BASINDA BU GÜN-
d

[2018-01-18 16:37:20] Yakup -

Salih bey size konuğunuz Özay beye selam olsun

/

[2018-01-18 16:29:21] Mehmet Emmi -

Kentin ekonomisi çok kötü bir durumda. Esnafın durumu çok kötü durumda. Bu konuyu neden konuşmuyorsunuz

/

[2018-01-18 16:26:44] Hasan Duman -

Salih bey size ve konuğunuza size Özay beyin selamlar. Özay beyin 2019 yorumunu merak ediyoruz.

/

[2018-01-18 16:19:23] FıraT turgut -

merhaba ben BaTman Dan Fırat Turgut öncelikle iyi yayınlar diliorm .Sizden ADANALI AYHAN & ENVER YILMAZ dan Aç kapıyı gardiyan parçasını VaN M tipi kapalı cezaevinde bulunan dayımın oğlu BEYTULLAH ÇOBAN a ve tüm kader mahkumlarına gelsin.YokLuğuna aLışamadık ,ÖzLer OlDuk Seni BeytoCan ..

/

[2018-01-18 16:19:55] MoDaCı Ercan -

Slmm Farah Ablamm Nasılsınn BEn Modacı Ercan GEçen Hafta Van M Tipii Caza Evinden tahliye oldumm Koğuş Arkadaşlrıma Çok Çok Slm Ederimm Allah Hepsini en kısa zamanda Kurtarsınn Kalın Sağlıcaklaa

/

[2018-01-18 16:20:10] Muhammed -

Kaptan senden ricam haydi söyle şarkısını kim söylüyor biraz önce paylaştığın parça

/

[2018-01-18 16:20:23] İsim vermek istemeyen bir dinleyeci -

Bir dogum günü parcasi calabilir misiniz bugün doğum günü olan çok kıymetli çok değerli barış müdür için gelsin şimdiden çok teşekkür ederim

/

[2018-01-18 16:21:20] Haşim ERTAŞ -

Slm İyi Akşamlar Kaptan Ben Haşim ELAZIĞ'ın Kovancılar İlçesinde Askerim Hiçbir Programini Kaçırmayan Ben Burda Vakit Buldukça Dinliyorum Burdan Da Herkese Slm Olsun Sıradaki Tüm Parçaları Öncelikle Sevdigim ESMERİM'e Gelsin Sonrada Size Ve Tüm Van Halkına Erek Sabaniye Minibüs Durağında Ki Arkadaşlarıma Slm Lar Olsun...

/

[2018-01-18 16:22:42] Şilan ugurkan -

Marhaba van iskele mitipi kapali ceza evinde yatmakta olan esim hamza kaplan icin siradaki tum parcalar ona arman etmek istiyorum canim esim seni birgun degil bir saniye degil bir omur boyu sevecegim seni bir omur boyu beklicegim ne olursa olsun seni hep beklicegim hamzam kendine iyi bak seni cok seviyorum canim esim

/

[2018-01-18 16:23:44] FıRaT TurGut -

merhaba BaTman Dan Sizi dinlemekteyim koma AzaD dıgerım nagerım parçasını VAN M TİPİ kapalı cezaevin de bulunan Beytullah çoban a ve tüm kader mahkumlarına gelsin iyi yayınlar....

/


Anasayfa » Konuklar » Van'da yaptıklarımız başka illere örnek oldu

Van'da yaptıklarımız başka illere örnek oldu
Van’da bu yıl ikincisi düzenlenecek olan ‘Van’ın Enleri’ yarışmasının startını veren Van Ekonomist dergisi yöneticileri Zeki Yiğit ve Orhan Olgun bu yıl yapacakları yarışmanın maliyetinin  yaklaşık 100.000 tl olacağını söylediler.
 
 
Tutku Radyo’da M. Salih Geçken ’in hazırlayıp sunduğu ‘Farklı Açıdan’ programına konuk olan Yiğit ve Olgun farklı kentlerde düzenlenen ve o kentlerin  gelişimine katkı sunan organizasyonların benzerlerinin Van’da olmamasının eksiklik olacağını, yaptıkları organizasyonlarla diğer kentlere örnek olduklarını, yaptıkları organizasyonların aynısı yada benzerlerini farklı illerde yapmak isteyen kişilerden bir kısmının destek istediklerini söylediler. 
 
 
YENİ KATEGORİLER EKLENDİ
 
Bir önceki yıl yaptığımız ‘Van’ın Enleri’ yarışmasından sonra birkaç kategoride eksiklik olduğunu gördüğümüz için dört kategori daha eklendi.
 
 
MESLEKTAŞLARIMIZDAN BİR KISMI BİZE HAKSILIK YAPIYOR
 
Basın Kategorisi  açıp açmama konusunda  tam olarak karar vermiş değiliz. Maalesef meslektaşlarımızdan bir kısmı bu konuda bizlere çok ciddi haksızlıklar yapıyor.  Hak etmediğimiz eleştirilere maruz kalıyoruz. Basın mensubunu tanımlama konusunda anlaşamadığımız için şu an bir kararsızlık var. Dediğim gibi bu konuda alınmış bir karar yoktur. Yapılacak görüşmelerden sonra ‘Basın Kategorisi’ açılıp açılmayacağına karar vereceğiz.
 
 
BU TARZ YARIŞMALAR BİRÇOK ALT BAŞLIKLA KENTE KAKI SUNUYOR
 
Başarı hikâyelerinin ödüllendirilmesi aynı zamanda yeni başarı hikâyelerinin heyecanına katkı sunabilir. Bizim amacımız birilerini ön plana çıkarıp diğer değerleri yo etmek değildir. Başarı hikâyelerini ön plana çıkarak kentin gelişimine katkı sunabilecek konularda taltifi yaygınlaştırmaktır.  Toplumun şu an içinde bulunduğu psikolojiği 5  ay sürecek bir yarışmayla farklı alanlara yönlendirmek bile kent insanın kazancıdır. En mükemmeli yapıyoruz gibi bir iddiamız yok.  İyi şeyler yapmak için mücadele ediyoruz.
 
 
HAKSIZ ELEŞTİRİLER ENERJİMİZİ ETKİLİYOR
 
Orhan Olgun: ‘Dönem dönem haksız eleştirilere maruz kalıyoruz. Biz yaptığımız bu organizasyonlarla kentte farklı alanlarda iş yapan bir çok sektöre katkı sunuyoruz.  Daha iyiyi yapmak için tavsiyelere açığız. Bizleri üzen kendi camiamızdan gelen haksız ve mesnetsiz eleştirilerdir. Doğru olmayan suçlamalardır.
 
 
SEÇİM İNTERNET ÜZERİNDE YAPILIYOR
 
Van’ın Enleri yarışmasının oylaması internet üzerinden yapılıyor. Halkın seçtiği kişiyi beğenip beğenmeme hakkımız yoktur. Oylamada kim en çok oyu alıyorsa bizde o kişiyi ilan ediyoruz. 
 
 
ADAY SEÇİMİNDE ZORLANIYORUZ
 
Oldukça yoğun başvuru var. Sınırlı sayıda adayla kategori oluşturmak zorunluluğumuz var. Aday sayısını sınırlamak zorunda olduğumuz için ön eleme yapıyoruz.
 
Yoğun başvurunun olması yaptığımız çalışmanın kalitesini de işaret eder. Kentin faydasına olacak çalışmalara sahip çıkılması herkesi mutlu ettiği gibi bizlerde mutlu oluyoruz.Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI Tutkuhaber
SOSYAL AĞLAR

logo