MÜZİK KEYFİ-
d

[2017-01-14 15:18:21] Mike Leoni -

Gonlunden gecen istedigin bir Parçayı taaaa uzaklara göndermeni rica ediyorum. Sevgiyle kal

/

[2016-11-26 16:03:05] Muhammed ali -

Hayirli geceler ben ali lakaben doktor derler acik cezaevinden cikali 6 saat oldu hozan aytacdan doktor parcasi ve tum guzel parcalar van acik cezaevinden 12 kogusta bulunan abilerime ve sizlere armagan olsun unuttu sanmasinlar Rabbim tum mahkumlarin yar ve yardimcisi olsun kolay gelsin

/

[2016-11-19 15:40:19] Aysel alkan -

Slm şahan 55 dr 188 plakalı araçda şehir halinde seni dinliyoruz aşkım herşeyim yalçın Güle sıradaki parçayı gönderirmisin onu çok sevdiğimi söylemisin

/

[2016-11-19 15:43:05] salih akkuş -

Yusuf abee ben adem ve murat seni dinliyoruz. şarkı gönder muhteşem üçlü

/

[2016-10-28 19:00:22] Fecri Barlık -

İyi akşamlar. Siirt'ten bir fırsatını bulup sizi dinliyoruz. Zeki hocama yağmur taneleri kadar selamlar. Zeki hocamdan Mona Roza şiirini istiyoruz. Siirtten selam ve sevgiler

/

[2016-09-24 15:13:03] VanLı Sino -

S.a Kaptan aBım ıyı yayınLar Sinan Kardeşim Ben Herzamankı Gıbı Damara Devam SevılıyorSun :D

/

[2016-09-17 15:05:10] nurullah kara -

size zahmet ahmet kaya olmasaydı sonumuz böyle çalarmısınız iyi yayınlar

/

[2016-08-20 14:15:23] fırat özsoy -

Sewgilerimle van saraydan yaziyorum muslum gurses ten yaktin beni dunya parcasini calarsaniz sewinirim

/

[2016-08-06 15:23:20] enes tanyildiz -

Usta neset ustadan evvelim parcasini calar misin Karanlık coktukçe biraz daha özler oldum seni Yıldızları seçemiyorum sigaramdan çıkan ucuz duman yuzunden Az kaldi ama Hemde cok az Icime seni hapsetmeme az kaldı Zelisim

/

[2016-07-30 15:12:14] Gül gül -

Merhaba abi iyi yayınlar Selda bağcan dan ahmedim türküsünü çalabilirmisin sana zahmet özel birine armağan ediyorum o kendini biliyor :)

/


Anasayfa » Konuklar » ELİTE WORLD OTELİ VAN’IN TANITIMI DÜNYAYI DOLAŞIYOR

ELİTE WORLD OTELİ VAN’IN TANITIMI DÜNYAYI DOLAŞIYOR
TUTKU MEDYA Elite World Oteli Genel Müdürü Gürkan Baykan, Van’ın gelişmesi için turizmin çok önemli olduğunu ama kentin tanıtımı için Van'da düzenlenen önemli organizasyonların değerlendirilemediğini söyledi.

 

 

Tutku Radyo’da Salih Geçken’in hazırlayıp sunduğu ‘Farklı Açıdan’ programına katılan Elite World Oteli Genel Müdürü Gürkan Akbay: “Yılda bir kere kutlanan Ayin ve Nevroz kentin tanıtımına ve turizmine çok önemli kaktı sunar. Bu tür organizasyonları çok iyi değerlendirmek gerekir. Kentin tanıtımına ve gelişimine katkısı olan bu organizasyonların tanıtımını önemlidir. Tanıtımı yapılmayan organizasyonlar beklenen ektiyi göstermeyecektir.”

 

 

Tarihte önemli eski başkentlerden biride Van’dır. Üç dinin temsilcisinin tarihin eski önemli başkenti olan Van’a ayın için gelmesi oldukça önemli olmasına rağmen çok iyi değerlendiremedik. Bu üç liderin Van’a gelişini kentin reklamı ve tanıtımı için daha iyi anlatabilirdik. Ama kullanamadık.

 

 

Van’da düzenlenen ayine resmi kurum yöneticilerinin ve halkın sosyal katılımının az olduğunu düşünüyorum. Daha iyi bir organizasyonla daha iyi ses getirebilirdik. İstenen düzeyde değerlendiremedik. Kendi ekseni etrafında yaydığı sesle yetindik.

 

 

Bu tür organizasyonların çok ciddi pazar payları var. STK'ların ve yetkililerin bir araya gelerek bu işi ciddi anlamda pazarlamaları gerekir. Ayinden bir hafta önce ve bir hafta sonrası  değerlendirilebilir. Ama biz bunu bir günle sınırlandırıyoruz. Konukları sadece bir gün misafir etmekle geçiştiriyoruz.

 

 

Bir ermeni patriği ya da Bartemolos’un buraya gelmesinden ötürü birçok insan buraya gelebilirdi. Dini liderini takip eden insanlar dini liderlerinin gittikleri yere giderler.  Pazarlama ve tanıtım yetersiz diye düşünüyorum.

 

 

Batıda hikâyesi olan bir çeşme için on binlerce insan gidiyor. Bakın bizim adamızın tarihi var, hikâyesi var ama tanıtımı yok. On binleri buraya çok rahat getirebiliriz. Yeter ki iyi bir tanıtım yapılsın.

 

 

Milletlerin bayramı olan Nevroz bizim milletimizin bayramıdır. Her bayramda olduğu gibi bunu da festivale dönüştürebiliriz. İran’dan gelen misafirlerimizi burada daha uzun süre tutabiliriz. Onun için şu andan itibaren çalışmamız gerekiyor. 

 

Bizim Elit World otelinin 2016 yılının kongreleri belli. İnsanlar organizasyonlarının tanıtımı için  iki yıl önceden çalışmaya başlıyor. Nevroz’un tanıtımı için 6 ayımız var. Bu süre çok uzun süre değil. İran’dan gelecek vatandaşlar var. Kuzey Irak Kürt bölgesinden gelecek insanlar var. Kente gelen insanları burada uzun süre tutabiliriz. Van’ın gelişimi için bu organizasyonlar çok önemlidir. Yeter ki bunun farkına varalım.

 

 

ELİTE WORLD OTELİ VAN’IN TANITIMI DÜNYAYI DOLAŞIYOR

 

Son altı ay içersinde  ABD, İsviçre, Dubai, Berlin, Paris, Barcelona ve Moskova’da düzenlenen fuarlara katıldık. Buralarda kendi otelimizden öte kentin tanıtımını yapıyoruz. Önemli olan Van’ın doğal güzelliklerini anlatarak o insanları Van’a getirebilmektir. Kentte gelen insan otel seçiminde haliyle bizi tercih ediyor.
Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI TUTKU GÜVENLİK
SOSYAL AĞLAR

logo