FARAH DİBA-GÖNÜL BAĞI
d

[2017-01-14 15:18:21] Mike Leoni -

Gonlunden gecen istedigin bir Parçayı taaaa uzaklara göndermeni rica ediyorum. Sevgiyle kal

/

[2016-11-26 16:03:05] Muhammed ali -

Hayirli geceler ben ali lakaben doktor derler acik cezaevinden cikali 6 saat oldu hozan aytacdan doktor parcasi ve tum guzel parcalar van acik cezaevinden 12 kogusta bulunan abilerime ve sizlere armagan olsun unuttu sanmasinlar Rabbim tum mahkumlarin yar ve yardimcisi olsun kolay gelsin

/

[2016-11-19 15:40:19] Aysel alkan -

Slm şahan 55 dr 188 plakalı araçda şehir halinde seni dinliyoruz aşkım herşeyim yalçın Güle sıradaki parçayı gönderirmisin onu çok sevdiğimi söylemisin

/

[2016-11-19 15:43:05] salih akkuş -

Yusuf abee ben adem ve murat seni dinliyoruz. şarkı gönder muhteşem üçlü

/

[2016-10-28 19:00:22] Fecri Barlık -

İyi akşamlar. Siirt'ten bir fırsatını bulup sizi dinliyoruz. Zeki hocama yağmur taneleri kadar selamlar. Zeki hocamdan Mona Roza şiirini istiyoruz. Siirtten selam ve sevgiler

/

[2016-09-24 15:13:03] VanLı Sino -

S.a Kaptan aBım ıyı yayınLar Sinan Kardeşim Ben Herzamankı Gıbı Damara Devam SevılıyorSun :D

/

[2016-09-17 15:05:10] nurullah kara -

size zahmet ahmet kaya olmasaydı sonumuz böyle çalarmısınız iyi yayınlar

/

[2016-08-20 14:15:23] fırat özsoy -

Sewgilerimle van saraydan yaziyorum muslum gurses ten yaktin beni dunya parcasini calarsaniz sewinirim

/

[2016-08-06 15:23:20] enes tanyildiz -

Usta neset ustadan evvelim parcasini calar misin Karanlık coktukçe biraz daha özler oldum seni Yıldızları seçemiyorum sigaramdan çıkan ucuz duman yuzunden Az kaldi ama Hemde cok az Icime seni hapsetmeme az kaldı Zelisim

/

[2016-07-30 15:12:14] Gül gül -

Merhaba abi iyi yayınlar Selda bağcan dan ahmedim türküsünü çalabilirmisin sana zahmet özel birine armağan ediyorum o kendini biliyor :)

/


Anasayfa » Konuklar » Bu güne kadar Van'da düzenlenen en önemli organizasyon

Bu güne kadar Van'da düzenlenen en önemli organizasyon
BU GÜNE KADAR VAN’DA DÜZENLENEN EN ÖNEMLİ ORGANİZASYONDUR

 

TUTKU MEDYA Gösterdikleri performans ile Türkiye’deki şubeleri arasında üçüncü olan Musiad Van Şube Başkanı İsmail Say, Van’da düzenlenecek olan rekor kahvaltı organizasyonunu Van’da şu ana kadar yapılan en önemli organizasyon olduğunu belirtti.

 

Tutku Radyo’da Salih Geçken’in hazırlayıp sunduğu ‘Farklı Açıdan’ programına konuk olan Say, Van’daki bütün paydaşlarla ortak hareket ederek birlikte büyümenin temellerini atmak için uğraştıklarını belirten Say: “ En önemli değer bilgidir. Bilgi gelişimdir. Bilgi paradır. Bilgi huzurdur. Biz çevremize bunu aktarıyoruz. Müsiad’ın para veren bir kurum olmadığını, paranın nasıl birlikte kazanılacağını öğreten bir kurum olduğunu aktarırken, yüksek kazançla yüksek ahlakı birlikte koruyabilmenin öneminden bahsediyoruz.

 

MÜSİAD GENEL KURULU VAN’DA TOPLANACAK

Bir karar alındı. 6-7-8 Haziran’da Genel kurul toplantısı Van’da olacak. Yaklaşık 500 tane iş adamımız Van’a gelecek. MÜSİAD’in üyesi olan iş adamları Van’da iki gün kalacaklar. Ekonomi ağırlıklı bir bakanı da konuk etmeyi düşünüyoruz. Bu toplantıyı Van’ın ticari gelişimine katkıya dönüştürmemiz gerekir. 

 

VAN’A BİZE RAĞMEN BÜYÜYOR

Her zaman ben Van’ın bize rağmen büyüyeceğini söylüyorum. Bence bizim Van’a olan vefa borcumuzu yerine getirip getirmediğimizdir. Biz Van’a ne katabiliriz, onu sorgulamamız gerekir. Van bulunduğu konum itibariyle bölgenin cazibe merkezidir. Cazibe merkezi olan kentimizi siyasal farklılıklara kurban etmemeliyiz.  Farklı siyasal söylemler ve renkler mutlaka olacaktır. Kentin gelişimi ve ortak değerler söz konusu olduğun siyasal farklılık ve söylemler bir araya gelişimize engel olmamalıdır.

 

KAHVALTI ORGANİZASYONU ŞU ANA KADAR VAN’DA YAPILMIŞ EN ÖNEMLİ ORGANİZASYONDUR

Van’da düzenlenecek ‘En Kalabalık Kahvaltı’ programı için Guinness’e yapılan müracaatı da önemlidir. Bence bu organizasyonunum en önemli kısmı, toplum olarak birlikte bir şeyler yapabilmenin adımının atılmasıdır. Toplumun bu organizasyonu sahiplenmesi mutluluk nedenidir. Sizleri de tebrik ederim ilk günden beri bu organizasyona destek veriyorsunuz. Canlı yayın yapma çalışmanızı da çok güzel.Van’da yaşayan her kesin destek sunması gereken bir organizasyondur. Halkımızın bir araya gelerek bir sinerji oluşturması gerekir. Birlikte güzel şeyler yaptığımızı dünya âleme ilan etmeliyiz. Bunu en iyi şekilde yapacağımıza inanıyorum.

 

VAN’IN İMAJI DAHA İYİ OLACAKTIR

Bu kahvaltı programını çok önemli buluyorum. Kentin turizmine ve ticaretine olumlu katkısı olacaktır. İnsanların algısında oluşacak olumlu Van imajının etkilerini ilerleyen süreçlerde daha net göreceğiz. Bence bu kahvaltı programı Van’ın dönüşümüne çok önemli katkı sunacaktır. Bakın kentin tüm aktörleri bu organizasyonunu sahiplendi. Bizde ilk günden beri aktif bir şekilde çalışıyoruz. Van için yapılabilecek önemli bir çalışmadır.

 

MÜSİAD OLARAK HER TÜRLÜ KATKIYI SUNACAĞIZ

Biz bu organizasyonun hem paydaşıyız hem de destekçisiyiz. Van’da düzenlenecek olan ‘En kalabalık kahvaltı’ organizasyonunun başarılı olması için çalışmalarımız devam ediyor.  Ben şahsim ve firmam olarak ta bu organizasyonun başarılı olması için her türlü katkıyı sunacağım.

 

HERKES MADDİ DESTEK SUNABİLİR

Paylaşma duygusu güzel bir duygudur. VATSO adına açılmış bir hesap var. VAN TSO’da kurulan bir masa var. İsteyen maddi destek verebilir. İsteyen kendi kahvaltısıyla gelebilir. Buda bir destektir.

 

VAN DÜNYANIN GÜNDEMİNE GİRECEK

Eğer başarılı olabilirsek bu organizasyonla Van dünyanın gündemine girecektir. Tabi Guinness’in katı kuralları var. En geç 9.30’a kadar kahvaltı alanına girmemiz gerekir. Halkımız buna dikkat etmelidir. 9.30 dan sonra kahvaltı alanına şansımız yoktur. 
Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI TUTKU GÜVENLİK
SOSYAL AĞLAR

logo