ÇİĞDEM'LE DÖRT DUVAR-
d

[2018-01-18 16:37:20] Yakup -

Salih bey size konuğunuz Özay beye selam olsun

/

[2018-01-18 16:29:21] Mehmet Emmi -

Kentin ekonomisi çok kötü bir durumda. Esnafın durumu çok kötü durumda. Bu konuyu neden konuşmuyorsunuz

/

[2018-01-18 16:26:44] Hasan Duman -

Salih bey size ve konuğunuza size Özay beyin selamlar. Özay beyin 2019 yorumunu merak ediyoruz.

/

[2018-01-18 16:19:23] FıraT turgut -

merhaba ben BaTman Dan Fırat Turgut öncelikle iyi yayınlar diliorm .Sizden ADANALI AYHAN & ENVER YILMAZ dan Aç kapıyı gardiyan parçasını VaN M tipi kapalı cezaevinde bulunan dayımın oğlu BEYTULLAH ÇOBAN a ve tüm kader mahkumlarına gelsin.YokLuğuna aLışamadık ,ÖzLer OlDuk Seni BeytoCan ..

/

[2018-01-18 16:19:55] MoDaCı Ercan -

Slmm Farah Ablamm Nasılsınn BEn Modacı Ercan GEçen Hafta Van M Tipii Caza Evinden tahliye oldumm Koğuş Arkadaşlrıma Çok Çok Slm Ederimm Allah Hepsini en kısa zamanda Kurtarsınn Kalın Sağlıcaklaa

/

[2018-01-18 16:20:10] Muhammed -

Kaptan senden ricam haydi söyle şarkısını kim söylüyor biraz önce paylaştığın parça

/

[2018-01-18 16:20:23] İsim vermek istemeyen bir dinleyeci -

Bir dogum günü parcasi calabilir misiniz bugün doğum günü olan çok kıymetli çok değerli barış müdür için gelsin şimdiden çok teşekkür ederim

/

[2018-01-18 16:21:20] Haşim ERTAŞ -

Slm İyi Akşamlar Kaptan Ben Haşim ELAZIĞ'ın Kovancılar İlçesinde Askerim Hiçbir Programini Kaçırmayan Ben Burda Vakit Buldukça Dinliyorum Burdan Da Herkese Slm Olsun Sıradaki Tüm Parçaları Öncelikle Sevdigim ESMERİM'e Gelsin Sonrada Size Ve Tüm Van Halkına Erek Sabaniye Minibüs Durağında Ki Arkadaşlarıma Slm Lar Olsun...

/

[2018-01-18 16:22:42] Şilan ugurkan -

Marhaba van iskele mitipi kapali ceza evinde yatmakta olan esim hamza kaplan icin siradaki tum parcalar ona arman etmek istiyorum canim esim seni birgun degil bir saniye degil bir omur boyu sevecegim seni bir omur boyu beklicegim ne olursa olsun seni hep beklicegim hamzam kendine iyi bak seni cok seviyorum canim esim

/

[2018-01-18 16:23:44] FıRaT TurGut -

merhaba BaTman Dan Sizi dinlemekteyim koma AzaD dıgerım nagerım parçasını VAN M TİPİ kapalı cezaevin de bulunan Beytullah çoban a ve tüm kader mahkumlarına gelsin iyi yayınlar....

/


Anasayfa » Konuklar » Ak Partinin Van Büyükşehir Adayı tercihi doğrudur

Ak Partinin Van Büyükşehir Adayı tercihi doğrudur
Gazeteci Baki Karaca Kanaat önderi Osman Gülaçar’ın Ak Parti Büyükşehir adayı olarak kabul edilmesinin çok doğru bir karar olacağını belirtti.

 

Tutku Radyo’da Salih Geçken’ in hazırlayıp sunduğu ‘Farklı Açıdan’ programına konuk olan www.vansiyaseti.com haber portali köşe yazarı Baki Karaca: ‘Van Belediyesini kazanan buraya 25 yıl damgasını vuracak. Yaklaşık 40 tane müdürlük ve binlerce kadro dağılımı olacaktır.

 

Soruları yanıtlayana Baki Karaca: ‘ Ak Parti Osman Gülaçar’la Van’da en doğru tercihi yaptı. Osman Gülaçar toparlayıcı olur. Cemaatleri bir araya toplar.

 

Eskiden islami kimliğinden ötürü mağdur alanların bu gün çok büyük saygınlıkları var. Halk o dönemde dik duran kanaat önderlerine her zaman için saygı duymuştur.

 

Geçmişte Müslümanlara yapılan haksızlığı ve iftirayı herkes çok iyi biliyor. Türkiye’de Müslümanları yok etmek için alicengiz oyunlarının oynandığını biliyoruz. O günlerde oynana hile bu gün tutmayacaktır. Bakın başbakan şiir okudu diye cezaevine atıldı. Ama bu gün bu ülkeyi yönetiyor.

 

Karanlık dönemde şucu bucu diye yaftalayanların kara propagandası bu gün tutmuyor. Van halkı her zaman mağdurun yanındadır. Van halkı tepkisini dile getirmese günü geldiğinde haktan yana tavır sergiliyor.

 

OSMAN GÜLAÇAR SÜPRİZ OLMADI

Aday adayı olmadığı halde Ak Partinin temayül yoklamasından birinci çıkması benim için sürpriz oldu. Aday olmadığı halde çağrılıyor olması tabi ki sürprizdir.

 

Osman Gülaçar’ın bu güne kadar böyle bir istemi ve söylemini duymadık. Ama adaylı verilirse kendisinin bunu kabul edeceğini düşünüyordum. Bu istemini dillendirmese de bunu düşündüğünü biliyordum.

 

AK PARTİ MÜSLÜMANLARLA YÜRÜYECEKTİR

Sistemin eksi yöneticileri olsaydı Osman Gülaçar gibileri kabul edilir miydi? Ak Parti  yıllarca yaptığı mücadele sonucu bu ortam oluştu. Şahsi kanaatim göre Ak Parti zamanında zulme maruz kalan Müslümanlarla yürüyecektir diye düşünüyorum.

 

BİR İMAM ADAY OLUR MU?

Çok bilgin ve entellektüle imamlar var. Sosyal ve kültürel yapıyı çok iyi bilen imamlar var. Osman Hoca burada geride kalanlardan bir değildir. Bilgi birikimi olan bir imamdır.

 

OSMAN GÜLAÇAR EN DOĞRU KARADIR

Ban göre Osman Gülaçar konuşulan isimler arasında bana göre en iyi tercihtir. Bilgili, cesur, anlatımı çok iyidir.

 

BELEDİYE BAŞKANI İYİ BİR İDARECİ OLMALIDIR

Belediye başkanı çok iyi bir koordinatör olmalıdır. Başkan’ın en büyük sorumluluğu iyi bir ekiple çalışmaktır. İyi bir ekip kuran bir başkan adayı kesinlikle başarılı olur.

 

HUDA PAR OSMAN HOCAYA KARŞI ADAY ÇIKARMAZ

Ben Huda Par’ın Osman Gülaçar’a karşı aday çıkaracağını tahmin etmiyorum Ayrıca Osman Hoca Van’da ki bütün İslam’ı camiaları bir araya getirebilir.

 

CEMAAT DESTEK VERİR

Bence cemaat tartışmalarına rağmen burada Osman Nuri Gülaçar’a destek verecektir.

 

AYRIŞMA OLMAZ

Bence cemaatler farklı değerlendirme ve yorumlar yapabilir. Cemaatlerin kesinlikle bir araya geleceği kanısındayım. Muhalif bir anlayış ortaya çıkmaz.

 

AK PARTİDE KÜSKÜNLÜK BAŞLAR

Bence adaylık resmen açıklandıktan sonra küskünlükler olur. Kırılganlıklar dile getirilir. Zamanla bu kırılganlıklar biter diye düşünüyorum.  Aday adaylığı bırakanların çoğu da aday olmak için müracaat etmediler. Belli beklentilerin olanlar müracaat etti

 

OSMAN GÜLAÇAR ASLA GÖZ YUMMAZ

Bir yiğide bu toplumun ihtiyacı var. Bu yiğit bir gün çıkacak ve dur diyecektir. İlişkileri çıkar üstüne olan birinin alışa geldikleri peşkeşi sisteminin tersine duruş sergileyenleri elbette ki desteklemez. Partilerin çoğunda asıl gönüller çok az kaldı. Bütün partilere menfaatçiler sızdılar. 
Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI Tutkuhaber
SOSYAL AĞLAR

logo