KAPTAN-
d

[2017-01-14 15:18:21] Mike Leoni -

Gonlunden gecen istedigin bir Parçayı taaaa uzaklara göndermeni rica ediyorum. Sevgiyle kal

/

[2016-11-26 16:03:05] Muhammed ali -

Hayirli geceler ben ali lakaben doktor derler acik cezaevinden cikali 6 saat oldu hozan aytacdan doktor parcasi ve tum guzel parcalar van acik cezaevinden 12 kogusta bulunan abilerime ve sizlere armagan olsun unuttu sanmasinlar Rabbim tum mahkumlarin yar ve yardimcisi olsun kolay gelsin

/

[2016-11-19 15:40:19] Aysel alkan -

Slm şahan 55 dr 188 plakalı araçda şehir halinde seni dinliyoruz aşkım herşeyim yalçın Güle sıradaki parçayı gönderirmisin onu çok sevdiğimi söylemisin

/

[2016-11-19 15:43:05] salih akkuş -

Yusuf abee ben adem ve murat seni dinliyoruz. şarkı gönder muhteşem üçlü

/

[2016-10-28 19:00:22] Fecri Barlık -

İyi akşamlar. Siirt'ten bir fırsatını bulup sizi dinliyoruz. Zeki hocama yağmur taneleri kadar selamlar. Zeki hocamdan Mona Roza şiirini istiyoruz. Siirtten selam ve sevgiler

/

[2016-09-24 15:13:03] VanLı Sino -

S.a Kaptan aBım ıyı yayınLar Sinan Kardeşim Ben Herzamankı Gıbı Damara Devam SevılıyorSun :D

/

[2016-09-17 15:05:10] nurullah kara -

size zahmet ahmet kaya olmasaydı sonumuz böyle çalarmısınız iyi yayınlar

/

[2016-08-20 14:15:23] fırat özsoy -

Sewgilerimle van saraydan yaziyorum muslum gurses ten yaktin beni dunya parcasini calarsaniz sewinirim

/

[2016-08-06 15:23:20] enes tanyildiz -

Usta neset ustadan evvelim parcasini calar misin Karanlık coktukçe biraz daha özler oldum seni Yıldızları seçemiyorum sigaramdan çıkan ucuz duman yuzunden Az kaldi ama Hemde cok az Icime seni hapsetmeme az kaldı Zelisim

/

[2016-07-30 15:12:14] Gül gül -

Merhaba abi iyi yayınlar Selda bağcan dan ahmedim türküsünü çalabilirmisin sana zahmet özel birine armağan ediyorum o kendini biliyor :)

/


Anasayfa » Konuklar » Çiçekli Belde belediyesi bana küçük kalıyor

Çiçekli Belde belediyesi bana küçük kalıyor
Tutku Radyo’da  Salih Geçken’in hazırlayıp sunduğu ‘Farklı Açıdan’ programına konuk olan Çiçekli Belde Belediye Başkanı Yılmaz Kılıç,  Van il sınırları dâhilin de ideal belediyecilik yapılmadığını belirtti.

 

 

Büyükşehir Belediye Başkan adaylığını düşündünüz mü?

Beni aşar. Ben haddimi bilirim. İnsanlara yönetebilecekleri yere talip olmalılar. İyi bir liderle Van Belediyesinin yönetimi bu kentin gelişimi için çok önemlidir.

 

Bu yıl büyükşehir adayı halkın adayımı olur? Yoksa belli grupların istekleri mi olur?

Van halkının istediği bir kişinin  Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday yapılacağını düşünüyorum. Halkın istemi olacaktır. Sadece büyükşehir değil ilçelerde de halkın onayladığı kişinin aday olacağını düşünüyorum.

 

SEÇİMLERİ BDP KAZANIR DİYE BİR KORKUNUZ VAR MI?

Ben Fenerbahçeliyim her maçtan önce Fenerbahçe’nin kazanacağını düşünüyorum.  Siyasi parti mensubiyeti ve taraftarlığı da böyledir.  Herkes kendisini yakın hissettiği partinin kazanmasını ister.

 

Ak parti?

Kesinlikle biz kazanırız.

 

Bu cevap biraz Ak Partili yaklaşımı gibi oldı mı?

Ben partimin kazanmasını isterim. Van’da seçimleri kazanacağını da inanıyorum.

 

Beldeniz kapandı. Edremit ilçesinde aday adayı mısınız?

Bu güne kadar yaptığımız çalışmalardan olsa gerek, halkımızın bizim belediye başkanlığı görevimizin devam etmesi yönünde görüş beyan ediyor. Son alınan kararlarla birlikte belde belediyemiz kapandığı için bizde Edremit ilçesinde aday adayı olmayı düşünüyoruz. Partimiz ve halkımız uygun görürse devam etmeyi düşünüyorum.

 

Şu an resmi başvuru yapan var mı? Herhalde aday adayı sayısı fazla olacak gibi?

Edremit güzel bir ilçemiz. Şirin bir ilçemiz. Hizmete aç bir ilçemizdir. Partimizin içinde güzel insanlar var. İlçemize hizmet etmek isteyen arkadaşlarımız var. Şu ana kadar resmi başvuru olmasa ilerleyen süreçte ada başvurusu yapılacaktır.

 

Depremden sonra Edremit’in nüfusunun yoğunluğu çok arttı.  Adaylar zorlanmaz mı?

Edremit 6 000 nüfuslu bir ilçemizdi, yaşanan depremden sonra yapılan konutlara yaklaşık 6 bin kişi daha yerleşti. . Aldığı göç ve büyükşehir yasasıyla birlikte genişleyen Edremit ilçemizin nüfusu e şu an yaklaşık 90 bine ulaştı.

 

Şu anki Edremit Belediyesi yönetimini nasıl buluyorsunuz?

Belediye yönetimi çok farklıdır. Halkın talep ve isteklerini yerine getirmek lazım. Ben burada sadece Edremiti konuşmak istemiyorum. Van il sınırlarında yapılan belediyeciliğin başarılı bulmuyorum. Kentimizde yapılan belediyecilikte  geniş görüşlülük yok. Ne Van belediyesinde nede partime mensup arkadaşlarımın yönettiği belediyelerde vizyoner bir belediyecilik yok. Samimi bir şekilde çalışıyor olabilirler. Ama benim idealimdeki belediyeciliği yapan hiç kimse yok.

 

Nasıl bir belediyecilik?

Sosyal bir etkinliği Valilik ya da kaymakamlık düzenliyorsa orada vizyoner bir belediyecilikten bahsedilebilir mi?  Parkı Vali yada kaymakam yapıyor. Benim idealimdeki belediyecilikte böyle bir şey olamaz. Bu güne kadar Van Gölünün etrafını düzenleyecek ve yaşanılır hale getirecek bir proje bile yapılmamış.

 

AK PARTİ SİZİ ADAY GÖSTERMEZSE NE YAPACAKSINIZ?

Van’da iki parti yarış halindedir. Ben aday adayıyım. Partim bana görev vermezse kahramanlık yapmam. Partimin belirlediği göre için çalışırım.  

 

Partiniz adaylık başvurunuzu onaylamazsa şu an hazırladığınız projeleri belirlenen adayla paylaşmayı düşünür müsünüz?

Halkın hizmetine sunulan bütün çalışmalara destek olurum. Mimar arkadaşlarla hazırladığımız projelere hayata geçirilecek projelerdir. Adaylık bana değil de başka arkadaşıma verilirse  onlarda bizim projelerimizden faydalanmak isterse  seve seve paylaşırız.

 

 

Projelerinizin olduğunu duydum. Vizyonerlikten kastınız projelerle yola çıkmak mıdır?

Bir belediye başkanı halkın önüne çıktığında vaatlerini halkla paylaşmalı. Birkaç projemiz var. Bu bölgelerde bu güne kadar yapılmamış projelerdir.  Hayali projeler değil tabi. Yakında açıklamayı düşünüyoruz.  O zaman detaylardan bahsederiz.

 

Sahili değerlendirmek gerekir.

Yaklaşık 5 km sahil bandımız var. Onunla ilgili projelerimizde var. Birde kitap çalışmamız var. Basınla paylaşacağız.

 

Kitap çalışmanızda ne var?

Kitap okumayı severim. Edindiğim deneyimler, tecrübelerim ve toparladığımız bilgilerle güzel bir çalışma olacağını düşünüyorum. Başkan adayı olmak isteyen kişilere örnek olacaktır.

 

 

CHP VAN İL BAŞKANI CEMAL ŞEN KAPANAN BELEDİYESİNE SAHİP ÇIKAMAYA YILMAZ BEY EDREMİTE NASIL SAHİP ÇIKAR DİYE SORUYOR.

Cemal Şen tam bir CHP’li gibi soru sormuş. Ben Çiçekli ’de yapılacak bütün seçimleri kazanacak bir güce sahipken Cemal Bey gibi düşünmüyorum. Biz büyüsün hepimizi olsun diye düşünürken, CHP küçük olsun bizim olsun mantığının Van’da da uygulamaya çalışıyorlar.

CHP’yi konuşmaya gerek yok. Burada bizim rakibimiz olan bir parti değildir.  Ak Parti il teşkilatının da CHP’yi ciddiye almasını da istemiyorum. Van’da yarışa giren iki parti var.

 

 

 

 
Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI TUTKU GÜVENLİK
SOSYAL AĞLAR

logo