ÇİĞDEMLE NAĞMELER-
d

[2017-01-14 15:18:21] Mike Leoni -

Gonlunden gecen istedigin bir Parçayı taaaa uzaklara göndermeni rica ediyorum. Sevgiyle kal

/

[2016-11-26 16:03:05] Muhammed ali -

Hayirli geceler ben ali lakaben doktor derler acik cezaevinden cikali 6 saat oldu hozan aytacdan doktor parcasi ve tum guzel parcalar van acik cezaevinden 12 kogusta bulunan abilerime ve sizlere armagan olsun unuttu sanmasinlar Rabbim tum mahkumlarin yar ve yardimcisi olsun kolay gelsin

/

[2016-11-19 15:40:19] Aysel alkan -

Slm şahan 55 dr 188 plakalı araçda şehir halinde seni dinliyoruz aşkım herşeyim yalçın Güle sıradaki parçayı gönderirmisin onu çok sevdiğimi söylemisin

/

[2016-11-19 15:43:05] salih akkuş -

Yusuf abee ben adem ve murat seni dinliyoruz. şarkı gönder muhteşem üçlü

/

[2016-10-28 19:00:22] Fecri Barlık -

İyi akşamlar. Siirt'ten bir fırsatını bulup sizi dinliyoruz. Zeki hocama yağmur taneleri kadar selamlar. Zeki hocamdan Mona Roza şiirini istiyoruz. Siirtten selam ve sevgiler

/

[2016-09-24 15:13:03] VanLı Sino -

S.a Kaptan aBım ıyı yayınLar Sinan Kardeşim Ben Herzamankı Gıbı Damara Devam SevılıyorSun :D

/

[2016-09-17 15:05:10] nurullah kara -

size zahmet ahmet kaya olmasaydı sonumuz böyle çalarmısınız iyi yayınlar

/

[2016-08-20 14:15:23] fırat özsoy -

Sewgilerimle van saraydan yaziyorum muslum gurses ten yaktin beni dunya parcasini calarsaniz sewinirim

/

[2016-08-06 15:23:20] enes tanyildiz -

Usta neset ustadan evvelim parcasini calar misin Karanlık coktukçe biraz daha özler oldum seni Yıldızları seçemiyorum sigaramdan çıkan ucuz duman yuzunden Az kaldi ama Hemde cok az Icime seni hapsetmeme az kaldı Zelisim

/

[2016-07-30 15:12:14] Gül gül -

Merhaba abi iyi yayınlar Selda bağcan dan ahmedim türküsünü çalabilirmisin sana zahmet özel birine armağan ediyorum o kendini biliyor :)

/


Anasayfa » Konuklar » BAKAN YARDIMCISI BENİ ARAYARAK ÇALIŞMA HAKKINDA BİLGİ VERDİ

BAKAN YARDIMCISI BENİ ARAYARAK ÇALIŞMA HAKKINDA BİLGİ VERDİ
Spor Yazarı Rıdvan Can, bu yılda son haftada düşmekten kurtulan Büyükşehir Belediye Vanspor takımının profesyonel ellere teslim edilerek kurtarılacağını söyledi.

 

Tutku Radyo’da M.Salih Geçken’in hazırlayıp sunduğu ‘Farklı Açıdan’ programına konuk olan Can: Büyükşehir Belediye Başkanı Bekir Kaya’nında, Van Milletvekili Beşir Atalay’ında verdikleri sözü gereğini yapmalarını istedi.

 

B.BELEDİYE VANSPOR BU HALKIN TAKIMIDIR

Son birkaç yıldır su haftada düşmekten kurtulan bu takım halka mal edilmelidir. Halkımızda bu takımı sahiplenmek zorundadır. Uzun uğraşlarımız sonucu son iki haftada Ak il başkanı harci diğer partileren Van il başkanların, STK başkanların ve belediye başkanların destek için maça geldiler. Keşke bu destek son iki maçta değilde ligin başından beri olsaydı.  O zaman durumumuz daha farklı olabilirdi.

 

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYEBİ VANSPOR’U PROFESYONEL ELLERE TESLİM ETMELİ

Takım yönetimi belediye içinden insanlardan oluşturulmuş. Bu belediyede kalmak şartıyla daha profesyonel ellere teslim edilmelidir.

 

BELEDİYE SOSYAL DONATILARA DÜZENLEMELİ

Takım şu an Büyükşehir Belediyesini olduğuna göre takımın çalıştığı tesislerin sorumluluğu da şu an onlardadır. Başta stadyum olmak üzere diğer tesislerin durumu iç acıcı değil. Bir an önce gerekli müdahalelerin yapmaları gerekir. Bu sorumluluklarını hatırlamaları gerekir.

 

BEKİR KAYA VERDİĞİ SÖZÜN GEREĞİNİ YAPMALI

Bekir Kaya başkan seçilmeden önce soruya BB. Vanspor’un alt yapısına yatırım yapacağını bu konuda futbolcu üreten bir il haline dönüşeceğini söylemişti. Geçmiş 7 yıla baktığımızda böyle bir şey görmedik. Keşke verilen sözler tutulsaydı. Van’dan da çok başarılı futbolcular çıkabilirdi. Spora yönelen geçlerimizi hatalı işlere yönelmezdi.

 

VAN’DAKİ GÜÇLÜ AİLELER VE STK’LAR BU TAKIMA SAHİP ÇIKMALI

BB. Vanspor bütün Van’ın takımıdır. STK’lar ve güçlü aileler bu katıma sahip çıkmak zorundadır. Konuşmakla hiçbir şey bitmiyor. Bu konuda gerekli sorumluluğun yerine getirildiğini söyleyemem.

 

BEŞİR ATALAY’IN VERDİĞİ SÖZÜ VAR. YENİ STADYUM ÇALIŞMASI NE OLDU?

Van Şehir Stadyumunun son durumundan haberiniz var. İçler acısı bir durum. Görüntü şehre yakışmadığı gibi, tehlike oluşturuyor. Beşir Beyin seçimden önce verdiği sözü kendilerine hatırlatmak istiyorum. Yeni stadyum projesini hayata geçireceklerini söylemişti. Bu sözün gereğini yapmalarını istiyoruz.

 

BÜTÜN MÜCADELEM VAN İÇİNDİR

Yeni stadyum ve BB.Vanspor için yoğun mücadele için olduğumu söyleyenler var. Ben sorumluluğumu yerine getirmeye çalışıyorum. Van’a karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek zorundayız. Kendim içn istediğim bir şey yok. Ben halkımın hak ettiklerin için mücadele ediyorum.

 

GÜMRÜK VE TİCARET BAKAN YARDIMCISI BU KONU HAKKINDA BENİ ARADI

Sayın Bakan yardımcımızı aracılığınızla teşekkür etmek istiyorum. Bir gün beni arayarak bu konu hakkında yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi. Tabi sonuçlandırmadan bir açıklama yapmayacağını ekledi. Basın aracılığıyla yaptığım çalışmaları çok anlamlı bulduğunu da belirtti. Bende kent için yaptığı olumlu çalışmalardan ötürü Sayın Fatih Çiftçi beye teşekkür ediyorum.

 

Duyarlılığınızıdan ötürü Salih Bey sizlere ve kurumunuza çok teşekkür ediyorum. Dedi.

 
Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI Tutkuhaber
SOSYAL AĞLAR

logo