ÇİĞDEMLE NAĞMELER-
d

[2019-05-21 16:28:56] Ferdin salmani -

Selamun aleykum cok degerli ablam cidem nasilsin iyyi misin ben iranli ferdin selmani burda D1 C5 c8 E9 E10 A9odalarina ve butun arkadaslrima ve kader mahkumlarina selamlarim var kendine cok iyyi bak allaha emanet ol

/

[2019-05-21 16:29:07] Murat YAVAŞ -

İyi yayınlar Çiğdem hanım . T tipi cezaevinde bulunan Can kardesim TARIK DEMİR e cok selam eder hasret ve Özlemle Cani gönülden kucaklarım . Tez zamanda kardesim tarığı ve tüm kader mahkumlarını ailelerine ve özgürlüklerine kavuşturması dileği ile Herzaman dualarımdasın olduğunu bilesin Can KARDEŞ ..

/

[2019-05-21 16:29:19] Ferdin selmani -

Selamun aleykum cok degerli ablam nasilsin iyyi misin ben iranda ferdin selmani burda butun kadar mahkumlarina ve D1odac5oda E9 E10 c5oda A9 odabutun arkadaslarima selamlarim ilet senden cok tesekur ediyurom allaha emanet ol

/

[2019-05-21 16:30:07] Mihriban Coşkun -

Merhaba ben Mihriban Coşkun Van M tipi kapalı cezaevinde bulunan Canakkaleden kardeşim Doğan Coşkun a beni dinliyorsan ablacim seni çok özledik.Bir an önce canakkale ye gelmeni dört gözle bekliyoruz arkadaşların herkes seni soruyor cok kiymetli sen bizim için kendine dikkat et ablacim Allaha emanet ol.

/

[2019-05-21 16:31:01] Özgür adiyan -

İyi yayınlar abla ben özgür sizin aracılığınızla m tipi d7 koğuşunda olan abim Erhan dayan için tüm parçalar armağan olsun allah yar ve yardımcın olsun en kısa zamanda aramızda olma dileğiyle allaha emanet ol can abim gözün arkada kalmasın sen iyi ol bizim için yeter

/

[2019-05-21 16:31:16] ergin alkan -

Pirilere niyaz ederiz şarkısını çalırsanız sevinirim iyi çalışmalar

/

[2019-05-21 16:31:26] enes karatas -

Merhaba çiğdem abla hapisteki amca oğlum kadir için tu evin şarkısını calrsaniz sevinirim burdan ramazan iniz kutlu olsun

/

[2019-05-21 16:31:52] özkan güven -

ben özkan güven van m tipi b 5 koguşundaki arkadaslarima selam olsun başta haci turgut felemez ferat hikmet özal ridvan murat yüzbaşı ve amcam saki amcaogullarim zafer menaf yunus siradaki en guzel sarkilar butun kogusa armagan ediyorum .elbet birgun günes sizin icin de dogacak. saygilar

/

[2018-01-18 16:37:20] Yakup -

Salih bey size konuğunuz Özay beye selam olsun

/

[2018-01-18 16:29:21] Mehmet Emmi -

Kentin ekonomisi çok kötü bir durumda. Esnafın durumu çok kötü durumda. Bu konuyu neden konuşmuyorsunuz

/


Anasayfa » Konuklar » Ak Partinin Van Büyükşehir Adayı tercihi doğrudur

Ak Partinin Van Büyükşehir Adayı tercihi doğrudur
Gazeteci Baki Karaca Kanaat önderi Osman Gülaçar’ın Ak Parti Büyükşehir adayı olarak kabul edilmesinin çok doğru bir karar olacağını belirtti.

 

Tutku Radyo’da Salih Geçken’ in hazırlayıp sunduğu ‘Farklı Açıdan’ programına konuk olan www.vansiyaseti.com haber portali köşe yazarı Baki Karaca: ‘Van Belediyesini kazanan buraya 25 yıl damgasını vuracak. Yaklaşık 40 tane müdürlük ve binlerce kadro dağılımı olacaktır.

 

Soruları yanıtlayana Baki Karaca: ‘ Ak Parti Osman Gülaçar’la Van’da en doğru tercihi yaptı. Osman Gülaçar toparlayıcı olur. Cemaatleri bir araya toplar.

 

Eskiden islami kimliğinden ötürü mağdur alanların bu gün çok büyük saygınlıkları var. Halk o dönemde dik duran kanaat önderlerine her zaman için saygı duymuştur.

 

Geçmişte Müslümanlara yapılan haksızlığı ve iftirayı herkes çok iyi biliyor. Türkiye’de Müslümanları yok etmek için alicengiz oyunlarının oynandığını biliyoruz. O günlerde oynana hile bu gün tutmayacaktır. Bakın başbakan şiir okudu diye cezaevine atıldı. Ama bu gün bu ülkeyi yönetiyor.

 

Karanlık dönemde şucu bucu diye yaftalayanların kara propagandası bu gün tutmuyor. Van halkı her zaman mağdurun yanındadır. Van halkı tepkisini dile getirmese günü geldiğinde haktan yana tavır sergiliyor.

 

OSMAN GÜLAÇAR SÜPRİZ OLMADI

Aday adayı olmadığı halde Ak Partinin temayül yoklamasından birinci çıkması benim için sürpriz oldu. Aday olmadığı halde çağrılıyor olması tabi ki sürprizdir.

 

Osman Gülaçar’ın bu güne kadar böyle bir istemi ve söylemini duymadık. Ama adaylı verilirse kendisinin bunu kabul edeceğini düşünüyordum. Bu istemini dillendirmese de bunu düşündüğünü biliyordum.

 

AK PARTİ MÜSLÜMANLARLA YÜRÜYECEKTİR

Sistemin eksi yöneticileri olsaydı Osman Gülaçar gibileri kabul edilir miydi? Ak Parti  yıllarca yaptığı mücadele sonucu bu ortam oluştu. Şahsi kanaatim göre Ak Parti zamanında zulme maruz kalan Müslümanlarla yürüyecektir diye düşünüyorum.

 

BİR İMAM ADAY OLUR MU?

Çok bilgin ve entellektüle imamlar var. Sosyal ve kültürel yapıyı çok iyi bilen imamlar var. Osman Hoca burada geride kalanlardan bir değildir. Bilgi birikimi olan bir imamdır.

 

OSMAN GÜLAÇAR EN DOĞRU KARADIR

Ban göre Osman Gülaçar konuşulan isimler arasında bana göre en iyi tercihtir. Bilgili, cesur, anlatımı çok iyidir.

 

BELEDİYE BAŞKANI İYİ BİR İDARECİ OLMALIDIR

Belediye başkanı çok iyi bir koordinatör olmalıdır. Başkan’ın en büyük sorumluluğu iyi bir ekiple çalışmaktır. İyi bir ekip kuran bir başkan adayı kesinlikle başarılı olur.

 

HUDA PAR OSMAN HOCAYA KARŞI ADAY ÇIKARMAZ

Ben Huda Par’ın Osman Gülaçar’a karşı aday çıkaracağını tahmin etmiyorum Ayrıca Osman Hoca Van’da ki bütün İslam’ı camiaları bir araya getirebilir.

 

CEMAAT DESTEK VERİR

Bence cemaat tartışmalarına rağmen burada Osman Nuri Gülaçar’a destek verecektir.

 

AYRIŞMA OLMAZ

Bence cemaatler farklı değerlendirme ve yorumlar yapabilir. Cemaatlerin kesinlikle bir araya geleceği kanısındayım. Muhalif bir anlayış ortaya çıkmaz.

 

AK PARTİDE KÜSKÜNLÜK BAŞLAR

Bence adaylık resmen açıklandıktan sonra küskünlükler olur. Kırılganlıklar dile getirilir. Zamanla bu kırılganlıklar biter diye düşünüyorum.  Aday adaylığı bırakanların çoğu da aday olmak için müracaat etmediler. Belli beklentilerin olanlar müracaat etti

 

OSMAN GÜLAÇAR ASLA GÖZ YUMMAZ

Bir yiğide bu toplumun ihtiyacı var. Bu yiğit bir gün çıkacak ve dur diyecektir. İlişkileri çıkar üstüne olan birinin alışa geldikleri peşkeşi sisteminin tersine duruş sergileyenleri elbette ki desteklemez. Partilerin çoğunda asıl gönüller çok az kaldı. Bütün partilere menfaatçiler sızdılar. 
Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI Tutkuhaber
SOSYAL AĞLAR

logo