BASINDA BU GÜN-
d

[2018-01-18 16:37:20] Yakup -

Salih bey size konuğunuz Özay beye selam olsun

/

[2018-01-18 16:29:21] Mehmet Emmi -

Kentin ekonomisi çok kötü bir durumda. Esnafın durumu çok kötü durumda. Bu konuyu neden konuşmuyorsunuz

/

[2018-01-18 16:26:44] Hasan Duman -

Salih bey size ve konuğunuza size Özay beyin selamlar. Özay beyin 2019 yorumunu merak ediyoruz.

/

[2018-01-18 16:19:23] FıraT turgut -

merhaba ben BaTman Dan Fırat Turgut öncelikle iyi yayınlar diliorm .Sizden ADANALI AYHAN & ENVER YILMAZ dan Aç kapıyı gardiyan parçasını VaN M tipi kapalı cezaevinde bulunan dayımın oğlu BEYTULLAH ÇOBAN a ve tüm kader mahkumlarına gelsin.YokLuğuna aLışamadık ,ÖzLer OlDuk Seni BeytoCan ..

/

[2018-01-18 16:19:55] MoDaCı Ercan -

Slmm Farah Ablamm Nasılsınn BEn Modacı Ercan GEçen Hafta Van M Tipii Caza Evinden tahliye oldumm Koğuş Arkadaşlrıma Çok Çok Slm Ederimm Allah Hepsini en kısa zamanda Kurtarsınn Kalın Sağlıcaklaa

/

[2018-01-18 16:20:10] Muhammed -

Kaptan senden ricam haydi söyle şarkısını kim söylüyor biraz önce paylaştığın parça

/

[2018-01-18 16:20:23] İsim vermek istemeyen bir dinleyeci -

Bir dogum günü parcasi calabilir misiniz bugün doğum günü olan çok kıymetli çok değerli barış müdür için gelsin şimdiden çok teşekkür ederim

/

[2018-01-18 16:21:20] Haşim ERTAŞ -

Slm İyi Akşamlar Kaptan Ben Haşim ELAZIĞ'ın Kovancılar İlçesinde Askerim Hiçbir Programini Kaçırmayan Ben Burda Vakit Buldukça Dinliyorum Burdan Da Herkese Slm Olsun Sıradaki Tüm Parçaları Öncelikle Sevdigim ESMERİM'e Gelsin Sonrada Size Ve Tüm Van Halkına Erek Sabaniye Minibüs Durağında Ki Arkadaşlarıma Slm Lar Olsun...

/

[2018-01-18 16:22:42] Şilan ugurkan -

Marhaba van iskele mitipi kapali ceza evinde yatmakta olan esim hamza kaplan icin siradaki tum parcalar ona arman etmek istiyorum canim esim seni birgun degil bir saniye degil bir omur boyu sevecegim seni bir omur boyu beklicegim ne olursa olsun seni hep beklicegim hamzam kendine iyi bak seni cok seviyorum canim esim

/

[2018-01-18 16:23:44] FıRaT TurGut -

merhaba BaTman Dan Sizi dinlemekteyim koma AzaD dıgerım nagerım parçasını VAN M TİPİ kapalı cezaevin de bulunan Beytullah çoban a ve tüm kader mahkumlarına gelsin iyi yayınlar....

/


Anasayfa » Konuklar » Belediye Vansporu işi bilmeyen yönetim bitirdi

Belediye Vansporu işi bilmeyen yönetim bitirdi
TUTKU MEDYA Spor yazarı Rıdvan Can Büyükşehir Belediye Vanspor yönetimin Vanlı hocalarla çalışmama kararları olduğunu, sorulara doyurucu cevap vermediklerini kaçamak cevaplarla yönetim kararının böyle olduğunu söylediklerini belirtti.  

 

BELEDİYE VALİLİK BU İŞTEN SORUMLUDUR Depremden sonra hasar gören Şehir Stad sorununun bu güne kadar çözülmemesinin sorumları belediyedir, Valiliktir, Milletvekilidir.

 

LİG BAŞLAYACAK AMA STAD YOK 7 Eylülde başlayacak ama bir stadımız yok. Yıkılması gereken stada soyunma odaları yok. Van diliyle aktarmak gerekirse ‘Permü perişan’ olduğunu söyleyebiliriz.

 

MÜNİR VALİ ÇOK GÜZEL BİR PROJE HAZIRLAMIŞTI Van’dan giden Vali Sayın Münir Karaloğlu çok iyi bir proje çıkarmıştı. O projeyi gördük. O projeyi neden hayata geçirmediler bilmiyorum.  Belediyede çok duyarsız davranıyor.  Valilikte duyarsız.

 

Gençlik hizmetleri Van’a geldiğinde ‘ Stadı olmayan bir şehre yıldız futbolcuların getirilmesinin bir anlam ifade etmeyeceğini söyledik.  Adamlar şoke oldu. Stadı anlattık. İlgileneceklerini belirttiler. Umarım iyi olacaktır. Bakın birinci lig gören ve büyük takımları misafir eden bir takımın bu hale gelmesi bizleri üzüyor.

 

Bu süreçti sayın vekillerimiz baskı yapabilirler. Yeni stadın yapılması için gerekli yerlere gerekli baskıyı yapabilirler. Şu ana kadar bir şeyin yapılmamasını anlamakta zorlanıyorum.

 

İŞTEN ANLAMAYAN YÖNETİCİLER VAN SPORU BU HALE GETİRDİ Birinci lige çıkmış bir takımın bu gün bu hale gelmesinden en büyük nedenin yetersiz yöneticilerden kaynaklandığını düşünüyorum. Büyükşehir Van Belediye Sporu şu an ilgilenenler beden eğitim öğretmenleridir. Beden eğitim öğretmenliğinin yöneticilik yeteneği yoksa onların nasıl bir katkısı olabilir ki?. Bence yönetimde yetersiz hocalar var.

 

ALT YAPI YOK Başarılı yöneticimiz olmadığı için maalesef alt yapımızda yok. Yönetici alt yapıdan olan çocuğu severek yetiştirmelidir.  Futbolda başarılı olmanın yolu alt yapıdan geçer

 

ÇOK BAŞARILI HOCALAR HARCANDI Turgay Karatekin çok değerli bir hocaydı. Ona görev verilmiyor. Bence spora siyaset karıştırıldığı için başarısız olundu. Yabancı hocalar getirildi hepsi de başarısız oldular. Başarılı olmanın yolu işi bilenlerle çalışmaktan geçer.

 

ŞU ANKİ TAKIMI ŞU AN YORUMLAMAK HAKSIZLIK OLUR Diyarbakır Kayapınar ve Diyarbakır DİSKİ çalıştırmış bir hoca geldi. Çokta başarı hikâyesi yok. Seyredip göreceğiz.

 

VANLI HOCALARLA ÇALIŞMAK İSTEMİYORLAR Biz başarılı insanları önerdiğimizde bize yönetim kararının olduğunu Vanlı hocalarla çalışmayacaklarını söylüyorlar. Nedenini sorunca kaçamak cevap veriyorlar. Yönetim kararı diyorlar.

 

YÖNETİMDE BAŞARIL ADAM OLMAYINCA TAKIM BİTİYOR Bakın siz kentin dinamikleriyle birlikte hareket etmediğiniz zaman takıma katacağınız çokta değer olmaz. Valilik, belediye, emniyet, basın ve halkı bu işin tarafı olmalıdır. Şimdi siz herkesi dışlarsanız çokta başarılı olamazsınız. Van’da futbol bitiyor.

 
Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI TUTKU GÜVENLİK
SOSYAL AĞLAR

logo