KAPTAN-
d

[2017-01-14 15:18:21] Mike Leoni -

Gonlunden gecen istedigin bir Parçayı taaaa uzaklara göndermeni rica ediyorum. Sevgiyle kal

/

[2016-11-26 16:03:05] Muhammed ali -

Hayirli geceler ben ali lakaben doktor derler acik cezaevinden cikali 6 saat oldu hozan aytacdan doktor parcasi ve tum guzel parcalar van acik cezaevinden 12 kogusta bulunan abilerime ve sizlere armagan olsun unuttu sanmasinlar Rabbim tum mahkumlarin yar ve yardimcisi olsun kolay gelsin

/

[2016-11-19 15:40:19] Aysel alkan -

Slm şahan 55 dr 188 plakalı araçda şehir halinde seni dinliyoruz aşkım herşeyim yalçın Güle sıradaki parçayı gönderirmisin onu çok sevdiğimi söylemisin

/

[2016-11-19 15:43:05] salih akkuş -

Yusuf abee ben adem ve murat seni dinliyoruz. şarkı gönder muhteşem üçlü

/

[2016-10-28 19:00:22] Fecri Barlık -

İyi akşamlar. Siirt'ten bir fırsatını bulup sizi dinliyoruz. Zeki hocama yağmur taneleri kadar selamlar. Zeki hocamdan Mona Roza şiirini istiyoruz. Siirtten selam ve sevgiler

/

[2016-09-24 15:13:03] VanLı Sino -

S.a Kaptan aBım ıyı yayınLar Sinan Kardeşim Ben Herzamankı Gıbı Damara Devam SevılıyorSun :D

/

[2016-09-17 15:05:10] nurullah kara -

size zahmet ahmet kaya olmasaydı sonumuz böyle çalarmısınız iyi yayınlar

/

[2016-08-20 14:15:23] fırat özsoy -

Sewgilerimle van saraydan yaziyorum muslum gurses ten yaktin beni dunya parcasini calarsaniz sewinirim

/

[2016-08-06 15:23:20] enes tanyildiz -

Usta neset ustadan evvelim parcasini calar misin Karanlık coktukçe biraz daha özler oldum seni Yıldızları seçemiyorum sigaramdan çıkan ucuz duman yuzunden Az kaldi ama Hemde cok az Icime seni hapsetmeme az kaldı Zelisim

/

[2016-07-30 15:12:14] Gül gül -

Merhaba abi iyi yayınlar Selda bağcan dan ahmedim türküsünü çalabilirmisin sana zahmet özel birine armağan ediyorum o kendini biliyor :)

/


Anasayfa » Konuklar » Belediye Vansporu işi bilmeyen yönetim bitirdi

Belediye Vansporu işi bilmeyen yönetim bitirdi
TUTKU MEDYA Spor yazarı Rıdvan Can Büyükşehir Belediye Vanspor yönetimin Vanlı hocalarla çalışmama kararları olduğunu, sorulara doyurucu cevap vermediklerini kaçamak cevaplarla yönetim kararının böyle olduğunu söylediklerini belirtti.  

 

BELEDİYE VALİLİK BU İŞTEN SORUMLUDUR Depremden sonra hasar gören Şehir Stad sorununun bu güne kadar çözülmemesinin sorumları belediyedir, Valiliktir, Milletvekilidir.

 

LİG BAŞLAYACAK AMA STAD YOK 7 Eylülde başlayacak ama bir stadımız yok. Yıkılması gereken stada soyunma odaları yok. Van diliyle aktarmak gerekirse ‘Permü perişan’ olduğunu söyleyebiliriz.

 

MÜNİR VALİ ÇOK GÜZEL BİR PROJE HAZIRLAMIŞTI Van’dan giden Vali Sayın Münir Karaloğlu çok iyi bir proje çıkarmıştı. O projeyi gördük. O projeyi neden hayata geçirmediler bilmiyorum.  Belediyede çok duyarsız davranıyor.  Valilikte duyarsız.

 

Gençlik hizmetleri Van’a geldiğinde ‘ Stadı olmayan bir şehre yıldız futbolcuların getirilmesinin bir anlam ifade etmeyeceğini söyledik.  Adamlar şoke oldu. Stadı anlattık. İlgileneceklerini belirttiler. Umarım iyi olacaktır. Bakın birinci lig gören ve büyük takımları misafir eden bir takımın bu hale gelmesi bizleri üzüyor.

 

Bu süreçti sayın vekillerimiz baskı yapabilirler. Yeni stadın yapılması için gerekli yerlere gerekli baskıyı yapabilirler. Şu ana kadar bir şeyin yapılmamasını anlamakta zorlanıyorum.

 

İŞTEN ANLAMAYAN YÖNETİCİLER VAN SPORU BU HALE GETİRDİ Birinci lige çıkmış bir takımın bu gün bu hale gelmesinden en büyük nedenin yetersiz yöneticilerden kaynaklandığını düşünüyorum. Büyükşehir Van Belediye Sporu şu an ilgilenenler beden eğitim öğretmenleridir. Beden eğitim öğretmenliğinin yöneticilik yeteneği yoksa onların nasıl bir katkısı olabilir ki?. Bence yönetimde yetersiz hocalar var.

 

ALT YAPI YOK Başarılı yöneticimiz olmadığı için maalesef alt yapımızda yok. Yönetici alt yapıdan olan çocuğu severek yetiştirmelidir.  Futbolda başarılı olmanın yolu alt yapıdan geçer

 

ÇOK BAŞARILI HOCALAR HARCANDI Turgay Karatekin çok değerli bir hocaydı. Ona görev verilmiyor. Bence spora siyaset karıştırıldığı için başarısız olundu. Yabancı hocalar getirildi hepsi de başarısız oldular. Başarılı olmanın yolu işi bilenlerle çalışmaktan geçer.

 

ŞU ANKİ TAKIMI ŞU AN YORUMLAMAK HAKSIZLIK OLUR Diyarbakır Kayapınar ve Diyarbakır DİSKİ çalıştırmış bir hoca geldi. Çokta başarı hikâyesi yok. Seyredip göreceğiz.

 

VANLI HOCALARLA ÇALIŞMAK İSTEMİYORLAR Biz başarılı insanları önerdiğimizde bize yönetim kararının olduğunu Vanlı hocalarla çalışmayacaklarını söylüyorlar. Nedenini sorunca kaçamak cevap veriyorlar. Yönetim kararı diyorlar.

 

YÖNETİMDE BAŞARIL ADAM OLMAYINCA TAKIM BİTİYOR Bakın siz kentin dinamikleriyle birlikte hareket etmediğiniz zaman takıma katacağınız çokta değer olmaz. Valilik, belediye, emniyet, basın ve halkı bu işin tarafı olmalıdır. Şimdi siz herkesi dışlarsanız çokta başarılı olamazsınız. Van’da futbol bitiyor.

 
Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI Tutkuhaber
SOSYAL AĞLAR

logo