MÜZİK KEYFİ-
d

[2019-08-21 17:57:24] Kuğu -

Selam Salih  Mavi Türkü'yü  sana ve Tutku Radyo dinleyicilerine armağan ediyorum

/

[2019-08-21 11:10:25] TUTKU RADYO YÖNETİMİ -

YAKAMOZ, DÖRT DUVAR PROGRAMINDA SİZLERLE OLACAK

/

[2019-08-21 11:10:31] TUTKU RADYO YÖNETİMİ -

YAKAMOZ, DÖRT DUVAR PROGRAMINDA SİZLERLE OLACAK

/

[2019-08-21 11:09:56] TUTKU RADYO YÖNETİMİ -

YAKAMOZ, DÖRT DUVAR PROGRAMINDA SİZLERLE OLACAK

/

[2019-08-21 11:08:51] TUTKU RADYO YÖNETİMİ -

YAKAMOZ DÖRT DUVAR PROGRAMINDA SİZLERLE OLACAK

/

[2019-08-21 11:04:49] Cihat karabulut -

Ben cihat katabulut Van'dan f tipi cezaevinde yatan yüreği güzel kardeşim Ferhat tekere Gökan bagirdan oy gülüm sarkisini armağan ediyorum rahim sabır versin

/

[2019-08-21 11:05:28] Rabia tanir -

İyi yayınlar Tutku Radyo ailesi ben Rabia tanir e7 kogusunda olan abim imdat tanire kucak dolu sevgi selamlarımı yolluyorum seni cok özledik inşallah en kısa zamanda aramızda olursun Allah yar ve yardımcımız olsun iyi yayınlar

/

[2019-08-21 11:06:22] Ümit gündelik -

Merhabalar iyi yayınlar diliyorum ben 8 ağustosta tahliye oldum Muş’tan Muşlu reis burdan d 5 ye bulunan bütün abilerim kardeşlerime selalmlarımı sunarım hepinizi özledim gelmeye hiç niyetim yok ama sizleri beklerim isteyeceğim parça pinhani kefen giydim bütün d 5 e gelsin çalarsanız sevinirim

/

[2019-08-21 11:06:35] Hamza küçüktepe -

Ilk önce hepinizin bayramını kutluyorum nice bayramlar görmenize ben mert küçüktepe nin kardeşi Hamza küçüktepe van açıkta bulunan abim mert küçüktepe van t tipi a4 2 kavusunda emre yücekuş abime sıradaki şarkıları armağan ediyorum.Allah kurtarsın.

/

[2019-08-21 11:06:56] Botan bayer -

Selamun aleykum  van t tipi ceza evinde a8 -1 koğüşun da abim erol bayer canım yigenim mazlum bayer deyerli abim muhubullah özdemir necip güneş cahit kılıç dundar şen ve diyer tum koğüş arkadaşlarına selsm ve saygılarımı iletiyorum hepsinin kurban bayramını en içten dileklerimle kutluyorum deyerli erol abim her kesin size çok selamları var hepinizin bayramını kutluyorlar allaha emanet ol

/


Anasayfa » Konuklar » BDP'li Belediye Başkanı beni dinleseydi başarırdı

BDP'li Belediye Başkanı beni dinleseydi başarırdı
TUTKU MEDYA   MHP Van Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Mustafa Alkoç, mevcut Başkan Bekir Kaya’nın kendisiyle görüştüğünü ama tavsiyelerini dinlemediğini, adil davranmadığını bunun için belediyeciliğe ihanet ettiğini söyledi.

 

Tutku Radyo’da Salih Geçken’in hazırlayıp sunduğu ‘Farklı Açıdan’ programına konuk olan Alkoç: ‘ Bekir Kaya’ya adil olun bir MHP’li olarak BDP’li belediyeye iki yıl boyunca ücretsiz hizmet vereyim dedim. Ama onlar adil davranıp yapılan yolsuzlukların üstüne gidemediler.

 

AK PARTİ HALKI OYALIYOR

Toplumun bir aydını olarak Ak Partinin 11 yıllık geçmişine baktığımda bu partinin halkın faydasına olan asıl işleri yerine getirmediğini görüyorum. Bakın başbakan her yerde aynı konuşmayı yapıyor. Aynı şeyleri söylüyor.

 

NEDEN ADAY OLDUM

Halkımın suiistimal edildiğini gördüğüm için aday oldum. Halka hizmet ediliyor gibi gözüksede aslında halka tam olarak hizmet edilmiyor.  Halkın parası çar çur ediliyor. Haksızlık ve yolsuzluk sonlandırılmalıdır. Yolsuzluk ve vurgunculuğa karşı savaş açacağımdan emin olun.

 

BEKİR KAYA TAVSİYELERİMİ DİNLEMEDİ

Bekir Kaya benim meslektaşım ve arkadaşımdır. Seçimlerden önce bana geldi. Tavsiyelerimi kendisine aktardım. Adil olmasını, hukuçu kimliğini korumasın ve partisinin güdümünden kurtulmasını ve  Burhan Bey döneminde yapılan yolsuzluğun üstüne gitmesini söyledim.  Bekir Bey neden bu acizlik içinde kaldı bilemiyorum. Bakın eğer görev yaptırılmıyorsa kişi ya ayrılır ya da direnir. Bekir Beyin iyi niyetini kabul etmekle birlikte acizlik içinde olduğunu görüyoruz.

 

BEKİR KAYA BELEDİYECİLİĞE İHANET ETMİŞTİR?

‘Bekir Kaya’nın önceki yönetim döneminde yolsuzluk yapılmamıştır:’ açıklamasını ilk kez sizden duydum. Eğer Bekir Kaya böyle açıklama yapmışsa, bu bir prensip hatasıdır. Gaftır. Belediyeciliği inkar etmektir. Bunu ben sizden duyuyorum. Daha önce duymamıştım. Böyle açıklama yapılmışsa bunun gaflet olduğunu söyleyebilirim.

 

BEKİR KAYA’YA GÖNÜLLÜ HİZMET EDECEKTİM

Ben Bekir Kaya’ya yolsuzlukların üstüne gitmesi halinde kendisine gönüllü hizmet edeceğimi söylemiştim. Bekir Kaya’ya hesap sorması halinde iki yıl kendisine ücretsiz hukuk müşavirliği yapacağımı söylemiştim. Yarım gün kendime ve yarım gün BDP’li Belediyeye hizmet edeceğim demiştim. Belediye başkanı adil olmak zorundadır.  Hesap sormak sorundadır. Ama simdi siz Bekir Beyin yolsuzluk yapılmamıştır açıklaması yaptığını söylüyorsunuz. Şaşırmış bir haldeyim. Bu açıklama bu kente yapılan bir ihanettir. 

 
Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI Tutkuhaber
SOSYAL AĞLAR

logo