BASINDA BU GÜN-
d

[2018-01-18 16:37:20] Yakup -

Salih bey size konuğunuz Özay beye selam olsun

/

[2018-01-18 16:29:21] Mehmet Emmi -

Kentin ekonomisi çok kötü bir durumda. Esnafın durumu çok kötü durumda. Bu konuyu neden konuşmuyorsunuz

/

[2018-01-18 16:26:44] Hasan Duman -

Salih bey size ve konuğunuza size Özay beyin selamlar. Özay beyin 2019 yorumunu merak ediyoruz.

/

[2018-01-18 16:19:23] FıraT turgut -

merhaba ben BaTman Dan Fırat Turgut öncelikle iyi yayınlar diliorm .Sizden ADANALI AYHAN & ENVER YILMAZ dan Aç kapıyı gardiyan parçasını VaN M tipi kapalı cezaevinde bulunan dayımın oğlu BEYTULLAH ÇOBAN a ve tüm kader mahkumlarına gelsin.YokLuğuna aLışamadık ,ÖzLer OlDuk Seni BeytoCan ..

/

[2018-01-18 16:19:55] MoDaCı Ercan -

Slmm Farah Ablamm Nasılsınn BEn Modacı Ercan GEçen Hafta Van M Tipii Caza Evinden tahliye oldumm Koğuş Arkadaşlrıma Çok Çok Slm Ederimm Allah Hepsini en kısa zamanda Kurtarsınn Kalın Sağlıcaklaa

/

[2018-01-18 16:20:10] Muhammed -

Kaptan senden ricam haydi söyle şarkısını kim söylüyor biraz önce paylaştığın parça

/

[2018-01-18 16:20:23] İsim vermek istemeyen bir dinleyeci -

Bir dogum günü parcasi calabilir misiniz bugün doğum günü olan çok kıymetli çok değerli barış müdür için gelsin şimdiden çok teşekkür ederim

/

[2018-01-18 16:21:20] Haşim ERTAŞ -

Slm İyi Akşamlar Kaptan Ben Haşim ELAZIĞ'ın Kovancılar İlçesinde Askerim Hiçbir Programini Kaçırmayan Ben Burda Vakit Buldukça Dinliyorum Burdan Da Herkese Slm Olsun Sıradaki Tüm Parçaları Öncelikle Sevdigim ESMERİM'e Gelsin Sonrada Size Ve Tüm Van Halkına Erek Sabaniye Minibüs Durağında Ki Arkadaşlarıma Slm Lar Olsun...

/

[2018-01-18 16:22:42] Şilan ugurkan -

Marhaba van iskele mitipi kapali ceza evinde yatmakta olan esim hamza kaplan icin siradaki tum parcalar ona arman etmek istiyorum canim esim seni birgun degil bir saniye degil bir omur boyu sevecegim seni bir omur boyu beklicegim ne olursa olsun seni hep beklicegim hamzam kendine iyi bak seni cok seviyorum canim esim

/

[2018-01-18 16:23:44] FıRaT TurGut -

merhaba BaTman Dan Sizi dinlemekteyim koma AzaD dıgerım nagerım parçasını VAN M TİPİ kapalı cezaevin de bulunan Beytullah çoban a ve tüm kader mahkumlarına gelsin iyi yayınlar....

/


Anasayfa » Konuklar » Van'da yapılanlar belediyecilik değildir

Van'da yapılanlar belediyecilik değildir
Edremit Ak Parti adaylarından Çiçekli Belediye Başkanı Yılmaz Kılıç, belediyecilik hizmeti görmemiş Edremit halkına hizmet edebilmek için 2 yıl önce belediye başkanı aday olma kararı aldığını söyledi.  

 

Tutku Radyo’da Salih Geçken ’in hazırlayıp sunduğu ‘Farklı Açıdan’ programına konuk olan Yılmaz Kılıç; ‘Van’da aday adaylığı sürecinde bir ilke imza attık. Bu güne kadar projelerini somut bir şekilde çalışarak basının karşısına çıkan benim. Sizlerde takip ettiğiniz gibi projelerimizi mühendis ve danışmak arkadaşlarla slayt eşliğinde basına aktardık. Yerel basında yayınlanmaya başladıktan sonra beni Van dışından arayarak yaptığım çalışmadan ötürü tebrik edenler oldu.

 

EDREMİT ADAY ADAYI ARKADAŞLARLA EKİP OLDUK

Herkes bize rekabeti soruyor. Ama inanınki12 arkadaşla ekip olduk. Kime görev verilirse verilsin biz hep birlikte o arkadaşla birlikte çalışacağız. Bu güne kadar üç defa toplantı yaptık. Örnek bir rekabet söz konusudur. Birbirimizi incitmemek için ortak kararımız var. Tek hedefimiz Edremit’e hizmet için mücadele edeceğimizi söyleyebilirim.

 

BELEDİYECİLİK SANATTIR

Belediyecilik sanattır. Herkesin yapabileceği bir iş değildir. Yetenek ve kabiliyet gerekir.

 

TECRÜBE ÖNEMLİDİR

Kendimden bilirim. Ben ilk başkan seçildiğimde birkaç yıl tam anlamıyla hizmet edemedim. İki dönemdir belediye başkanı olarak çalışıyorum. Oradan edindiğimiz tecrübeler var.  Bu güne yaptıklarımız neler yapabileceğimizin ispatıdır.

 

EDREMİT’İN ÇEHRESİ DEĞİŞECEKTİR

Bu güne kadar İşin uzmanı olan kişilerle bu tür çalışmalarla ortaya çıkan bir tek aday adayı olmadı. Bu çalışmalar bile bizim neler yapabileceğimiz kanıtıdır. Proje bile işin yüzde otuzunu yapmaktır.

 

VAN’DA BELEDİYECİLİK YOKTUR

Asfalt sermek ya da çöp toplamak belediyecilik değildir. Gelişmelere açık olmak gerekir. Bunun içinde bilgili kişilerle çalışmak ve tecrübeyi korumak gerekir.

 

VAN’IN ÇEHRESİ VE VİYZONU EDREMİTLE DEĞİŞECEK

Ak Parti hükümetinin yaptığı yatırımlarla Edremit ilçesinin Van’ın geleceğinde önemli bir yere sahip olacağını biliyoruz. Edremit eğitim alanında kampüse döndü. Spor merkezleri yapılıyor. Yapılan toplu konutlarla Edremit’in çehresi çok değişti. Bu hükümetin hızına yetişmesi için vizyonu geniş çalışkan insanların oluşturduğu bir yönetim gerekiyor.

 

ÇİÇEKLİ KÖYDÜ KENT HAVASINA KAVUŞTU

Sizde çok iyi biliyorsunuz ki, Çiçekli olan bir çok sosyal tesis şu an bir çok ilçede yoktur. Bakın Çiçekli ilçemizde Tenis Kortu, Beach alanları bile var.

 

ÇALIŞAN BELEDİYE BAŞKANI İÇİN 10 YIL BİLE AZDIR

Sayın Başbakan’ın ilk seçildiği dönem ile ustalık diye tanımladığı dönem arasında yapılan işler arasında ciddi farklar var. Bunun yerel yönetimler içinde söyleyebiliriz. Çalışkan ve dürüst insanların kentte katacağı çok önemli değerler var.

 

EDREMİT’İN SORUNUN BİLİYORUZ

İki yıl önce aday olamaya karar verdiğimi söyledim. Kararımla birlikte arkadaşlarla birlikte alan çalışması yaptık. Yapılması gerekenleri kağıda döktük.  Bundan sonrası çok kolaydır. Burada bütün mesele yönlendirmektir.

 

ÇİÇEKLİ BELEDİYESİ BİZE KÜÇÜK GELDİ

Çiçekli beldesine gelen bütçe bellidir. Gelen paralarla zaruri hizmetin dışında bir şeyler yapmak mümkün değil. Tabi biz imkanları zorladık. DAKA’ya sunduğum proje ile 300 bin Euro ile park yaptık. Spor alanları kazandırdık. Bütçe yetersizliğine rağmen ek projelerle milyonluk çalışmalar yaptık.

 

EDREMİT’TE YAPILAN MARİNA BİZİM PROJEMİZDİ

Edremit’te yapılan Marina’nın projesini ben hazırladım. Bir önceki dönem milletvekillerinden Sayın Kayhan Türkmenoğlu’nun çok ciddi desteklerini de gördüm. Tabi depremden sonra Marina’nın yapılması bizi mutlu etti.

 

 

 

 

 

 
Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI Tutkuhaber
SOSYAL AĞLAR

logo