BASINDA BU GÜN-
d

[2017-01-14 15:18:21] Mike Leoni -

Gonlunden gecen istedigin bir Parçayı taaaa uzaklara göndermeni rica ediyorum. Sevgiyle kal

/

[2016-11-26 16:03:05] Muhammed ali -

Hayirli geceler ben ali lakaben doktor derler acik cezaevinden cikali 6 saat oldu hozan aytacdan doktor parcasi ve tum guzel parcalar van acik cezaevinden 12 kogusta bulunan abilerime ve sizlere armagan olsun unuttu sanmasinlar Rabbim tum mahkumlarin yar ve yardimcisi olsun kolay gelsin

/

[2016-11-19 15:40:19] Aysel alkan -

Slm şahan 55 dr 188 plakalı araçda şehir halinde seni dinliyoruz aşkım herşeyim yalçın Güle sıradaki parçayı gönderirmisin onu çok sevdiğimi söylemisin

/

[2016-11-19 15:43:05] salih akkuş -

Yusuf abee ben adem ve murat seni dinliyoruz. şarkı gönder muhteşem üçlü

/

[2016-10-28 19:00:22] Fecri Barlık -

İyi akşamlar. Siirt'ten bir fırsatını bulup sizi dinliyoruz. Zeki hocama yağmur taneleri kadar selamlar. Zeki hocamdan Mona Roza şiirini istiyoruz. Siirtten selam ve sevgiler

/

[2016-09-24 15:13:03] VanLı Sino -

S.a Kaptan aBım ıyı yayınLar Sinan Kardeşim Ben Herzamankı Gıbı Damara Devam SevılıyorSun :D

/

[2016-09-17 15:05:10] nurullah kara -

size zahmet ahmet kaya olmasaydı sonumuz böyle çalarmısınız iyi yayınlar

/

[2016-08-20 14:15:23] fırat özsoy -

Sewgilerimle van saraydan yaziyorum muslum gurses ten yaktin beni dunya parcasini calarsaniz sewinirim

/

[2016-08-06 15:23:20] enes tanyildiz -

Usta neset ustadan evvelim parcasini calar misin Karanlık coktukçe biraz daha özler oldum seni Yıldızları seçemiyorum sigaramdan çıkan ucuz duman yuzunden Az kaldi ama Hemde cok az Icime seni hapsetmeme az kaldı Zelisim

/

[2016-07-30 15:12:14] Gül gül -

Merhaba abi iyi yayınlar Selda bağcan dan ahmedim türküsünü çalabilirmisin sana zahmet özel birine armağan ediyorum o kendini biliyor :)

/


Anasayfa » Konuklar » Van'da yaptıklarımız başka illere örnek oldu

Van'da yaptıklarımız başka illere örnek oldu
Van’da bu yıl ikincisi düzenlenecek olan ‘Van’ın Enleri’ yarışmasının startını veren Van Ekonomist dergisi yöneticileri Zeki Yiğit ve Orhan Olgun bu yıl yapacakları yarışmanın maliyetinin  yaklaşık 100.000 tl olacağını söylediler.
 
 
Tutku Radyo’da M. Salih Geçken ’in hazırlayıp sunduğu ‘Farklı Açıdan’ programına konuk olan Yiğit ve Olgun farklı kentlerde düzenlenen ve o kentlerin  gelişimine katkı sunan organizasyonların benzerlerinin Van’da olmamasının eksiklik olacağını, yaptıkları organizasyonlarla diğer kentlere örnek olduklarını, yaptıkları organizasyonların aynısı yada benzerlerini farklı illerde yapmak isteyen kişilerden bir kısmının destek istediklerini söylediler. 
 
 
YENİ KATEGORİLER EKLENDİ
 
Bir önceki yıl yaptığımız ‘Van’ın Enleri’ yarışmasından sonra birkaç kategoride eksiklik olduğunu gördüğümüz için dört kategori daha eklendi.
 
 
MESLEKTAŞLARIMIZDAN BİR KISMI BİZE HAKSILIK YAPIYOR
 
Basın Kategorisi  açıp açmama konusunda  tam olarak karar vermiş değiliz. Maalesef meslektaşlarımızdan bir kısmı bu konuda bizlere çok ciddi haksızlıklar yapıyor.  Hak etmediğimiz eleştirilere maruz kalıyoruz. Basın mensubunu tanımlama konusunda anlaşamadığımız için şu an bir kararsızlık var. Dediğim gibi bu konuda alınmış bir karar yoktur. Yapılacak görüşmelerden sonra ‘Basın Kategorisi’ açılıp açılmayacağına karar vereceğiz.
 
 
BU TARZ YARIŞMALAR BİRÇOK ALT BAŞLIKLA KENTE KAKI SUNUYOR
 
Başarı hikâyelerinin ödüllendirilmesi aynı zamanda yeni başarı hikâyelerinin heyecanına katkı sunabilir. Bizim amacımız birilerini ön plana çıkarıp diğer değerleri yo etmek değildir. Başarı hikâyelerini ön plana çıkarak kentin gelişimine katkı sunabilecek konularda taltifi yaygınlaştırmaktır.  Toplumun şu an içinde bulunduğu psikolojiği 5  ay sürecek bir yarışmayla farklı alanlara yönlendirmek bile kent insanın kazancıdır. En mükemmeli yapıyoruz gibi bir iddiamız yok.  İyi şeyler yapmak için mücadele ediyoruz.
 
 
HAKSIZ ELEŞTİRİLER ENERJİMİZİ ETKİLİYOR
 
Orhan Olgun: ‘Dönem dönem haksız eleştirilere maruz kalıyoruz. Biz yaptığımız bu organizasyonlarla kentte farklı alanlarda iş yapan bir çok sektöre katkı sunuyoruz.  Daha iyiyi yapmak için tavsiyelere açığız. Bizleri üzen kendi camiamızdan gelen haksız ve mesnetsiz eleştirilerdir. Doğru olmayan suçlamalardır.
 
 
SEÇİM İNTERNET ÜZERİNDE YAPILIYOR
 
Van’ın Enleri yarışmasının oylaması internet üzerinden yapılıyor. Halkın seçtiği kişiyi beğenip beğenmeme hakkımız yoktur. Oylamada kim en çok oyu alıyorsa bizde o kişiyi ilan ediyoruz. 
 
 
ADAY SEÇİMİNDE ZORLANIYORUZ
 
Oldukça yoğun başvuru var. Sınırlı sayıda adayla kategori oluşturmak zorunluluğumuz var. Aday sayısını sınırlamak zorunda olduğumuz için ön eleme yapıyoruz.
 
Yoğun başvurunun olması yaptığımız çalışmanın kalitesini de işaret eder. Kentin faydasına olacak çalışmalara sahip çıkılması herkesi mutlu ettiği gibi bizlerde mutlu oluyoruz.Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI Tutkuhaber
SOSYAL AĞLAR

logo