FARAH DİBA-GÖNÜL BAĞI
d

[2017-01-14 15:18:21] Mike Leoni -

Gonlunden gecen istedigin bir Parçayı taaaa uzaklara göndermeni rica ediyorum. Sevgiyle kal

/

[2016-11-26 16:03:05] Muhammed ali -

Hayirli geceler ben ali lakaben doktor derler acik cezaevinden cikali 6 saat oldu hozan aytacdan doktor parcasi ve tum guzel parcalar van acik cezaevinden 12 kogusta bulunan abilerime ve sizlere armagan olsun unuttu sanmasinlar Rabbim tum mahkumlarin yar ve yardimcisi olsun kolay gelsin

/

[2016-11-19 15:40:19] Aysel alkan -

Slm şahan 55 dr 188 plakalı araçda şehir halinde seni dinliyoruz aşkım herşeyim yalçın Güle sıradaki parçayı gönderirmisin onu çok sevdiğimi söylemisin

/

[2016-11-19 15:43:05] salih akkuş -

Yusuf abee ben adem ve murat seni dinliyoruz. şarkı gönder muhteşem üçlü

/

[2016-10-28 19:00:22] Fecri Barlık -

İyi akşamlar. Siirt'ten bir fırsatını bulup sizi dinliyoruz. Zeki hocama yağmur taneleri kadar selamlar. Zeki hocamdan Mona Roza şiirini istiyoruz. Siirtten selam ve sevgiler

/

[2016-09-24 15:13:03] VanLı Sino -

S.a Kaptan aBım ıyı yayınLar Sinan Kardeşim Ben Herzamankı Gıbı Damara Devam SevılıyorSun :D

/

[2016-09-17 15:05:10] nurullah kara -

size zahmet ahmet kaya olmasaydı sonumuz böyle çalarmısınız iyi yayınlar

/

[2016-08-20 14:15:23] fırat özsoy -

Sewgilerimle van saraydan yaziyorum muslum gurses ten yaktin beni dunya parcasini calarsaniz sewinirim

/

[2016-08-06 15:23:20] enes tanyildiz -

Usta neset ustadan evvelim parcasini calar misin Karanlık coktukçe biraz daha özler oldum seni Yıldızları seçemiyorum sigaramdan çıkan ucuz duman yuzunden Az kaldi ama Hemde cok az Icime seni hapsetmeme az kaldı Zelisim

/

[2016-07-30 15:12:14] Gül gül -

Merhaba abi iyi yayınlar Selda bağcan dan ahmedim türküsünü çalabilirmisin sana zahmet özel birine armağan ediyorum o kendini biliyor :)

/


Anasayfa » Konuklar » AK PARTİ VAN'IN ÖZALP İLÇESİNDE NEDEN KAYBEDİYOR

AK PARTİ VAN'IN ÖZALP İLÇESİNDE NEDEN KAYBEDİYOR
TUTKU MEDYA  Özalp’ın Sesi Gazetesi imtiyaz sahibi Ferhat Atacan, Ak Partinin    bireysel hesaplar ve genel merkezin yanlış politikalarından ötürü Van’ın Özalp ilçesinde bitme noktasına geldiğini söyledi.

 

Tutku Radyo’da Salih Geçken’in hazırlayıp sunduğu ‘Maksat Muhabbet Olsun’ programında Van’ın Özalp ilçesinde son bir haftada yaşananları aktaran Atacan:

 

“HAFTAYA KÖTÜ BAŞLANGIÇ Van’ın Özalp ilçesi haftaya kötü bir haberle başladı.  Büyükşehir Belediyesine ait araç Dönerdere mevkiinde kaza yaptı. Bir kişi hayatını kaybetti. Bir kişi yaralandı.

 

SAĞLIK LİSEMİZİN YENİ İNŞAATI BİTMEK ÜZERE TOKİ tarafından yapılan Sağlık Meslek lisesinin tamamlandı. Binanı devri gerçekleşti. Açılışını bekliyoruz. Sağlık Meslek Lisesi öğrencilerimiz geçici olarak Üç nisan ilköğretim okulunda konuşlandırılmışlar.  Okulun açılışından sonra öğrencilerimiz daha güzel ortama kavuşacaklardır.

 

EN BÜYÜK SORUNUMUZ DEVLET HASTANESİDİR Özalp’ın en büyük sorunlarının başında Özalp Devlet Hastanesi geliyor. Çok ciddi sorun teşkil ediyor.  Çok uzun zamandır yapım aşamasında olan Özalp Devlet hastanesi bitme aşamasına getirildi. TOKİ tarafından Sağlık Bakanlığına, Sağlık Bakanlığının ’da Özal Devlet Hastanesi yetkililerine bBu hafta sonu teslim edilmesini bekliyorduk.  Bir gecikme oldu. Hastanenin devri gerçekleşmedi. Sanırım küçük çaplı onarımlar ve çevre düzenlemesi hastanenin devrine engel oldu. Özalp uzun zamandan beri çok ciddi sıkıntılar yaşıyor.

 

YOL TEMİZLEME SORUNU SIKINTISI ÇÖZÜLMEDİ Mamedik Köprüsü henüz tamamlanmadı. Kar yağışından ötürü bu yolu kullanan sürücüler sıkıntı yaşıyor.  Diğer bir sıkıntı ise kar yağışından sonra yolun zamanında temizlenmemesinden kaynaklanıyor.  Karayolları yetkilileriyle yaptığımız görüşmede kar temizleme işlemlerinin özelleştirildiğini öğrendik.  Özelleştirmeyi gerçekleştiren Karayolları denetim konusunda zafiyet gösterince vatandaşlar sıkıntı yaşıyor. Sabah erken saatlerde Van’dan Özalp’e, Özalp’ten Van’a giden vatandaşlar sıkıntı yaşıyorlar. Özellikle kar yağışının ardından. Kara temizlenmeyince yolları buz kaplıyor. Buda sıkıntı oluşturuyor.

 

AK PARTİ ÖZALP’DE BİTME NOKTASINA GELDİ  Ak Parti Özal Kongresi gerçeklemedi. Başbakanın katılımıyla gerçekleştirilecek kongreye Özalp’ten delegelerin katılamaması sıkıntıya neden oldu. Seçime giren il Başkanı Zahir Soğanda Özalp’lı olan Zahir beyle ilçe yönetimi uyuşmazlık gösteriyor. Zahir Bey ne yazık ki kendi ilçesinde sevilmeyen bir pozisyondadır. Özalp’te ve Tuşba’da kongrelerin yapılmaması muhaliflerin devre dışına itilmesine anlamına geldiği için Zahir Bey hakkında ciddi olumsuzluklara neden olabilir.  Ak Parti bu güne kadar yaptığı hatalardan ötürü Özalp’te bitme noktasına geldi. Kişisel çıkarlar, genel merkezin yaptığı hatalar Ak Partiye Özalp’te hep kaybettirdi. Hatalar devam ederse Özalp’ı tamamen kaybedebilirler.

 

ÖZALPLILAR FİRMAYI SAVCILIĞI ŞİKAYET ETTİ Özalp ilçesi minibüs yoğunluğu açısından Van’ın hatta Türkiye’de bir çok ilçesinde en ön sırada bulunuyor.  Belli bazı firmalardan alınan minibüslerin Özalp’te servisi olmamasından ötürü sıkıntı yaşıyorlar. Öğrenci ve yolcu taşıyan minibüsler zamanında hizmet alamadıkları için sıkıntı yaşıyorlar. Bundan ötürü Van’da bulunan Ford Akköprülü firmasını savcılığı şikâyet ettiler. Suç duyurusunda bulundular.  Sonucu merakla bekliyoruz.

 

YYÜ’YÜ GÖREVE DAVET EDİYORUM Haftaya kötü başlangıç yapmıştık. Kötü bir olayla bitirelim. Saray ilçesine bağlı Çatak mahallesinde henüz üç aylık bir genç kızımız av tüfeği ile intihar etti.

 

YYÜ’yü sizin aracılığınızla bir davette bulunmak istiyorum.  Peyami Bey çok duyarlı bir rektörümüzdür. Özalp’te Saray’da ciddi oranda kadın intiharları var. Bu konuya mutlaka sosyolojik açıdan bakılması gerekir. Bu genç kızımızın neden i intihar ettiği, psikolojisinin nereden çöküntüye uğradığı bilinmiyor. İntihar mı oda tam olarak bilinmiyor. Yaşananların nedenlerine ulaşılması için YYÜ’nün mutlaka ama mutlaka araştırma yapması gerekmektedir. “ dedi. 
Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI Tutkuhaber
SOSYAL AĞLAR

logo