ÇİĞDEMLE NAĞMELER-
d

[2019-05-21 16:28:56] Ferdin salmani -

Selamun aleykum cok degerli ablam cidem nasilsin iyyi misin ben iranli ferdin selmani burda D1 C5 c8 E9 E10 A9odalarina ve butun arkadaslrima ve kader mahkumlarina selamlarim var kendine cok iyyi bak allaha emanet ol

/

[2019-05-21 16:29:07] Murat YAVAŞ -

İyi yayınlar Çiğdem hanım . T tipi cezaevinde bulunan Can kardesim TARIK DEMİR e cok selam eder hasret ve Özlemle Cani gönülden kucaklarım . Tez zamanda kardesim tarığı ve tüm kader mahkumlarını ailelerine ve özgürlüklerine kavuşturması dileği ile Herzaman dualarımdasın olduğunu bilesin Can KARDEŞ ..

/

[2019-05-21 16:29:19] Ferdin selmani -

Selamun aleykum cok degerli ablam nasilsin iyyi misin ben iranda ferdin selmani burda butun kadar mahkumlarina ve D1odac5oda E9 E10 c5oda A9 odabutun arkadaslarima selamlarim ilet senden cok tesekur ediyurom allaha emanet ol

/

[2019-05-21 16:30:07] Mihriban Coşkun -

Merhaba ben Mihriban Coşkun Van M tipi kapalı cezaevinde bulunan Canakkaleden kardeşim Doğan Coşkun a beni dinliyorsan ablacim seni çok özledik.Bir an önce canakkale ye gelmeni dört gözle bekliyoruz arkadaşların herkes seni soruyor cok kiymetli sen bizim için kendine dikkat et ablacim Allaha emanet ol.

/

[2019-05-21 16:31:01] Özgür adiyan -

İyi yayınlar abla ben özgür sizin aracılığınızla m tipi d7 koğuşunda olan abim Erhan dayan için tüm parçalar armağan olsun allah yar ve yardımcın olsun en kısa zamanda aramızda olma dileğiyle allaha emanet ol can abim gözün arkada kalmasın sen iyi ol bizim için yeter

/

[2019-05-21 16:31:16] ergin alkan -

Pirilere niyaz ederiz şarkısını çalırsanız sevinirim iyi çalışmalar

/

[2019-05-21 16:31:26] enes karatas -

Merhaba çiğdem abla hapisteki amca oğlum kadir için tu evin şarkısını calrsaniz sevinirim burdan ramazan iniz kutlu olsun

/

[2019-05-21 16:31:52] özkan güven -

ben özkan güven van m tipi b 5 koguşundaki arkadaslarima selam olsun başta haci turgut felemez ferat hikmet özal ridvan murat yüzbaşı ve amcam saki amcaogullarim zafer menaf yunus siradaki en guzel sarkilar butun kogusa armagan ediyorum .elbet birgun günes sizin icin de dogacak. saygilar

/

[2018-01-18 16:37:20] Yakup -

Salih bey size konuğunuz Özay beye selam olsun

/

[2018-01-18 16:29:21] Mehmet Emmi -

Kentin ekonomisi çok kötü bir durumda. Esnafın durumu çok kötü durumda. Bu konuyu neden konuşmuyorsunuz

/


Anasayfa » Konuklar » Van Belediyesinin 780 trilyon borcu var

Van Belediyesinin 780 trilyon borcu var
Saadet Partisi Van il başkanı Özay İlhan hem belediye içindeki hem de belediye dışındaki önemli ve güvenilir kaynakların BDP'li Van Belediyesinin 780  milyon (eski para trilyon) borcu olduğunu belirtti.

 

Tutku Radyo'da Salih Geçken'in hazırlayıp sunduğu ‘Farklı Açıdan’ programına konuk olan Özay İlhan, Saadet Partisinin  başta Van Büyükşehir belediyesi olmak üzere bütün ilçelerde seçime gireceğini söyledi.

 

Özay: ‘Partimizin geçmişte yaptığı belediyecilik hizmetlerini bilmeyen yoktur. Bizim belediyecilik yaptığımız yerlerde şeffaflık söz konusudur. Şu anki yönetim Van Belediyesinin ne kadar borcu olduğunu dahi açıklamıyor. Önemli kaynaklar Van Belediyesinin 780 milyon (eski para trilyon) borcu olduğunu iddia ediyor. Bununla ilgili Van Belediyesi bir tek açıklama yapmadı. Bizdeki belediyecilik anlayışında şeffaflık söz konusudur. Saadetli belediyelerin en büyük farkı budur. 


 

Bir önceki Ak Partili Belediye Başkanı Burhan Yenigün döneminde 180 trilyon borcu var diye onlarca açıklama yapan Ak Partililer bu gün neden konuşmuyorlar? 

 

Van’da yaşayan her vatandaşın belediye başkanı kadar harcanan paralarda hakkı vardır. Yapılan harcamaların hesabını halka açıklamak zorundalar. Ama bu güne kadar yapılan bir tek açıklamaya denk gelmedik.

 

İki parti bu bölgelerde birbirini besliyor. Onlar birbirlerini besleseler de halkımız bu yıl onlara teveccüh etmeyecektir. Halkımız Saadet’ li günlerin özlemi içindedir. Tercihini bu yıl gerçek ve halk belediyeciliğinden yana kullanacaktır.

 

 Partimizi AKP’nin oylarını bölmekle suçlayanda, AKP ile ittifak kuracak diyenlerde yanlış yapıyor. Biz sadece halkımızla ittifak kurarız. ’dedi.

 

Dinleyicilerden, Van belediyenin borçlarıyla ilgili sorduğu onlarca soruya cevaplayan İlhan ‘Belediye yetkilileri borç konusuyla ilgili açıklama yaparak halkı bilgilendirmek zorunda olduklarını, bilgi  paylaşımdan sonra gerçek borç belli olacağından tartışmalarında son bulacağını söyledi.

 

 
Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI TUTKU GÜVENLİK
SOSYAL AĞLAR

logo