KAPTAN-
d

[2018-01-18 16:37:20] Yakup -

Salih bey size konuğunuz Özay beye selam olsun

/

[2018-01-18 16:29:21] Mehmet Emmi -

Kentin ekonomisi çok kötü bir durumda. Esnafın durumu çok kötü durumda. Bu konuyu neden konuşmuyorsunuz

/

[2018-01-18 16:26:44] Hasan Duman -

Salih bey size ve konuğunuza size Özay beyin selamlar. Özay beyin 2019 yorumunu merak ediyoruz.

/

[2018-01-18 16:19:23] FıraT turgut -

merhaba ben BaTman Dan Fırat Turgut öncelikle iyi yayınlar diliorm .Sizden ADANALI AYHAN & ENVER YILMAZ dan Aç kapıyı gardiyan parçasını VaN M tipi kapalı cezaevinde bulunan dayımın oğlu BEYTULLAH ÇOBAN a ve tüm kader mahkumlarına gelsin.YokLuğuna aLışamadık ,ÖzLer OlDuk Seni BeytoCan ..

/

[2018-01-18 16:19:55] MoDaCı Ercan -

Slmm Farah Ablamm Nasılsınn BEn Modacı Ercan GEçen Hafta Van M Tipii Caza Evinden tahliye oldumm Koğuş Arkadaşlrıma Çok Çok Slm Ederimm Allah Hepsini en kısa zamanda Kurtarsınn Kalın Sağlıcaklaa

/

[2018-01-18 16:20:10] Muhammed -

Kaptan senden ricam haydi söyle şarkısını kim söylüyor biraz önce paylaştığın parça

/

[2018-01-18 16:20:23] İsim vermek istemeyen bir dinleyeci -

Bir dogum günü parcasi calabilir misiniz bugün doğum günü olan çok kıymetli çok değerli barış müdür için gelsin şimdiden çok teşekkür ederim

/

[2018-01-18 16:21:20] Haşim ERTAŞ -

Slm İyi Akşamlar Kaptan Ben Haşim ELAZIĞ'ın Kovancılar İlçesinde Askerim Hiçbir Programini Kaçırmayan Ben Burda Vakit Buldukça Dinliyorum Burdan Da Herkese Slm Olsun Sıradaki Tüm Parçaları Öncelikle Sevdigim ESMERİM'e Gelsin Sonrada Size Ve Tüm Van Halkına Erek Sabaniye Minibüs Durağında Ki Arkadaşlarıma Slm Lar Olsun...

/

[2018-01-18 16:22:42] Şilan ugurkan -

Marhaba van iskele mitipi kapali ceza evinde yatmakta olan esim hamza kaplan icin siradaki tum parcalar ona arman etmek istiyorum canim esim seni birgun degil bir saniye degil bir omur boyu sevecegim seni bir omur boyu beklicegim ne olursa olsun seni hep beklicegim hamzam kendine iyi bak seni cok seviyorum canim esim

/

[2018-01-18 16:23:44] FıRaT TurGut -

merhaba BaTman Dan Sizi dinlemekteyim koma AzaD dıgerım nagerım parçasını VAN M TİPİ kapalı cezaevin de bulunan Beytullah çoban a ve tüm kader mahkumlarına gelsin iyi yayınlar....

/


Anasayfa » Konuklar » Bu güne kadar Van'da düzenlenen en önemli organizasyon

Bu güne kadar Van'da düzenlenen en önemli organizasyon
BU GÜNE KADAR VAN’DA DÜZENLENEN EN ÖNEMLİ ORGANİZASYONDUR

 

TUTKU MEDYA Gösterdikleri performans ile Türkiye’deki şubeleri arasında üçüncü olan Musiad Van Şube Başkanı İsmail Say, Van’da düzenlenecek olan rekor kahvaltı organizasyonunu Van’da şu ana kadar yapılan en önemli organizasyon olduğunu belirtti.

 

Tutku Radyo’da Salih Geçken’in hazırlayıp sunduğu ‘Farklı Açıdan’ programına konuk olan Say, Van’daki bütün paydaşlarla ortak hareket ederek birlikte büyümenin temellerini atmak için uğraştıklarını belirten Say: “ En önemli değer bilgidir. Bilgi gelişimdir. Bilgi paradır. Bilgi huzurdur. Biz çevremize bunu aktarıyoruz. Müsiad’ın para veren bir kurum olmadığını, paranın nasıl birlikte kazanılacağını öğreten bir kurum olduğunu aktarırken, yüksek kazançla yüksek ahlakı birlikte koruyabilmenin öneminden bahsediyoruz.

 

MÜSİAD GENEL KURULU VAN’DA TOPLANACAK

Bir karar alındı. 6-7-8 Haziran’da Genel kurul toplantısı Van’da olacak. Yaklaşık 500 tane iş adamımız Van’a gelecek. MÜSİAD’in üyesi olan iş adamları Van’da iki gün kalacaklar. Ekonomi ağırlıklı bir bakanı da konuk etmeyi düşünüyoruz. Bu toplantıyı Van’ın ticari gelişimine katkıya dönüştürmemiz gerekir. 

 

VAN’A BİZE RAĞMEN BÜYÜYOR

Her zaman ben Van’ın bize rağmen büyüyeceğini söylüyorum. Bence bizim Van’a olan vefa borcumuzu yerine getirip getirmediğimizdir. Biz Van’a ne katabiliriz, onu sorgulamamız gerekir. Van bulunduğu konum itibariyle bölgenin cazibe merkezidir. Cazibe merkezi olan kentimizi siyasal farklılıklara kurban etmemeliyiz.  Farklı siyasal söylemler ve renkler mutlaka olacaktır. Kentin gelişimi ve ortak değerler söz konusu olduğun siyasal farklılık ve söylemler bir araya gelişimize engel olmamalıdır.

 

KAHVALTI ORGANİZASYONU ŞU ANA KADAR VAN’DA YAPILMIŞ EN ÖNEMLİ ORGANİZASYONDUR

Van’da düzenlenecek ‘En Kalabalık Kahvaltı’ programı için Guinness’e yapılan müracaatı da önemlidir. Bence bu organizasyonunum en önemli kısmı, toplum olarak birlikte bir şeyler yapabilmenin adımının atılmasıdır. Toplumun bu organizasyonu sahiplenmesi mutluluk nedenidir. Sizleri de tebrik ederim ilk günden beri bu organizasyona destek veriyorsunuz. Canlı yayın yapma çalışmanızı da çok güzel.Van’da yaşayan her kesin destek sunması gereken bir organizasyondur. Halkımızın bir araya gelerek bir sinerji oluşturması gerekir. Birlikte güzel şeyler yaptığımızı dünya âleme ilan etmeliyiz. Bunu en iyi şekilde yapacağımıza inanıyorum.

 

VAN’IN İMAJI DAHA İYİ OLACAKTIR

Bu kahvaltı programını çok önemli buluyorum. Kentin turizmine ve ticaretine olumlu katkısı olacaktır. İnsanların algısında oluşacak olumlu Van imajının etkilerini ilerleyen süreçlerde daha net göreceğiz. Bence bu kahvaltı programı Van’ın dönüşümüne çok önemli katkı sunacaktır. Bakın kentin tüm aktörleri bu organizasyonunu sahiplendi. Bizde ilk günden beri aktif bir şekilde çalışıyoruz. Van için yapılabilecek önemli bir çalışmadır.

 

MÜSİAD OLARAK HER TÜRLÜ KATKIYI SUNACAĞIZ

Biz bu organizasyonun hem paydaşıyız hem de destekçisiyiz. Van’da düzenlenecek olan ‘En kalabalık kahvaltı’ organizasyonunun başarılı olması için çalışmalarımız devam ediyor.  Ben şahsim ve firmam olarak ta bu organizasyonun başarılı olması için her türlü katkıyı sunacağım.

 

HERKES MADDİ DESTEK SUNABİLİR

Paylaşma duygusu güzel bir duygudur. VATSO adına açılmış bir hesap var. VAN TSO’da kurulan bir masa var. İsteyen maddi destek verebilir. İsteyen kendi kahvaltısıyla gelebilir. Buda bir destektir.

 

VAN DÜNYANIN GÜNDEMİNE GİRECEK

Eğer başarılı olabilirsek bu organizasyonla Van dünyanın gündemine girecektir. Tabi Guinness’in katı kuralları var. En geç 9.30’a kadar kahvaltı alanına girmemiz gerekir. Halkımız buna dikkat etmelidir. 9.30 dan sonra kahvaltı alanına şansımız yoktur. 
Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI Tutkuhaber
SOSYAL AĞLAR

logo