KAPTAN-
d

[2018-01-18 16:37:20] Yakup -

Salih bey size konuğunuz Özay beye selam olsun

/

[2018-01-18 16:29:21] Mehmet Emmi -

Kentin ekonomisi çok kötü bir durumda. Esnafın durumu çok kötü durumda. Bu konuyu neden konuşmuyorsunuz

/

[2018-01-18 16:26:44] Hasan Duman -

Salih bey size ve konuğunuza size Özay beyin selamlar. Özay beyin 2019 yorumunu merak ediyoruz.

/

[2018-01-18 16:19:23] FıraT turgut -

merhaba ben BaTman Dan Fırat Turgut öncelikle iyi yayınlar diliorm .Sizden ADANALI AYHAN & ENVER YILMAZ dan Aç kapıyı gardiyan parçasını VaN M tipi kapalı cezaevinde bulunan dayımın oğlu BEYTULLAH ÇOBAN a ve tüm kader mahkumlarına gelsin.YokLuğuna aLışamadık ,ÖzLer OlDuk Seni BeytoCan ..

/

[2018-01-18 16:19:55] MoDaCı Ercan -

Slmm Farah Ablamm Nasılsınn BEn Modacı Ercan GEçen Hafta Van M Tipii Caza Evinden tahliye oldumm Koğuş Arkadaşlrıma Çok Çok Slm Ederimm Allah Hepsini en kısa zamanda Kurtarsınn Kalın Sağlıcaklaa

/

[2018-01-18 16:20:10] Muhammed -

Kaptan senden ricam haydi söyle şarkısını kim söylüyor biraz önce paylaştığın parça

/

[2018-01-18 16:20:23] İsim vermek istemeyen bir dinleyeci -

Bir dogum günü parcasi calabilir misiniz bugün doğum günü olan çok kıymetli çok değerli barış müdür için gelsin şimdiden çok teşekkür ederim

/

[2018-01-18 16:21:20] Haşim ERTAŞ -

Slm İyi Akşamlar Kaptan Ben Haşim ELAZIĞ'ın Kovancılar İlçesinde Askerim Hiçbir Programini Kaçırmayan Ben Burda Vakit Buldukça Dinliyorum Burdan Da Herkese Slm Olsun Sıradaki Tüm Parçaları Öncelikle Sevdigim ESMERİM'e Gelsin Sonrada Size Ve Tüm Van Halkına Erek Sabaniye Minibüs Durağında Ki Arkadaşlarıma Slm Lar Olsun...

/

[2018-01-18 16:22:42] Şilan ugurkan -

Marhaba van iskele mitipi kapali ceza evinde yatmakta olan esim hamza kaplan icin siradaki tum parcalar ona arman etmek istiyorum canim esim seni birgun degil bir saniye degil bir omur boyu sevecegim seni bir omur boyu beklicegim ne olursa olsun seni hep beklicegim hamzam kendine iyi bak seni cok seviyorum canim esim

/

[2018-01-18 16:23:44] FıRaT TurGut -

merhaba BaTman Dan Sizi dinlemekteyim koma AzaD dıgerım nagerım parçasını VAN M TİPİ kapalı cezaevin de bulunan Beytullah çoban a ve tüm kader mahkumlarına gelsin iyi yayınlar....

/


Anasayfa » Konuklar » VAN’DA YAKLAŞIK 20 BİN KİŞİ UYUŞTURUCU İLLETİNE BULAŞMIŞ

VAN’DA YAKLAŞIK 20 BİN KİŞİ UYUŞTURUCU İLLETİNE BULAŞMIŞ
TUTKU MEDYA   Serhat Gazetesi Yazı İşleri Müdürü İshak Kara ‘Bir gazetenin farkındalık yarattığı sürece tutacağını, masa başı gazetecilik dışında farklı bir gazetecilik yapmak için yola çıktıklarını söyledi.

 

 

Tutku Radyo’da Salih Geçken’in hazırlayıp sunduğu ‘Farklı Açıdan’ programına konuk olan Kara: “  Son iki haftadır Van’da yaşanan uyuşturucu dramını manşete taşıdık. Bu sorunu topluma yansıtmak ve halkın gündemine girerek konunun tartışılmasını sağlamak için manşetlerimiz oldu. Yaptığımız manşetlerden sonra olumlu geri dönüşümler alıyoruz.

 

 

VAN’DA YAKLAŞIK 20 BİN KİŞİ UYUŞTURUCU İLLETİNE BULAŞMIŞ

Van’da uyuşturucu illetine bulaşmış yaklaşık 12 bin kişiden bahsediliyor. Ben bunun 20 bin civarında olduğunu düşünüyorum. Bunların tamamını bu illetten kurtarmak mümkün değil. Bir kişiyi bile bu illetten kurtarmak bile çok önemlidir.

 

 

VAN UYUŞTURUCU KULLANIMINDA BİRİNCİ SIRADA

Bakın uyuşturucu kullanımında Van İstanbul’dan sonra ikinci sırada. Nüfusla kıyasladığınızda birinci sırada Van’ın olduğunu söyleyebiliriz.

 

BİZ HABERİ YAPTIKTAN SONRA İKİ BİRİM KURULDU

Biz bu haberleri yaptıktan sonra Çocuk İzlem Merkezi ve ANATEM kuruldu. Ben bu birimlerin bizim manşetlerimizin etkisiyle kurulduğunu iddia etmiyorum. Denk geldiyse bile çok olumlu buluyorum. STK’lar çalışma başlattılar. Bizde gazete olarak destek sunacağımızı vaat ettik.

 

SANAT SOKAĞI KAPATILABİLİR

Bence sanat sokağı birkaç gün kapatılarak bu olumsuzluklar halka anlatılabilir. Oraya ‘Sanat Sokağı ’da diyemiyorum. Ben oranın ‘Zehir Saçan Sokak’ söylüyorum.  Bu sokağın ismine uygun bir hale getirilmesi gerekir.

 

 

FUHUŞU ETKİLEYEN UYUŞTURUCU OLABİLİR

Van’da artan fuhuşta var. Bunu uyuşturucu kullanımı olabilir. Bakın esnaflar bile ciddi anlamda rahatsız olmaya başladı. Biz Sanat Sokağının birkaç gün kapatılmasını ve orada şenliklerin yapılmasını istiyoruz.  İnsanlar samimiyet bekliyor. Valilikten, Belediyeden, STK’lardan samimiyet bekliyoruz.

 

 
Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI TUTKU GÜVENLİK
SOSYAL AĞLAR

logo