ÇİĞDEMLE NAĞMELER-
d

[2017-01-14 15:18:21] Mike Leoni -

Gonlunden gecen istedigin bir Parçayı taaaa uzaklara göndermeni rica ediyorum. Sevgiyle kal

/

[2016-11-26 16:03:05] Muhammed ali -

Hayirli geceler ben ali lakaben doktor derler acik cezaevinden cikali 6 saat oldu hozan aytacdan doktor parcasi ve tum guzel parcalar van acik cezaevinden 12 kogusta bulunan abilerime ve sizlere armagan olsun unuttu sanmasinlar Rabbim tum mahkumlarin yar ve yardimcisi olsun kolay gelsin

/

[2016-11-19 15:40:19] Aysel alkan -

Slm şahan 55 dr 188 plakalı araçda şehir halinde seni dinliyoruz aşkım herşeyim yalçın Güle sıradaki parçayı gönderirmisin onu çok sevdiğimi söylemisin

/

[2016-11-19 15:43:05] salih akkuş -

Yusuf abee ben adem ve murat seni dinliyoruz. şarkı gönder muhteşem üçlü

/

[2016-10-28 19:00:22] Fecri Barlık -

İyi akşamlar. Siirt'ten bir fırsatını bulup sizi dinliyoruz. Zeki hocama yağmur taneleri kadar selamlar. Zeki hocamdan Mona Roza şiirini istiyoruz. Siirtten selam ve sevgiler

/

[2016-09-24 15:13:03] VanLı Sino -

S.a Kaptan aBım ıyı yayınLar Sinan Kardeşim Ben Herzamankı Gıbı Damara Devam SevılıyorSun :D

/

[2016-09-17 15:05:10] nurullah kara -

size zahmet ahmet kaya olmasaydı sonumuz böyle çalarmısınız iyi yayınlar

/

[2016-08-20 14:15:23] fırat özsoy -

Sewgilerimle van saraydan yaziyorum muslum gurses ten yaktin beni dunya parcasini calarsaniz sewinirim

/

[2016-08-06 15:23:20] enes tanyildiz -

Usta neset ustadan evvelim parcasini calar misin Karanlık coktukçe biraz daha özler oldum seni Yıldızları seçemiyorum sigaramdan çıkan ucuz duman yuzunden Az kaldi ama Hemde cok az Icime seni hapsetmeme az kaldı Zelisim

/

[2016-07-30 15:12:14] Gül gül -

Merhaba abi iyi yayınlar Selda bağcan dan ahmedim türküsünü çalabilirmisin sana zahmet özel birine armağan ediyorum o kendini biliyor :)

/


Anasayfa » Konuklar » KÜRTLERİN İNGİLİZLERDEN PARA ALDIĞI İDDİASI ALÇAKCADI

KÜRTLERİN İNGİLİZLERDEN PARA ALDIĞI İDDİASI ALÇAKCADI
Küresünni Aşireti üyesi siyasetçi Özer Polater,  Vatan Partisi Genel Başkan Yrd. Atilla Uğur’un (Öcalan’ı sorgulayan komutan) İngilizler Doğuda Aşiretlerin borcunu ödeyerek devlete karşı isyana yönlendireceği iddiasının çok alçakça bir iddia olduğunu söyledi.

 

Tutku Radyo’da M. Salih Geçken ’in hazırlayıp sunduğu ‘Farklı Açıdan’ programına konuk olan Özer, Türkiye’nin karşılaştığı bütün zorluklarda devletinin yanında yer alan aşiretleri ‘İngilizlerin borçlarını ödeyerek devletle karşı karşıya getirileceği’söyleminin ham hayal bir iddia olduğunu belirtti.

 

Soruları yanıtlayan Özer;

 

15 TEMMEZ BÜTÜN KİRLİ HESAPLARI ALT ÜST ETTİ

15 Temmuz gecesi aşiretlerin ülkesinden yana tavır alması art niyetlileri rahatsız etmiş olabilir. Bu iddia aşiretleri oyunlarına alet edemeyenlerin  iftiralarıdır. Eski ceberut yapının Kürtlere yaptıklarıyla bu günkü yöneticilerin Kürtlerle kurduğu diyalog çok farklıdır. Kürt Aşiretler ceberut anlayışın hâkim olduğu dönemde bile ülkesine isyan etmemişken, birlikteliğin üst düzeye çıktığı bu dönemde neden böyle bir kalkışmaya yeltensin ki.

 

KÜRTLER AŞİRET LİDERLERİN ZOR DURUMA DÜŞMESİNE İZİN VERMEZ

İngilizler Aşiretlerin banka borçlarının ödüyor iddiası çok sıradan bir iddiadır. Kürt Aşiretleri liderlerinin zor durumda bırakmaz. Maddi manevi her türlü desteği sunar. Her türlü fedakarlığı yapar, liderini  hiç kimseye muhtaç etmez. Bu iddia sahipleri Kürtleri tanıyor olsaydı bu komik iddiayı dile getirmezlerdi.  Bu kadar onurlu millete bu iftirayı atmazlardı.

 

BU HALK BİNLERCE ŞEHİT VERDİ

Ülke içinden birilerinin ismi telaffuz edilseydi, mesela cemaatin yada başka bir yapının aşiretleri ele geçirdiği ifade edilseydi doğru diye düşünülebilirdi.  Ama yabancı bir ülke üzerinden bu iddianın dile getirilmesi çok aptalca bir iddiadır. Binlerce şehit vermiş bir bölgeden bahsediyoruz. Bu ülke için canların feda insanlar hakkında bu iddia kabul edilemez.

 

AŞİRETLER BİRLEŞEREK KONFEDERASYON KURABİLİR

Kürtler ve aşiretler üzerinden oynana oynamak isteyenler, alttan alta işlerini yürütmeye çalışan kötü aklın olduğunu biliyoruz. 15 Temmuz gecesi bu art niyetlilerin bütün hileleri bertaraf etti. Kürtlerin ve aşiretlerin yoğunluklu yaşadığı yerlerde devleti n ve hükümeti n sahiplenilmesi birçok kesimi rahatsız etmiştir. Yoğunluklu iftira kampanyaları başlatılabilir. Bazı kişileri kandırabilirler. Aramıza fitne sokmak için her türlü hileli yöntemlere başvurabilirler. Dikkatli olmamız gerekiyor. Geçenlerde haberlerde okudum.  Aşiretler birleşerek konfederasyon kurabilirler. Birlikte hareket etme kararı alınabilir. Üst aklın hilelerinin önüne geçilmiş olur.

 

BATILILAR BİZE NERDEN SALDIRIYORSA SAVUNMAMIZI ORADAN KURMAMIZ GEREKİYOR

Batı bize nereden saldırıyorsa, biz savunmamızı oradan yapmamız gerekir. Bu gün aşiretlerimize saldırıyorlarsa bizde savunmamızı aşiretler üzerinden yapmamız gerekir. Kötü akıllılar bize zarar vermek istedikleri yerden çalışmalar yapıyor. Onların saldırmak istedikleri yeri güçlendirerek, üst aklın hilelerini daha rahat bir şekilde bertaraf edebiliriz.

 

Şu anki devlet yönetimiyle  eski yönetimi kıyaslamak haksızlık olur. Devletin yeni yöneticileri t her ferdinin dertleriyle ilgilendiği için halkının isteklerinin farkındadır. Halkıyla bütünleşmek için sorumluluğunu yerine getirmeye çalışan bir devlet anlayışı yönetimdedir. Devlet ve halk birlikteliğini sağlanmıştır. Bu insanlar bu ülke için canın feda ediyorken, parayı asla önemsemezler.’ Dedi.

 

 
Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI Tutkuhaber
SOSYAL AĞLAR

logo