KAPTAN-
d

[2018-01-18 16:37:20] Yakup -

Salih bey size konuğunuz Özay beye selam olsun

/

[2018-01-18 16:29:21] Mehmet Emmi -

Kentin ekonomisi çok kötü bir durumda. Esnafın durumu çok kötü durumda. Bu konuyu neden konuşmuyorsunuz

/

[2018-01-18 16:26:44] Hasan Duman -

Salih bey size ve konuğunuza size Özay beyin selamlar. Özay beyin 2019 yorumunu merak ediyoruz.

/

[2018-01-18 16:19:23] FıraT turgut -

merhaba ben BaTman Dan Fırat Turgut öncelikle iyi yayınlar diliorm .Sizden ADANALI AYHAN & ENVER YILMAZ dan Aç kapıyı gardiyan parçasını VaN M tipi kapalı cezaevinde bulunan dayımın oğlu BEYTULLAH ÇOBAN a ve tüm kader mahkumlarına gelsin.YokLuğuna aLışamadık ,ÖzLer OlDuk Seni BeytoCan ..

/

[2018-01-18 16:19:55] MoDaCı Ercan -

Slmm Farah Ablamm Nasılsınn BEn Modacı Ercan GEçen Hafta Van M Tipii Caza Evinden tahliye oldumm Koğuş Arkadaşlrıma Çok Çok Slm Ederimm Allah Hepsini en kısa zamanda Kurtarsınn Kalın Sağlıcaklaa

/

[2018-01-18 16:20:10] Muhammed -

Kaptan senden ricam haydi söyle şarkısını kim söylüyor biraz önce paylaştığın parça

/

[2018-01-18 16:20:23] İsim vermek istemeyen bir dinleyeci -

Bir dogum günü parcasi calabilir misiniz bugün doğum günü olan çok kıymetli çok değerli barış müdür için gelsin şimdiden çok teşekkür ederim

/

[2018-01-18 16:21:20] Haşim ERTAŞ -

Slm İyi Akşamlar Kaptan Ben Haşim ELAZIĞ'ın Kovancılar İlçesinde Askerim Hiçbir Programini Kaçırmayan Ben Burda Vakit Buldukça Dinliyorum Burdan Da Herkese Slm Olsun Sıradaki Tüm Parçaları Öncelikle Sevdigim ESMERİM'e Gelsin Sonrada Size Ve Tüm Van Halkına Erek Sabaniye Minibüs Durağında Ki Arkadaşlarıma Slm Lar Olsun...

/

[2018-01-18 16:22:42] Şilan ugurkan -

Marhaba van iskele mitipi kapali ceza evinde yatmakta olan esim hamza kaplan icin siradaki tum parcalar ona arman etmek istiyorum canim esim seni birgun degil bir saniye degil bir omur boyu sevecegim seni bir omur boyu beklicegim ne olursa olsun seni hep beklicegim hamzam kendine iyi bak seni cok seviyorum canim esim

/

[2018-01-18 16:23:44] FıRaT TurGut -

merhaba BaTman Dan Sizi dinlemekteyim koma AzaD dıgerım nagerım parçasını VAN M TİPİ kapalı cezaevin de bulunan Beytullah çoban a ve tüm kader mahkumlarına gelsin iyi yayınlar....

/


Anasayfa » Konuklar » Hizmetin adresini biliyoruz

Hizmetin adresini biliyoruz
İpekyolu Belediye Başkanı Ak Parti aday adayı Abdulmenaf Keyifli Van’ın en büyük sorununun  imar olduğunu söyledi.

 

Tutku Radyo’da Salih Geçken ’in hazırlayıp sunduğu ‘Farklı Açıdan’ programına konuk olan Keyifli, alt yapı hizmeti yapılmadan asfalt seriminim israf olduğunu belirtti.

 

1994 yılında belediye meclis üyeliği yaptıktan sonra bir süre siyasete ara vermem gerektiğine karar verdiğim için biraz ara verdim. Ben siyasette maddi imkânı çok önemli olduğunu gördüğüm için biraz uzak durdum.

 

Partimizin kuruluşundan itibaren partimizin içindeydim ama ilk dönemlerde aktif siyasetin içinde değildim.  Partimizin il teşkilatı kurulurken mülakatlar benim ofisimde yapıldı.  Şu anki akanımız Binalı Yıldırım ve Şanlıurfa Milletvekilimi Yahya Akman o zaman Van’a gelmişlerdi. O dönemde partiye katıldım ama telkinlerine rağmen o dönemde de biraz daha bekleme kararı vermiştim.

 

Bildiğiniz gibi 2011 yılında milletvekilliği aday adaylığım oldu.  Partimizi yaklaşık 150 kişilik başvuru arasında biraz daha beklememizi uygun gördü. Biz o zaman görev verilen arkadaşlar için çalıştık. Büyükşehir oluncaya kadar merkez ilçe başkanlığını sürdürdüm. Nasip olursa şu an farklı bir adaylığımız var.

 

İPEKYOLUN’DA AK PARTİ KAZANIR

İlçemizde başvurunun az olmasını farklı bir şekilde yorumlamak doğru değildir. Merkez ilçe başkanımızda birkaç gün önce açıkladı. Anketlerde BDP’in önündeyiz. Ben Ak Partinin İpekyolu Belediyesini çok rahat kazanacağını düşünüyorum.

 

EN BÜYÜK SORUN İMARDIR

Bize Van’ın en büyük sorunu imardır. Herkesin eşit bir şekilde faydalanabileceği bir imar planı düzenlenirse Van’daki bir çok sorunu bitirirsiniz. Kişiye özel  imar planı Van’ın gelişiminin önündeki en büyük engeldir.

 

Tabi 20 yıl önce bu imarı düzenlemek daha kolay olurdu. Çok zor olsa da sorun temelden çözmeyi planlıyoruz. 

 

KENTSEL DÖNÜŞÜM ŞART

Yanlış imar ve düzensizlikten kaynaklanan sorunlardan biride çarpık yapılaşmadır.  Kentin çarpık yapısını düzenlemek için kentsel dönüşüme çok önemsiyoruz.  Olmazsa olmaz işlerimizden biri bu olacaktır. Yanlış yapılaşma ve depremden sonra hasar gören binaların düzeni için kentsel dönüşümün kente hayata katacağını düşünüyoruz.  Kentini sağlıklı gelişimine katkı sunacağınız gibi, menkullerin değerlenmesine de katkı sunar.

 

HİZMETTEN AZ YARARLANMAŞI YERLERİN GELİŞİMİ SAĞLANACAK

Bazı mahallelerimizin daha fazla hizmete ihtiyacı var. Oraların düzeni yapılırken , yeşil alanı ve parklarla birlikte o mahalleleri ticarı alana dönüştüreceğiz.

 

SAHİL BANDI

Bu güne kadar yaşananların tersine  ‘Sırtımızı değil  yüzümüzü göle döneceğiz’  Sahil bandı projemiz var. Bunu kesinlikle uygulayacağız.

 

HİZMET PARTİSİYİZ

Biz halkımıza hizmet etmeyi vad ediyoruz. Halkımızda kim kendisine hizmet ediyorsa onu tercih edecektir. Bu bilinen bir şeydir.

 

 
Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI TUTKU GÜVENLİK
SOSYAL AĞLAR

logo