ÇİĞDEMLE NAĞMELER-
d

[2017-01-14 15:18:21] Mike Leoni -

Gonlunden gecen istedigin bir Parçayı taaaa uzaklara göndermeni rica ediyorum. Sevgiyle kal

/

[2016-11-26 16:03:05] Muhammed ali -

Hayirli geceler ben ali lakaben doktor derler acik cezaevinden cikali 6 saat oldu hozan aytacdan doktor parcasi ve tum guzel parcalar van acik cezaevinden 12 kogusta bulunan abilerime ve sizlere armagan olsun unuttu sanmasinlar Rabbim tum mahkumlarin yar ve yardimcisi olsun kolay gelsin

/

[2016-11-19 15:40:19] Aysel alkan -

Slm şahan 55 dr 188 plakalı araçda şehir halinde seni dinliyoruz aşkım herşeyim yalçın Güle sıradaki parçayı gönderirmisin onu çok sevdiğimi söylemisin

/

[2016-11-19 15:43:05] salih akkuş -

Yusuf abee ben adem ve murat seni dinliyoruz. şarkı gönder muhteşem üçlü

/

[2016-10-28 19:00:22] Fecri Barlık -

İyi akşamlar. Siirt'ten bir fırsatını bulup sizi dinliyoruz. Zeki hocama yağmur taneleri kadar selamlar. Zeki hocamdan Mona Roza şiirini istiyoruz. Siirtten selam ve sevgiler

/

[2016-09-24 15:13:03] VanLı Sino -

S.a Kaptan aBım ıyı yayınLar Sinan Kardeşim Ben Herzamankı Gıbı Damara Devam SevılıyorSun :D

/

[2016-09-17 15:05:10] nurullah kara -

size zahmet ahmet kaya olmasaydı sonumuz böyle çalarmısınız iyi yayınlar

/

[2016-08-20 14:15:23] fırat özsoy -

Sewgilerimle van saraydan yaziyorum muslum gurses ten yaktin beni dunya parcasini calarsaniz sewinirim

/

[2016-08-06 15:23:20] enes tanyildiz -

Usta neset ustadan evvelim parcasini calar misin Karanlık coktukçe biraz daha özler oldum seni Yıldızları seçemiyorum sigaramdan çıkan ucuz duman yuzunden Az kaldi ama Hemde cok az Icime seni hapsetmeme az kaldı Zelisim

/

[2016-07-30 15:12:14] Gül gül -

Merhaba abi iyi yayınlar Selda bağcan dan ahmedim türküsünü çalabilirmisin sana zahmet özel birine armağan ediyorum o kendini biliyor :)

/


Anasayfa » Konuklar » Van Büyükşehir adaylarını yıpratmak bize zarar verir

Van Büyükşehir adaylarını yıpratmak bize zarar verir
Gazeteci Yılmaz Tekin  Van’da seçimi kazanma ihtimalı olan Ak Parti ve BDP’nin adaylarının tutuklanmalarından ötürü yıpratılmasının Van’a yapılacak kötülüğün en büyüğü olduğunu söyledi.

 

Salih Geçken’in hazırlayıp sunduğu ‘Farklı Açıdan’ programına konuk olan Tekin : ‘Aday adaylarının kullandıkları dile dikkat etmeleri gerekir. Adaylar rakiplerini yaşadıkları mağduriyet üzerinden eleştirmeleri gençlerin keskinleşmesine ve şiddet ortamının yaygınlaşmasına neden olur.’dedi.

 

SEÇİM SÜRECİNDE İSTENMEYEN SORUNLAR YAŞANABİLİR

Gençlerin duygusallıklarının önüne geçmek gerekir. İşte bunun için parti adaylarının yapacakları açıklamalarda kullanacakları dil çok önemlidir. Kışkırtıcı dil kullanıldığında gençlerin birbirlerini kırma ihtimali artar. Buna zemin hazırlamamak gerekir.

 

BDP DAHA DUYARLI DAVRANMALI

Mahalle ve köy çalışlarında karşıt parti mensupları karşı karşıya gelebilir. Ak Partililerin bir tepki vermeyeceklerini biliyoruz. BDP’liler bu konuda tabanına sahip çıkmalıdır. Artık kavganı ve çatışmanın olmadığı herkesin çok rahat bir şekilde parti çalışmalarını yapacağı bir ortam oluşturulmalıdır.

 

GAZETECİLER DAHA DUYARLI OLMALI

Tarafsızlık diye bir şey yoktur. Hem kendi düşünceniz hem de çalıştığınız kurumunu duruşundan ötürü  haberler de gördüğünüz yada görmediğiniz şeyler vardır. Bunun değişme ihtimali zor. Ama kullanılan dile dikkate edilebilir. Kendisi gibi düşünmeyen partiyi ya da adayını yazarken kırıcı dil kullanmaktan uzak durmalıdır. Haberleri ortamı gerecek şekle dönüştürmemelidir.

 

HÜDA PAR’DA BEDEL ÖDEDİ

Bölgenin gerçekliğini göz ardı edemeyiz. BDP’nin bedel ödediğini hepimiz biliyoruz. Ölümler oldu, tutuklamalar oldu. Haksızlıklar yaşadılar. Ama HÜDA  PAR’da yaşanan süreçten olumsuz etkilendi.  Onlarda haksızlığa uğradılar. Bunu görmemiz gerekir.

 

HÜDA PAR GELECEĞİN PARTİSİDİR.

Halkımız İslami partilere destek veriyor. Bu seçimde HÜDA PAR her yerde seçime girecek kimseyle ittifak yapmayacaktır. Bu dönemde ne kadar oy alır bilinmez. Birkaç dönem sonra bölgenin güçlü partilerinden olacağını tahmin ediyoruz.

 
Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI TUTKU GÜVENLİK
SOSYAL AĞLAR

logo