BASINDA BU GÜN-
d

[2018-01-18 16:37:20] Yakup -

Salih bey size konuğunuz Özay beye selam olsun

/

[2018-01-18 16:29:21] Mehmet Emmi -

Kentin ekonomisi çok kötü bir durumda. Esnafın durumu çok kötü durumda. Bu konuyu neden konuşmuyorsunuz

/

[2018-01-18 16:26:44] Hasan Duman -

Salih bey size ve konuğunuza size Özay beyin selamlar. Özay beyin 2019 yorumunu merak ediyoruz.

/

[2018-01-18 16:19:23] FıraT turgut -

merhaba ben BaTman Dan Fırat Turgut öncelikle iyi yayınlar diliorm .Sizden ADANALI AYHAN & ENVER YILMAZ dan Aç kapıyı gardiyan parçasını VaN M tipi kapalı cezaevinde bulunan dayımın oğlu BEYTULLAH ÇOBAN a ve tüm kader mahkumlarına gelsin.YokLuğuna aLışamadık ,ÖzLer OlDuk Seni BeytoCan ..

/

[2018-01-18 16:19:55] MoDaCı Ercan -

Slmm Farah Ablamm Nasılsınn BEn Modacı Ercan GEçen Hafta Van M Tipii Caza Evinden tahliye oldumm Koğuş Arkadaşlrıma Çok Çok Slm Ederimm Allah Hepsini en kısa zamanda Kurtarsınn Kalın Sağlıcaklaa

/

[2018-01-18 16:20:10] Muhammed -

Kaptan senden ricam haydi söyle şarkısını kim söylüyor biraz önce paylaştığın parça

/

[2018-01-18 16:20:23] İsim vermek istemeyen bir dinleyeci -

Bir dogum günü parcasi calabilir misiniz bugün doğum günü olan çok kıymetli çok değerli barış müdür için gelsin şimdiden çok teşekkür ederim

/

[2018-01-18 16:21:20] Haşim ERTAŞ -

Slm İyi Akşamlar Kaptan Ben Haşim ELAZIĞ'ın Kovancılar İlçesinde Askerim Hiçbir Programini Kaçırmayan Ben Burda Vakit Buldukça Dinliyorum Burdan Da Herkese Slm Olsun Sıradaki Tüm Parçaları Öncelikle Sevdigim ESMERİM'e Gelsin Sonrada Size Ve Tüm Van Halkına Erek Sabaniye Minibüs Durağında Ki Arkadaşlarıma Slm Lar Olsun...

/

[2018-01-18 16:22:42] Şilan ugurkan -

Marhaba van iskele mitipi kapali ceza evinde yatmakta olan esim hamza kaplan icin siradaki tum parcalar ona arman etmek istiyorum canim esim seni birgun degil bir saniye degil bir omur boyu sevecegim seni bir omur boyu beklicegim ne olursa olsun seni hep beklicegim hamzam kendine iyi bak seni cok seviyorum canim esim

/

[2018-01-18 16:23:44] FıRaT TurGut -

merhaba BaTman Dan Sizi dinlemekteyim koma AzaD dıgerım nagerım parçasını VAN M TİPİ kapalı cezaevin de bulunan Beytullah çoban a ve tüm kader mahkumlarına gelsin iyi yayınlar....

/


Anasayfa » Konuklar » Ak Parti şu anda Van'da açık ara önde

Ak Parti şu anda Van'da açık ara önde
TUTKU MEDYA Ak Parti Van milletvekili Mustafa Bilici seçim çalışmalarına başlarken BDP’den birkaç geride olduklarını ama şu anda öne geçtiklerini söyledi.

 

Van’da yayın yapan Tutku Radyo’da Salih Geçken’in hazırlayıp sunduğu ‘Farklı Açıdan’ programına konuk  olan Ak Parti Van milletvekili Mustafa Bilici ‘Birkaç gün önce Van’a gelen Kürdistan bölgesi Başbakanı Neçirvan Barzani ile Van ve Kuzey Irak Kürt Bölgesi arasında yapılan  ticaret hacminin artırılması için anlaşmalar kararlar alındığın belirtti. 

 

YAKLAŞIK BİR AYDIR VAN’DAYIZ Yaklaşık bir aydır milletvekili arkadaşlarımızla birlikte Van’da seçim çalışması yapıyoruz. Bu yıl çalışmalarımıza kırsaldan başlayıp şehir merkezine doğru geldik. Büyükşehir olduğumuz için Van il sınırları içinde bulunan bütün vatandaşlarımız oy kullanacaktır. 500 civarındaki köy ve yaklaşık 800 yerleşim alanına ulaştık. Gezdik. Halkın teveccühü ile karşılaştık.

 

KIRSAL KESİM BU YIL AK PARTİ DİYECEK Yaklaşık bir yıldır çatışmanın olmaması ve cenazelerin önüne geçilmesi halkımız tarafında çok olumlu karşılanıyor. Halkımız yapılanların takdirle karşılıyor. Halkın büyük çoğunluğu bunlardan ötürü bu yıl Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın partisine oy vereceğini belirtti.

 

2009 ve 2011 YILI SEÇİM SONUÇLARINDAN  DERS ÇIKARDIK 2009 VE 2011 yıllarında yapılan seçmen tercihini incelediğimizde kırsaldan bizlere çıkan oyların daha az olduğunu gördük. Tabi bunun farklı sebepleri vardır. Bir örnek vermem gerekirse, Başkale’nin bir köyünde 181 olan toplam oy sayısı kullanılıyor. Bu oylardan 181 bir partiye çıkıyor. Bu köyü incelediğinizde kullanılan oylarda oynama olduğu görülüyor.

 

ÖRGÜTTEN 12 YIL CEZAEVİNDE YATAN BİR KİŞİ ŞU AN AK PARTİ İÇİN ÇALIŞIYOR Bu yıl sınır köylerinin tamamını gezdim. Norduz tarafında bir köye gitmiştik. Bir vatandaşımız bize ‘Ben 12 yıl PKK’dan dolayı siyasi mahkum olarak cezaevinde yattım. Ama bu gün sizin toplantınızda bulunuyorum. Recep Tayyip Erdoğan için kapı kapı dolaşıp oy istiyorum. Biz çok canlar kaybettik. En nihayetinden Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte bir çok kazanımlar elde ettik. Bu kazanımları kaybetmemek ve 12 Aralıkta özellikle Kürt sorunu çözümünden ötürü saldırıları mağlup etmek için çalışıyorum’ dedi.

 

Özalp’ın bir köyünde evladını dağda kaybetmiş biri baba, bir ay önce eşini kaybettiği için taziye ziyaretin gittik. Çıkarken beni bir odaya çekip ‘Benim evladım genç yaşta toprağa düştü. Ne olur benim evladım toprağa düştü. Başka evlatlar toprağa düşmesin, bu çözüm sürecini devam ettirin dedi.’ Bunların hepsi halkımız yapılan güzellikler karşısında verdiği çok önemlidir. İnsanlar bu süreçten çok memnun ve bu kardeşlik ikliminin bozulmamasın istiyor. Bunu yapacak tek gücünde Ak Parti olduğunu biliyor ve kabul ediyor.

 

VATANDAŞ ŞİDDETTEN ÇOK RAHATSIZ Köylerde yaşanan tablo çok farklıdır.  Yaşanan çatışmasızlık sürecinin devamından yanalar. Onlar şu anki süreçten çok memnunlar. Çatışma sürecini bir daha kaldırabilecek gücü yoktur. Devletin sosyal yardımlarından oldukça memnundur. O insanlar şiddetin olmasını kabullenemiyorlar.

 

VAN İLİNDE YAPILAN TOPLANTILAR VAN’IN GELECEĞİ İÇİN ÇOK ÖNEMLİDİR Van’ı bu kadar önemseyen bir Başbakan var. Bakın İran, Azerbaycan ve Türkiye Devleti dış işleri bakanı toplantılarını Van’da yaptılar. Bu toplantı Ankara yada İzmir’de yapılabilirdi. Ama ülkenin en doğusu olan ilde Van’da yapılıyor olması bizim için çok önemlidir.

 

VANLILAR ADINA BAŞBAKANA SUNULACAK RAPOR VE İSTEK Başbakanımız Van’a gelmeden önce Van halkını beklentilerini kendilerine aktarmak için toplantı yaptık. Ama şunu unutmamak gerekir ki, Van’da verilecek bir söz ülkenin diğer şehirlerinde de uygulanmak zorundadır. KOSGEB ödemelerinin de devam ettiği bir süreçte bu ödemelerde dâhil bir yıl erteleme daha olabilir mi? Bunun için çalışıyoruz. Vergi ve SSK borçları da buna dâhildir. Tamamen silme ya da telkin gibi bir şey olabilir mi? Böyle bir şey karşılık bulmaz.

 

İMAR SIKINTISI GİDERİLMELİDİR Yaklaşık iki yıldır imardan dolayı inşaat sektörü sıkıntı yaşıyor. Van’da inşaat söktürün çok önemli olduğunu biliyoruz. Daha önce Çevre ve Şehircilik Bakanı ve Van Belediyesi arasında bir protokol vardı. Van’da yapılan ortak basın açıklamasında çalışmanın birlikte yürütüldüğünü açıkladılar. 18 maddeden ötürü itirazlar vardı. İtirazlar değerlendirildikten sonra ilana çıktı. Tabi belediye bu konuda yetkiye sahiptir.

 

AK PARTİ ŞU AN ÖNDE GİDİYOR Seçim sahtı mahalline girmeden önce biz ikinci sıradaydık. Yaptığmız seçim çalışmaları ve Başbakan’a yapılan haksızlıklardan sonra partimizin birkaç puan önde olduğunu biliyoruz. Her şeye rağmen çalışmalarımız aralıksız bir şekilde devam ediyor. Allah’ın izniyle seçimlerde Van’ın galibi Ak Parti olacaktır. Başta İpekyolu ve Tuşba ilçeleri olmak üzere  Büyükşehir Belediyesi ve diğerbelediyelerimiz Ak ellere geçecek ve bu kent kazanacaktır.

 

Hatta Hakkari’de Şemdinli ve Çukurcuda Ak Parti belediye seçimlerini kazanıyor. Hatta Hakkâri şehir merkezini de zorluyoruz. Nihayete kavuşacak nokta resmi olarak açıklanan seçim sonuçlarıdır.

 

Gidilmedik yer, çalınmadık kapı sıkılmadık el kalmayıncaya kadar çalışmaya devam edeceğiz.

 

 
Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI Tutkuhaber
SOSYAL AĞLAR

logo