BASINDA BU GÜN-
d

[2018-01-18 16:37:20] Yakup -

Salih bey size konuğunuz Özay beye selam olsun

/

[2018-01-18 16:29:21] Mehmet Emmi -

Kentin ekonomisi çok kötü bir durumda. Esnafın durumu çok kötü durumda. Bu konuyu neden konuşmuyorsunuz

/

[2018-01-18 16:26:44] Hasan Duman -

Salih bey size ve konuğunuza size Özay beyin selamlar. Özay beyin 2019 yorumunu merak ediyoruz.

/

[2018-01-18 16:19:23] FıraT turgut -

merhaba ben BaTman Dan Fırat Turgut öncelikle iyi yayınlar diliorm .Sizden ADANALI AYHAN & ENVER YILMAZ dan Aç kapıyı gardiyan parçasını VaN M tipi kapalı cezaevinde bulunan dayımın oğlu BEYTULLAH ÇOBAN a ve tüm kader mahkumlarına gelsin.YokLuğuna aLışamadık ,ÖzLer OlDuk Seni BeytoCan ..

/

[2018-01-18 16:19:55] MoDaCı Ercan -

Slmm Farah Ablamm Nasılsınn BEn Modacı Ercan GEçen Hafta Van M Tipii Caza Evinden tahliye oldumm Koğuş Arkadaşlrıma Çok Çok Slm Ederimm Allah Hepsini en kısa zamanda Kurtarsınn Kalın Sağlıcaklaa

/

[2018-01-18 16:20:10] Muhammed -

Kaptan senden ricam haydi söyle şarkısını kim söylüyor biraz önce paylaştığın parça

/

[2018-01-18 16:20:23] İsim vermek istemeyen bir dinleyeci -

Bir dogum günü parcasi calabilir misiniz bugün doğum günü olan çok kıymetli çok değerli barış müdür için gelsin şimdiden çok teşekkür ederim

/

[2018-01-18 16:21:20] Haşim ERTAŞ -

Slm İyi Akşamlar Kaptan Ben Haşim ELAZIĞ'ın Kovancılar İlçesinde Askerim Hiçbir Programini Kaçırmayan Ben Burda Vakit Buldukça Dinliyorum Burdan Da Herkese Slm Olsun Sıradaki Tüm Parçaları Öncelikle Sevdigim ESMERİM'e Gelsin Sonrada Size Ve Tüm Van Halkına Erek Sabaniye Minibüs Durağında Ki Arkadaşlarıma Slm Lar Olsun...

/

[2018-01-18 16:22:42] Şilan ugurkan -

Marhaba van iskele mitipi kapali ceza evinde yatmakta olan esim hamza kaplan icin siradaki tum parcalar ona arman etmek istiyorum canim esim seni birgun degil bir saniye degil bir omur boyu sevecegim seni bir omur boyu beklicegim ne olursa olsun seni hep beklicegim hamzam kendine iyi bak seni cok seviyorum canim esim

/

[2018-01-18 16:23:44] FıRaT TurGut -

merhaba BaTman Dan Sizi dinlemekteyim koma AzaD dıgerım nagerım parçasını VAN M TİPİ kapalı cezaevin de bulunan Beytullah çoban a ve tüm kader mahkumlarına gelsin iyi yayınlar....

/


Anasayfa » Konuklar » BİRİLERİ SİZİ DİNLİYOR OLABİLİR

BİRİLERİ SİZİ DİNLİYOR OLABİLİR
Deşifre  Firmasının yöneticisi Kadir Tuncel kullanım alanlarına  yerleştirilen böceklerin (ortam dinleme yapılması için) tespitinin çok basit olduğunu belirtti.

 

TBMM meclisinde böcek tartışmalarının yaşandığı bu günlerde Van’da yerel yayın yapan Tutku Radyo’da böcek tartışmalarına değinildi. Böcek tespit hizmetleri veren Deşifre Firmasının yetkilisi Murat Tuncil yerleşim yerlerine yerleştirilen böcekleri tespit konusunda önemli çalışmaları olduğunu belirtti.

 

Salih Geçken’in sorularını yanıtlayan yetkilisi Kadir  Tuncil;

 

VAN’DA BÖCEK TESPİTİ YAPAN KAÇ FİRMA VAR?

Van’da böcek ve gizli kamera tespiti yapan tek firmayız. Bizden başka bu işi yapan bir firma yok. Takdir edeceğiniz gibi profesyonellik ve eğitim gerektiren bir işi yapıyoruz. Doğru sonuçlara ulaştığımız çalışmalarımız oldu.  Gizlenmiş kula ve gözleri bulmak bizim işimiz.

 

YAPTIĞINIZ İŞ YASAL MI?

Tabi ki yaptığımız iş yasaldır. Bütün yasal sorumluluklarını yerine getirerek kurulan bir firmayız. 

 

İSMİNİN İLGİNCİMEN GİTTİ? DEŞİFRE

İnsanlar farkında olmadan dinlenebiliyor. Ya da izlenebiliyor. Biz bu meraklı gözleri ve kulakları ortaya çıkararak deşifre ediyoruz.

 

BU İŞLEMLER NASIL OLUYOR?

Teknolojik gelişme her alanda ilerleme sağlıyor. Bu alanda hizmet veren insanlar dinleme ve izlenmeyi kolaylaştırmak için her türlü gelişmeye uygun olarak yeni cihazlar üretiyorlar. Bu tür cihazların bir çok çeşidinden bahsedebiliriz.

 

SİZDEN KAÇMİYOR YANİ?

Yerleştirilen cihazların kablolu ya da kablosuz olması fark etmiyor. Yaptığımız çalışmalarla mahremiyeti engelleyen bu cihazları tespit ediyoruz.

 

KABLO KULLANILMAYAN CİHAZLAR VAR?

Son teknoloji ürünü olan cihazlar çıktı. Ülkemizde tam olarak yaygınlaşma alanı bulamayan 3 G üzerinden yayın yapan cihazları bile tespit edebiliyoruz.  Cihazların kablolu ya da kablosuz olması önemli değil. Bizim için en önemli olan şey frekans aralığıdır.

 

 

KİM KİMİ DİNLEMEK İSTER?

Meraklı olan herkes dinlemek ya da gözlemek isteyebilir.   Gücünü korumak isteyenler bunu yapabilir.

 

MESELA İŞ ADAMLARIDA RAKİPLERİNİ DİNLEMEK İSTER Mİ?

Neden olmasın.  Gelişen teknoloji bir çok şeye ulaşımı kolaylaştırdığı için  olabilir.

 

CİHAZI BULDUĞUNUZ? RESMİYETE DÖKÜLÜYOR MU?

Sizin talebiniz doğrultusunda bu işi savcılığa kadar götürebiliyoruz.

 

SİZİN HİZMETİNİZDEN FAYDALANMAK İSTEYENLER NE YAPMALI?

Bize müracaat gerçekleştikten sonra, yaptığımız anlaşmadan sonra arama işlemi yapıyoruz. Herhangi bir cihaz tespit edersek onu evrak karşılığında teslim ediyoruz.

 

 

 

 

 
Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI TUTKU GÜVENLİK
SOSYAL AĞLAR

logo