BASINDA BU GÜN-
d

[2018-01-18 16:37:20] Yakup -

Salih bey size konuğunuz Özay beye selam olsun

/

[2018-01-18 16:29:21] Mehmet Emmi -

Kentin ekonomisi çok kötü bir durumda. Esnafın durumu çok kötü durumda. Bu konuyu neden konuşmuyorsunuz

/

[2018-01-18 16:26:44] Hasan Duman -

Salih bey size ve konuğunuza size Özay beyin selamlar. Özay beyin 2019 yorumunu merak ediyoruz.

/

[2018-01-18 16:19:23] FıraT turgut -

merhaba ben BaTman Dan Fırat Turgut öncelikle iyi yayınlar diliorm .Sizden ADANALI AYHAN & ENVER YILMAZ dan Aç kapıyı gardiyan parçasını VaN M tipi kapalı cezaevinde bulunan dayımın oğlu BEYTULLAH ÇOBAN a ve tüm kader mahkumlarına gelsin.YokLuğuna aLışamadık ,ÖzLer OlDuk Seni BeytoCan ..

/

[2018-01-18 16:19:55] MoDaCı Ercan -

Slmm Farah Ablamm Nasılsınn BEn Modacı Ercan GEçen Hafta Van M Tipii Caza Evinden tahliye oldumm Koğuş Arkadaşlrıma Çok Çok Slm Ederimm Allah Hepsini en kısa zamanda Kurtarsınn Kalın Sağlıcaklaa

/

[2018-01-18 16:20:10] Muhammed -

Kaptan senden ricam haydi söyle şarkısını kim söylüyor biraz önce paylaştığın parça

/

[2018-01-18 16:20:23] İsim vermek istemeyen bir dinleyeci -

Bir dogum günü parcasi calabilir misiniz bugün doğum günü olan çok kıymetli çok değerli barış müdür için gelsin şimdiden çok teşekkür ederim

/

[2018-01-18 16:21:20] Haşim ERTAŞ -

Slm İyi Akşamlar Kaptan Ben Haşim ELAZIĞ'ın Kovancılar İlçesinde Askerim Hiçbir Programini Kaçırmayan Ben Burda Vakit Buldukça Dinliyorum Burdan Da Herkese Slm Olsun Sıradaki Tüm Parçaları Öncelikle Sevdigim ESMERİM'e Gelsin Sonrada Size Ve Tüm Van Halkına Erek Sabaniye Minibüs Durağında Ki Arkadaşlarıma Slm Lar Olsun...

/

[2018-01-18 16:22:42] Şilan ugurkan -

Marhaba van iskele mitipi kapali ceza evinde yatmakta olan esim hamza kaplan icin siradaki tum parcalar ona arman etmek istiyorum canim esim seni birgun degil bir saniye degil bir omur boyu sevecegim seni bir omur boyu beklicegim ne olursa olsun seni hep beklicegim hamzam kendine iyi bak seni cok seviyorum canim esim

/

[2018-01-18 16:23:44] FıRaT TurGut -

merhaba BaTman Dan Sizi dinlemekteyim koma AzaD dıgerım nagerım parçasını VAN M TİPİ kapalı cezaevin de bulunan Beytullah çoban a ve tüm kader mahkumlarına gelsin iyi yayınlar....

/


Anasayfa » Konuklar » Ak Partide BDP'de Van'da miadını doldurdu

Ak Partide BDP'de Van'da miadını doldurdu
TUTKU MEDYA  Saadet Partisi Büyükşehir adayı Fetullah Erbaş  ‘İl Başkanı Özay İlhan’ın Van Belediyesinin borçlarıyla ilgili yaptığı açıklamanın doğru olmadığını söyleyenlerin açıklama yapması gerektiğini eğer hataları varsa bunu telafi edebileceklerini söyledi. 

 

Tutku Radyo’da Salih Geçken’in hazırlayıp sunduğu ‘Farklı Açıdan’ programına konuk olan Erbaş; ‘Van’da belediye başkanlığı yaptığımız dönemde önemli sorunları çözmüştük. Bizden sonra neler yapıldığına bakmak gerekir’ dedi.

 

İL BAŞKANIMIZA HAKSIZLIK YAPIYORLAR

İl başkanımızın Van Belediyesini borçlarıyla yaptığı açıklama için iftira olduğunu söyleyenler var.İl başkanımız kafasından uydurmuyor. Yetkililer bu konu ile ilgililer açıklama yapıp borçlarla ilgili bilgi vermeleri gerekir. Eğer bizim burada bir hatamız varsa özür dilemesini biliriz. Ya da borçlarla ilgili nelere harcamalar yapıldıysa onu da açıklayabilirler. İl başkanımız edindiği bilgiler doğrultusunda o açıklamayı yapmıştır.

 

ALIŞILMIŞ ÇARESİZLİKLER VAR

Neden seçime giriyorsunuz. Neden oyları bölüyorsunuz diyenleri anlamak zor. Biz bir partiyiz. Tabi ki seçime gireceğiz. Hiçbir partiyle de ittifak yapmayı düşünmüyoruz. Halkımız kime oy verecek ya da kimi destekleyecek ona kendisi karar verir. Bu halkı iki partiye mecbur kılmak doğru değildir.

 

BİZİ SUÇLAYANLAR HAKSIZLIK YAPIYOR

Aynı suçlamayı Anavatan dönemde de bizim seçime girmemizi istemiyorlardı. Böyle bir şey olur mu? Şimdi de Ak Partili arkadaşlar bizi bu konuda suçluyor. Onlar bizden ayrıldılar. Onlar seçime girmesin o zaman.

Bir önceki yerel seçimde de aynı suçlamalar yapıldı. Ama sonuca baktığınız zaman biz seçime girmesek d e Ak Parti seçimi kazanamıyordu.

 

İKİ PARTİDE MİADİNI DOLDURDU.

Biz Ak Partinin neden kaybettiğini gördük. BDP’nin de neden kaybedeceğini biliyoruz. Ak Partide BDP’de miadını doldurdu. Artık dönem yine bizim dönemimiz olacaktır.  Halk bu iki partiye oy vermek zorunda bırakılamaz ki.

 

İKİ DEFA BİZİ PARÇALADILAR

Bu gün bizi suçlayan arkadaşlar bizim içimizden çıkmadılar mı? İlk def bizi parçaladılar. Biraz kendimizi toparlandıktan sonra bizi yine parçalamadılar mı?  Onlar bizim yok olmamızı istiyorlar. Bunu kabul etmemiz mümkün değildir.

 

HUDA PAR DÂHİL KİMSEYLE İTTİFAK YAPMAYACAĞIZ

Bir tane belediye başkanı olacağı için bizim yerel seçimlerde ittifak gitmemiz mümkün değildir.  Birde sunu görmek gerekir ki, seçime bir dönem girmediğinizde tabanınızı kaybedersiniz. Biz tabanımızı niye kaybedelim ki?

 

BELEDİYE BAŞKANI SEÇİLDİĞİM GÜN EYLEM YAPTILAR

Başkanlığımın ilk gününde hanımefendiler eylem yapıyordu. Tabi Van’daki su sorunun biliyorduk ama bu kadar acil olduğunu bilmiyorduk. Aşağı indim onlara söz verdim. Acilen çözülmesi gereken sorunun su ihtiyacıydı.

 

Mejingir hattından borularla Van’a su getirdik. Bunun dışında kaynak bulamadığımız için suya filtre takarak 56 km’lik isale hattı ve 700 km’lik su borusu döşeyerek Van’ın su sorunun çözdük. O zaman yeni döşenen boru hatlarıyla bahçe sulaması bile yapılıyordu.

 

CUMHURBAŞKANI ÖZAL İSTEĞİMİZİ KIRMADI

Cumhurbaşkanı Özal’a Van Gölünün kirlenmesiyle ilgili sorunu çözümü için destek istedik. Verdiği destekle bir yılda bu tesisi bitirdik. Atık suları değerlendirmek için biyolojik arıtma sistemi kuruldu. O zaman kanalizasyon sorununda böylelikle çözdük.

 

 
Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI Tutkuhaber
SOSYAL AĞLAR

logo