fırat Turgut öncelikle iyi yayınlar diliorm .Sizden ADANALI AYHAN & ENVER YILMAZ dan Aç kapıyı gardiyan parçasını VaN M tipi kapalı cezaevinde bulunan dayımın oğlu BEYTULLAH ÇOBAN a ve tüm kader mahkumlarına gelsin.YokLuğuna aLışamadık ,ÖzLer OlDuk Seni BeytoCan ..

/

[2018-01-18 16:19:55] MoDaCı Ercan -

Slmm Farah Ablamm Nasılsınn BEn Modacı Ercan GEçen Hafta Van M Tipii Caza Evinden tahliye oldumm Koğuş Arkadaşlrıma Çok Çok Slm Ederimm Allah Hepsini en kısa zamanda Kurtarsınn Kalın Sağlıcaklaa

/

[2018-01-18 16:20:10] Muhammed -

Kaptan senden ricam haydi söyle şarkısını kim söylüyor biraz önce paylaştığın parça

/

[2018-01-18 16:20:23] İsim vermek istemeyen bir dinleyeci -

Bir dogum günü parcasi calabilir misiniz bugün doğum günü olan çok kıymetli çok değerli barış müdür için gelsin şimdiden çok teşekkür ederim

/

[2018-01-18 16:21:20] Haşim ERTAŞ -

Slm İyi Akşamlar Kaptan Ben Haşim ELAZIĞ'ın Kovancılar İlçesinde Askerim Hiçbir Programini Kaçırmayan Ben Burda Vakit Buldukça Dinliyorum Burdan Da Herkese Slm Olsun Sıradaki Tüm Parçaları Öncelikle Sevdigim ESMERİM'e Gelsin Sonrada Size Ve Tüm Van Halkına Erek Sabaniye Minibüs Durağında Ki Arkadaşlarıma Slm Lar Olsun...

/

[2018-01-18 16:22:42] Şilan ugurkan -

Marhaba van iskele mitipi kapali ceza evinde yatmakta olan esim hamza kaplan icin siradaki tum parcalar ona arman etmek istiyorum canim esim seni birgun degil bir saniye degil bir omur boyu sevecegim seni bir omur boyu beklicegim ne olursa olsun seni hep beklicegim hamzam kendine iyi bak seni cok seviyorum canim esim

/

[2018-01-18 16:23:44] FıRaT TurGut -

merhaba BaTman Dan Sizi dinlemekteyim koma AzaD dıgerım nagerım parçasını VAN M TİPİ kapalı cezaevin de bulunan Beytullah çoban a ve tüm kader mahkumlarına gelsin iyi yayınlar....

/


Anasayfa » Konuklar » VAN'DAKİ ENGELLİ SORUNUN TÜMÜNDEN ÇÖZMEK İSTİYORUZ

VAN'DAKİ ENGELLİ SORUNUN TÜMÜNDEN ÇÖZMEK İSTİYORUZ
Ak Parti Van İl Başkanlığı Engelliler Komisyon Başkanı Sabahat Aras Şen, Komisyon olarak  hedeflerinin Van’da bulunan engellilerin ihtiyaçlarının minimize etmek olduğunu söyledi.
 
Tutku Radyo’da M.Salih Geçken’in hazırlayıp sunduğu ‘Farklı Açıdan’ programına konuk olan Şen, Yüksekova’dan göçün başlamasıyla birlikte göçen insanlar için çalışmalar başlattıklarını belirtti.
 
Soruları yanıtlayan Sabahat Aras Şen;
 
YÜKSEKOVA’DAN GÖÇEN İHTİYAÇ SAHİBİ VATANDAŞLAAR 2 TIR YARDIM MALZEMESİ DAĞITILDI
 
Van Ak Parti İl teşiklatı olarak vekillerimiz ve il başkanın destekleriyle toparladığımız 2000 paketten oluşan iki tır yardımı geçen haftadan itibaren Yüksekova’na Van’a göçen ihtiyaç sahibi ailelere dağıttık.
 
İHTİYAÇ  SAHİBİ ÖĞRENCİLERE 500 ÇİFT AYAKKABI DAĞITTIK
 
Yaptığımız çalışmaların önemli kısmını basınla paylaşmamaya dikkat ediyoruz. Sorduğunuz sorulara cevap vermem gerektiğinden açıklama gerekirse  tespit edebildiğimiz yaklaşık 500 öğrenciye ayakkabı dağıttık. İhtiyacı olan öğrencilere farklı desteklerimiz de devam var.
 
ENGELLİ HAFTASINDA YÜRÜME ENGELLİ 50 VATANDAŞA ENGELLİ ARACI DAĞITTIK
 
Toplumdaki sorunları gündeme taşıdığınız için başta sizi ve Tutku Radyo yönetimini tebrik ediyorum. Birkaç gün önce engelli yetkilileriyle yaptığımız programa yetişemedim. Yayınınız aracılığı ile ihtiyacı olan engelli kardeşlerimize araç verebileceğimiz aktaracaktım. Nasip olmadı tabi. Ulaşabildiğimiz engelli kardeşlerimizle dün Ak Parti Van il teşkilatında bir araya geldik. Araç ihtiyacı olan kardeşlerimize araçları hediye ettik. 
 
BELEDİYELERDEN BEKLENTİLERİMİZ VAR
 
Hiçbir ayrım yapmadan bütün belediye yönetimlerinden engelli sorunları konusunda duyarlı davranmalarını rica ediyorum.  Her türlü düzenlemede toplumuzdaki engelli kardeşlerimizinde olduğu unutulmamalıdır. Engelli kardeşlerimizin önündeki engelleri kaldırırken birbirimize destek sunabileceğimiz konularda ortaklaşabilmeliyiz.
 
TOPLUMDA ENGELLİ FARKINDALIĞI OLUŞTURMAMIZ GEREKİR
 
Sizin de belirtiğiniz gibi engellilik sorunu aşabilmek için toplumsal bilincin artırılması gerekir. Engelli kardeşlerimizin sorunların odaklanarak onların ihtiyaç duyduğu alanları oluşturarak ihtiyaç duydukları manevi desteği kendilerinden esirgememeliyiz.
 Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI Tutkuhaber
SOSYAL AĞLAR

logo