ÇİĞDEMLE NAĞMELER-
d

[2017-01-14 15:18:21] Mike Leoni -

Gonlunden gecen istedigin bir Parçayı taaaa uzaklara göndermeni rica ediyorum. Sevgiyle kal

/

[2016-11-26 16:03:05] Muhammed ali -

Hayirli geceler ben ali lakaben doktor derler acik cezaevinden cikali 6 saat oldu hozan aytacdan doktor parcasi ve tum guzel parcalar van acik cezaevinden 12 kogusta bulunan abilerime ve sizlere armagan olsun unuttu sanmasinlar Rabbim tum mahkumlarin yar ve yardimcisi olsun kolay gelsin

/

[2016-11-19 15:40:19] Aysel alkan -

Slm şahan 55 dr 188 plakalı araçda şehir halinde seni dinliyoruz aşkım herşeyim yalçın Güle sıradaki parçayı gönderirmisin onu çok sevdiğimi söylemisin

/

[2016-11-19 15:43:05] salih akkuş -

Yusuf abee ben adem ve murat seni dinliyoruz. şarkı gönder muhteşem üçlü

/

[2016-10-28 19:00:22] Fecri Barlık -

İyi akşamlar. Siirt'ten bir fırsatını bulup sizi dinliyoruz. Zeki hocama yağmur taneleri kadar selamlar. Zeki hocamdan Mona Roza şiirini istiyoruz. Siirtten selam ve sevgiler

/

[2016-09-24 15:13:03] VanLı Sino -

S.a Kaptan aBım ıyı yayınLar Sinan Kardeşim Ben Herzamankı Gıbı Damara Devam SevılıyorSun :D

/

[2016-09-17 15:05:10] nurullah kara -

size zahmet ahmet kaya olmasaydı sonumuz böyle çalarmısınız iyi yayınlar

/

[2016-08-20 14:15:23] fırat özsoy -

Sewgilerimle van saraydan yaziyorum muslum gurses ten yaktin beni dunya parcasini calarsaniz sewinirim

/

[2016-08-06 15:23:20] enes tanyildiz -

Usta neset ustadan evvelim parcasini calar misin Karanlık coktukçe biraz daha özler oldum seni Yıldızları seçemiyorum sigaramdan çıkan ucuz duman yuzunden Az kaldi ama Hemde cok az Icime seni hapsetmeme az kaldı Zelisim

/

[2016-07-30 15:12:14] Gül gül -

Merhaba abi iyi yayınlar Selda bağcan dan ahmedim türküsünü çalabilirmisin sana zahmet özel birine armağan ediyorum o kendini biliyor :)

/


Anasayfa » Konuklar » Halk Van'da sokağa çıkma özlemini doyasıya yaşadı.

Halk Van'da sokağa çıkma özlemini doyasıya yaşadı.
MHP Van Kadın Kolları Başkanı Leyla Göçgen darbe girişiminden sonra ayrım yapmadan bir araya gelen halkın siyasilere birlik dersi verdiğini, bunuda 15 temmuz darbe girişiminden sonra gösterdiğini söyledi. 
 
 
Tutku Radyo’da M. Salih Geçken ’in hazırlayıp sunduğu ‘Farklı Açıdan’ programına konuk olan MHP (Milliyetçi Hareket Partisi) Van Kadın Kolları Başkanı Leyla Göçgen darbe girişiminden sonra liderleri Devlet Bahçelinin talimatıyla sokağa çıktıklarını, darbe tehlikesi geçinceye kadar sokakta kalacaklarını ifade etti. 
 
 
Soruları yanıtlayan Göçgen:
Liderimiz Sayın Devlet Bahçelinin talimatından hemen sonra sokağa çıkarak darbeye karşı tepkimizi gösterdik. Bu darbe girişimi devletimize karşı girişilen bir darbe girişimiydi. Eğer başarılı olunsaydı devletimiz çok büyük zarar görecekti.  İhanet çetelerine ve art niyetli topluluklara karşı dik duran ülkücü hareket üstüne düşen sorumluluğu yerine getirecektir.
 
 
Darbeye karşı direnenler arasında çok sayıda bayan olmasına rağmen platformda genelde erkekler ön plana çıktı. Bir bayan olarak bunu kabul edemezdim.  O kadar erkek arasında bir kadın olarak öne çıkmam bayanları temsil gibi bir şey oldu.
 
 
VAN SOKAKLARINDA TÜRK BAYRAĞIYLA DOLAŞMA ÖZLEMİ VARDI
 
Başkanımızın açıklamasından sonra hemen evden çıktım. MHP partisine destek veren herkes sokağa döküldü. Van’da çok güzel birliktelik sağlandı. Partimize mensup arkadaşlar sorumluluk bilinciyle sokağa döküldü. Darbeye karşı direnen herkesten Allah razı olsun.  Çok güzel bir birlik sağlandı.  Bayrağımız alıp sokağa çıkmamız takdire şayandı. Her renkten insanlar vardı. Türk bayrağının sokaklarda bizleri bütünleştiren bir gerçeklik olması çok güzeldi.  Van’daki tabloda mükemmeldi. 
 
 
ALLAH KÖTÜLERİ MUVAFFAK ETMESİN
 
Birlikteliğimiz herkesi kıskandırıyor. Kötüler bu manzara karşısında şaşırmış durumdalar. Allah bu birlikteliğimizi bozmasın. Allah kötüler muvaffak etmesin.  Halk bize birlikteliğin nasıl olacağı dersini verdi. Bizim halkın bu birliktelik heyecanını birleştirmek zorundayız.
 
 
HALK BİRBİRİNE ÖZLEMLE SARILIYORDU
 
Her siyasal hareket kendi işaretleriyle sokaktaydı. Bize belki de oy vermeyen annelerin ve kadınların samimi yaklaşımı, kucaklaşmaları özlenen bir tabloydu. Bu tabloyu görmek zorundayız. Biz birlikte daha güçlüyüz. Bu gerçekliğimizi korumak zorundayız. 
 
 
KADINLAR HER ZAMANKİ GİBİ FEDEKARDI
 
Birlik ve beraberlik içindeki o bayanlı görünce Allah’ın izniyle sırtımızın yere gelmeyeceğine olan inancım arttı. Bu kadınların kötüleri tükürükleriyle bile boğar. Bu halk bu ülkesi kimseye yedirmez. Allah’ın izniyle her türlü kötülü bertaraf eder.  Tabi bayanların alanda yaşadıkları sıkıntılarda yok değil. Güzelliklerde küçük aksaklıklar olarak kabul edilse de, örneğin bir lavabo sorunu düşünülebilirdi. Kadınların alandaki sorunları vardı. Her şeye rağmen daha kadınlar her zamanki gibi daha duyarlı davrandılar.
 
 
DARBEYE DİRENİŞE KARŞI DURUŞ BİR ŞÖENE DURDU
 
Sokakta her renk insan var. Her renkten bir insanın birlikteliği, ortak tepkisi bir noktada birleşmeyi zorunlu kılıyor. Birde halkın akşam saatlerinde sokakta dolaşma gibi bir özlemi vardı. Her kesimden gelen bir araya gelen halkımız darbeye karşı duruşunu bir şölene dönüştürdü.  Halkın sokak özlemini görüyoruz. Anne, baba, çocuk hep birlikte sokakta çok güzel görüntü veriyor. 
 
 
HALK SOKAĞA ÇIKMAYANDAN HESAP SORACAK
 
Bizim burada evimiz varda, başkalarının evi yok mu? Darbe olsaydı biz zarar görecektik de başkaları zarar görmeyecek miydi? Neden sokağa çıkmadılar diye sormak gerekir.  Yetkilileri tabanlarını sokağa çıkmaya davet etmeliydi.  Maalesef bazı partiler bunu yapmadı. Halk bunun hesabını soracaktır.  Ülkeye karşı yapılan bu haksızlığa neden tepki koymadınız diye soracaktır. Zamanı geldiğinde halka cevap veremeyeceklerdir.Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI Tutkuhaber
SOSYAL AĞLAR

logo