ÇİĞDEMLE NAĞMELER-
d

[2017-01-14 15:18:21] Mike Leoni -

Gonlunden gecen istedigin bir Parçayı taaaa uzaklara göndermeni rica ediyorum. Sevgiyle kal

/

[2016-11-26 16:03:05] Muhammed ali -

Hayirli geceler ben ali lakaben doktor derler acik cezaevinden cikali 6 saat oldu hozan aytacdan doktor parcasi ve tum guzel parcalar van acik cezaevinden 12 kogusta bulunan abilerime ve sizlere armagan olsun unuttu sanmasinlar Rabbim tum mahkumlarin yar ve yardimcisi olsun kolay gelsin

/

[2016-11-19 15:40:19] Aysel alkan -

Slm şahan 55 dr 188 plakalı araçda şehir halinde seni dinliyoruz aşkım herşeyim yalçın Güle sıradaki parçayı gönderirmisin onu çok sevdiğimi söylemisin

/

[2016-11-19 15:43:05] salih akkuş -

Yusuf abee ben adem ve murat seni dinliyoruz. şarkı gönder muhteşem üçlü

/

[2016-10-28 19:00:22] Fecri Barlık -

İyi akşamlar. Siirt'ten bir fırsatını bulup sizi dinliyoruz. Zeki hocama yağmur taneleri kadar selamlar. Zeki hocamdan Mona Roza şiirini istiyoruz. Siirtten selam ve sevgiler

/

[2016-09-24 15:13:03] VanLı Sino -

S.a Kaptan aBım ıyı yayınLar Sinan Kardeşim Ben Herzamankı Gıbı Damara Devam SevılıyorSun :D

/

[2016-09-17 15:05:10] nurullah kara -

size zahmet ahmet kaya olmasaydı sonumuz böyle çalarmısınız iyi yayınlar

/

[2016-08-20 14:15:23] fırat özsoy -

Sewgilerimle van saraydan yaziyorum muslum gurses ten yaktin beni dunya parcasini calarsaniz sewinirim

/

[2016-08-06 15:23:20] enes tanyildiz -

Usta neset ustadan evvelim parcasini calar misin Karanlık coktukçe biraz daha özler oldum seni Yıldızları seçemiyorum sigaramdan çıkan ucuz duman yuzunden Az kaldi ama Hemde cok az Icime seni hapsetmeme az kaldı Zelisim

/

[2016-07-30 15:12:14] Gül gül -

Merhaba abi iyi yayınlar Selda bağcan dan ahmedim türküsünü çalabilirmisin sana zahmet özel birine armağan ediyorum o kendini biliyor :)

/


Anasayfa » Konuklar » Hizmetin adresini biliyoruz

Hizmetin adresini biliyoruz
İpekyolu Belediye Başkanı Ak Parti aday adayı Abdulmenaf Keyifli Van’ın en büyük sorununun  imar olduğunu söyledi.

 

Tutku Radyo’da Salih Geçken ’in hazırlayıp sunduğu ‘Farklı Açıdan’ programına konuk olan Keyifli, alt yapı hizmeti yapılmadan asfalt seriminim israf olduğunu belirtti.

 

1994 yılında belediye meclis üyeliği yaptıktan sonra bir süre siyasete ara vermem gerektiğine karar verdiğim için biraz ara verdim. Ben siyasette maddi imkânı çok önemli olduğunu gördüğüm için biraz uzak durdum.

 

Partimizin kuruluşundan itibaren partimizin içindeydim ama ilk dönemlerde aktif siyasetin içinde değildim.  Partimizin il teşkilatı kurulurken mülakatlar benim ofisimde yapıldı.  Şu anki akanımız Binalı Yıldırım ve Şanlıurfa Milletvekilimi Yahya Akman o zaman Van’a gelmişlerdi. O dönemde partiye katıldım ama telkinlerine rağmen o dönemde de biraz daha bekleme kararı vermiştim.

 

Bildiğiniz gibi 2011 yılında milletvekilliği aday adaylığım oldu.  Partimizi yaklaşık 150 kişilik başvuru arasında biraz daha beklememizi uygun gördü. Biz o zaman görev verilen arkadaşlar için çalıştık. Büyükşehir oluncaya kadar merkez ilçe başkanlığını sürdürdüm. Nasip olursa şu an farklı bir adaylığımız var.

 

İPEKYOLUN’DA AK PARTİ KAZANIR

İlçemizde başvurunun az olmasını farklı bir şekilde yorumlamak doğru değildir. Merkez ilçe başkanımızda birkaç gün önce açıkladı. Anketlerde BDP’in önündeyiz. Ben Ak Partinin İpekyolu Belediyesini çok rahat kazanacağını düşünüyorum.

 

EN BÜYÜK SORUN İMARDIR

Bize Van’ın en büyük sorunu imardır. Herkesin eşit bir şekilde faydalanabileceği bir imar planı düzenlenirse Van’daki bir çok sorunu bitirirsiniz. Kişiye özel  imar planı Van’ın gelişiminin önündeki en büyük engeldir.

 

Tabi 20 yıl önce bu imarı düzenlemek daha kolay olurdu. Çok zor olsa da sorun temelden çözmeyi planlıyoruz. 

 

KENTSEL DÖNÜŞÜM ŞART

Yanlış imar ve düzensizlikten kaynaklanan sorunlardan biride çarpık yapılaşmadır.  Kentin çarpık yapısını düzenlemek için kentsel dönüşüme çok önemsiyoruz.  Olmazsa olmaz işlerimizden biri bu olacaktır. Yanlış yapılaşma ve depremden sonra hasar gören binaların düzeni için kentsel dönüşümün kente hayata katacağını düşünüyoruz.  Kentini sağlıklı gelişimine katkı sunacağınız gibi, menkullerin değerlenmesine de katkı sunar.

 

HİZMETTEN AZ YARARLANMAŞI YERLERİN GELİŞİMİ SAĞLANACAK

Bazı mahallelerimizin daha fazla hizmete ihtiyacı var. Oraların düzeni yapılırken , yeşil alanı ve parklarla birlikte o mahalleleri ticarı alana dönüştüreceğiz.

 

SAHİL BANDI

Bu güne kadar yaşananların tersine  ‘Sırtımızı değil  yüzümüzü göle döneceğiz’  Sahil bandı projemiz var. Bunu kesinlikle uygulayacağız.

 

HİZMET PARTİSİYİZ

Biz halkımıza hizmet etmeyi vad ediyoruz. Halkımızda kim kendisine hizmet ediyorsa onu tercih edecektir. Bu bilinen bir şeydir.

 

 
Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI Tutkuhaber
SOSYAL AĞLAR

logo