ÇİĞDEMLE NAĞMELER-
d

[2018-01-18 16:37:20] Yakup -

Salih bey size konuğunuz Özay beye selam olsun

/

[2018-01-18 16:29:21] Mehmet Emmi -

Kentin ekonomisi çok kötü bir durumda. Esnafın durumu çok kötü durumda. Bu konuyu neden konuşmuyorsunuz

/

[2018-01-18 16:26:44] Hasan Duman -

Salih bey size ve konuğunuza size Özay beyin selamlar. Özay beyin 2019 yorumunu merak ediyoruz.

/

[2018-01-18 16:19:23] FıraT turgut -

merhaba ben BaTman Dan Fırat Turgut öncelikle iyi yayınlar diliorm .Sizden ADANALI AYHAN & ENVER YILMAZ dan Aç kapıyı gardiyan parçasını VaN M tipi kapalı cezaevinde bulunan dayımın oğlu BEYTULLAH ÇOBAN a ve tüm kader mahkumlarına gelsin.YokLuğuna aLışamadık ,ÖzLer OlDuk Seni BeytoCan ..

/

[2018-01-18 16:19:55] MoDaCı Ercan -

Slmm Farah Ablamm Nasılsınn BEn Modacı Ercan GEçen Hafta Van M Tipii Caza Evinden tahliye oldumm Koğuş Arkadaşlrıma Çok Çok Slm Ederimm Allah Hepsini en kısa zamanda Kurtarsınn Kalın Sağlıcaklaa

/

[2018-01-18 16:20:10] Muhammed -

Kaptan senden ricam haydi söyle şarkısını kim söylüyor biraz önce paylaştığın parça

/

[2018-01-18 16:20:23] İsim vermek istemeyen bir dinleyeci -

Bir dogum günü parcasi calabilir misiniz bugün doğum günü olan çok kıymetli çok değerli barış müdür için gelsin şimdiden çok teşekkür ederim

/

[2018-01-18 16:21:20] Haşim ERTAŞ -

Slm İyi Akşamlar Kaptan Ben Haşim ELAZIĞ'ın Kovancılar İlçesinde Askerim Hiçbir Programini Kaçırmayan Ben Burda Vakit Buldukça Dinliyorum Burdan Da Herkese Slm Olsun Sıradaki Tüm Parçaları Öncelikle Sevdigim ESMERİM'e Gelsin Sonrada Size Ve Tüm Van Halkına Erek Sabaniye Minibüs Durağında Ki Arkadaşlarıma Slm Lar Olsun...

/

[2018-01-18 16:22:42] Şilan ugurkan -

Marhaba van iskele mitipi kapali ceza evinde yatmakta olan esim hamza kaplan icin siradaki tum parcalar ona arman etmek istiyorum canim esim seni birgun degil bir saniye degil bir omur boyu sevecegim seni bir omur boyu beklicegim ne olursa olsun seni hep beklicegim hamzam kendine iyi bak seni cok seviyorum canim esim

/

[2018-01-18 16:23:44] FıRaT TurGut -

merhaba BaTman Dan Sizi dinlemekteyim koma AzaD dıgerım nagerım parçasını VAN M TİPİ kapalı cezaevin de bulunan Beytullah çoban a ve tüm kader mahkumlarına gelsin iyi yayınlar....

/


Anasayfa » Konuklar » BDP'li Başkan Kaya benim dediklerimi yapmadı

BDP'li Başkan Kaya benim dediklerimi yapmadı
TUTKU MEDYA   MHP Van Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Mustafa Alkoç, mevcut Başkan Bekir Kaya’nın kendisiyle görüştüğünü ama tavsiyelerini dinlemediğini, adil davranmadığını bunun için belediyeciliğe ihanet ettiğini söyledi.

 

Tutku Radyo’da Salih Geçken’in hazırlayıp sunduğu ‘Farklı Açıdan’ programına konuk olan Alkoç: ‘ Bekir Kaya’ya adil olun bir MHP’li olarak BDP’li belediyeye iki yıl boyunca ücretsiz hizmet vereyim dedim. Ama onlar adil davranıp yapılan yolsuzlukların üstüne gidemediler.

 

AK PARTİ HALKI OYALIYOR

Toplumun bir aydını olarak Ak Partinin 11 yıllık geçmişine baktığımda bu partinin halkın faydasına olan asıl işleri yerine getirmediğini görüyorum. Bakın başbakan her yerde aynı konuşmayı yapıyor. Aynı şeyleri söylüyor.

 

NEDEN ADAY OLDUM

Halkımın suiistimal edildiğini gördüğüm için aday oldum. Halka hizmet ediliyor gibi gözüksede aslında halka tam olarak hizmet edilmiyor.  Halkın parası çar çur ediliyor. Haksızlık ve yolsuzluk sonlandırılmalıdır. Yolsuzluk ve vurgunculuğa karşı savaş açacağımdan emin olun.

 

BEKİR KAYA TAVSİYELERİMİ DİNLEMEDİ

Bekir Kaya benim meslektaşım ve arkadaşımdır. Seçimlerden önce bana geldi. Tavsiyelerimi kendisine aktardım. Adil olmasını, hukuçu kimliğini korumasın ve partisinin güdümünden kurtulmasını ve  Burhan Bey döneminde yapılan yolsuzluğun üstüne gitmesini söyledim.  Bekir Bey neden bu acizlik içinde kaldı bilemiyorum. Bakın eğer görev yaptırılmıyorsa kişi ya ayrılır ya da direnir. Bekir Beyin iyi niyetini kabul etmekle birlikte acizlik içinde olduğunu görüyoruz.

 

BEKİR KAYA BELEDİYECİLİĞE İHANET ETMİŞTİR?

‘Bekir Kaya’nın önceki yönetim döneminde yolsuzluk yapılmamıştır:’ açıklamasını ilk kez sizden duydum. Eğer Bekir Kaya böyle açıklama yapmışsa, bu bir prensip hatasıdır. Gaftır. Belediyeciliği inkar etmektir. Bunu ben sizden duyuyorum. Daha önce duymamıştım. Böyle açıklama yapılmışsa bunun gaflet olduğunu söyleyebilirim.

 

BEKİR KAYA’YA GÖNÜLLÜ HİZMET EDECEKTİM

Ben Bekir Kaya’ya yolsuzlukların üstüne gitmesi halinde kendisine gönüllü hizmet edeceğimi söylemiştim. Bekir Kaya’ya hesap sorması halinde iki yıl kendisine ücretsiz hukuk müşavirliği yapacağımı söylemiştim. Yarım gün kendime ve yarım gün BDP’li Belediyeye hizmet edeceğim demiştim. Belediye başkanı adil olmak zorundadır.  Hesap sormak sorundadır. Ama simdi siz Bekir Beyin yolsuzluk yapılmamıştır açıklaması yaptığını söylüyorsunuz. Şaşırmış bir haldeyim. Bu açıklama bu kente yapılan bir ihanettir. 

 
Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI TUTKU GÜVENLİK
SOSYAL AĞLAR

logo