BASINDA BU GÜN-
d

[2018-01-18 16:37:20] Yakup -

Salih bey size konuğunuz Özay beye selam olsun

/

[2018-01-18 16:29:21] Mehmet Emmi -

Kentin ekonomisi çok kötü bir durumda. Esnafın durumu çok kötü durumda. Bu konuyu neden konuşmuyorsunuz

/

[2018-01-18 16:26:44] Hasan Duman -

Salih bey size ve konuğunuza size Özay beyin selamlar. Özay beyin 2019 yorumunu merak ediyoruz.

/

[2018-01-18 16:19:23] FıraT turgut -

merhaba ben BaTman Dan Fırat Turgut öncelikle iyi yayınlar diliorm .Sizden ADANALI AYHAN & ENVER YILMAZ dan Aç kapıyı gardiyan parçasını VaN M tipi kapalı cezaevinde bulunan dayımın oğlu BEYTULLAH ÇOBAN a ve tüm kader mahkumlarına gelsin.YokLuğuna aLışamadık ,ÖzLer OlDuk Seni BeytoCan ..

/

[2018-01-18 16:19:55] MoDaCı Ercan -

Slmm Farah Ablamm Nasılsınn BEn Modacı Ercan GEçen Hafta Van M Tipii Caza Evinden tahliye oldumm Koğuş Arkadaşlrıma Çok Çok Slm Ederimm Allah Hepsini en kısa zamanda Kurtarsınn Kalın Sağlıcaklaa

/

[2018-01-18 16:20:10] Muhammed -

Kaptan senden ricam haydi söyle şarkısını kim söylüyor biraz önce paylaştığın parça

/

[2018-01-18 16:20:23] İsim vermek istemeyen bir dinleyeci -

Bir dogum günü parcasi calabilir misiniz bugün doğum günü olan çok kıymetli çok değerli barış müdür için gelsin şimdiden çok teşekkür ederim

/

[2018-01-18 16:21:20] Haşim ERTAŞ -

Slm İyi Akşamlar Kaptan Ben Haşim ELAZIĞ'ın Kovancılar İlçesinde Askerim Hiçbir Programini Kaçırmayan Ben Burda Vakit Buldukça Dinliyorum Burdan Da Herkese Slm Olsun Sıradaki Tüm Parçaları Öncelikle Sevdigim ESMERİM'e Gelsin Sonrada Size Ve Tüm Van Halkına Erek Sabaniye Minibüs Durağında Ki Arkadaşlarıma Slm Lar Olsun...

/

[2018-01-18 16:22:42] Şilan ugurkan -

Marhaba van iskele mitipi kapali ceza evinde yatmakta olan esim hamza kaplan icin siradaki tum parcalar ona arman etmek istiyorum canim esim seni birgun degil bir saniye degil bir omur boyu sevecegim seni bir omur boyu beklicegim ne olursa olsun seni hep beklicegim hamzam kendine iyi bak seni cok seviyorum canim esim

/

[2018-01-18 16:23:44] FıRaT TurGut -

merhaba BaTman Dan Sizi dinlemekteyim koma AzaD dıgerım nagerım parçasını VAN M TİPİ kapalı cezaevin de bulunan Beytullah çoban a ve tüm kader mahkumlarına gelsin iyi yayınlar....

/


Anasayfa » Konuklar » FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜ EN ÇOK İSLAMİ KİTLEYE ZULMETTİ

FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜ EN ÇOK İSLAMİ KİTLEYE ZULMETTİ
İHH Van Şubesi Yönetim Kurul Üyesi İshak Seyitoğlu FETÖ terör örgütünü çok fazla zulmettiğini, Allah’ın yardımıyla bu zulümlerinin bertaraf edildiğini söyledi.

 

Tutku Radyo’da M. Salih Geçken ’in hazırlayıp sunduğu ‘Farklı Açıdan’ programına katılan Seyitoğlu ‘FETÖ terör örgütünün yapılanmasının masonik örgütlenme yapısıyla birebir benzer olduğunu, bunların en büyük düşmanlığı İslami kitlelere yaptıkları ifade etti.

 

FETÖ BİZİ ULUSLARARASI KURUMSALLAŞMAMIZI ENGELLEMEK İSTEDİLER

FETÖ örgütünü liderinin Mavi Marmara insanlık hareketinden sonraki haksız eleştirilerini hatırlayın. 5 kıta 135 ülkede hizmet veremeye çalışan IHH’yı terör örgütü seviyesine indirgeyen değerlendirmeleri olmuştu. O zaman aleyhimizde çok ciddi propagandalar yaparak kurumsallaşmamıza yönelik çalışmalarda bulundular.  O zaman kendilerini ilan etmişlerdi. Bu gün ümmet onları tamamen tanıdı.

 

BU ÖRGÜTÜN EN ÇOK ZARAR VERDİĞİ  İSLAMI YAPILARDIR

İslami hareketlerin her zaman başına bela olan, onlara sıkıntı yaratan bir hareket oldu FETÖ örgütü. İslami kitleler bunları çok iyi tanıyordu. Bizce CIA tarafında kurulan ABD’nin propagandasını yapan bir örgüt olduğunu söyleniyordu.  ABD’den beslendiklerini görmek gerekir. İngilizce öğretmenlerin CIA ajanı olduğunu gören Rusya bütün okullarını kapattı.

 

Bu yapının rahat durmayacağı belliydi. Farklı kalkışmalar konuşulsa da bu düzeyde bir kalkışma beklenmiyordu.

 

TÜRKİYE HALKI GEÇMİŞTE YAPAMADIKLARINI BU GÜN YAPTI

Türkiye’nin sosyolojik yapısı Ortadoğu halkına benzemiyor. Daha önce yaşanan darbenin izdırabını yaşayan ve günün şahitleri hala yaşıyor. Menderese yapılanlar, Özal’a yapılanlar toplumu derinden etkilediğini biliyoruz. Ak Parti özelinde Recep Tayyip Erdoğan’ın yaptıklarını halk görüyor. Halk yapılanları samimi buluyor. Cumhurbaşkanı gibi çok değerli bir lideri bırakamazdı.  Darbenin haklarımızı uzun süre kullanamayacağını halk biliyordu. Geçmişte yapamadıklarımızı bu gün yaptık diye biliriz. Çok başarılı bir direniş olduğunu görmek gerekir. Tankların önünde yatan, kurşunlara göğsünü geren bir samimiyet vardı. Geçmişten yapamadıklarımızı bu gün yaptık diyebilirim.

 

MEHMET AKİF YAŞASAYDI BU DİRENİŞE BİR MARŞ YAZARDI

M.Akif Ersoy yaşasaydı bu direnişe aynı istiklal marşı gibi bir marş yazardı.  Nası Sütçü İmam Fransızlar Maraş’ı işgal ederken ‘Cuma Namazı kılmanın’ şartını düşmandan temizlenmesin bağlayan bir inancın müntesipleri kendine uygun bir direşin göstermiştir. 

 

TÜM KESİMLER MEYDANDAYDI

Halk bu darbe girişiminin kendisine, özgürlüklerine ve kazancına yapıldığını bildiği için her kitle bir araya geldi. . Bu birlikteliğe şahit olduk. Bu halk kendi haklarının değerini bilen bir cumhurbaşkanın yedirtmeyeceğini herkese ilan etti.  Reaksiyon farklı olsa da ortak bir noktada birleşti.

 

İSLAMİ KİTLENİN ÇEKTİĞİ ACI HALA ÇOK SICAK

Türkiye islam ümmetinin son kalesidir. Türkiye düşerse dünyadaki  mazlum halkın sığınabileceği ülke yoktur. 28 Şubat sürecinde yaşanan haksızlıkları, hak gaspını unutmadık. Hem bireysel haklar açısından hem de ümmet açısından baktığımızda Türkiye ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip  Erdoğan’ın varlığı çok önemlidir.  Halkı müslümün ülkeler işgal altında. Hemen hemen her gün orada Müslümanlara ölüyor. İnsanları katlediliyor. Müslüman kanı çok kolay akıtılmaktadır.

 

TÜRKİYE EZİLEN MAZLUM HALKLARIN SESİDİR

Türkiye ezilen halkların ve hakları verilmeyen mazlum halkların sesidir. Dünya beşten büyüktür yaklaşımının bedelini bize yaşatmaya çalışıyorlar.

 

BATI YALAN KONUŞUYOR. DEMOKRAT FALAN DEĞİLLER.

Mısırda askeri darbe olduktan sonra hiç kimseden bir ses çıkmadı değil mi? Hani bunlar darbeye karşıydı. Türkiye’de darbe girişimine karşı duyulan bir tepki var mı? Bunların asıl amacı Müslümanları parçalamaktır.  Güçlü Türkiye istemiyorlar.  Ülkeyi parçalamak istiyorlar.

 

Türkiye’deki bu direniş tüm İslam âlemine örnek olacaktır. Allah’a hamd olsun ki  başaramadılar.

 

 

 

1992 Yılında Bosna savaşında kayıtsız kalamayan insanların gönüllülerin başlattığı insanı yardım çalışmalarının 1995 yılında   İHH vakıf çatışı altında kurumsallaştı.  Bölge dil, din, mezhep ayrımı yapmadan dünyanı her hangi bir yerinde zulme mazur kalan ve ihtiyacı olan herkese ulaşmaya çalışan bir kurumdur. 
Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI TUTKU GÜVENLİK
SOSYAL AĞLAR

logo