ÇİĞDEMLE NAĞMELER-
d

[2017-01-14 15:18:21] Mike Leoni -

Gonlunden gecen istedigin bir Parçayı taaaa uzaklara göndermeni rica ediyorum. Sevgiyle kal

/

[2016-11-26 16:03:05] Muhammed ali -

Hayirli geceler ben ali lakaben doktor derler acik cezaevinden cikali 6 saat oldu hozan aytacdan doktor parcasi ve tum guzel parcalar van acik cezaevinden 12 kogusta bulunan abilerime ve sizlere armagan olsun unuttu sanmasinlar Rabbim tum mahkumlarin yar ve yardimcisi olsun kolay gelsin

/

[2016-11-19 15:40:19] Aysel alkan -

Slm şahan 55 dr 188 plakalı araçda şehir halinde seni dinliyoruz aşkım herşeyim yalçın Güle sıradaki parçayı gönderirmisin onu çok sevdiğimi söylemisin

/

[2016-11-19 15:43:05] salih akkuş -

Yusuf abee ben adem ve murat seni dinliyoruz. şarkı gönder muhteşem üçlü

/

[2016-10-28 19:00:22] Fecri Barlık -

İyi akşamlar. Siirt'ten bir fırsatını bulup sizi dinliyoruz. Zeki hocama yağmur taneleri kadar selamlar. Zeki hocamdan Mona Roza şiirini istiyoruz. Siirtten selam ve sevgiler

/

[2016-09-24 15:13:03] VanLı Sino -

S.a Kaptan aBım ıyı yayınLar Sinan Kardeşim Ben Herzamankı Gıbı Damara Devam SevılıyorSun :D

/

[2016-09-17 15:05:10] nurullah kara -

size zahmet ahmet kaya olmasaydı sonumuz böyle çalarmısınız iyi yayınlar

/

[2016-08-20 14:15:23] fırat özsoy -

Sewgilerimle van saraydan yaziyorum muslum gurses ten yaktin beni dunya parcasini calarsaniz sewinirim

/

[2016-08-06 15:23:20] enes tanyildiz -

Usta neset ustadan evvelim parcasini calar misin Karanlık coktukçe biraz daha özler oldum seni Yıldızları seçemiyorum sigaramdan çıkan ucuz duman yuzunden Az kaldi ama Hemde cok az Icime seni hapsetmeme az kaldı Zelisim

/

[2016-07-30 15:12:14] Gül gül -

Merhaba abi iyi yayınlar Selda bağcan dan ahmedim türküsünü çalabilirmisin sana zahmet özel birine armağan ediyorum o kendini biliyor :)

/


Anasayfa » Konuklar » Halkı ölümüne sokağa çıkaran motivasyon İslam'dı

Halkı ölümüne sokağa çıkaran motivasyon İslam'dı
FETÖ  HANGİ EĞİTİMLE BU ÇOCUKLARI HALKINA DÜŞMAN ETTİ
 
 
 
Darbe akşamı biri 16 diğeri 17 yaşında iki yeğeni ve kardeşiyle birlikte Genel Kurmay önünde tanklara karşı direnen Vanlı İş adamı Muzaffer Geçken  plastik dubalarla tanklara karşı direnmenin sadece ve sadece Allah’ın kalplere işlediği cesaret olduğunu söyledi.
 
 
 
Tutku Radyo’da M.Saih Geçken’in hazırlayıp sunduğu ‘Farklı Açıdan’ programına konuk olan iş adamı Muzaffer Geçken normal zamanda yeğenlerinin sorumluluğunu almaktan çekindiğini ama darbe aşkamı ölümlerin olduğu yerde tanklara karşı yeğenleriyle direnmenin inançtan başka bir şeyle açıklanamayacağını söyledi.
 
 
 
Soruları yanıtlayan Geçken;
 
Darbe akşamı biri 16 diğeri 17 yaşında olan üç yeğenim ve kardeşimle birlikte Ak Parti binasına gittik. Milletvekili Şamil Tayyar’ın yönlendirmesiyle birlikte Ak Parti Genel Merkezinin önünden ayrılarak , vatandaşlara ihtiyaç duyulan yerlerden biri olana  Genel Kurmay’ın  önüne gitti.
 
 
 
ARAÇLARIMIZLA YOLU KAPATTIK
 
Genel Kurmayın önüne gittikten sonra tanklar çıkmaya başladı. Tanklar hareket etmesin diye araçlarımızla yolu kapattıktan sonra Genel Kurmay önüne doğru yürümeye başladık. Tanklardan bir  kısmı araçları ezerek geçtik. Geride kalan tanklar ise üzerimize sürdü. Elimizde plastik dubalardan başka hiçbir şey yoktu. Hangi duygu ve inançla yaptığımı bilmiyorum ama elimdeki plastik  dubalarla tanklara vurduğumu hatırlıyorum.
 
 
 
ÇOCUKARIN ÜSTÜNE TANKLAR SÜRÜLDÜ
 
Aramızda çocuklar olmasına rağmen tankları üstümüze üstümüze sürmelerini bir türlü anlamlandıramıyorum. Bizim askerimiz asla böyle bir şey yapmaz. Bu insanlar nasıl olduda halkına bu kadar kin besledi. Çocukların üstüne ateş açacak kadar bunların duyguların körelten kin ve öfke bu kalplere nasıl yerleştirildi. Bu insanları bu hale hangi duygularla getirdiler. Bu öfke ve kinin nedenini öğrenmek gerekir.
 
 
 
İNSANLARIN ÖLÜME MEYDAN OKUMASININ MOTİVASYONU  İSLAMDI
 
Ölümüne de olsa geri adım atmayanlar Allah’ın vad ettiği şerefe nail olma  ve şehit olma aşkıyla mücadele etti.  Belki de hiç kimsenin tahmin edemeyeceği bir direnç gösterdi. Darbeciler halkın bu onurlu direnişini hesap etmemişlerdir. Halkın bu direncini tahmin etmiş olsalardı bu katilliğe asla başvurmazlardı. Allah adı kullanılarak Allah’ın istemediği kötü niyetlere ve kişiler hizmet ettiklerin gördük. Yaptıkları tamamen vahşettir.
 
 
 
KORKUTMAK İÇİN ÜSTÜMÜZDEN F 16 LARI UÇURDULAR
 
Genel Kurmay ve komutanlıkların olduğu yerlerde fazla yüksek bina olmadığı için uçaklar üstümüzden geçiyordu. Daha önce olsa insanlar belkide korkudan kaçışırdı.  Muhtemelen halk korksun diye uçakları üstümüzden uçurmalarına rağmen hiç kimse korkarak geri adım atmadı.
 
 
 
REİS’DE BİZDE ALLAH İÇİN ÖLÜMÜ GÖZE ALDIK
 
Reis çağrısından sonra halk sokağa dökülmeye başladı. Halk ölüme gidiyordu. Çünkü lideri Sayın Recep Tayyip Erdoğan’da ölümü göze alarak mücadele ediyordu. Liderlik budur. Reis’in bir sözüyle milyonlar sokağa döküldüyse liderliğini tasdikidir. Hiç kimse kötü bir insan için evlatlarıyla birlikte ölüme gitmez. Reis ve halk Allah için ölümü göze aldı. Çünkü bu ülke islam âleminin tek kalesi ve umududur.
 
 
 
Allah’a hamd olsun ki, hain saldırı bertaraf edildi. Eğer Reis halkı sokağa çağırmasaydı Allah korusun şu an ülkemizde iç savaş olma ihtimali oldukça yüksekti. Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI TUTKU GÜVENLİK
SOSYAL AĞLAR

logo