ÇİĞDEMLE NAĞMELER-
d

[2017-01-14 15:18:21] Mike Leoni -

Gonlunden gecen istedigin bir Parçayı taaaa uzaklara göndermeni rica ediyorum. Sevgiyle kal

/

[2016-11-26 16:03:05] Muhammed ali -

Hayirli geceler ben ali lakaben doktor derler acik cezaevinden cikali 6 saat oldu hozan aytacdan doktor parcasi ve tum guzel parcalar van acik cezaevinden 12 kogusta bulunan abilerime ve sizlere armagan olsun unuttu sanmasinlar Rabbim tum mahkumlarin yar ve yardimcisi olsun kolay gelsin

/

[2016-11-19 15:40:19] Aysel alkan -

Slm şahan 55 dr 188 plakalı araçda şehir halinde seni dinliyoruz aşkım herşeyim yalçın Güle sıradaki parçayı gönderirmisin onu çok sevdiğimi söylemisin

/

[2016-11-19 15:43:05] salih akkuş -

Yusuf abee ben adem ve murat seni dinliyoruz. şarkı gönder muhteşem üçlü

/

[2016-10-28 19:00:22] Fecri Barlık -

İyi akşamlar. Siirt'ten bir fırsatını bulup sizi dinliyoruz. Zeki hocama yağmur taneleri kadar selamlar. Zeki hocamdan Mona Roza şiirini istiyoruz. Siirtten selam ve sevgiler

/

[2016-09-24 15:13:03] VanLı Sino -

S.a Kaptan aBım ıyı yayınLar Sinan Kardeşim Ben Herzamankı Gıbı Damara Devam SevılıyorSun :D

/

[2016-09-17 15:05:10] nurullah kara -

size zahmet ahmet kaya olmasaydı sonumuz böyle çalarmısınız iyi yayınlar

/

[2016-08-20 14:15:23] fırat özsoy -

Sewgilerimle van saraydan yaziyorum muslum gurses ten yaktin beni dunya parcasini calarsaniz sewinirim

/

[2016-08-06 15:23:20] enes tanyildiz -

Usta neset ustadan evvelim parcasini calar misin Karanlık coktukçe biraz daha özler oldum seni Yıldızları seçemiyorum sigaramdan çıkan ucuz duman yuzunden Az kaldi ama Hemde cok az Icime seni hapsetmeme az kaldı Zelisim

/

[2016-07-30 15:12:14] Gül gül -

Merhaba abi iyi yayınlar Selda bağcan dan ahmedim türküsünü çalabilirmisin sana zahmet özel birine armağan ediyorum o kendini biliyor :)

/


Anasayfa » Konuklar » Ak Partinin Van Büyükşehir Adayı tercihi doğrudur

Ak Partinin Van Büyükşehir Adayı tercihi doğrudur
Gazeteci Baki Karaca Kanaat önderi Osman Gülaçar’ın Ak Parti Büyükşehir adayı olarak kabul edilmesinin çok doğru bir karar olacağını belirtti.

 

Tutku Radyo’da Salih Geçken’ in hazırlayıp sunduğu ‘Farklı Açıdan’ programına konuk olan www.vansiyaseti.com haber portali köşe yazarı Baki Karaca: ‘Van Belediyesini kazanan buraya 25 yıl damgasını vuracak. Yaklaşık 40 tane müdürlük ve binlerce kadro dağılımı olacaktır.

 

Soruları yanıtlayana Baki Karaca: ‘ Ak Parti Osman Gülaçar’la Van’da en doğru tercihi yaptı. Osman Gülaçar toparlayıcı olur. Cemaatleri bir araya toplar.

 

Eskiden islami kimliğinden ötürü mağdur alanların bu gün çok büyük saygınlıkları var. Halk o dönemde dik duran kanaat önderlerine her zaman için saygı duymuştur.

 

Geçmişte Müslümanlara yapılan haksızlığı ve iftirayı herkes çok iyi biliyor. Türkiye’de Müslümanları yok etmek için alicengiz oyunlarının oynandığını biliyoruz. O günlerde oynana hile bu gün tutmayacaktır. Bakın başbakan şiir okudu diye cezaevine atıldı. Ama bu gün bu ülkeyi yönetiyor.

 

Karanlık dönemde şucu bucu diye yaftalayanların kara propagandası bu gün tutmuyor. Van halkı her zaman mağdurun yanındadır. Van halkı tepkisini dile getirmese günü geldiğinde haktan yana tavır sergiliyor.

 

OSMAN GÜLAÇAR SÜPRİZ OLMADI

Aday adayı olmadığı halde Ak Partinin temayül yoklamasından birinci çıkması benim için sürpriz oldu. Aday olmadığı halde çağrılıyor olması tabi ki sürprizdir.

 

Osman Gülaçar’ın bu güne kadar böyle bir istemi ve söylemini duymadık. Ama adaylı verilirse kendisinin bunu kabul edeceğini düşünüyordum. Bu istemini dillendirmese de bunu düşündüğünü biliyordum.

 

AK PARTİ MÜSLÜMANLARLA YÜRÜYECEKTİR

Sistemin eksi yöneticileri olsaydı Osman Gülaçar gibileri kabul edilir miydi? Ak Parti  yıllarca yaptığı mücadele sonucu bu ortam oluştu. Şahsi kanaatim göre Ak Parti zamanında zulme maruz kalan Müslümanlarla yürüyecektir diye düşünüyorum.

 

BİR İMAM ADAY OLUR MU?

Çok bilgin ve entellektüle imamlar var. Sosyal ve kültürel yapıyı çok iyi bilen imamlar var. Osman Hoca burada geride kalanlardan bir değildir. Bilgi birikimi olan bir imamdır.

 

OSMAN GÜLAÇAR EN DOĞRU KARADIR

Ban göre Osman Gülaçar konuşulan isimler arasında bana göre en iyi tercihtir. Bilgili, cesur, anlatımı çok iyidir.

 

BELEDİYE BAŞKANI İYİ BİR İDARECİ OLMALIDIR

Belediye başkanı çok iyi bir koordinatör olmalıdır. Başkan’ın en büyük sorumluluğu iyi bir ekiple çalışmaktır. İyi bir ekip kuran bir başkan adayı kesinlikle başarılı olur.

 

HUDA PAR OSMAN HOCAYA KARŞI ADAY ÇIKARMAZ

Ben Huda Par’ın Osman Gülaçar’a karşı aday çıkaracağını tahmin etmiyorum Ayrıca Osman Hoca Van’da ki bütün İslam’ı camiaları bir araya getirebilir.

 

CEMAAT DESTEK VERİR

Bence cemaat tartışmalarına rağmen burada Osman Nuri Gülaçar’a destek verecektir.

 

AYRIŞMA OLMAZ

Bence cemaatler farklı değerlendirme ve yorumlar yapabilir. Cemaatlerin kesinlikle bir araya geleceği kanısındayım. Muhalif bir anlayış ortaya çıkmaz.

 

AK PARTİDE KÜSKÜNLÜK BAŞLAR

Bence adaylık resmen açıklandıktan sonra küskünlükler olur. Kırılganlıklar dile getirilir. Zamanla bu kırılganlıklar biter diye düşünüyorum.  Aday adaylığı bırakanların çoğu da aday olmak için müracaat etmediler. Belli beklentilerin olanlar müracaat etti

 

OSMAN GÜLAÇAR ASLA GÖZ YUMMAZ

Bir yiğide bu toplumun ihtiyacı var. Bu yiğit bir gün çıkacak ve dur diyecektir. İlişkileri çıkar üstüne olan birinin alışa geldikleri peşkeşi sisteminin tersine duruş sergileyenleri elbette ki desteklemez. Partilerin çoğunda asıl gönüller çok az kaldı. Bütün partilere menfaatçiler sızdılar. 
Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI TUTKU GÜVENLİK
SOSYAL AĞLAR

logo