ÇİĞDEMLE NAĞMELER-
d

[2017-01-14 15:18:21] Mike Leoni -

Gonlunden gecen istedigin bir Parçayı taaaa uzaklara göndermeni rica ediyorum. Sevgiyle kal

/

[2016-11-26 16:03:05] Muhammed ali -

Hayirli geceler ben ali lakaben doktor derler acik cezaevinden cikali 6 saat oldu hozan aytacdan doktor parcasi ve tum guzel parcalar van acik cezaevinden 12 kogusta bulunan abilerime ve sizlere armagan olsun unuttu sanmasinlar Rabbim tum mahkumlarin yar ve yardimcisi olsun kolay gelsin

/

[2016-11-19 15:40:19] Aysel alkan -

Slm şahan 55 dr 188 plakalı araçda şehir halinde seni dinliyoruz aşkım herşeyim yalçın Güle sıradaki parçayı gönderirmisin onu çok sevdiğimi söylemisin

/

[2016-11-19 15:43:05] salih akkuş -

Yusuf abee ben adem ve murat seni dinliyoruz. şarkı gönder muhteşem üçlü

/

[2016-10-28 19:00:22] Fecri Barlık -

İyi akşamlar. Siirt'ten bir fırsatını bulup sizi dinliyoruz. Zeki hocama yağmur taneleri kadar selamlar. Zeki hocamdan Mona Roza şiirini istiyoruz. Siirtten selam ve sevgiler

/

[2016-09-24 15:13:03] VanLı Sino -

S.a Kaptan aBım ıyı yayınLar Sinan Kardeşim Ben Herzamankı Gıbı Damara Devam SevılıyorSun :D

/

[2016-09-17 15:05:10] nurullah kara -

size zahmet ahmet kaya olmasaydı sonumuz böyle çalarmısınız iyi yayınlar

/

[2016-08-20 14:15:23] fırat özsoy -

Sewgilerimle van saraydan yaziyorum muslum gurses ten yaktin beni dunya parcasini calarsaniz sewinirim

/

[2016-08-06 15:23:20] enes tanyildiz -

Usta neset ustadan evvelim parcasini calar misin Karanlık coktukçe biraz daha özler oldum seni Yıldızları seçemiyorum sigaramdan çıkan ucuz duman yuzunden Az kaldi ama Hemde cok az Icime seni hapsetmeme az kaldı Zelisim

/

[2016-07-30 15:12:14] Gül gül -

Merhaba abi iyi yayınlar Selda bağcan dan ahmedim türküsünü çalabilirmisin sana zahmet özel birine armağan ediyorum o kendini biliyor :)

/


Anasayfa » Konuklar » MURSİ ÜZERİNDEN AK PARTİ TERBİYE EDİLMEK İSTENİYOR

MURSİ ÜZERİNDEN AK PARTİ TERBİYE  EDİLMEK İSTENİYOR
TUTKU MEDYA--Van Genç Der Başkanı Fırat Toprak Mısırda verilen idam kararlarıyla Recep Tayyip Erdoğan’a da mesaj verildiğini söyledi.

 

Tutku Radyo’da M. Salih Geçken ’in hazırlayıp sunduğu ‘Farklı Açıdan’ programına konuk olan Van Genç Der Başkanı Toprak, küresel güçlerin Recep Tayyip Erdoğan’ı en azından terbiye etmek istediğini belirtti.

 

Soruları yanıtlayan Toprak:

“Bu gün 53 ülkede örgütlü olan İhvan’i Müslim’in hareketinin daha önce iki lideri farklı zamanlarda Hasan El Benna ve Seyyid Kutup ve onlarca yöneticisi aynı mantıklar tarafından idam edildiler. Farklı zamanlarda uygulanan bu şiddete rağmen İhvan yine kendi küllerinden doğmuştur. Mursi’ye verilen idam kararı daha önceki mantıkla verilen kararın tekrarıdır. İhvan 20 nci asra damgasını vurmuş bir harekettir. İhvan bir teşkilat olarak Mısır’da ordudan sonraki en büyük teşkilattır. . Düşünsel etkileri açısından dünyadaki birçok İslamcı hareketi etkilemiştir. 

 

Bütün baskılara rağmen bu gün e kadar İhvan hiçbir şekilde şiddete başvurmamıştır. Silaha yönelmemiştir.  Bütün bunlara rağmen halkın isteklerinin dikkate alınmaması, hatta Sisinin yaptığı darbenin el altında alkışlanması batının ikiyüzlülüğünü ortaya koymuştur. Batı demokrasiyi kendi çıkarlarıyla uyuştuğu sürece öncelemiştir. Kendi beklentileri ve çıkarlarıyla uyuşmayan bir yönetim söz konusu olduğunda demokrasi batı için hiçte önemli değildir. En son Mısırda yaşananlar bunun en önemli ispatıdır.

 

Birçoğumuz unutmuş olabilir. Daha önce Cezayir’de yaşananlara karşıda batı denen bu illet sessiz kalmıştı. Cezayir’de daha önce İslami Selamet Parti yüzde92 oyla seçilmesine rağmen orada da yönetime el konuldu hatta binlerce insan katledildi.  Cezayir’de seçimi kazanan İslami Selamet Partisi batının iki yüzlü ve zulme dayalı politikalarına destek vermeyeceği için hemen ala aşağı edildi. Binlerce Cezayirlinin ölümüne göz yumuldu.

 

Ak Parti islami bir parti olmamasına rağmen zulme karşı duruşu ve İslami tonda değerlendirmeleri batıyı rahatsız etmektedir. Özellikle ABD ve İsrail’le tersleşmeleri rahatsızlıklara neden oldu.  Küresel güçler ve taraftarları Tayyip Erdoğan’ı al aşağı etmek yada kendi isteklerine boyun eğecek hale getirerek terbiye etmek istiyorlar.

 

Mısırda ilk defa halkın yüzde 52 oyla seçtiği bir Cumhurbaşkanı bu gün idamla yargılanıyorsa ve batıda buna sessiz kalıyorsa hatta bundan keyif alıyorsa bunun batının isteklerine göre harekete etmeyenlere aynı zamanda bir mesajdır. ABD, İsrail ve batının Tayyip Erdoğan’dan  rahatsız olduğunu biliyoruz. Mısır’da verilen idam kararlarıyla alınan oy oranının bir anlamı olmadığı mesajı veriliyor. Bu mesajın aynı zaman Recep Tayyip Erdoğan’a da olduğunu düşünebiliriz.’ dedi.

 
Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI TUTKU GÜVENLİK
SOSYAL AĞLAR

logo