ÇİĞDEMLE NAĞMELER-
d

[2017-01-14 15:18:21] Mike Leoni -

Gonlunden gecen istedigin bir Parçayı taaaa uzaklara göndermeni rica ediyorum. Sevgiyle kal

/

[2016-11-26 16:03:05] Muhammed ali -

Hayirli geceler ben ali lakaben doktor derler acik cezaevinden cikali 6 saat oldu hozan aytacdan doktor parcasi ve tum guzel parcalar van acik cezaevinden 12 kogusta bulunan abilerime ve sizlere armagan olsun unuttu sanmasinlar Rabbim tum mahkumlarin yar ve yardimcisi olsun kolay gelsin

/

[2016-11-19 15:40:19] Aysel alkan -

Slm şahan 55 dr 188 plakalı araçda şehir halinde seni dinliyoruz aşkım herşeyim yalçın Güle sıradaki parçayı gönderirmisin onu çok sevdiğimi söylemisin

/

[2016-11-19 15:43:05] salih akkuş -

Yusuf abee ben adem ve murat seni dinliyoruz. şarkı gönder muhteşem üçlü

/

[2016-10-28 19:00:22] Fecri Barlık -

İyi akşamlar. Siirt'ten bir fırsatını bulup sizi dinliyoruz. Zeki hocama yağmur taneleri kadar selamlar. Zeki hocamdan Mona Roza şiirini istiyoruz. Siirtten selam ve sevgiler

/

[2016-09-24 15:13:03] VanLı Sino -

S.a Kaptan aBım ıyı yayınLar Sinan Kardeşim Ben Herzamankı Gıbı Damara Devam SevılıyorSun :D

/

[2016-09-17 15:05:10] nurullah kara -

size zahmet ahmet kaya olmasaydı sonumuz böyle çalarmısınız iyi yayınlar

/

[2016-08-20 14:15:23] fırat özsoy -

Sewgilerimle van saraydan yaziyorum muslum gurses ten yaktin beni dunya parcasini calarsaniz sewinirim

/

[2016-08-06 15:23:20] enes tanyildiz -

Usta neset ustadan evvelim parcasini calar misin Karanlık coktukçe biraz daha özler oldum seni Yıldızları seçemiyorum sigaramdan çıkan ucuz duman yuzunden Az kaldi ama Hemde cok az Icime seni hapsetmeme az kaldı Zelisim

/

[2016-07-30 15:12:14] Gül gül -

Merhaba abi iyi yayınlar Selda bağcan dan ahmedim türküsünü çalabilirmisin sana zahmet özel birine armağan ediyorum o kendini biliyor :)

/


Anasayfa » Konuklar » Kimse bizim hakkımızda dedikodu üretmesin

Kimse bizim hakkımızda dedikodu üretmesin
TUTKUHABER ÖZEL  VATSO adaylarından Feridun Irak ve arkadaşları hiçbir zaman çıktıkları yoldan geri dönmediklerini belirtti.

 

Tutku Radyo’da Salih Geçken’in sunduğu ‘Farklı Açıdan’ programına konuk olan Irak, seçim sürecinde belirlenen yöntemlerden bazılarının kötü olduğunu, bununda seçim sürecine zarar verdiğini söyledi.

 

Irak sorulara verdiği cevapta:

 “Seçimlere aday olduğumuz açıkladıktan sonra kimi insanlar bizim hakkımızda doğru olmayan iddialarda bulundular. Bizim bir dönem sonra yarıştan çekileceğimizden tutunda farklı söylemlere kadar.a  Tabi o zaman bunların doğru olmadığını söylemiştik. Ayrıca bu seçimden sonra bir daha Ticaret Borsasına dönmeyeceğimizi açıklamıştık. Bu gün geldiğimiz noktada doğru konuşmayan insanların yalanları ortaya çıkmış oluyor.

 

Ekip arkadaşlarımla birlikte seçimi kazanmaktan çok seçimin sevgi ve saygı çerçevesinden yapılması yönünde çalışıyoruz. Hiçbir arkadaşımı hakkında kötü bir tek kelimemiz olmadı. Bu bize artı değer katmış olabilir.

 

Birilerinin engelleme gayretlerine rağmen, biz sloganıyla yola çıktık. ‘Büyükşehir Güçlü Kadro’ sloganıyla yola çıktık. Propaganda ve billboardlarda Feridun Irak değil de bütün ekip arkadaşlarımızla yer aldır. Bunlar herhalde bizi bir adım öne çıkardı. Bundan ötürü yıpratıcı söylemler olabilir. Tabi iş dünyası bunları dikkate almaz. İş dünyasının doğru karar alacağından eminim. İş dünyası sandık başına gittiğinde vicdanını sesiyle hareket edeceğini biliyorum. Yapılan çalışmaları yakından takip eden iş dünyası doğru karar verir.

 

Rakiplerimize kendimiz kadar yetkin ve yeterli görüyoruz. Kim kazanırsa kazansın iyi işler yapacağını düşünüyoruz. Gittiğimiz her yerde bunu dile getiriyoruz. Tabi bizde Van’ı en iyi sekilde temsil edeceğimizi söylüyoruz.

 

Her iki ekiple de ekip olarak diyalog içindeyiz. İlişkilerimiz çok iyi. Görüşüyoruz. Konuşuyoruz. Sorunlar için zaman zaman birlikte harekete ediyoruz. Diğer arkadaşlarımız arasında bununda bu diyalogun olacağını düşünüyorum. Seçime sağduyunun hâkim olacağını düşünüyorum. Güzel bir görüntü ortaya çıkacaktır. Sağduyunun galip geleceğini söylüyorum.

Ben 97-98-99 yıllarında ticaret odasında daha sonra Borsada yaptıklarım ortada.

STK’ların bu seçimlere taraf olarak lanse edilmesi doğru değil. O kurumu taraf olarak lanse etmek kötü bir şeydir. O kurumu temsil ediyorsunuz. Taraf diye lanse edilmeye çalışılan kurumlarda Feridun Irak’ında eşi dostu var. Mirza Nadiroğlu’nun da vardır. Necdet Takva’nın da var. Siz kalkıp kurumunuzu herhangi birimizden taraf yapamazsınız.

 

BAZI GRUPLARDA YENİ ŞİRKETLEŞME YOĞUNLUĞU VAR

Bazı gruplarda aşırı yeni üyelik söz konusudur. Sürece baktığımız son üyeliklerin çok yoğun olduğunu görüyoruz. Askıya çıkıldığında şikâyet edeceğiz. Bu yoğunluğun iyi niyetli olduğunu düşünmüyorum. Beni egale etmeye yönelik yapıldığını düşünüyorum.

 

 

VATBO KAPANACAK İDDİASI DELİ SAÇMASI BİR ŞEYDİR

Son zamanda bir deli saçması aldı başını gidiyor. Son zamanlarda kapanacağı iddiası var. Kim ne yapmak istiyor. Bunu anlamak mümkün değil. Bu kadar başarılı bir kurum niye kapansın ki? Bunları yazanlar inanarak mı yazıyor. Deli saçması şeylerle ortaya çıkmaları tuhaf bir şeydir.

 

Lütfen ve lütfen kimse kimseyi kırmasın. Kimse kimseyi üzmesin. Ben buradan taahhüt ediyorum. Bizim dışımızda kazanan arkadaşlarımızdan kim kazanırsa kazansın ona her türlü desteği veririz. Elimizden gelen katkıyı sunarız.

 

 

 
Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI TUTKU GÜVENLİK
SOSYAL AĞLAR

logo