KAPTAN-
d

[2017-01-14 15:18:21] Mike Leoni -

Gonlunden gecen istedigin bir Parçayı taaaa uzaklara göndermeni rica ediyorum. Sevgiyle kal

/

[2016-11-26 16:03:05] Muhammed ali -

Hayirli geceler ben ali lakaben doktor derler acik cezaevinden cikali 6 saat oldu hozan aytacdan doktor parcasi ve tum guzel parcalar van acik cezaevinden 12 kogusta bulunan abilerime ve sizlere armagan olsun unuttu sanmasinlar Rabbim tum mahkumlarin yar ve yardimcisi olsun kolay gelsin

/

[2016-11-19 15:40:19] Aysel alkan -

Slm şahan 55 dr 188 plakalı araçda şehir halinde seni dinliyoruz aşkım herşeyim yalçın Güle sıradaki parçayı gönderirmisin onu çok sevdiğimi söylemisin

/

[2016-11-19 15:43:05] salih akkuş -

Yusuf abee ben adem ve murat seni dinliyoruz. şarkı gönder muhteşem üçlü

/

[2016-10-28 19:00:22] Fecri Barlık -

İyi akşamlar. Siirt'ten bir fırsatını bulup sizi dinliyoruz. Zeki hocama yağmur taneleri kadar selamlar. Zeki hocamdan Mona Roza şiirini istiyoruz. Siirtten selam ve sevgiler

/

[2016-09-24 15:13:03] VanLı Sino -

S.a Kaptan aBım ıyı yayınLar Sinan Kardeşim Ben Herzamankı Gıbı Damara Devam SevılıyorSun :D

/

[2016-09-17 15:05:10] nurullah kara -

size zahmet ahmet kaya olmasaydı sonumuz böyle çalarmısınız iyi yayınlar

/

[2016-08-20 14:15:23] fırat özsoy -

Sewgilerimle van saraydan yaziyorum muslum gurses ten yaktin beni dunya parcasini calarsaniz sewinirim

/

[2016-08-06 15:23:20] enes tanyildiz -

Usta neset ustadan evvelim parcasini calar misin Karanlık coktukçe biraz daha özler oldum seni Yıldızları seçemiyorum sigaramdan çıkan ucuz duman yuzunden Az kaldi ama Hemde cok az Icime seni hapsetmeme az kaldı Zelisim

/

[2016-07-30 15:12:14] Gül gül -

Merhaba abi iyi yayınlar Selda bağcan dan ahmedim türküsünü çalabilirmisin sana zahmet özel birine armağan ediyorum o kendini biliyor :)

/


Anasayfa » Konuklar » PEYGAMBER SEVDALILARI PLATFORMU ÜYESİ KÜRTLER ASLINA DÖNÜYOR

PEYGAMBER SEVDALILARI PLATFORMU ÜYESİ KÜRTLER ASLINA DÖNÜYOR
TUTKU MEDYA   Peygamber Sevdalıları Platformu Yönetim Kurulu Üyesi Yahya Oğraş  yüzbinleri bir araya getiren  gücün Peygamber (as) aşkı olduğunu söyledi.

 

Tutku Radyo’da Salih Geçken’in hazırlayıp sunduğu ‘Farklı Açıdan’ proramına Diyarbakır’dan telefon bağlantısı ile konuk olan Oğraş, İslam dışındaki bütün çabaların boşa olduğunu Kürtlerin tarih boyunca İslam’ın bayraktarlığını yaptığını söyledi.

 

YÜZBİNLERİ BİR ARAYA TOPLAMAK ÇOKTA KOLAY DEĞİL. BU KADAR KİTLEYİ BİR ARAYA NASILTOPLUYORSUNUZ?

Son miting için çok kısa bir sürede önce karar alındı. Allah hamd olsun kardeşlerimizi yoğun desteği ile kısa sürede fizibilite ve alt yapı çalışmaları kısa sürede tamamlandı. Ev ev gezildi. Broşürler dağıtıldı.  Afişler ve cadde brandalarıyla halka ulaşılmaya çalışıldı.  Diyarbakır ve çevre illerde tanıtımlarımızı yayılmasına destek veren basını kuruluşlarımız oldu. Halk haberdar edildi. Ham olsun Kürdistan coğrafyasında İslam’ın İzzetinin korunduğu İslami değerlerin sahiplenildiği Muhammed Mustafa (As)  saygının, muhabbettin aşkın ve fedanın olduğunu gösterdik. Rabbimize şükrederken katılımcılarının da ecirlerini kat be kat kabul edilmesini niyaz ediyoruz.

 

Allah’a hamd olsun bütün kardeşlerimiz bu tür organizasyonlarda profesyonelliği yakaladılar.  Daha da güzel olacaktır.

 

MÜSLÜMAN KÜRTLER BATININDA UMUDU OLDU Yeni Şafak Gazetesi köşe yazarı Yusuf Kaplan’ın ‘Onurumuzu kurtardınız’  çok manidardır. Artık Türkiye’de ve Türkiye’nin dışında böyle bir beklenti var. Acaba kustal değerler söz konusu olunca , kutsal değerlere hakaret söz konusu olunca , İslam’a düşmanlık söz konusu olunca , İslam’ın değerlerine referanslarına saldırı söz konusu olunca  Kürdistan ne diyecek? Amed de nasıl bir ses çıkacak Böyle bir beklenti oluştu. Bu bizi çok onurlandırıyor. Bizi çok mutlu ediyor. Çünkü biz dünyevi anlamda her hangi bir menfaat bir çıkar, bir siyası rant veya bir koltuk yada merci peşinde değiliz. Tamamen İslam’ın izzetini korumak adına İslam’ın izzetli neferleri bu konuda dik duruşlarını sergilediler. Görkemli ve muhteşem bir mitingle bunu gösterdiler.  Allah’ın izniyle bundan sonra bu bölge peygamberine saygısızlığı kabul etmeyecektir.

 

PEYGAMBER SEVDALILARI PLATOFORMU HİÇ BİR SİYASİ HAREKETE BAĞLI DEĞİL Peygamber bütün İslam’ın ve bütün Müslümanların ortak sesi olarak görülmesini istiyoruz. Bizim hiçbir siyasal hareketle bir ilgimiz olmadığını söylüyoruz. Yerel unsurlar bizim burada çalışmamıza karşı duruşları oldu. Buna rağmen biz yaptıklarının hata olduğunu söyledik. Yaptığımız işin Allah rızası için olduğunu, günaha girdiklerin vaz geçmelerini söyledik. Bakın bize yapılan hakaretleri görmezden gelebiliriz. Ama Rabbimize ve Onun Resulüne hakareti asla kabul etmeyiz. Bu iş gönüllülük işidir. Gönüllük esas olduğu için destek olan bütün kardeşlerimiz bir araya gelerek bütün dünya küfür istikballerine cevap verdiler. Duruş sergilediler, tavır sergilediler.

 

KÜRDİSTAN İSLAM’IN BAYRATARI OLMUŞTUR Kürdistan İslam’ın kalesi olmuştur ve olmaya gelecektir. Kürdistan’ın Müslüman halkı her zaman İslam’ın bayraktarlığını yapmıştır. En güzel örnekleri Selahaddini Eyyübi, Meleyi Ceziri, Ahmedi Haninin, Üstad  Bediüzaman Şeyh Said Hazretleri gibi çok üstün örneklerimiz var. Tarihimi ve mazimiz böyle bilindi böyle tanındı. Halkımız O değerli şahsiyetlerin miraslarını korumak için onların değerlerini sahiplenecektir. 

 

Türkiye’deki seküler yapı etkin ve yetkin olma çalışmaları nasıl beyhude çıktıysa, Kürdistan’daki seküler yapıyı yaygınlaştırma yada topluma yerleştirme adını hareket eden, İslam’ı yapıya mücadele edenlerin yaptığı çalışmalar beyhude olacaktır. İslam dışında hiçbir yapı hiçbir sistem  yada ideoloji bu toprakta yer bulmayacaktır. Bu topraklar İslam’ın topraklarıdır. Bu çaba boşa çıkacaktır. Seküler yapılar ve onlar için çalışanlar boşuna uğraşmasınlar çabaları boşa çıkacaktır.

 

 
Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI TUTKU GÜVENLİK
SOSYAL AĞLAR

logo