ÇİĞDEM'LE DÖRT DUVAR-
d

[2018-01-18 16:37:20] Yakup -

Salih bey size konuğunuz Özay beye selam olsun

/

[2018-01-18 16:29:21] Mehmet Emmi -

Kentin ekonomisi çok kötü bir durumda. Esnafın durumu çok kötü durumda. Bu konuyu neden konuşmuyorsunuz

/

[2018-01-18 16:26:44] Hasan Duman -

Salih bey size ve konuğunuza size Özay beyin selamlar. Özay beyin 2019 yorumunu merak ediyoruz.

/

[2018-01-18 16:19:23] FıraT turgut -

merhaba ben BaTman Dan Fırat Turgut öncelikle iyi yayınlar diliorm .Sizden ADANALI AYHAN & ENVER YILMAZ dan Aç kapıyı gardiyan parçasını VaN M tipi kapalı cezaevinde bulunan dayımın oğlu BEYTULLAH ÇOBAN a ve tüm kader mahkumlarına gelsin.YokLuğuna aLışamadık ,ÖzLer OlDuk Seni BeytoCan ..

/

[2018-01-18 16:19:55] MoDaCı Ercan -

Slmm Farah Ablamm Nasılsınn BEn Modacı Ercan GEçen Hafta Van M Tipii Caza Evinden tahliye oldumm Koğuş Arkadaşlrıma Çok Çok Slm Ederimm Allah Hepsini en kısa zamanda Kurtarsınn Kalın Sağlıcaklaa

/

[2018-01-18 16:20:10] Muhammed -

Kaptan senden ricam haydi söyle şarkısını kim söylüyor biraz önce paylaştığın parça

/

[2018-01-18 16:20:23] İsim vermek istemeyen bir dinleyeci -

Bir dogum günü parcasi calabilir misiniz bugün doğum günü olan çok kıymetli çok değerli barış müdür için gelsin şimdiden çok teşekkür ederim

/

[2018-01-18 16:21:20] Haşim ERTAŞ -

Slm İyi Akşamlar Kaptan Ben Haşim ELAZIĞ'ın Kovancılar İlçesinde Askerim Hiçbir Programini Kaçırmayan Ben Burda Vakit Buldukça Dinliyorum Burdan Da Herkese Slm Olsun Sıradaki Tüm Parçaları Öncelikle Sevdigim ESMERİM'e Gelsin Sonrada Size Ve Tüm Van Halkına Erek Sabaniye Minibüs Durağında Ki Arkadaşlarıma Slm Lar Olsun...

/

[2018-01-18 16:22:42] Şilan ugurkan -

Marhaba van iskele mitipi kapali ceza evinde yatmakta olan esim hamza kaplan icin siradaki tum parcalar ona arman etmek istiyorum canim esim seni birgun degil bir saniye degil bir omur boyu sevecegim seni bir omur boyu beklicegim ne olursa olsun seni hep beklicegim hamzam kendine iyi bak seni cok seviyorum canim esim

/

[2018-01-18 16:23:44] FıRaT TurGut -

merhaba BaTman Dan Sizi dinlemekteyim koma AzaD dıgerım nagerım parçasını VAN M TİPİ kapalı cezaevin de bulunan Beytullah çoban a ve tüm kader mahkumlarına gelsin iyi yayınlar....

/


Anasayfa » Konuklar » Hükümetin yaptıklarını görmemek haksızlıktır

Hükümetin yaptıklarını görmemek haksızlıktır
TUTKUHABER ÖZEL   Ak Parti il başkanı Abdullah Aras bu halk Başbakanın Van'a gelişinden sonra bir kere daha şahit oldu ki bu parti halkın iradesini daha çok önemsiyor. Herkes isim açıklanacak diye beklerken, Başbakan teamül yoklaması ve yapılacak alan araştırmasından sonra aday adayı açıklanacağını belirtti. Ama bazı partiler bir merkezden atama yaparak halkın iradesini önemsemiyor. 

 

Tutku Radyo’da Salih Geçken ’in sunduğu ‘Farklı Açıdan’ programına konuk olan Arasa, Bir milyonluk bir kentte mutlaka çok değerli insanlar var. Kendi içinde bulunan cevherleri görmeyip kurtarıcıyı dışarda aramak Van’a yapılacak büyük haksızlıktır. Başbakan’ın mutlaka bir bakanı Van’a gönderme gibi bir düşüncesi yoktur.

 

Şu an müracaat eden isimler arasında çok önemli cevherler var. Bunu görmek gerekir. Çok önemli makamlarda görev yaparken istifa eden kişiler var. Bu değerleri görmek gerekir.

 

BAŞVURULAR GENEL MERKEZE GÖNDERİLDİ

Van’da yapılan başvuruların müracaatları Genel Merkeze gönderdik. Partimizin belirlediği başvuru tarihi 1 Kasım itibariyle son buldu. Yüksek Seçim Kurulunun belirlediği tarih 1 Aralıktır. Şu an müracaat eden adaylarımızın dışında birileri de kabul edilebilir.

 

Temayül yoklamasında mevcutlar arasında kimi görmek istiyorsunuz sorusu sorulmayacak. Van’da kimi görmek istiyorsunuz sorusu sorulacak.

 

Bununla birlikte farklı değerlendirmelerde yapılacaktır. Bizim partimizi atama yaparken il teşkilatlarını devre dışı bırakarak bir karar vermez.

 

Şu ana kadar ismi konuşulan ama müracaat etmeyen insanlar var. Onlarında temayülden sonra müracaatı söz konusu olabiliri. Yada biz kendilerine teklif götürebiliriz.

 

VAN’A YAPILANLARIN KARŞILIĞI BİR TEŞEKKÜR OLMALI

Yaşanan depremden sonra yapılan hizmetlerle deprem ilgisi olmayan çok önemli hizmetler var.  Her şeyden önemli artık bu bölgelerde kan akmıyor. Daha düne kadar bu sorunu niye çözmüyorsunuz diyen halkımızın bütün istekleri yerine getirildi. Halkımıza yapılan bu kadar hizmetin daha üst seviyeye çıkarılması için ve vefa gereği yapılması gereken Ak Parti tercihidir.

 

BİZ TEPEDEN ATAMA YAPMIYORUZ

Bakın ilçelerde tek aday müracaatı olduğunda bize nasıl olurda tek aday müracaatı olur diye suçluyorlar. Van’da bir parti tepeden atama yapıyor. Buna tepki vermeyenler bir ilçede bir  kişinin müracaatını eleştiriyor.  Bakın halka rağmen halkın isteklerini yerine getirmek tek kişiyi atadım demekle olmuyor. Bunu görmemek iyi niyetlilik değildir.

 

Birileri halkın nabzını yoklamadan direkt atama yapıyor. Bu tür atamalar halkın isteklerine rağmen halkın iradesini ipotek altına almaktır.

 

BAŞBAKAN VAN’I ÇOK ÖNEMSİYOR

Yaşanan depremden sonra Başbakan’ın neler yaptığını biliyoruz. Depremden sonra 5.5 milyon (Trilyon) para harcandı. Ayrıca Van’ın büyükşehir olması ve kalkınması için yapılması gereken hizmetleri unutmamak gerekir.

 

Bakın 50 yıllık su sorunun çözümü, 5 bin kişilik kapalı spor salonu, kapalı olimpik yüzme havuzu, tekstil kent, Kuskun Kıran Tüneli, Fuar ve Kongre Merkezi, Çevre yolu projesi, Bölge Hastanesinin hemen yanında yapılan devasa bir hastanenin, YYÜ’ye yapılan yeni yatırımların ve onlarcası Van’a yapılan yatırımlardır.

 

Artık cenazeler gelmiyor. İslami kesimi bazı kesimlerin yaşadığı sorunlar çözüme kavuştu. Bu acıların çözümünün Van’a da olumlu yansımaları vardır.

 

Hiçbir maddeyle ölçülmeyecek çözüm süreci ve bu güne kadar telaffuzu dahi yapılmayan bazı değişimleri yapan bir Başbakan’ın yaptıklarından sonra ideolojik söylemin ön plana çıkarılması üzer diye düşünüyorum.

 

BİZİM ADAYLAR ORTADA DİĞER PARTİLERİN İSMİ NİYE BELLİ DEĞİL

Bakın bizim aday adaylarımızın isminin tamamı basında dolaşıyor. Peki diğer partilere müracaat eden isimleri duydunuz mu? Bu isimler sanala isimler midir? Niye açıklanmıyor? O partiler demokrasiyi konuşurken biz demokrasiyi yaşıyoruz.  

 

 

 
Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI Tutkuhaber
SOSYAL AĞLAR

logo