MÜZİK KEYFİ-
d

[2019-05-21 16:28:56] Ferdin salmani -

Selamun aleykum cok degerli ablam cidem nasilsin iyyi misin ben iranli ferdin selmani burda D1 C5 c8 E9 E10 A9odalarina ve butun arkadaslrima ve kader mahkumlarina selamlarim var kendine cok iyyi bak allaha emanet ol

/

[2019-05-21 16:29:07] Murat YAVAŞ -

İyi yayınlar Çiğdem hanım . T tipi cezaevinde bulunan Can kardesim TARIK DEMİR e cok selam eder hasret ve Özlemle Cani gönülden kucaklarım . Tez zamanda kardesim tarığı ve tüm kader mahkumlarını ailelerine ve özgürlüklerine kavuşturması dileği ile Herzaman dualarımdasın olduğunu bilesin Can KARDEŞ ..

/

[2019-05-21 16:29:19] Ferdin selmani -

Selamun aleykum cok degerli ablam nasilsin iyyi misin ben iranda ferdin selmani burda butun kadar mahkumlarina ve D1odac5oda E9 E10 c5oda A9 odabutun arkadaslarima selamlarim ilet senden cok tesekur ediyurom allaha emanet ol

/

[2019-05-21 16:30:07] Mihriban Coşkun -

Merhaba ben Mihriban Coşkun Van M tipi kapalı cezaevinde bulunan Canakkaleden kardeşim Doğan Coşkun a beni dinliyorsan ablacim seni çok özledik.Bir an önce canakkale ye gelmeni dört gözle bekliyoruz arkadaşların herkes seni soruyor cok kiymetli sen bizim için kendine dikkat et ablacim Allaha emanet ol.

/

[2019-05-21 16:31:01] Özgür adiyan -

İyi yayınlar abla ben özgür sizin aracılığınızla m tipi d7 koğuşunda olan abim Erhan dayan için tüm parçalar armağan olsun allah yar ve yardımcın olsun en kısa zamanda aramızda olma dileğiyle allaha emanet ol can abim gözün arkada kalmasın sen iyi ol bizim için yeter

/

[2019-05-21 16:31:16] ergin alkan -

Pirilere niyaz ederiz şarkısını çalırsanız sevinirim iyi çalışmalar

/

[2019-05-21 16:31:26] enes karatas -

Merhaba çiğdem abla hapisteki amca oğlum kadir için tu evin şarkısını calrsaniz sevinirim burdan ramazan iniz kutlu olsun

/

[2019-05-21 16:31:52] özkan güven -

ben özkan güven van m tipi b 5 koguşundaki arkadaslarima selam olsun başta haci turgut felemez ferat hikmet özal ridvan murat yüzbaşı ve amcam saki amcaogullarim zafer menaf yunus siradaki en guzel sarkilar butun kogusa armagan ediyorum .elbet birgun günes sizin icin de dogacak. saygilar

/

[2018-01-18 16:37:20] Yakup -

Salih bey size konuğunuz Özay beye selam olsun

/

[2018-01-18 16:29:21] Mehmet Emmi -

Kentin ekonomisi çok kötü bir durumda. Esnafın durumu çok kötü durumda. Bu konuyu neden konuşmuyorsunuz

/


Anasayfa » Konuklar » BDP'li Belediye Başkanı beni dinleseydi başarırdı

BDP'li Belediye Başkanı beni dinleseydi başarırdı
TUTKU MEDYA   MHP Van Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Mustafa Alkoç, mevcut Başkan Bekir Kaya’nın kendisiyle görüştüğünü ama tavsiyelerini dinlemediğini, adil davranmadığını bunun için belediyeciliğe ihanet ettiğini söyledi.

 

Tutku Radyo’da Salih Geçken’in hazırlayıp sunduğu ‘Farklı Açıdan’ programına konuk olan Alkoç: ‘ Bekir Kaya’ya adil olun bir MHP’li olarak BDP’li belediyeye iki yıl boyunca ücretsiz hizmet vereyim dedim. Ama onlar adil davranıp yapılan yolsuzlukların üstüne gidemediler.

 

AK PARTİ HALKI OYALIYOR

Toplumun bir aydını olarak Ak Partinin 11 yıllık geçmişine baktığımda bu partinin halkın faydasına olan asıl işleri yerine getirmediğini görüyorum. Bakın başbakan her yerde aynı konuşmayı yapıyor. Aynı şeyleri söylüyor.

 

NEDEN ADAY OLDUM

Halkımın suiistimal edildiğini gördüğüm için aday oldum. Halka hizmet ediliyor gibi gözüksede aslında halka tam olarak hizmet edilmiyor.  Halkın parası çar çur ediliyor. Haksızlık ve yolsuzluk sonlandırılmalıdır. Yolsuzluk ve vurgunculuğa karşı savaş açacağımdan emin olun.

 

BEKİR KAYA TAVSİYELERİMİ DİNLEMEDİ

Bekir Kaya benim meslektaşım ve arkadaşımdır. Seçimlerden önce bana geldi. Tavsiyelerimi kendisine aktardım. Adil olmasını, hukuçu kimliğini korumasın ve partisinin güdümünden kurtulmasını ve  Burhan Bey döneminde yapılan yolsuzluğun üstüne gitmesini söyledim.  Bekir Bey neden bu acizlik içinde kaldı bilemiyorum. Bakın eğer görev yaptırılmıyorsa kişi ya ayrılır ya da direnir. Bekir Beyin iyi niyetini kabul etmekle birlikte acizlik içinde olduğunu görüyoruz.

 

BEKİR KAYA BELEDİYECİLİĞE İHANET ETMİŞTİR?

‘Bekir Kaya’nın önceki yönetim döneminde yolsuzluk yapılmamıştır:’ açıklamasını ilk kez sizden duydum. Eğer Bekir Kaya böyle açıklama yapmışsa, bu bir prensip hatasıdır. Gaftır. Belediyeciliği inkar etmektir. Bunu ben sizden duyuyorum. Daha önce duymamıştım. Böyle açıklama yapılmışsa bunun gaflet olduğunu söyleyebilirim.

 

BEKİR KAYA’YA GÖNÜLLÜ HİZMET EDECEKTİM

Ben Bekir Kaya’ya yolsuzlukların üstüne gitmesi halinde kendisine gönüllü hizmet edeceğimi söylemiştim. Bekir Kaya’ya hesap sorması halinde iki yıl kendisine ücretsiz hukuk müşavirliği yapacağımı söylemiştim. Yarım gün kendime ve yarım gün BDP’li Belediyeye hizmet edeceğim demiştim. Belediye başkanı adil olmak zorundadır.  Hesap sormak sorundadır. Ama simdi siz Bekir Beyin yolsuzluk yapılmamıştır açıklaması yaptığını söylüyorsunuz. Şaşırmış bir haldeyim. Bu açıklama bu kente yapılan bir ihanettir. 

 
Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI Tutkuhaber
SOSYAL AĞLAR

logo