KAPTAN-
d

[2018-01-18 16:37:20] Yakup -

Salih bey size konuğunuz Özay beye selam olsun

/

[2018-01-18 16:29:21] Mehmet Emmi -

Kentin ekonomisi çok kötü bir durumda. Esnafın durumu çok kötü durumda. Bu konuyu neden konuşmuyorsunuz

/

[2018-01-18 16:26:44] Hasan Duman -

Salih bey size ve konuğunuza size Özay beyin selamlar. Özay beyin 2019 yorumunu merak ediyoruz.

/

[2018-01-18 16:19:23] FıraT turgut -

merhaba ben BaTman Dan Fırat Turgut öncelikle iyi yayınlar diliorm .Sizden ADANALI AYHAN & ENVER YILMAZ dan Aç kapıyı gardiyan parçasını VaN M tipi kapalı cezaevinde bulunan dayımın oğlu BEYTULLAH ÇOBAN a ve tüm kader mahkumlarına gelsin.YokLuğuna aLışamadık ,ÖzLer OlDuk Seni BeytoCan ..

/

[2018-01-18 16:19:55] MoDaCı Ercan -

Slmm Farah Ablamm Nasılsınn BEn Modacı Ercan GEçen Hafta Van M Tipii Caza Evinden tahliye oldumm Koğuş Arkadaşlrıma Çok Çok Slm Ederimm Allah Hepsini en kısa zamanda Kurtarsınn Kalın Sağlıcaklaa

/

[2018-01-18 16:20:10] Muhammed -

Kaptan senden ricam haydi söyle şarkısını kim söylüyor biraz önce paylaştığın parça

/

[2018-01-18 16:20:23] İsim vermek istemeyen bir dinleyeci -

Bir dogum günü parcasi calabilir misiniz bugün doğum günü olan çok kıymetli çok değerli barış müdür için gelsin şimdiden çok teşekkür ederim

/

[2018-01-18 16:21:20] Haşim ERTAŞ -

Slm İyi Akşamlar Kaptan Ben Haşim ELAZIĞ'ın Kovancılar İlçesinde Askerim Hiçbir Programini Kaçırmayan Ben Burda Vakit Buldukça Dinliyorum Burdan Da Herkese Slm Olsun Sıradaki Tüm Parçaları Öncelikle Sevdigim ESMERİM'e Gelsin Sonrada Size Ve Tüm Van Halkına Erek Sabaniye Minibüs Durağında Ki Arkadaşlarıma Slm Lar Olsun...

/

[2018-01-18 16:22:42] Şilan ugurkan -

Marhaba van iskele mitipi kapali ceza evinde yatmakta olan esim hamza kaplan icin siradaki tum parcalar ona arman etmek istiyorum canim esim seni birgun degil bir saniye degil bir omur boyu sevecegim seni bir omur boyu beklicegim ne olursa olsun seni hep beklicegim hamzam kendine iyi bak seni cok seviyorum canim esim

/

[2018-01-18 16:23:44] FıRaT TurGut -

merhaba BaTman Dan Sizi dinlemekteyim koma AzaD dıgerım nagerım parçasını VAN M TİPİ kapalı cezaevin de bulunan Beytullah çoban a ve tüm kader mahkumlarına gelsin iyi yayınlar....

/


Anasayfa » Konuklar » AK PARTİ VAN'IN ÖZALP İLÇESİNDE NEDEN KAYBEDİYOR

AK PARTİ VAN'IN ÖZALP İLÇESİNDE NEDEN KAYBEDİYOR
TUTKU MEDYA  Özalp’ın Sesi Gazetesi imtiyaz sahibi Ferhat Atacan, Ak Partinin    bireysel hesaplar ve genel merkezin yanlış politikalarından ötürü Van’ın Özalp ilçesinde bitme noktasına geldiğini söyledi.

 

Tutku Radyo’da Salih Geçken’in hazırlayıp sunduğu ‘Maksat Muhabbet Olsun’ programında Van’ın Özalp ilçesinde son bir haftada yaşananları aktaran Atacan:

 

“HAFTAYA KÖTÜ BAŞLANGIÇ Van’ın Özalp ilçesi haftaya kötü bir haberle başladı.  Büyükşehir Belediyesine ait araç Dönerdere mevkiinde kaza yaptı. Bir kişi hayatını kaybetti. Bir kişi yaralandı.

 

SAĞLIK LİSEMİZİN YENİ İNŞAATI BİTMEK ÜZERE TOKİ tarafından yapılan Sağlık Meslek lisesinin tamamlandı. Binanı devri gerçekleşti. Açılışını bekliyoruz. Sağlık Meslek Lisesi öğrencilerimiz geçici olarak Üç nisan ilköğretim okulunda konuşlandırılmışlar.  Okulun açılışından sonra öğrencilerimiz daha güzel ortama kavuşacaklardır.

 

EN BÜYÜK SORUNUMUZ DEVLET HASTANESİDİR Özalp’ın en büyük sorunlarının başında Özalp Devlet Hastanesi geliyor. Çok ciddi sorun teşkil ediyor.  Çok uzun zamandır yapım aşamasında olan Özalp Devlet hastanesi bitme aşamasına getirildi. TOKİ tarafından Sağlık Bakanlığına, Sağlık Bakanlığının ’da Özal Devlet Hastanesi yetkililerine bBu hafta sonu teslim edilmesini bekliyorduk.  Bir gecikme oldu. Hastanenin devri gerçekleşmedi. Sanırım küçük çaplı onarımlar ve çevre düzenlemesi hastanenin devrine engel oldu. Özalp uzun zamandan beri çok ciddi sıkıntılar yaşıyor.

 

YOL TEMİZLEME SORUNU SIKINTISI ÇÖZÜLMEDİ Mamedik Köprüsü henüz tamamlanmadı. Kar yağışından ötürü bu yolu kullanan sürücüler sıkıntı yaşıyor.  Diğer bir sıkıntı ise kar yağışından sonra yolun zamanında temizlenmemesinden kaynaklanıyor.  Karayolları yetkilileriyle yaptığımız görüşmede kar temizleme işlemlerinin özelleştirildiğini öğrendik.  Özelleştirmeyi gerçekleştiren Karayolları denetim konusunda zafiyet gösterince vatandaşlar sıkıntı yaşıyor. Sabah erken saatlerde Van’dan Özalp’e, Özalp’ten Van’a giden vatandaşlar sıkıntı yaşıyorlar. Özellikle kar yağışının ardından. Kara temizlenmeyince yolları buz kaplıyor. Buda sıkıntı oluşturuyor.

 

AK PARTİ ÖZALP’DE BİTME NOKTASINA GELDİ  Ak Parti Özal Kongresi gerçeklemedi. Başbakanın katılımıyla gerçekleştirilecek kongreye Özalp’ten delegelerin katılamaması sıkıntıya neden oldu. Seçime giren il Başkanı Zahir Soğanda Özalp’lı olan Zahir beyle ilçe yönetimi uyuşmazlık gösteriyor. Zahir Bey ne yazık ki kendi ilçesinde sevilmeyen bir pozisyondadır. Özalp’te ve Tuşba’da kongrelerin yapılmaması muhaliflerin devre dışına itilmesine anlamına geldiği için Zahir Bey hakkında ciddi olumsuzluklara neden olabilir.  Ak Parti bu güne kadar yaptığı hatalardan ötürü Özalp’te bitme noktasına geldi. Kişisel çıkarlar, genel merkezin yaptığı hatalar Ak Partiye Özalp’te hep kaybettirdi. Hatalar devam ederse Özalp’ı tamamen kaybedebilirler.

 

ÖZALPLILAR FİRMAYI SAVCILIĞI ŞİKAYET ETTİ Özalp ilçesi minibüs yoğunluğu açısından Van’ın hatta Türkiye’de bir çok ilçesinde en ön sırada bulunuyor.  Belli bazı firmalardan alınan minibüslerin Özalp’te servisi olmamasından ötürü sıkıntı yaşıyorlar. Öğrenci ve yolcu taşıyan minibüsler zamanında hizmet alamadıkları için sıkıntı yaşıyorlar. Bundan ötürü Van’da bulunan Ford Akköprülü firmasını savcılığı şikâyet ettiler. Suç duyurusunda bulundular.  Sonucu merakla bekliyoruz.

 

YYÜ’YÜ GÖREVE DAVET EDİYORUM Haftaya kötü başlangıç yapmıştık. Kötü bir olayla bitirelim. Saray ilçesine bağlı Çatak mahallesinde henüz üç aylık bir genç kızımız av tüfeği ile intihar etti.

 

YYÜ’yü sizin aracılığınızla bir davette bulunmak istiyorum.  Peyami Bey çok duyarlı bir rektörümüzdür. Özalp’te Saray’da ciddi oranda kadın intiharları var. Bu konuya mutlaka sosyolojik açıdan bakılması gerekir. Bu genç kızımızın neden i intihar ettiği, psikolojisinin nereden çöküntüye uğradığı bilinmiyor. İntihar mı oda tam olarak bilinmiyor. Yaşananların nedenlerine ulaşılması için YYÜ’nün mutlaka ama mutlaka araştırma yapması gerekmektedir. “ dedi. 
Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI Tutkuhaber
SOSYAL AĞLAR

logo