KAPTAN-
d

[2018-01-18 16:37:20] Yakup -

Salih bey size konuğunuz Özay beye selam olsun

/

[2018-01-18 16:29:21] Mehmet Emmi -

Kentin ekonomisi çok kötü bir durumda. Esnafın durumu çok kötü durumda. Bu konuyu neden konuşmuyorsunuz

/

[2018-01-18 16:26:44] Hasan Duman -

Salih bey size ve konuğunuza size Özay beyin selamlar. Özay beyin 2019 yorumunu merak ediyoruz.

/

[2018-01-18 16:19:23] FıraT turgut -

merhaba ben BaTman Dan Fırat Turgut öncelikle iyi yayınlar diliorm .Sizden ADANALI AYHAN & ENVER YILMAZ dan Aç kapıyı gardiyan parçasını VaN M tipi kapalı cezaevinde bulunan dayımın oğlu BEYTULLAH ÇOBAN a ve tüm kader mahkumlarına gelsin.YokLuğuna aLışamadık ,ÖzLer OlDuk Seni BeytoCan ..

/

[2018-01-18 16:19:55] MoDaCı Ercan -

Slmm Farah Ablamm Nasılsınn BEn Modacı Ercan GEçen Hafta Van M Tipii Caza Evinden tahliye oldumm Koğuş Arkadaşlrıma Çok Çok Slm Ederimm Allah Hepsini en kısa zamanda Kurtarsınn Kalın Sağlıcaklaa

/

[2018-01-18 16:20:10] Muhammed -

Kaptan senden ricam haydi söyle şarkısını kim söylüyor biraz önce paylaştığın parça

/

[2018-01-18 16:20:23] İsim vermek istemeyen bir dinleyeci -

Bir dogum günü parcasi calabilir misiniz bugün doğum günü olan çok kıymetli çok değerli barış müdür için gelsin şimdiden çok teşekkür ederim

/

[2018-01-18 16:21:20] Haşim ERTAŞ -

Slm İyi Akşamlar Kaptan Ben Haşim ELAZIĞ'ın Kovancılar İlçesinde Askerim Hiçbir Programini Kaçırmayan Ben Burda Vakit Buldukça Dinliyorum Burdan Da Herkese Slm Olsun Sıradaki Tüm Parçaları Öncelikle Sevdigim ESMERİM'e Gelsin Sonrada Size Ve Tüm Van Halkına Erek Sabaniye Minibüs Durağında Ki Arkadaşlarıma Slm Lar Olsun...

/

[2018-01-18 16:22:42] Şilan ugurkan -

Marhaba van iskele mitipi kapali ceza evinde yatmakta olan esim hamza kaplan icin siradaki tum parcalar ona arman etmek istiyorum canim esim seni birgun degil bir saniye degil bir omur boyu sevecegim seni bir omur boyu beklicegim ne olursa olsun seni hep beklicegim hamzam kendine iyi bak seni cok seviyorum canim esim

/

[2018-01-18 16:23:44] FıRaT TurGut -

merhaba BaTman Dan Sizi dinlemekteyim koma AzaD dıgerım nagerım parçasını VAN M TİPİ kapalı cezaevin de bulunan Beytullah çoban a ve tüm kader mahkumlarına gelsin iyi yayınlar....

/


Anasayfa » Konuklar » ELİTE WORLD OTELİ VAN’IN TANITIMI DÜNYAYI DOLAŞIYOR

ELİTE WORLD OTELİ VAN’IN TANITIMI DÜNYAYI DOLAŞIYOR
TUTKU MEDYA Elite World Oteli Genel Müdürü Gürkan Baykan, Van’ın gelişmesi için turizmin çok önemli olduğunu ama kentin tanıtımı için Van'da düzenlenen önemli organizasyonların değerlendirilemediğini söyledi.

 

 

Tutku Radyo’da Salih Geçken’in hazırlayıp sunduğu ‘Farklı Açıdan’ programına katılan Elite World Oteli Genel Müdürü Gürkan Akbay: “Yılda bir kere kutlanan Ayin ve Nevroz kentin tanıtımına ve turizmine çok önemli kaktı sunar. Bu tür organizasyonları çok iyi değerlendirmek gerekir. Kentin tanıtımına ve gelişimine katkısı olan bu organizasyonların tanıtımını önemlidir. Tanıtımı yapılmayan organizasyonlar beklenen ektiyi göstermeyecektir.”

 

 

Tarihte önemli eski başkentlerden biride Van’dır. Üç dinin temsilcisinin tarihin eski önemli başkenti olan Van’a ayın için gelmesi oldukça önemli olmasına rağmen çok iyi değerlendiremedik. Bu üç liderin Van’a gelişini kentin reklamı ve tanıtımı için daha iyi anlatabilirdik. Ama kullanamadık.

 

 

Van’da düzenlenen ayine resmi kurum yöneticilerinin ve halkın sosyal katılımının az olduğunu düşünüyorum. Daha iyi bir organizasyonla daha iyi ses getirebilirdik. İstenen düzeyde değerlendiremedik. Kendi ekseni etrafında yaydığı sesle yetindik.

 

 

Bu tür organizasyonların çok ciddi pazar payları var. STK'ların ve yetkililerin bir araya gelerek bu işi ciddi anlamda pazarlamaları gerekir. Ayinden bir hafta önce ve bir hafta sonrası  değerlendirilebilir. Ama biz bunu bir günle sınırlandırıyoruz. Konukları sadece bir gün misafir etmekle geçiştiriyoruz.

 

 

Bir ermeni patriği ya da Bartemolos’un buraya gelmesinden ötürü birçok insan buraya gelebilirdi. Dini liderini takip eden insanlar dini liderlerinin gittikleri yere giderler.  Pazarlama ve tanıtım yetersiz diye düşünüyorum.

 

 

Batıda hikâyesi olan bir çeşme için on binlerce insan gidiyor. Bakın bizim adamızın tarihi var, hikâyesi var ama tanıtımı yok. On binleri buraya çok rahat getirebiliriz. Yeter ki iyi bir tanıtım yapılsın.

 

 

Milletlerin bayramı olan Nevroz bizim milletimizin bayramıdır. Her bayramda olduğu gibi bunu da festivale dönüştürebiliriz. İran’dan gelen misafirlerimizi burada daha uzun süre tutabiliriz. Onun için şu andan itibaren çalışmamız gerekiyor. 

 

Bizim Elit World otelinin 2016 yılının kongreleri belli. İnsanlar organizasyonlarının tanıtımı için  iki yıl önceden çalışmaya başlıyor. Nevroz’un tanıtımı için 6 ayımız var. Bu süre çok uzun süre değil. İran’dan gelecek vatandaşlar var. Kuzey Irak Kürt bölgesinden gelecek insanlar var. Kente gelen insanları burada uzun süre tutabiliriz. Van’ın gelişimi için bu organizasyonlar çok önemlidir. Yeter ki bunun farkına varalım.

 

 

ELİTE WORLD OTELİ VAN’IN TANITIMI DÜNYAYI DOLAŞIYOR

 

Son altı ay içersinde  ABD, İsviçre, Dubai, Berlin, Paris, Barcelona ve Moskova’da düzenlenen fuarlara katıldık. Buralarda kendi otelimizden öte kentin tanıtımını yapıyoruz. Önemli olan Van’ın doğal güzelliklerini anlatarak o insanları Van’a getirebilmektir. Kentte gelen insan otel seçiminde haliyle bizi tercih ediyor.
Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI TUTKU GÜVENLİK
SOSYAL AĞLAR

logo