ÇİĞDEM'LE DÖRT DUVAR-
d

[2018-01-18 16:37:20] Yakup -

Salih bey size konuğunuz Özay beye selam olsun

/

[2018-01-18 16:29:21] Mehmet Emmi -

Kentin ekonomisi çok kötü bir durumda. Esnafın durumu çok kötü durumda. Bu konuyu neden konuşmuyorsunuz

/

[2018-01-18 16:26:44] Hasan Duman -

Salih bey size ve konuğunuza size Özay beyin selamlar. Özay beyin 2019 yorumunu merak ediyoruz.

/

[2018-01-18 16:19:23] FıraT turgut -

merhaba ben BaTman Dan Fırat Turgut öncelikle iyi yayınlar diliorm .Sizden ADANALI AYHAN & ENVER YILMAZ dan Aç kapıyı gardiyan parçasını VaN M tipi kapalı cezaevinde bulunan dayımın oğlu BEYTULLAH ÇOBAN a ve tüm kader mahkumlarına gelsin.YokLuğuna aLışamadık ,ÖzLer OlDuk Seni BeytoCan ..

/

[2018-01-18 16:19:55] MoDaCı Ercan -

Slmm Farah Ablamm Nasılsınn BEn Modacı Ercan GEçen Hafta Van M Tipii Caza Evinden tahliye oldumm Koğuş Arkadaşlrıma Çok Çok Slm Ederimm Allah Hepsini en kısa zamanda Kurtarsınn Kalın Sağlıcaklaa

/

[2018-01-18 16:20:10] Muhammed -

Kaptan senden ricam haydi söyle şarkısını kim söylüyor biraz önce paylaştığın parça

/

[2018-01-18 16:20:23] İsim vermek istemeyen bir dinleyeci -

Bir dogum günü parcasi calabilir misiniz bugün doğum günü olan çok kıymetli çok değerli barış müdür için gelsin şimdiden çok teşekkür ederim

/

[2018-01-18 16:21:20] Haşim ERTAŞ -

Slm İyi Akşamlar Kaptan Ben Haşim ELAZIĞ'ın Kovancılar İlçesinde Askerim Hiçbir Programini Kaçırmayan Ben Burda Vakit Buldukça Dinliyorum Burdan Da Herkese Slm Olsun Sıradaki Tüm Parçaları Öncelikle Sevdigim ESMERİM'e Gelsin Sonrada Size Ve Tüm Van Halkına Erek Sabaniye Minibüs Durağında Ki Arkadaşlarıma Slm Lar Olsun...

/

[2018-01-18 16:22:42] Şilan ugurkan -

Marhaba van iskele mitipi kapali ceza evinde yatmakta olan esim hamza kaplan icin siradaki tum parcalar ona arman etmek istiyorum canim esim seni birgun degil bir saniye degil bir omur boyu sevecegim seni bir omur boyu beklicegim ne olursa olsun seni hep beklicegim hamzam kendine iyi bak seni cok seviyorum canim esim

/

[2018-01-18 16:23:44] FıRaT TurGut -

merhaba BaTman Dan Sizi dinlemekteyim koma AzaD dıgerım nagerım parçasını VAN M TİPİ kapalı cezaevin de bulunan Beytullah çoban a ve tüm kader mahkumlarına gelsin iyi yayınlar....

/


Anasayfa » Konuklar » Kimse bizim hakkımızda dedikodu üretmesin

Kimse bizim hakkımızda dedikodu üretmesin
TUTKUHABER ÖZEL  VATSO adaylarından Feridun Irak ve arkadaşları hiçbir zaman çıktıkları yoldan geri dönmediklerini belirtti.

 

Tutku Radyo’da Salih Geçken’in sunduğu ‘Farklı Açıdan’ programına konuk olan Irak, seçim sürecinde belirlenen yöntemlerden bazılarının kötü olduğunu, bununda seçim sürecine zarar verdiğini söyledi.

 

Irak sorulara verdiği cevapta:

 “Seçimlere aday olduğumuz açıkladıktan sonra kimi insanlar bizim hakkımızda doğru olmayan iddialarda bulundular. Bizim bir dönem sonra yarıştan çekileceğimizden tutunda farklı söylemlere kadar.a  Tabi o zaman bunların doğru olmadığını söylemiştik. Ayrıca bu seçimden sonra bir daha Ticaret Borsasına dönmeyeceğimizi açıklamıştık. Bu gün geldiğimiz noktada doğru konuşmayan insanların yalanları ortaya çıkmış oluyor.

 

Ekip arkadaşlarımla birlikte seçimi kazanmaktan çok seçimin sevgi ve saygı çerçevesinden yapılması yönünde çalışıyoruz. Hiçbir arkadaşımı hakkında kötü bir tek kelimemiz olmadı. Bu bize artı değer katmış olabilir.

 

Birilerinin engelleme gayretlerine rağmen, biz sloganıyla yola çıktık. ‘Büyükşehir Güçlü Kadro’ sloganıyla yola çıktık. Propaganda ve billboardlarda Feridun Irak değil de bütün ekip arkadaşlarımızla yer aldır. Bunlar herhalde bizi bir adım öne çıkardı. Bundan ötürü yıpratıcı söylemler olabilir. Tabi iş dünyası bunları dikkate almaz. İş dünyasının doğru karar alacağından eminim. İş dünyası sandık başına gittiğinde vicdanını sesiyle hareket edeceğini biliyorum. Yapılan çalışmaları yakından takip eden iş dünyası doğru karar verir.

 

Rakiplerimize kendimiz kadar yetkin ve yeterli görüyoruz. Kim kazanırsa kazansın iyi işler yapacağını düşünüyoruz. Gittiğimiz her yerde bunu dile getiriyoruz. Tabi bizde Van’ı en iyi sekilde temsil edeceğimizi söylüyoruz.

 

Her iki ekiple de ekip olarak diyalog içindeyiz. İlişkilerimiz çok iyi. Görüşüyoruz. Konuşuyoruz. Sorunlar için zaman zaman birlikte harekete ediyoruz. Diğer arkadaşlarımız arasında bununda bu diyalogun olacağını düşünüyorum. Seçime sağduyunun hâkim olacağını düşünüyorum. Güzel bir görüntü ortaya çıkacaktır. Sağduyunun galip geleceğini söylüyorum.

Ben 97-98-99 yıllarında ticaret odasında daha sonra Borsada yaptıklarım ortada.

STK’ların bu seçimlere taraf olarak lanse edilmesi doğru değil. O kurumu taraf olarak lanse etmek kötü bir şeydir. O kurumu temsil ediyorsunuz. Taraf diye lanse edilmeye çalışılan kurumlarda Feridun Irak’ında eşi dostu var. Mirza Nadiroğlu’nun da vardır. Necdet Takva’nın da var. Siz kalkıp kurumunuzu herhangi birimizden taraf yapamazsınız.

 

BAZI GRUPLARDA YENİ ŞİRKETLEŞME YOĞUNLUĞU VAR

Bazı gruplarda aşırı yeni üyelik söz konusudur. Sürece baktığımız son üyeliklerin çok yoğun olduğunu görüyoruz. Askıya çıkıldığında şikâyet edeceğiz. Bu yoğunluğun iyi niyetli olduğunu düşünmüyorum. Beni egale etmeye yönelik yapıldığını düşünüyorum.

 

 

VATBO KAPANACAK İDDİASI DELİ SAÇMASI BİR ŞEYDİR

Son zamanda bir deli saçması aldı başını gidiyor. Son zamanlarda kapanacağı iddiası var. Kim ne yapmak istiyor. Bunu anlamak mümkün değil. Bu kadar başarılı bir kurum niye kapansın ki? Bunları yazanlar inanarak mı yazıyor. Deli saçması şeylerle ortaya çıkmaları tuhaf bir şeydir.

 

Lütfen ve lütfen kimse kimseyi kırmasın. Kimse kimseyi üzmesin. Ben buradan taahhüt ediyorum. Bizim dışımızda kazanan arkadaşlarımızdan kim kazanırsa kazansın ona her türlü desteği veririz. Elimizden gelen katkıyı sunarız.

 

 

 
Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI Tutkuhaber
SOSYAL AĞLAR

logo