ÇİĞDEM'LE DÖRT DUVAR-
d

[2018-01-18 16:37:20] Yakup -

Salih bey size konuğunuz Özay beye selam olsun

/

[2018-01-18 16:29:21] Mehmet Emmi -

Kentin ekonomisi çok kötü bir durumda. Esnafın durumu çok kötü durumda. Bu konuyu neden konuşmuyorsunuz

/

[2018-01-18 16:26:44] Hasan Duman -

Salih bey size ve konuğunuza size Özay beyin selamlar. Özay beyin 2019 yorumunu merak ediyoruz.

/

[2018-01-18 16:19:23] FıraT turgut -

merhaba ben BaTman Dan Fırat Turgut öncelikle iyi yayınlar diliorm .Sizden ADANALI AYHAN & ENVER YILMAZ dan Aç kapıyı gardiyan parçasını VaN M tipi kapalı cezaevinde bulunan dayımın oğlu BEYTULLAH ÇOBAN a ve tüm kader mahkumlarına gelsin.YokLuğuna aLışamadık ,ÖzLer OlDuk Seni BeytoCan ..

/

[2018-01-18 16:19:55] MoDaCı Ercan -

Slmm Farah Ablamm Nasılsınn BEn Modacı Ercan GEçen Hafta Van M Tipii Caza Evinden tahliye oldumm Koğuş Arkadaşlrıma Çok Çok Slm Ederimm Allah Hepsini en kısa zamanda Kurtarsınn Kalın Sağlıcaklaa

/

[2018-01-18 16:20:10] Muhammed -

Kaptan senden ricam haydi söyle şarkısını kim söylüyor biraz önce paylaştığın parça

/

[2018-01-18 16:20:23] İsim vermek istemeyen bir dinleyeci -

Bir dogum günü parcasi calabilir misiniz bugün doğum günü olan çok kıymetli çok değerli barış müdür için gelsin şimdiden çok teşekkür ederim

/

[2018-01-18 16:21:20] Haşim ERTAŞ -

Slm İyi Akşamlar Kaptan Ben Haşim ELAZIĞ'ın Kovancılar İlçesinde Askerim Hiçbir Programini Kaçırmayan Ben Burda Vakit Buldukça Dinliyorum Burdan Da Herkese Slm Olsun Sıradaki Tüm Parçaları Öncelikle Sevdigim ESMERİM'e Gelsin Sonrada Size Ve Tüm Van Halkına Erek Sabaniye Minibüs Durağında Ki Arkadaşlarıma Slm Lar Olsun...

/

[2018-01-18 16:22:42] Şilan ugurkan -

Marhaba van iskele mitipi kapali ceza evinde yatmakta olan esim hamza kaplan icin siradaki tum parcalar ona arman etmek istiyorum canim esim seni birgun degil bir saniye degil bir omur boyu sevecegim seni bir omur boyu beklicegim ne olursa olsun seni hep beklicegim hamzam kendine iyi bak seni cok seviyorum canim esim

/

[2018-01-18 16:23:44] FıRaT TurGut -

merhaba BaTman Dan Sizi dinlemekteyim koma AzaD dıgerım nagerım parçasını VAN M TİPİ kapalı cezaevin de bulunan Beytullah çoban a ve tüm kader mahkumlarına gelsin iyi yayınlar....

/


Anasayfa » Konuklar » Van Belediyesinin 780 trilyon borcu var

Van Belediyesinin 780 trilyon borcu var
Saadet Partisi Van il başkanı Özay İlhan hem belediye içindeki hem de belediye dışındaki önemli ve güvenilir kaynakların BDP'li Van Belediyesinin 780  milyon (eski para trilyon) borcu olduğunu belirtti.

 

Tutku Radyo'da Salih Geçken'in hazırlayıp sunduğu ‘Farklı Açıdan’ programına konuk olan Özay İlhan, Saadet Partisinin  başta Van Büyükşehir belediyesi olmak üzere bütün ilçelerde seçime gireceğini söyledi.

 

Özay: ‘Partimizin geçmişte yaptığı belediyecilik hizmetlerini bilmeyen yoktur. Bizim belediyecilik yaptığımız yerlerde şeffaflık söz konusudur. Şu anki yönetim Van Belediyesinin ne kadar borcu olduğunu dahi açıklamıyor. Önemli kaynaklar Van Belediyesinin 780 milyon (eski para trilyon) borcu olduğunu iddia ediyor. Bununla ilgili Van Belediyesi bir tek açıklama yapmadı. Bizdeki belediyecilik anlayışında şeffaflık söz konusudur. Saadetli belediyelerin en büyük farkı budur. 


 

Bir önceki Ak Partili Belediye Başkanı Burhan Yenigün döneminde 180 trilyon borcu var diye onlarca açıklama yapan Ak Partililer bu gün neden konuşmuyorlar? 

 

Van’da yaşayan her vatandaşın belediye başkanı kadar harcanan paralarda hakkı vardır. Yapılan harcamaların hesabını halka açıklamak zorundalar. Ama bu güne kadar yapılan bir tek açıklamaya denk gelmedik.

 

İki parti bu bölgelerde birbirini besliyor. Onlar birbirlerini besleseler de halkımız bu yıl onlara teveccüh etmeyecektir. Halkımız Saadet’ li günlerin özlemi içindedir. Tercihini bu yıl gerçek ve halk belediyeciliğinden yana kullanacaktır.

 

 Partimizi AKP’nin oylarını bölmekle suçlayanda, AKP ile ittifak kuracak diyenlerde yanlış yapıyor. Biz sadece halkımızla ittifak kurarız. ’dedi.

 

Dinleyicilerden, Van belediyenin borçlarıyla ilgili sorduğu onlarca soruya cevaplayan İlhan ‘Belediye yetkilileri borç konusuyla ilgili açıklama yaparak halkı bilgilendirmek zorunda olduklarını, bilgi  paylaşımdan sonra gerçek borç belli olacağından tartışmalarında son bulacağını söyledi.

 

 
Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI Tutkuhaber
SOSYAL AĞLAR

logo