BASINDA BU GÜN-
d

[2017-01-14 15:18:21] Mike Leoni -

Gonlunden gecen istedigin bir Parçayı taaaa uzaklara göndermeni rica ediyorum. Sevgiyle kal

/

[2016-11-26 16:03:05] Muhammed ali -

Hayirli geceler ben ali lakaben doktor derler acik cezaevinden cikali 6 saat oldu hozan aytacdan doktor parcasi ve tum guzel parcalar van acik cezaevinden 12 kogusta bulunan abilerime ve sizlere armagan olsun unuttu sanmasinlar Rabbim tum mahkumlarin yar ve yardimcisi olsun kolay gelsin

/

[2016-11-19 15:40:19] Aysel alkan -

Slm şahan 55 dr 188 plakalı araçda şehir halinde seni dinliyoruz aşkım herşeyim yalçın Güle sıradaki parçayı gönderirmisin onu çok sevdiğimi söylemisin

/

[2016-11-19 15:43:05] salih akkuş -

Yusuf abee ben adem ve murat seni dinliyoruz. şarkı gönder muhteşem üçlü

/

[2016-10-28 19:00:22] Fecri Barlık -

İyi akşamlar. Siirt'ten bir fırsatını bulup sizi dinliyoruz. Zeki hocama yağmur taneleri kadar selamlar. Zeki hocamdan Mona Roza şiirini istiyoruz. Siirtten selam ve sevgiler

/

[2016-09-24 15:13:03] VanLı Sino -

S.a Kaptan aBım ıyı yayınLar Sinan Kardeşim Ben Herzamankı Gıbı Damara Devam SevılıyorSun :D

/

[2016-09-17 15:05:10] nurullah kara -

size zahmet ahmet kaya olmasaydı sonumuz böyle çalarmısınız iyi yayınlar

/

[2016-08-20 14:15:23] fırat özsoy -

Sewgilerimle van saraydan yaziyorum muslum gurses ten yaktin beni dunya parcasini calarsaniz sewinirim

/

[2016-08-06 15:23:20] enes tanyildiz -

Usta neset ustadan evvelim parcasini calar misin Karanlık coktukçe biraz daha özler oldum seni Yıldızları seçemiyorum sigaramdan çıkan ucuz duman yuzunden Az kaldi ama Hemde cok az Icime seni hapsetmeme az kaldı Zelisim

/

[2016-07-30 15:12:14] Gül gül -

Merhaba abi iyi yayınlar Selda bağcan dan ahmedim türküsünü çalabilirmisin sana zahmet özel birine armağan ediyorum o kendini biliyor :)

/


Anasayfa » Konuklar » Ak Partide BDP'de Van'da miadını doldurdu

Ak Partide BDP'de Van'da miadını doldurdu
TUTKU MEDYA  Saadet Partisi Büyükşehir adayı Fetullah Erbaş  ‘İl Başkanı Özay İlhan’ın Van Belediyesinin borçlarıyla ilgili yaptığı açıklamanın doğru olmadığını söyleyenlerin açıklama yapması gerektiğini eğer hataları varsa bunu telafi edebileceklerini söyledi. 

 

Tutku Radyo’da Salih Geçken’in hazırlayıp sunduğu ‘Farklı Açıdan’ programına konuk olan Erbaş; ‘Van’da belediye başkanlığı yaptığımız dönemde önemli sorunları çözmüştük. Bizden sonra neler yapıldığına bakmak gerekir’ dedi.

 

İL BAŞKANIMIZA HAKSIZLIK YAPIYORLAR

İl başkanımızın Van Belediyesini borçlarıyla yaptığı açıklama için iftira olduğunu söyleyenler var.İl başkanımız kafasından uydurmuyor. Yetkililer bu konu ile ilgililer açıklama yapıp borçlarla ilgili bilgi vermeleri gerekir. Eğer bizim burada bir hatamız varsa özür dilemesini biliriz. Ya da borçlarla ilgili nelere harcamalar yapıldıysa onu da açıklayabilirler. İl başkanımız edindiği bilgiler doğrultusunda o açıklamayı yapmıştır.

 

ALIŞILMIŞ ÇARESİZLİKLER VAR

Neden seçime giriyorsunuz. Neden oyları bölüyorsunuz diyenleri anlamak zor. Biz bir partiyiz. Tabi ki seçime gireceğiz. Hiçbir partiyle de ittifak yapmayı düşünmüyoruz. Halkımız kime oy verecek ya da kimi destekleyecek ona kendisi karar verir. Bu halkı iki partiye mecbur kılmak doğru değildir.

 

BİZİ SUÇLAYANLAR HAKSIZLIK YAPIYOR

Aynı suçlamayı Anavatan dönemde de bizim seçime girmemizi istemiyorlardı. Böyle bir şey olur mu? Şimdi de Ak Partili arkadaşlar bizi bu konuda suçluyor. Onlar bizden ayrıldılar. Onlar seçime girmesin o zaman.

Bir önceki yerel seçimde de aynı suçlamalar yapıldı. Ama sonuca baktığınız zaman biz seçime girmesek d e Ak Parti seçimi kazanamıyordu.

 

İKİ PARTİDE MİADİNI DOLDURDU.

Biz Ak Partinin neden kaybettiğini gördük. BDP’nin de neden kaybedeceğini biliyoruz. Ak Partide BDP’de miadını doldurdu. Artık dönem yine bizim dönemimiz olacaktır.  Halk bu iki partiye oy vermek zorunda bırakılamaz ki.

 

İKİ DEFA BİZİ PARÇALADILAR

Bu gün bizi suçlayan arkadaşlar bizim içimizden çıkmadılar mı? İlk def bizi parçaladılar. Biraz kendimizi toparlandıktan sonra bizi yine parçalamadılar mı?  Onlar bizim yok olmamızı istiyorlar. Bunu kabul etmemiz mümkün değildir.

 

HUDA PAR DÂHİL KİMSEYLE İTTİFAK YAPMAYACAĞIZ

Bir tane belediye başkanı olacağı için bizim yerel seçimlerde ittifak gitmemiz mümkün değildir.  Birde sunu görmek gerekir ki, seçime bir dönem girmediğinizde tabanınızı kaybedersiniz. Biz tabanımızı niye kaybedelim ki?

 

BELEDİYE BAŞKANI SEÇİLDİĞİM GÜN EYLEM YAPTILAR

Başkanlığımın ilk gününde hanımefendiler eylem yapıyordu. Tabi Van’daki su sorunun biliyorduk ama bu kadar acil olduğunu bilmiyorduk. Aşağı indim onlara söz verdim. Acilen çözülmesi gereken sorunun su ihtiyacıydı.

 

Mejingir hattından borularla Van’a su getirdik. Bunun dışında kaynak bulamadığımız için suya filtre takarak 56 km’lik isale hattı ve 700 km’lik su borusu döşeyerek Van’ın su sorunun çözdük. O zaman yeni döşenen boru hatlarıyla bahçe sulaması bile yapılıyordu.

 

CUMHURBAŞKANI ÖZAL İSTEĞİMİZİ KIRMADI

Cumhurbaşkanı Özal’a Van Gölünün kirlenmesiyle ilgili sorunu çözümü için destek istedik. Verdiği destekle bir yılda bu tesisi bitirdik. Atık suları değerlendirmek için biyolojik arıtma sistemi kuruldu. O zaman kanalizasyon sorununda böylelikle çözdük.

 

 
Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI Tutkuhaber
SOSYAL AĞLAR

logo