MÜZİK KEYFİ-
d

[2017-01-14 15:18:21] Mike Leoni -

Gonlunden gecen istedigin bir Parçayı taaaa uzaklara göndermeni rica ediyorum. Sevgiyle kal

/

[2016-11-26 16:03:05] Muhammed ali -

Hayirli geceler ben ali lakaben doktor derler acik cezaevinden cikali 6 saat oldu hozan aytacdan doktor parcasi ve tum guzel parcalar van acik cezaevinden 12 kogusta bulunan abilerime ve sizlere armagan olsun unuttu sanmasinlar Rabbim tum mahkumlarin yar ve yardimcisi olsun kolay gelsin

/

[2016-11-19 15:40:19] Aysel alkan -

Slm şahan 55 dr 188 plakalı araçda şehir halinde seni dinliyoruz aşkım herşeyim yalçın Güle sıradaki parçayı gönderirmisin onu çok sevdiğimi söylemisin

/

[2016-11-19 15:43:05] salih akkuş -

Yusuf abee ben adem ve murat seni dinliyoruz. şarkı gönder muhteşem üçlü

/

[2016-10-28 19:00:22] Fecri Barlık -

İyi akşamlar. Siirt'ten bir fırsatını bulup sizi dinliyoruz. Zeki hocama yağmur taneleri kadar selamlar. Zeki hocamdan Mona Roza şiirini istiyoruz. Siirtten selam ve sevgiler

/

[2016-09-24 15:13:03] VanLı Sino -

S.a Kaptan aBım ıyı yayınLar Sinan Kardeşim Ben Herzamankı Gıbı Damara Devam SevılıyorSun :D

/

[2016-09-17 15:05:10] nurullah kara -

size zahmet ahmet kaya olmasaydı sonumuz böyle çalarmısınız iyi yayınlar

/

[2016-08-20 14:15:23] fırat özsoy -

Sewgilerimle van saraydan yaziyorum muslum gurses ten yaktin beni dunya parcasini calarsaniz sewinirim

/

[2016-08-06 15:23:20] enes tanyildiz -

Usta neset ustadan evvelim parcasini calar misin Karanlık coktukçe biraz daha özler oldum seni Yıldızları seçemiyorum sigaramdan çıkan ucuz duman yuzunden Az kaldi ama Hemde cok az Icime seni hapsetmeme az kaldı Zelisim

/

[2016-07-30 15:12:14] Gül gül -

Merhaba abi iyi yayınlar Selda bağcan dan ahmedim türküsünü çalabilirmisin sana zahmet özel birine armağan ediyorum o kendini biliyor :)

/


Anasayfa » Konuklar » Bana iftira atanları asla affetmeyeceğim

Bana iftira atanları asla affetmeyeceğim
TUTKU MEDYA Ak Parti Van il başkanlığına müracaat eden ilk ve  tek kadın aday Handan Fidan, kendisine iftira atılmasına sebep olan kişinin Van’ın Edremit ilçesine aday bir AK Partili olduğunu söyledi.

 

Tutku Radyo’da Salih Geçken’in hazırlayıp sunduğu ‘Farklı Açıdan’ programına konuk olan Ak Parti İl Başkanı aday adayı (ilk kadın adayı) Handan Fidan, başkanlığa aday olduğu kendisine iftia atıldığını belirtti. Fidan: ‘Ben il başkanlığın aday olduğum için bana bu iftirayı attılar. Biz AFAD’dan iki tane konteyner almıştık.  Biri kurum tarafından geri alınmıştı. Diğeri de geri alınacak. Benimle ilgili konteyner sattı diye haber yapanlar bana iftira attılar. Bunlar içinde gerekli işlem başlattım’ dedi.

 

İlçe teşkilatında yürütme ile yaptığımız toplantıda bazı büyüklerimin tavsiyesi ve yaptığım istişareler sonucunda il başkanlığına aday oldum. Ailemin bana: ‘Kızım bu bir vebaldir eğer yapabileceğine inanıyorsan aday ol, yoksa aday olma’ telkini de önemliydi. Yapabileceğime inandığım için aday oldum.

 

BİZ EDREMİT’TE BAŞARISSIZ OLMADIK Van’daki istifaların alınmasının nedenini yeniden bir yapılandırma olduğunu biliyorum. Koordinatör milletvekilimizle yaptığımız görüşmede bize bu yönde açıklamaları oldu.   Türkiye’de kazanan iller arasında da istifalar istendi. Bakın Konya ve Ankara’da ciddi başarılar elde edilmesine rağmen o illerde de değişimler oldu. Ayrıca Van’ın Edremit ilçesinde başarısız olduğumuza inanmıyorum. Bütün yönetimimle elimizden gelen her türlü çalışmayı yaptık. Tabi şartlar ve güvensiz bir seçim ortamı sonuçları bu hale getirdi.

 

SANDIKLARA SAHİP ÇIKABİLSEYDİK SEÇİM BİZ KAZANIRDIK Bakın Van’daki seçim sonuçlarının halkın tercihinin bu yönde olduğunu düşünmüyorum. İnan ki seçimi kaybetmemizin ne büyük nedeni sandıklara sahip çıkamayışımızdır. Sandık sonuçlarını müşahitlerimiz alamadı.

 

DÜNYA LİDERİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ Bölgede siyaset çok zor. Buna rağmen günde iki saat uyuyan bir dünya lideriyle çalıştığınız için zorluklarla mücadele etme aşkıyla hareket ettiğiniz için çokta sorun olmuyor.

DEPREMDE YAPILAN BÜTÜN ÇALIŞMALARA RAĞMEN KAYBETTİK Bakın bütün teşkilatlar çok iyi çalıştı. Buna rağmen seçimi kaybetmemizin neden ilin büyükşehire dönüşmesinden kaynaklandı. Bakın biz merkezde oylarımızı kullandık. Tabi köylerin merkeze bağlanmasından ötürü köylerden gelen sonuçlarla kaybettik. Köylerde de güvenlik ortamının olmadığını hepimiz biliyoruz. Tabi bizimde hatalarımız oldu. Tam olarak belki kendimizi anlatamadık.

 

ADAY OLDUM DİYE BANA İFTİRA ATTILAR  Konteynır sattılar haberinden sonra ben ve ailem çok sıkıldık. Bir bayan gazetecinin bir bayana bunu yapması çok ağırıma gitti. Çok aradım bana cevap vermedi. Bu bölgede bazı şeyler iyi gitmiyor. Bir yerlere aday olduğunuzda hemen sizi karalayan gruplar ortaya çıkıyor. 

 

Yaklaşık üç önce halka hizmet için AFAD’dan iki tane konteynır istedik. O zaman partimize gelip giden ve çalışma alanı bulamadıklarını söyleyen TOKİ Der başkanı Sıddık Kırmızıkaya sorunlarını bize iletti.  Bizde ki tane konteynır TOKİ DER adına aldık. Birin TOKİ Der’e tahsis ettik. Diğerini halkın hizmetine sunduk. Daha sonra konteynerlerden birinde ticari işler yapıldığını duyunca ben kendilerini uyardım.  Kaymakam beyden de o şekilde izin aldığımızı söyledim. Bunlar geçici bir süreliğine alınmıştı. Biri İl AFAD müdürlüğümüz tarafından alınmıştı. Diğeri alınacak. Alınan iki konteynır devletin malıdır. Biz geçici bir süreliğine aldık ve halkın hizmeti için kullandık. Buna rağmen ‘Konteynerler satılıyor’ haberi tamamen iftiradır. Zaten iki gazeteciyi dava ettim. Yasal süreç başladı.

 

BANA İFTİRA ATILMASINA NEDEN OLAN KİŞİ MAALESEF PARTİMİZDE ADAY OLAN BİRİDİR  Bana iftira atan haberi yapan gazeteciler  TOKİ DER Başkanı tarafından kendilerine bu bilgi verildiğini  söylüyorlar. TOKİ DER başkanı Sait Kırmızıkaya partimizden Edremit ilçe başkanı aday adayı olarak müracaat etmiş. Biz işte onun için kaybediyoruz. Maalesef partimize gelen herkes çok samimi değil. Kendi menfaati için gelen bir çok insan var.

 
Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI TUTKU GÜVENLİK
SOSYAL AĞLAR

logo