ÇİĞDEM'LE DÖRT DUVAR-
d

[2018-01-18 16:37:20] Yakup -

Salih bey size konuğunuz Özay beye selam olsun

/

[2018-01-18 16:29:21] Mehmet Emmi -

Kentin ekonomisi çok kötü bir durumda. Esnafın durumu çok kötü durumda. Bu konuyu neden konuşmuyorsunuz

/

[2018-01-18 16:26:44] Hasan Duman -

Salih bey size ve konuğunuza size Özay beyin selamlar. Özay beyin 2019 yorumunu merak ediyoruz.

/

[2018-01-18 16:19:23] FıraT turgut -

merhaba ben BaTman Dan Fırat Turgut öncelikle iyi yayınlar diliorm .Sizden ADANALI AYHAN & ENVER YILMAZ dan Aç kapıyı gardiyan parçasını VaN M tipi kapalı cezaevinde bulunan dayımın oğlu BEYTULLAH ÇOBAN a ve tüm kader mahkumlarına gelsin.YokLuğuna aLışamadık ,ÖzLer OlDuk Seni BeytoCan ..

/

[2018-01-18 16:19:55] MoDaCı Ercan -

Slmm Farah Ablamm Nasılsınn BEn Modacı Ercan GEçen Hafta Van M Tipii Caza Evinden tahliye oldumm Koğuş Arkadaşlrıma Çok Çok Slm Ederimm Allah Hepsini en kısa zamanda Kurtarsınn Kalın Sağlıcaklaa

/

[2018-01-18 16:20:10] Muhammed -

Kaptan senden ricam haydi söyle şarkısını kim söylüyor biraz önce paylaştığın parça

/

[2018-01-18 16:20:23] İsim vermek istemeyen bir dinleyeci -

Bir dogum günü parcasi calabilir misiniz bugün doğum günü olan çok kıymetli çok değerli barış müdür için gelsin şimdiden çok teşekkür ederim

/

[2018-01-18 16:21:20] Haşim ERTAŞ -

Slm İyi Akşamlar Kaptan Ben Haşim ELAZIĞ'ın Kovancılar İlçesinde Askerim Hiçbir Programini Kaçırmayan Ben Burda Vakit Buldukça Dinliyorum Burdan Da Herkese Slm Olsun Sıradaki Tüm Parçaları Öncelikle Sevdigim ESMERİM'e Gelsin Sonrada Size Ve Tüm Van Halkına Erek Sabaniye Minibüs Durağında Ki Arkadaşlarıma Slm Lar Olsun...

/

[2018-01-18 16:22:42] Şilan ugurkan -

Marhaba van iskele mitipi kapali ceza evinde yatmakta olan esim hamza kaplan icin siradaki tum parcalar ona arman etmek istiyorum canim esim seni birgun degil bir saniye degil bir omur boyu sevecegim seni bir omur boyu beklicegim ne olursa olsun seni hep beklicegim hamzam kendine iyi bak seni cok seviyorum canim esim

/

[2018-01-18 16:23:44] FıRaT TurGut -

merhaba BaTman Dan Sizi dinlemekteyim koma AzaD dıgerım nagerım parçasını VAN M TİPİ kapalı cezaevin de bulunan Beytullah çoban a ve tüm kader mahkumlarına gelsin iyi yayınlar....

/


Anasayfa » Konuklar » BAKAN YARDIMCISI BENİ ARAYARAK ÇALIŞMA HAKKINDA BİLGİ VERDİ

BAKAN YARDIMCISI BENİ ARAYARAK ÇALIŞMA HAKKINDA BİLGİ VERDİ
Spor Yazarı Rıdvan Can, bu yılda son haftada düşmekten kurtulan Büyükşehir Belediye Vanspor takımının profesyonel ellere teslim edilerek kurtarılacağını söyledi.

 

Tutku Radyo’da M.Salih Geçken’in hazırlayıp sunduğu ‘Farklı Açıdan’ programına konuk olan Can: Büyükşehir Belediye Başkanı Bekir Kaya’nında, Van Milletvekili Beşir Atalay’ında verdikleri sözü gereğini yapmalarını istedi.

 

B.BELEDİYE VANSPOR BU HALKIN TAKIMIDIR

Son birkaç yıldır su haftada düşmekten kurtulan bu takım halka mal edilmelidir. Halkımızda bu takımı sahiplenmek zorundadır. Uzun uğraşlarımız sonucu son iki haftada Ak il başkanı harci diğer partileren Van il başkanların, STK başkanların ve belediye başkanların destek için maça geldiler. Keşke bu destek son iki maçta değilde ligin başından beri olsaydı.  O zaman durumumuz daha farklı olabilirdi.

 

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYEBİ VANSPOR’U PROFESYONEL ELLERE TESLİM ETMELİ

Takım yönetimi belediye içinden insanlardan oluşturulmuş. Bu belediyede kalmak şartıyla daha profesyonel ellere teslim edilmelidir.

 

BELEDİYE SOSYAL DONATILARA DÜZENLEMELİ

Takım şu an Büyükşehir Belediyesini olduğuna göre takımın çalıştığı tesislerin sorumluluğu da şu an onlardadır. Başta stadyum olmak üzere diğer tesislerin durumu iç acıcı değil. Bir an önce gerekli müdahalelerin yapmaları gerekir. Bu sorumluluklarını hatırlamaları gerekir.

 

BEKİR KAYA VERDİĞİ SÖZÜN GEREĞİNİ YAPMALI

Bekir Kaya başkan seçilmeden önce soruya BB. Vanspor’un alt yapısına yatırım yapacağını bu konuda futbolcu üreten bir il haline dönüşeceğini söylemişti. Geçmiş 7 yıla baktığımızda böyle bir şey görmedik. Keşke verilen sözler tutulsaydı. Van’dan da çok başarılı futbolcular çıkabilirdi. Spora yönelen geçlerimizi hatalı işlere yönelmezdi.

 

VAN’DAKİ GÜÇLÜ AİLELER VE STK’LAR BU TAKIMA SAHİP ÇIKMALI

BB. Vanspor bütün Van’ın takımıdır. STK’lar ve güçlü aileler bu katıma sahip çıkmak zorundadır. Konuşmakla hiçbir şey bitmiyor. Bu konuda gerekli sorumluluğun yerine getirildiğini söyleyemem.

 

BEŞİR ATALAY’IN VERDİĞİ SÖZÜ VAR. YENİ STADYUM ÇALIŞMASI NE OLDU?

Van Şehir Stadyumunun son durumundan haberiniz var. İçler acısı bir durum. Görüntü şehre yakışmadığı gibi, tehlike oluşturuyor. Beşir Beyin seçimden önce verdiği sözü kendilerine hatırlatmak istiyorum. Yeni stadyum projesini hayata geçireceklerini söylemişti. Bu sözün gereğini yapmalarını istiyoruz.

 

BÜTÜN MÜCADELEM VAN İÇİNDİR

Yeni stadyum ve BB.Vanspor için yoğun mücadele için olduğumu söyleyenler var. Ben sorumluluğumu yerine getirmeye çalışıyorum. Van’a karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek zorundayız. Kendim içn istediğim bir şey yok. Ben halkımın hak ettiklerin için mücadele ediyorum.

 

GÜMRÜK VE TİCARET BAKAN YARDIMCISI BU KONU HAKKINDA BENİ ARADI

Sayın Bakan yardımcımızı aracılığınızla teşekkür etmek istiyorum. Bir gün beni arayarak bu konu hakkında yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi. Tabi sonuçlandırmadan bir açıklama yapmayacağını ekledi. Basın aracılığıyla yaptığım çalışmaları çok anlamlı bulduğunu da belirtti. Bende kent için yaptığı olumlu çalışmalardan ötürü Sayın Fatih Çiftçi beye teşekkür ediyorum.

 

Duyarlılığınızıdan ötürü Salih Bey sizlere ve kurumunuza çok teşekkür ediyorum. Dedi.

 
Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI TUTKU GÜVENLİK
SOSYAL AĞLAR

logo