MÜZİK KEYFİ-
d

[2019-08-21 17:57:24] Kuğu -

Selam Salih  Mavi Türkü'yü  sana ve Tutku Radyo dinleyicilerine armağan ediyorum

/

[2019-08-21 11:10:25] TUTKU RADYO YÖNETİMİ -

YAKAMOZ, DÖRT DUVAR PROGRAMINDA SİZLERLE OLACAK

/

[2019-08-21 11:10:31] TUTKU RADYO YÖNETİMİ -

YAKAMOZ, DÖRT DUVAR PROGRAMINDA SİZLERLE OLACAK

/

[2019-08-21 11:09:56] TUTKU RADYO YÖNETİMİ -

YAKAMOZ, DÖRT DUVAR PROGRAMINDA SİZLERLE OLACAK

/

[2019-08-21 11:08:51] TUTKU RADYO YÖNETİMİ -

YAKAMOZ DÖRT DUVAR PROGRAMINDA SİZLERLE OLACAK

/

[2019-08-21 11:04:49] Cihat karabulut -

Ben cihat katabulut Van'dan f tipi cezaevinde yatan yüreği güzel kardeşim Ferhat tekere Gökan bagirdan oy gülüm sarkisini armağan ediyorum rahim sabır versin

/

[2019-08-21 11:05:28] Rabia tanir -

İyi yayınlar Tutku Radyo ailesi ben Rabia tanir e7 kogusunda olan abim imdat tanire kucak dolu sevgi selamlarımı yolluyorum seni cok özledik inşallah en kısa zamanda aramızda olursun Allah yar ve yardımcımız olsun iyi yayınlar

/

[2019-08-21 11:06:22] Ümit gündelik -

Merhabalar iyi yayınlar diliyorum ben 8 ağustosta tahliye oldum Muş’tan Muşlu reis burdan d 5 ye bulunan bütün abilerim kardeşlerime selalmlarımı sunarım hepinizi özledim gelmeye hiç niyetim yok ama sizleri beklerim isteyeceğim parça pinhani kefen giydim bütün d 5 e gelsin çalarsanız sevinirim

/

[2019-08-21 11:06:35] Hamza küçüktepe -

Ilk önce hepinizin bayramını kutluyorum nice bayramlar görmenize ben mert küçüktepe nin kardeşi Hamza küçüktepe van açıkta bulunan abim mert küçüktepe van t tipi a4 2 kavusunda emre yücekuş abime sıradaki şarkıları armağan ediyorum.Allah kurtarsın.

/

[2019-08-21 11:06:56] Botan bayer -

Selamun aleykum  van t tipi ceza evinde a8 -1 koğüşun da abim erol bayer canım yigenim mazlum bayer deyerli abim muhubullah özdemir necip güneş cahit kılıç dundar şen ve diyer tum koğüş arkadaşlarına selsm ve saygılarımı iletiyorum hepsinin kurban bayramını en içten dileklerimle kutluyorum deyerli erol abim her kesin size çok selamları var hepinizin bayramını kutluyorlar allaha emanet ol

/


Anasayfa » Konuklar » TÜRKİYE'DEKİ DARBEYİ ABD, AB VE İSRAİL YAPTIRDI

TÜRKİYE'DEKİ DARBEYİ ABD, AB VE İSRAİL YAPTIRDI
Saadet Partisi Van İl Başkanı Özay İlhan FETÖ hain girişiminin ülkeyi işgal yada iç savaş girişimi olduğun  söyledi.

 

Tutku Radyo’da M. Salih Geçken ’in hazırlayıp sunduğu ‘Farklı Açıdan’ programına konuk olan Özay, FETÖN’ün  arkasında ABD, AB ve İsrail olduğunu, İslam ümmetinin sığınabileceği tek devletin Türkiye kaldığını,  Türkiye’ye düşman olanların himayesinde olan örgütlerin birkaç gün sessiz kaldıktan sonra yine harekete geçeceğini ifade etti.

Soruları yanıtlayan

 

FETÖ girişimi bir iç işgal, iç savaş girişimi olarak değerlendiriyoruz. Yurt dışı bir işgal hareketi olduğunu görmek gerekir. Geçmişte bir çok darbe girişim oldu.  Bu güne kadar böyle bir saldırı ve halkı katletmeye yönelik bir girişim olmadı. 15 Temmuz akşamı halkın müdahalesi olmasaydı birçok kurum ve kuruluşu bombalanacak halk karşı karşıya getirilerek iç savaş çıkarılacaktı.

 

FETÖ’NÜN ARKASINDA ABD, İSRAİL VE AVRUPA VAR

İsrail, ABD , AB VE  NATO bilgisiyle  iş birlikçiler eliyle oluşturulmaya çalıştırılan bir başkaldırıydı. ABD ve İsrail tarafından kullanılarak ülkenin uçaklarıyla tanklarıyla halka katletmeye yönelik alçakça bir girişime şahit oldu. Bakın İsrail Büyük İsrail hedefinde vaz geçecek değil. Suriye’deki paylaşıma engel olmaya çalışan Türkiye’ye devre dışı bırakma çabalarını da biliyoruz.  Girişimi böyle okumak gerekir.

 

40 yıldır ülkemizde ve dünyanın 160 ülkesinde faaliyet gösteren bir yapı olduğunu biliyoruz. Birçok siyasi ile ilişkiye girerek kadrolaşma olmuş. Askeri yapılarda ve emniyette hilelerle ciddi anlamda yoğunlaştıklarına şahit olduk.

 

SİYONİZM MÜSLÜMANLARI YOK ETMEK İSTİYOR

Siyonizm Müslüman halkı ve bölgeyi yok etmek istiyorlar. İçerden besledikleri gruplarla saldırılarını gerçekleştirmeye devam edeceklerdir. Bunun için biz halkımıza sahip çıkmak zorundayız. Onların Siyonizm’e karşı korumak zorundayız. Son yaşanan olaydan çıkarmamız gereken dersler var.  Bu çocuklara ne oldu da halkı öldürecek kadar değiştirildi. Bunların nasıl kaybettik?

 

HALK SOKAĞA ALLAH RIZASI İÇİN ÇIKTI

Sokağa her şeyden önce Allah rızası için çıkıldı. Dini değerler zaten vatan savunmasını zorunlu kılıyor. Gerisini konuşmaya gerek yoktur. Emniyet mensuplarımız ve askeri yetkililerle birlikte halkın direnci önemliydi. Bizler bu ülke için siyaset yapıyoruz. Ülkenin göreceği zarardan herkes olumsuz etkilenecektir. Bunun bilinci ile hareket etmek zorundayız.  Vatan söz konusu olduğunu birleşmek zorundayız. Siyasal dil ve beklentilerimiz farklı olsa ayrılıkları bırakmak zorundayız.

 

CUMHURBAŞKANININ AÇIKLAMASIYLA HALK SOKAĞA DÖKÜLDÜ

Cumhurbaşkanının açıklamasından sonra halk sokağa dökülerek darbenin başarılı olmasın engel olundu. Allah herkesten razı olsun. Halkımız çok iyi sınav verdi. Halkımızı ortak hareketi bu tavrıyla kötülere de ders verdi. Belayı def ettik.

 

ÜLKEMİZİ BÖLMEK İSTİYORLAR

Yüz yıllık bir tehlikeyle karşı karşıyayız. Darbe bertaraf edildi ama gelecek tehlikelere dikkat etmek gerekir. Neslimizi korumak ve yetiştirmek zorundayız.  Yıllarca peşinden gittiğimiz ABD, AB ve İsrail’in en büyük düşmanımız olduğu ortaya çıktı. Bu gerçeklikleri göz ardı edemeyiz. 

 

DARBE AKŞAMI HER KESİMDEN İNSANLAR VARDI

Darbeye direnen halkın arasında her kesimden insanlar vardı.  Kan ve göz yaşı hiç kimsenin işine yaramaz. Her acı herkese sirayet eder. Herkes bundan zarar görür. Bunun farkında olan halk ilk akşam ortak bir tepkiyle sokağa çıktı. Vatanın geleceği  ve huzurunu koruma zorunluluğuyla sokağa çıkan halkımız siyasilere çok iyi mesaj verdiler.

 

SORUN KÜRT SORUNU DEĞİL ÜMMET SORUNU VAR

Kürt sorunu ümmet sorununu daraltan bir yaklaşımdır. Kimliği İslam olan bütün toplumda huzursuzluk ve acı var.  İslam düşmanlarının neden olduğu fitne ateşi ümmet bilinciyle çözülür. Ne olursa olsun İslam ülkelerine dönmek zorundayız. Birlikte hareket edersek emparyal batının halkı Müslüman olan toplumlara ektiği fitnenin önüne geçilebilir.

 

AVRUPA BİRLİĞİ YASALARIYLA GENÇİĞİMİZ KAYBETTİK

Avrupa birliğinin gerçek yüzünü gördük. Onların dayatmalarıyla gençliğimizi ve toplumumuzu kaybettik. Avrupa birliğinden vaz geçerek İslam birliğini kurmak zorundayız. Yiğit düştüğü yerden kalkar derler ya bu iş yine Türkiye’ye düşüyor. İnşallah Türkiye bu birliği kurarak dünyadaki mazlumiyeti bitirecektir. İnşallah İslam birliği kurulur bu zulme son verilir.

 

PARTİLER VAN’DA ORTAK HAREKET  ETTİLER

İl başkanları peş peşe açıklama yaptıktan sonra birlikte açıklama yaptık. Bir araya gelerek ‘Darbeye Hayır’ programı oluşturuldu. AK Parti, HÜDA PAR, Saadet Partisi ve Sivil İnsiyatif bir araya gelerek  ortak hareket  ediyor. Bazı eksiklikler olabilirdi. Her şeye rağmen bir şeyler yapmaya çalışıyoruz.

 
Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI Tutkuhaber
SOSYAL AĞLAR

logo