ÇİĞDEMLE NAĞMELER-
d

[2017-01-14 15:18:21] Mike Leoni -

Gonlunden gecen istedigin bir Parçayı taaaa uzaklara göndermeni rica ediyorum. Sevgiyle kal

/

[2016-11-26 16:03:05] Muhammed ali -

Hayirli geceler ben ali lakaben doktor derler acik cezaevinden cikali 6 saat oldu hozan aytacdan doktor parcasi ve tum guzel parcalar van acik cezaevinden 12 kogusta bulunan abilerime ve sizlere armagan olsun unuttu sanmasinlar Rabbim tum mahkumlarin yar ve yardimcisi olsun kolay gelsin

/

[2016-11-19 15:40:19] Aysel alkan -

Slm şahan 55 dr 188 plakalı araçda şehir halinde seni dinliyoruz aşkım herşeyim yalçın Güle sıradaki parçayı gönderirmisin onu çok sevdiğimi söylemisin

/

[2016-11-19 15:43:05] salih akkuş -

Yusuf abee ben adem ve murat seni dinliyoruz. şarkı gönder muhteşem üçlü

/

[2016-10-28 19:00:22] Fecri Barlık -

İyi akşamlar. Siirt'ten bir fırsatını bulup sizi dinliyoruz. Zeki hocama yağmur taneleri kadar selamlar. Zeki hocamdan Mona Roza şiirini istiyoruz. Siirtten selam ve sevgiler

/

[2016-09-24 15:13:03] VanLı Sino -

S.a Kaptan aBım ıyı yayınLar Sinan Kardeşim Ben Herzamankı Gıbı Damara Devam SevılıyorSun :D

/

[2016-09-17 15:05:10] nurullah kara -

size zahmet ahmet kaya olmasaydı sonumuz böyle çalarmısınız iyi yayınlar

/

[2016-08-20 14:15:23] fırat özsoy -

Sewgilerimle van saraydan yaziyorum muslum gurses ten yaktin beni dunya parcasini calarsaniz sewinirim

/

[2016-08-06 15:23:20] enes tanyildiz -

Usta neset ustadan evvelim parcasini calar misin Karanlık coktukçe biraz daha özler oldum seni Yıldızları seçemiyorum sigaramdan çıkan ucuz duman yuzunden Az kaldi ama Hemde cok az Icime seni hapsetmeme az kaldı Zelisim

/

[2016-07-30 15:12:14] Gül gül -

Merhaba abi iyi yayınlar Selda bağcan dan ahmedim türküsünü çalabilirmisin sana zahmet özel birine armağan ediyorum o kendini biliyor :)

/


Anasayfa » Konuklar » Hükümetin yaptıklarını görmemek haksızlıktır

Hükümetin yaptıklarını görmemek haksızlıktır
TUTKUHABER ÖZEL   Ak Parti il başkanı Abdullah Aras bu halk Başbakanın Van'a gelişinden sonra bir kere daha şahit oldu ki bu parti halkın iradesini daha çok önemsiyor. Herkes isim açıklanacak diye beklerken, Başbakan teamül yoklaması ve yapılacak alan araştırmasından sonra aday adayı açıklanacağını belirtti. Ama bazı partiler bir merkezden atama yaparak halkın iradesini önemsemiyor. 

 

Tutku Radyo’da Salih Geçken ’in sunduğu ‘Farklı Açıdan’ programına konuk olan Arasa, Bir milyonluk bir kentte mutlaka çok değerli insanlar var. Kendi içinde bulunan cevherleri görmeyip kurtarıcıyı dışarda aramak Van’a yapılacak büyük haksızlıktır. Başbakan’ın mutlaka bir bakanı Van’a gönderme gibi bir düşüncesi yoktur.

 

Şu an müracaat eden isimler arasında çok önemli cevherler var. Bunu görmek gerekir. Çok önemli makamlarda görev yaparken istifa eden kişiler var. Bu değerleri görmek gerekir.

 

BAŞVURULAR GENEL MERKEZE GÖNDERİLDİ

Van’da yapılan başvuruların müracaatları Genel Merkeze gönderdik. Partimizin belirlediği başvuru tarihi 1 Kasım itibariyle son buldu. Yüksek Seçim Kurulunun belirlediği tarih 1 Aralıktır. Şu an müracaat eden adaylarımızın dışında birileri de kabul edilebilir.

 

Temayül yoklamasında mevcutlar arasında kimi görmek istiyorsunuz sorusu sorulmayacak. Van’da kimi görmek istiyorsunuz sorusu sorulacak.

 

Bununla birlikte farklı değerlendirmelerde yapılacaktır. Bizim partimizi atama yaparken il teşkilatlarını devre dışı bırakarak bir karar vermez.

 

Şu ana kadar ismi konuşulan ama müracaat etmeyen insanlar var. Onlarında temayülden sonra müracaatı söz konusu olabiliri. Yada biz kendilerine teklif götürebiliriz.

 

VAN’A YAPILANLARIN KARŞILIĞI BİR TEŞEKKÜR OLMALI

Yaşanan depremden sonra yapılan hizmetlerle deprem ilgisi olmayan çok önemli hizmetler var.  Her şeyden önemli artık bu bölgelerde kan akmıyor. Daha düne kadar bu sorunu niye çözmüyorsunuz diyen halkımızın bütün istekleri yerine getirildi. Halkımıza yapılan bu kadar hizmetin daha üst seviyeye çıkarılması için ve vefa gereği yapılması gereken Ak Parti tercihidir.

 

BİZ TEPEDEN ATAMA YAPMIYORUZ

Bakın ilçelerde tek aday müracaatı olduğunda bize nasıl olurda tek aday müracaatı olur diye suçluyorlar. Van’da bir parti tepeden atama yapıyor. Buna tepki vermeyenler bir ilçede bir  kişinin müracaatını eleştiriyor.  Bakın halka rağmen halkın isteklerini yerine getirmek tek kişiyi atadım demekle olmuyor. Bunu görmemek iyi niyetlilik değildir.

 

Birileri halkın nabzını yoklamadan direkt atama yapıyor. Bu tür atamalar halkın isteklerine rağmen halkın iradesini ipotek altına almaktır.

 

BAŞBAKAN VAN’I ÇOK ÖNEMSİYOR

Yaşanan depremden sonra Başbakan’ın neler yaptığını biliyoruz. Depremden sonra 5.5 milyon (Trilyon) para harcandı. Ayrıca Van’ın büyükşehir olması ve kalkınması için yapılması gereken hizmetleri unutmamak gerekir.

 

Bakın 50 yıllık su sorunun çözümü, 5 bin kişilik kapalı spor salonu, kapalı olimpik yüzme havuzu, tekstil kent, Kuskun Kıran Tüneli, Fuar ve Kongre Merkezi, Çevre yolu projesi, Bölge Hastanesinin hemen yanında yapılan devasa bir hastanenin, YYÜ’ye yapılan yeni yatırımların ve onlarcası Van’a yapılan yatırımlardır.

 

Artık cenazeler gelmiyor. İslami kesimi bazı kesimlerin yaşadığı sorunlar çözüme kavuştu. Bu acıların çözümünün Van’a da olumlu yansımaları vardır.

 

Hiçbir maddeyle ölçülmeyecek çözüm süreci ve bu güne kadar telaffuzu dahi yapılmayan bazı değişimleri yapan bir Başbakan’ın yaptıklarından sonra ideolojik söylemin ön plana çıkarılması üzer diye düşünüyorum.

 

BİZİM ADAYLAR ORTADA DİĞER PARTİLERİN İSMİ NİYE BELLİ DEĞİL

Bakın bizim aday adaylarımızın isminin tamamı basında dolaşıyor. Peki diğer partilere müracaat eden isimleri duydunuz mu? Bu isimler sanala isimler midir? Niye açıklanmıyor? O partiler demokrasiyi konuşurken biz demokrasiyi yaşıyoruz.  

 

 

 
Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI Tutkuhaber
SOSYAL AĞLAR

logo