BASINDA BU GÜN-
d

[2018-01-18 16:37:20] Yakup -

Salih bey size konuğunuz Özay beye selam olsun

/

[2018-01-18 16:29:21] Mehmet Emmi -

Kentin ekonomisi çok kötü bir durumda. Esnafın durumu çok kötü durumda. Bu konuyu neden konuşmuyorsunuz

/

[2018-01-18 16:26:44] Hasan Duman -

Salih bey size ve konuğunuza size Özay beyin selamlar. Özay beyin 2019 yorumunu merak ediyoruz.

/

[2018-01-18 16:19:23] FıraT turgut -

merhaba ben BaTman Dan Fırat Turgut öncelikle iyi yayınlar diliorm .Sizden ADANALI AYHAN & ENVER YILMAZ dan Aç kapıyı gardiyan parçasını VaN M tipi kapalı cezaevinde bulunan dayımın oğlu BEYTULLAH ÇOBAN a ve tüm kader mahkumlarına gelsin.YokLuğuna aLışamadık ,ÖzLer OlDuk Seni BeytoCan ..

/

[2018-01-18 16:19:55] MoDaCı Ercan -

Slmm Farah Ablamm Nasılsınn BEn Modacı Ercan GEçen Hafta Van M Tipii Caza Evinden tahliye oldumm Koğuş Arkadaşlrıma Çok Çok Slm Ederimm Allah Hepsini en kısa zamanda Kurtarsınn Kalın Sağlıcaklaa

/

[2018-01-18 16:20:10] Muhammed -

Kaptan senden ricam haydi söyle şarkısını kim söylüyor biraz önce paylaştığın parça

/

[2018-01-18 16:20:23] İsim vermek istemeyen bir dinleyeci -

Bir dogum günü parcasi calabilir misiniz bugün doğum günü olan çok kıymetli çok değerli barış müdür için gelsin şimdiden çok teşekkür ederim

/

[2018-01-18 16:21:20] Haşim ERTAŞ -

Slm İyi Akşamlar Kaptan Ben Haşim ELAZIĞ'ın Kovancılar İlçesinde Askerim Hiçbir Programini Kaçırmayan Ben Burda Vakit Buldukça Dinliyorum Burdan Da Herkese Slm Olsun Sıradaki Tüm Parçaları Öncelikle Sevdigim ESMERİM'e Gelsin Sonrada Size Ve Tüm Van Halkına Erek Sabaniye Minibüs Durağında Ki Arkadaşlarıma Slm Lar Olsun...

/

[2018-01-18 16:22:42] Şilan ugurkan -

Marhaba van iskele mitipi kapali ceza evinde yatmakta olan esim hamza kaplan icin siradaki tum parcalar ona arman etmek istiyorum canim esim seni birgun degil bir saniye degil bir omur boyu sevecegim seni bir omur boyu beklicegim ne olursa olsun seni hep beklicegim hamzam kendine iyi bak seni cok seviyorum canim esim

/

[2018-01-18 16:23:44] FıRaT TurGut -

merhaba BaTman Dan Sizi dinlemekteyim koma AzaD dıgerım nagerım parçasını VAN M TİPİ kapalı cezaevin de bulunan Beytullah çoban a ve tüm kader mahkumlarına gelsin iyi yayınlar....

/


Anasayfa » Konuklar » Bana iftira atanları asla affetmeyeceğim

Bana iftira atanları asla affetmeyeceğim
TUTKU MEDYA Ak Parti Van il başkanlığına müracaat eden ilk ve  tek kadın aday Handan Fidan, kendisine iftira atılmasına sebep olan kişinin Van’ın Edremit ilçesine aday bir AK Partili olduğunu söyledi.

 

Tutku Radyo’da Salih Geçken’in hazırlayıp sunduğu ‘Farklı Açıdan’ programına konuk olan Ak Parti İl Başkanı aday adayı (ilk kadın adayı) Handan Fidan, başkanlığa aday olduğu kendisine iftia atıldığını belirtti. Fidan: ‘Ben il başkanlığın aday olduğum için bana bu iftirayı attılar. Biz AFAD’dan iki tane konteyner almıştık.  Biri kurum tarafından geri alınmıştı. Diğeri de geri alınacak. Benimle ilgili konteyner sattı diye haber yapanlar bana iftira attılar. Bunlar içinde gerekli işlem başlattım’ dedi.

 

İlçe teşkilatında yürütme ile yaptığımız toplantıda bazı büyüklerimin tavsiyesi ve yaptığım istişareler sonucunda il başkanlığına aday oldum. Ailemin bana: ‘Kızım bu bir vebaldir eğer yapabileceğine inanıyorsan aday ol, yoksa aday olma’ telkini de önemliydi. Yapabileceğime inandığım için aday oldum.

 

BİZ EDREMİT’TE BAŞARISSIZ OLMADIK Van’daki istifaların alınmasının nedenini yeniden bir yapılandırma olduğunu biliyorum. Koordinatör milletvekilimizle yaptığımız görüşmede bize bu yönde açıklamaları oldu.   Türkiye’de kazanan iller arasında da istifalar istendi. Bakın Konya ve Ankara’da ciddi başarılar elde edilmesine rağmen o illerde de değişimler oldu. Ayrıca Van’ın Edremit ilçesinde başarısız olduğumuza inanmıyorum. Bütün yönetimimle elimizden gelen her türlü çalışmayı yaptık. Tabi şartlar ve güvensiz bir seçim ortamı sonuçları bu hale getirdi.

 

SANDIKLARA SAHİP ÇIKABİLSEYDİK SEÇİM BİZ KAZANIRDIK Bakın Van’daki seçim sonuçlarının halkın tercihinin bu yönde olduğunu düşünmüyorum. İnan ki seçimi kaybetmemizin ne büyük nedeni sandıklara sahip çıkamayışımızdır. Sandık sonuçlarını müşahitlerimiz alamadı.

 

DÜNYA LİDERİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ Bölgede siyaset çok zor. Buna rağmen günde iki saat uyuyan bir dünya lideriyle çalıştığınız için zorluklarla mücadele etme aşkıyla hareket ettiğiniz için çokta sorun olmuyor.

DEPREMDE YAPILAN BÜTÜN ÇALIŞMALARA RAĞMEN KAYBETTİK Bakın bütün teşkilatlar çok iyi çalıştı. Buna rağmen seçimi kaybetmemizin neden ilin büyükşehire dönüşmesinden kaynaklandı. Bakın biz merkezde oylarımızı kullandık. Tabi köylerin merkeze bağlanmasından ötürü köylerden gelen sonuçlarla kaybettik. Köylerde de güvenlik ortamının olmadığını hepimiz biliyoruz. Tabi bizimde hatalarımız oldu. Tam olarak belki kendimizi anlatamadık.

 

ADAY OLDUM DİYE BANA İFTİRA ATTILAR  Konteynır sattılar haberinden sonra ben ve ailem çok sıkıldık. Bir bayan gazetecinin bir bayana bunu yapması çok ağırıma gitti. Çok aradım bana cevap vermedi. Bu bölgede bazı şeyler iyi gitmiyor. Bir yerlere aday olduğunuzda hemen sizi karalayan gruplar ortaya çıkıyor. 

 

Yaklaşık üç önce halka hizmet için AFAD’dan iki tane konteynır istedik. O zaman partimize gelip giden ve çalışma alanı bulamadıklarını söyleyen TOKİ Der başkanı Sıddık Kırmızıkaya sorunlarını bize iletti.  Bizde ki tane konteynır TOKİ DER adına aldık. Birin TOKİ Der’e tahsis ettik. Diğerini halkın hizmetine sunduk. Daha sonra konteynerlerden birinde ticari işler yapıldığını duyunca ben kendilerini uyardım.  Kaymakam beyden de o şekilde izin aldığımızı söyledim. Bunlar geçici bir süreliğine alınmıştı. Biri İl AFAD müdürlüğümüz tarafından alınmıştı. Diğeri alınacak. Alınan iki konteynır devletin malıdır. Biz geçici bir süreliğine aldık ve halkın hizmeti için kullandık. Buna rağmen ‘Konteynerler satılıyor’ haberi tamamen iftiradır. Zaten iki gazeteciyi dava ettim. Yasal süreç başladı.

 

BANA İFTİRA ATILMASINA NEDEN OLAN KİŞİ MAALESEF PARTİMİZDE ADAY OLAN BİRİDİR  Bana iftira atan haberi yapan gazeteciler  TOKİ DER Başkanı tarafından kendilerine bu bilgi verildiğini  söylüyorlar. TOKİ DER başkanı Sait Kırmızıkaya partimizden Edremit ilçe başkanı aday adayı olarak müracaat etmiş. Biz işte onun için kaybediyoruz. Maalesef partimize gelen herkes çok samimi değil. Kendi menfaati için gelen bir çok insan var.

 
Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI Tutkuhaber
SOSYAL AĞLAR

logo