ÇİĞDEMLE NAĞMELER-
d

[2017-01-14 15:18:21] Mike Leoni -

Gonlunden gecen istedigin bir Parçayı taaaa uzaklara göndermeni rica ediyorum. Sevgiyle kal

/

[2016-11-26 16:03:05] Muhammed ali -

Hayirli geceler ben ali lakaben doktor derler acik cezaevinden cikali 6 saat oldu hozan aytacdan doktor parcasi ve tum guzel parcalar van acik cezaevinden 12 kogusta bulunan abilerime ve sizlere armagan olsun unuttu sanmasinlar Rabbim tum mahkumlarin yar ve yardimcisi olsun kolay gelsin

/

[2016-11-19 15:40:19] Aysel alkan -

Slm şahan 55 dr 188 plakalı araçda şehir halinde seni dinliyoruz aşkım herşeyim yalçın Güle sıradaki parçayı gönderirmisin onu çok sevdiğimi söylemisin

/

[2016-11-19 15:43:05] salih akkuş -

Yusuf abee ben adem ve murat seni dinliyoruz. şarkı gönder muhteşem üçlü

/

[2016-10-28 19:00:22] Fecri Barlık -

İyi akşamlar. Siirt'ten bir fırsatını bulup sizi dinliyoruz. Zeki hocama yağmur taneleri kadar selamlar. Zeki hocamdan Mona Roza şiirini istiyoruz. Siirtten selam ve sevgiler

/

[2016-09-24 15:13:03] VanLı Sino -

S.a Kaptan aBım ıyı yayınLar Sinan Kardeşim Ben Herzamankı Gıbı Damara Devam SevılıyorSun :D

/

[2016-09-17 15:05:10] nurullah kara -

size zahmet ahmet kaya olmasaydı sonumuz böyle çalarmısınız iyi yayınlar

/

[2016-08-20 14:15:23] fırat özsoy -

Sewgilerimle van saraydan yaziyorum muslum gurses ten yaktin beni dunya parcasini calarsaniz sewinirim

/

[2016-08-06 15:23:20] enes tanyildiz -

Usta neset ustadan evvelim parcasini calar misin Karanlık coktukçe biraz daha özler oldum seni Yıldızları seçemiyorum sigaramdan çıkan ucuz duman yuzunden Az kaldi ama Hemde cok az Icime seni hapsetmeme az kaldı Zelisim

/

[2016-07-30 15:12:14] Gül gül -

Merhaba abi iyi yayınlar Selda bağcan dan ahmedim türküsünü çalabilirmisin sana zahmet özel birine armağan ediyorum o kendini biliyor :)

/


Anasayfa » Konuklar » BDP'li Başkan Kaya benim dediklerimi yapmadı

BDP'li Başkan Kaya benim dediklerimi yapmadı
TUTKU MEDYA   MHP Van Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Mustafa Alkoç, mevcut Başkan Bekir Kaya’nın kendisiyle görüştüğünü ama tavsiyelerini dinlemediğini, adil davranmadığını bunun için belediyeciliğe ihanet ettiğini söyledi.

 

Tutku Radyo’da Salih Geçken’in hazırlayıp sunduğu ‘Farklı Açıdan’ programına konuk olan Alkoç: ‘ Bekir Kaya’ya adil olun bir MHP’li olarak BDP’li belediyeye iki yıl boyunca ücretsiz hizmet vereyim dedim. Ama onlar adil davranıp yapılan yolsuzlukların üstüne gidemediler.

 

AK PARTİ HALKI OYALIYOR

Toplumun bir aydını olarak Ak Partinin 11 yıllık geçmişine baktığımda bu partinin halkın faydasına olan asıl işleri yerine getirmediğini görüyorum. Bakın başbakan her yerde aynı konuşmayı yapıyor. Aynı şeyleri söylüyor.

 

NEDEN ADAY OLDUM

Halkımın suiistimal edildiğini gördüğüm için aday oldum. Halka hizmet ediliyor gibi gözüksede aslında halka tam olarak hizmet edilmiyor.  Halkın parası çar çur ediliyor. Haksızlık ve yolsuzluk sonlandırılmalıdır. Yolsuzluk ve vurgunculuğa karşı savaş açacağımdan emin olun.

 

BEKİR KAYA TAVSİYELERİMİ DİNLEMEDİ

Bekir Kaya benim meslektaşım ve arkadaşımdır. Seçimlerden önce bana geldi. Tavsiyelerimi kendisine aktardım. Adil olmasını, hukuçu kimliğini korumasın ve partisinin güdümünden kurtulmasını ve  Burhan Bey döneminde yapılan yolsuzluğun üstüne gitmesini söyledim.  Bekir Bey neden bu acizlik içinde kaldı bilemiyorum. Bakın eğer görev yaptırılmıyorsa kişi ya ayrılır ya da direnir. Bekir Beyin iyi niyetini kabul etmekle birlikte acizlik içinde olduğunu görüyoruz.

 

BEKİR KAYA BELEDİYECİLİĞE İHANET ETMİŞTİR?

‘Bekir Kaya’nın önceki yönetim döneminde yolsuzluk yapılmamıştır:’ açıklamasını ilk kez sizden duydum. Eğer Bekir Kaya böyle açıklama yapmışsa, bu bir prensip hatasıdır. Gaftır. Belediyeciliği inkar etmektir. Bunu ben sizden duyuyorum. Daha önce duymamıştım. Böyle açıklama yapılmışsa bunun gaflet olduğunu söyleyebilirim.

 

BEKİR KAYA’YA GÖNÜLLÜ HİZMET EDECEKTİM

Ben Bekir Kaya’ya yolsuzlukların üstüne gitmesi halinde kendisine gönüllü hizmet edeceğimi söylemiştim. Bekir Kaya’ya hesap sorması halinde iki yıl kendisine ücretsiz hukuk müşavirliği yapacağımı söylemiştim. Yarım gün kendime ve yarım gün BDP’li Belediyeye hizmet edeceğim demiştim. Belediye başkanı adil olmak zorundadır.  Hesap sormak sorundadır. Ama simdi siz Bekir Beyin yolsuzluk yapılmamıştır açıklaması yaptığını söylüyorsunuz. Şaşırmış bir haldeyim. Bu açıklama bu kente yapılan bir ihanettir. 

 
Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI TUTKU GÜVENLİK
SOSYAL AĞLAR

logo