M.SALİH GEÇKEN-HABER VİTRİNİ
d

[2019-05-21 16:28:56] Ferdin salmani -

Selamun aleykum cok degerli ablam cidem nasilsin iyyi misin ben iranli ferdin selmani burda D1 C5 c8 E9 E10 A9odalarina ve butun arkadaslrima ve kader mahkumlarina selamlarim var kendine cok iyyi bak allaha emanet ol

/

[2019-05-21 16:29:07] Murat YAVAŞ -

İyi yayınlar Çiğdem hanım . T tipi cezaevinde bulunan Can kardesim TARIK DEMİR e cok selam eder hasret ve Özlemle Cani gönülden kucaklarım . Tez zamanda kardesim tarığı ve tüm kader mahkumlarını ailelerine ve özgürlüklerine kavuşturması dileği ile Herzaman dualarımdasın olduğunu bilesin Can KARDEŞ ..

/

[2019-05-21 16:29:19] Ferdin selmani -

Selamun aleykum cok degerli ablam nasilsin iyyi misin ben iranda ferdin selmani burda butun kadar mahkumlarina ve D1odac5oda E9 E10 c5oda A9 odabutun arkadaslarima selamlarim ilet senden cok tesekur ediyurom allaha emanet ol

/

[2019-05-21 16:30:07] Mihriban Coşkun -

Merhaba ben Mihriban Coşkun Van M tipi kapalı cezaevinde bulunan Canakkaleden kardeşim Doğan Coşkun a beni dinliyorsan ablacim seni çok özledik.Bir an önce canakkale ye gelmeni dört gözle bekliyoruz arkadaşların herkes seni soruyor cok kiymetli sen bizim için kendine dikkat et ablacim Allaha emanet ol.

/

[2019-05-21 16:31:01] Özgür adiyan -

İyi yayınlar abla ben özgür sizin aracılığınızla m tipi d7 koğuşunda olan abim Erhan dayan için tüm parçalar armağan olsun allah yar ve yardımcın olsun en kısa zamanda aramızda olma dileğiyle allaha emanet ol can abim gözün arkada kalmasın sen iyi ol bizim için yeter

/

[2019-05-21 16:31:16] ergin alkan -

Pirilere niyaz ederiz şarkısını çalırsanız sevinirim iyi çalışmalar

/

[2019-05-21 16:31:26] enes karatas -

Merhaba çiğdem abla hapisteki amca oğlum kadir için tu evin şarkısını calrsaniz sevinirim burdan ramazan iniz kutlu olsun

/

[2019-05-21 16:31:52] özkan güven -

ben özkan güven van m tipi b 5 koguşundaki arkadaslarima selam olsun başta haci turgut felemez ferat hikmet özal ridvan murat yüzbaşı ve amcam saki amcaogullarim zafer menaf yunus siradaki en guzel sarkilar butun kogusa armagan ediyorum .elbet birgun günes sizin icin de dogacak. saygilar

/

[2018-01-18 16:37:20] Yakup -

Salih bey size konuğunuz Özay beye selam olsun

/

[2018-01-18 16:29:21] Mehmet Emmi -

Kentin ekonomisi çok kötü bir durumda. Esnafın durumu çok kötü durumda. Bu konuyu neden konuşmuyorsunuz

/


Anasayfa » Konuklar » FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜ EN ÇOK İSLAMİ KİTLEYE ZULMETTİ

FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜ EN ÇOK İSLAMİ KİTLEYE ZULMETTİ
İHH Van Şubesi Yönetim Kurul Üyesi İshak Seyitoğlu FETÖ terör örgütünü çok fazla zulmettiğini, Allah’ın yardımıyla bu zulümlerinin bertaraf edildiğini söyledi.

 

Tutku Radyo’da M. Salih Geçken ’in hazırlayıp sunduğu ‘Farklı Açıdan’ programına katılan Seyitoğlu ‘FETÖ terör örgütünün yapılanmasının masonik örgütlenme yapısıyla birebir benzer olduğunu, bunların en büyük düşmanlığı İslami kitlelere yaptıkları ifade etti.

 

FETÖ BİZİ ULUSLARARASI KURUMSALLAŞMAMIZI ENGELLEMEK İSTEDİLER

FETÖ örgütünü liderinin Mavi Marmara insanlık hareketinden sonraki haksız eleştirilerini hatırlayın. 5 kıta 135 ülkede hizmet veremeye çalışan IHH’yı terör örgütü seviyesine indirgeyen değerlendirmeleri olmuştu. O zaman aleyhimizde çok ciddi propagandalar yaparak kurumsallaşmamıza yönelik çalışmalarda bulundular.  O zaman kendilerini ilan etmişlerdi. Bu gün ümmet onları tamamen tanıdı.

 

BU ÖRGÜTÜN EN ÇOK ZARAR VERDİĞİ  İSLAMI YAPILARDIR

İslami hareketlerin her zaman başına bela olan, onlara sıkıntı yaratan bir hareket oldu FETÖ örgütü. İslami kitleler bunları çok iyi tanıyordu. Bizce CIA tarafında kurulan ABD’nin propagandasını yapan bir örgüt olduğunu söyleniyordu.  ABD’den beslendiklerini görmek gerekir. İngilizce öğretmenlerin CIA ajanı olduğunu gören Rusya bütün okullarını kapattı.

 

Bu yapının rahat durmayacağı belliydi. Farklı kalkışmalar konuşulsa da bu düzeyde bir kalkışma beklenmiyordu.

 

TÜRKİYE HALKI GEÇMİŞTE YAPAMADIKLARINI BU GÜN YAPTI

Türkiye’nin sosyolojik yapısı Ortadoğu halkına benzemiyor. Daha önce yaşanan darbenin izdırabını yaşayan ve günün şahitleri hala yaşıyor. Menderese yapılanlar, Özal’a yapılanlar toplumu derinden etkilediğini biliyoruz. Ak Parti özelinde Recep Tayyip Erdoğan’ın yaptıklarını halk görüyor. Halk yapılanları samimi buluyor. Cumhurbaşkanı gibi çok değerli bir lideri bırakamazdı.  Darbenin haklarımızı uzun süre kullanamayacağını halk biliyordu. Geçmişte yapamadıklarımızı bu gün yaptık diye biliriz. Çok başarılı bir direniş olduğunu görmek gerekir. Tankların önünde yatan, kurşunlara göğsünü geren bir samimiyet vardı. Geçmişten yapamadıklarımızı bu gün yaptık diyebilirim.

 

MEHMET AKİF YAŞASAYDI BU DİRENİŞE BİR MARŞ YAZARDI

M.Akif Ersoy yaşasaydı bu direnişe aynı istiklal marşı gibi bir marş yazardı.  Nası Sütçü İmam Fransızlar Maraş’ı işgal ederken ‘Cuma Namazı kılmanın’ şartını düşmandan temizlenmesin bağlayan bir inancın müntesipleri kendine uygun bir direşin göstermiştir. 

 

TÜM KESİMLER MEYDANDAYDI

Halk bu darbe girişiminin kendisine, özgürlüklerine ve kazancına yapıldığını bildiği için her kitle bir araya geldi. . Bu birlikteliğe şahit olduk. Bu halk kendi haklarının değerini bilen bir cumhurbaşkanın yedirtmeyeceğini herkese ilan etti.  Reaksiyon farklı olsa da ortak bir noktada birleşti.

 

İSLAMİ KİTLENİN ÇEKTİĞİ ACI HALA ÇOK SICAK

Türkiye islam ümmetinin son kalesidir. Türkiye düşerse dünyadaki  mazlum halkın sığınabileceği ülke yoktur. 28 Şubat sürecinde yaşanan haksızlıkları, hak gaspını unutmadık. Hem bireysel haklar açısından hem de ümmet açısından baktığımızda Türkiye ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip  Erdoğan’ın varlığı çok önemlidir.  Halkı müslümün ülkeler işgal altında. Hemen hemen her gün orada Müslümanlara ölüyor. İnsanları katlediliyor. Müslüman kanı çok kolay akıtılmaktadır.

 

TÜRKİYE EZİLEN MAZLUM HALKLARIN SESİDİR

Türkiye ezilen halkların ve hakları verilmeyen mazlum halkların sesidir. Dünya beşten büyüktür yaklaşımının bedelini bize yaşatmaya çalışıyorlar.

 

BATI YALAN KONUŞUYOR. DEMOKRAT FALAN DEĞİLLER.

Mısırda askeri darbe olduktan sonra hiç kimseden bir ses çıkmadı değil mi? Hani bunlar darbeye karşıydı. Türkiye’de darbe girişimine karşı duyulan bir tepki var mı? Bunların asıl amacı Müslümanları parçalamaktır.  Güçlü Türkiye istemiyorlar.  Ülkeyi parçalamak istiyorlar.

 

Türkiye’deki bu direniş tüm İslam âlemine örnek olacaktır. Allah’a hamd olsun ki  başaramadılar.

 

 

 

1992 Yılında Bosna savaşında kayıtsız kalamayan insanların gönüllülerin başlattığı insanı yardım çalışmalarının 1995 yılında   İHH vakıf çatışı altında kurumsallaştı.  Bölge dil, din, mezhep ayrımı yapmadan dünyanı her hangi bir yerinde zulme mazur kalan ve ihtiyacı olan herkese ulaşmaya çalışan bir kurumdur. 
Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI TUTKU GÜVENLİK
SOSYAL AĞLAR

logo