KAPTAN-
d

[2017-01-14 15:18:21] Mike Leoni -

Gonlunden gecen istedigin bir Parçayı taaaa uzaklara göndermeni rica ediyorum. Sevgiyle kal

/

[2016-11-26 16:03:05] Muhammed ali -

Hayirli geceler ben ali lakaben doktor derler acik cezaevinden cikali 6 saat oldu hozan aytacdan doktor parcasi ve tum guzel parcalar van acik cezaevinden 12 kogusta bulunan abilerime ve sizlere armagan olsun unuttu sanmasinlar Rabbim tum mahkumlarin yar ve yardimcisi olsun kolay gelsin

/

[2016-11-19 15:40:19] Aysel alkan -

Slm şahan 55 dr 188 plakalı araçda şehir halinde seni dinliyoruz aşkım herşeyim yalçın Güle sıradaki parçayı gönderirmisin onu çok sevdiğimi söylemisin

/

[2016-11-19 15:43:05] salih akkuş -

Yusuf abee ben adem ve murat seni dinliyoruz. şarkı gönder muhteşem üçlü

/

[2016-10-28 19:00:22] Fecri Barlık -

İyi akşamlar. Siirt'ten bir fırsatını bulup sizi dinliyoruz. Zeki hocama yağmur taneleri kadar selamlar. Zeki hocamdan Mona Roza şiirini istiyoruz. Siirtten selam ve sevgiler

/

[2016-09-24 15:13:03] VanLı Sino -

S.a Kaptan aBım ıyı yayınLar Sinan Kardeşim Ben Herzamankı Gıbı Damara Devam SevılıyorSun :D

/

[2016-09-17 15:05:10] nurullah kara -

size zahmet ahmet kaya olmasaydı sonumuz böyle çalarmısınız iyi yayınlar

/

[2016-08-20 14:15:23] fırat özsoy -

Sewgilerimle van saraydan yaziyorum muslum gurses ten yaktin beni dunya parcasini calarsaniz sewinirim

/

[2016-08-06 15:23:20] enes tanyildiz -

Usta neset ustadan evvelim parcasini calar misin Karanlık coktukçe biraz daha özler oldum seni Yıldızları seçemiyorum sigaramdan çıkan ucuz duman yuzunden Az kaldi ama Hemde cok az Icime seni hapsetmeme az kaldı Zelisim

/

[2016-07-30 15:12:14] Gül gül -

Merhaba abi iyi yayınlar Selda bağcan dan ahmedim türküsünü çalabilirmisin sana zahmet özel birine armağan ediyorum o kendini biliyor :)

/


Anasayfa » Konuklar » Ak Parti il başkanlığına kesinlikle aday değildim

Ak Parti il başkanlığına kesinlikle aday değildim
TUTKU MEDYA Ak Partinin kara kutusu olarak nitelendirilen Hekim Karabıyık, Ak Parti il başkanlığına aday olan birçok ismin aslında yönetimde yer almak için aday olduğunu söyledi.
 
 
Tutku Radyo’da Salih Geçken’in hazırlayıp sunduğu ‘Farklı Açıdan’ programına konuk olan Hekim Karabıyık: ‘Paralel yapı Van’da BDP’nin seçimi kazanması için elinden gelen her türlü çalışmayı yaptı. Van’ın Erçiş ilçesinde her gün düzenli dergi çıkardılar. Seçim günü yaptıklarını kendi gözümle gördüm.
 
 
AK PARTİ VAN İL TEŞKİLATI VE İLÇE TEŞKİLATLARININ İSTİFA NEDENİ BAŞARISIZLIKTIR Genel Merkezimiz seçimi kazanan iki ilçenin istifasını istemeyip, kaybeden ilçelerin istifasını istemesi bu istifaların seçimdeki başarısızlıktan kaynaklandığını gösteriyor. Eğer o iki ilçenin istifası istenseydi bunun bir revizyon olduğunu söyleyebilirdik. Genel merkezimiz başarısız gördüğü için bu istifaları istedi.
 
 
AK PARTİ VAN YÖNETİMİ VE MİLLETVEKİLLERİ BU SEÇİMDE ÇOK ÇALIŞTI Bakın şu an yönetimde olmayan il başkanı Aras ve yönetimi, dört milletvekilinin bu seçimde çok çalıştığını çok iyi biliyorum. Buna rağmen bu kadarmış. Vekillerimizin kendi seçimlerinde bile bu kadar çalıştıklarına şahit olmadım. Tabi eksikliklerimiz olmadı mı? Oldu tabi.
 
 
BÖLGE ŞARTLARI NORMAL DEĞİLDİ İstifa eden başta il başkanı ve diğer ilçe yönetimlerinin tamamı artık revize edildi, bunlara yer verilmeyecek diye bir şey olmaz. Yeni yönetimde kısmen de olsa eski teşkilattan olan arkadaşlarda olacaktır. Bazı ilçelerin seçimi kaybetmesine rağmen başarılı olduğunu biliyoruz. Genel merkezde buna inanıyor. Bölgenin şartları ortadadır. Ne kadar çalışırsanız çalışın eğer sandığa sahip çıkamıyorsanız yaptığınız çalışmanın bir anmalı yoktur. Sandık ve bina güvenliğini koruması gereken kolluk görevlileridir.
 
 
YÖNETİMDEN BİRÇOK KİŞİ YÖNETİM İÇİN ADAY OLUYOR Adaylık herkesin demokratik hakkıdır. Ancak müracaat eden arkadaşlarımızın birçoğunun birinci hedefi il başkanlığı değil. Bunlar yönetimde yer almak için il başkanlığına müracaat ediyorlar.
 
 
BİZDEN MÜSAADE İSTEYİP ADAY OLANLAR VAR Bazı arkadaşlarımız başkanım müsaadeniz varsa aday olup sizin lehinize çekileyim ya da yönetimde yer alayım diyorlar. Aynı yöntemi il ve ilçeler içinde de var. Aday adayı olan diğer arkadaşlar için aynı sekil de davrananlarda var. Yaklaşık 8 kişinin başka bir arkadaş adına çekileceklerini duyuyorum. Bunların içinde geçmişte parti yönetiminde olan kişiler var.
 
 
BİR ADAYIN İSMİNİ KONUŞANLAR DOĞRUYU KONUŞMUYOR Genel merkezin il ve ilçe başkanlığı için iki gün kamuoyu araştırması yaptığını biliyoruz. Bazı STK temsilcileriyle görüşüldü.  Şimdi aday belli olsa niye böyle bir çalışma yapılsın. Niye zahmete girilsin.
 
 
SİYASETTE BİRÇOK AYAK OYUNU OLUR Ben 12 yıldır bu partideyim. Benim bildiğim genel merkez bu süreci çok ince eleyip sık dokuyacaktır. Teşkilatı bilmeyen birinin görevlendirileceğini tahmin etmiyorum. Eğer öyle bir şey olursa aynı hataya düşülme ihtimali fazla olur. Bakın siyasette bir yanlış üç doğruyu götürür. Buna dikkat etmek gerekir.
 
 
YÖNETİMDEN 25 KİŞİ BENİ ADAY OLARAK GÖSTERDİ Ben il başkanlığına aday değildim.2015 yılında yapılacak olan kongrede il başkanlığı için hazırlanıyordum. Anı istifa ve aynı gün müracaatın alınması üzerine mecbur kaldık. Koordinatör il milletvekiline yönetimden yaklaşık 25 kişi yönetimden eğer biri olacaksa Hekim beye verilmesi yönünde imza verdiler.
 
 
HER KESİMDEN OLUŞACAK BİR YÖNETİM OLACAK Herkesin kendisini göreceği Ak Parti teşkilatlanması olacaktır. Diğer partilerden küsenler, bizim partimizde yaşanan sıkıntılardan ötürü küsenler yeniden parti çatışı altında bir araya gelecektir. Toplumun bütün dinamiklerini bir araya getirerek bir il teşkilatı kuracağımız vaad ediyoruz.
 
 
PARALEL YAPI BÜTÜN GÜCÜYLE AK PARTİYE SALDIRDI Paralel yapı seçimde iş başındaydı. Ben bunu gözlerimle gördüm. Adaylar belli olduktan sonra 30 gün Erçiş ilçemizde SKM başkanlığı yaptım. Arkadaşlar her sabah beni masama paralel yapının hazırladığı yedi sayfalık dergiyi getiriyorlardı. Hayretler içinde kalıyordum. Paralel yapı her gün düzenli bir şekilde dergi çıkarıyordu. Paralel yapı ile diğer partiler Ak Partiye seçimi kaybettirmek için çalışıyordu. Bunu bizzat gördüm.
 
 
PARALEL YAPI BDP’YE ÇALIŞTI Ben siyası ve hukuki işler başkan yardımcılığı görevini yürütüyordum. Seçimin iki numaralı ismiydim. Seçim günü gelen telefonlardan, bizim bizzat şahit olduğumuz görüntülerden net bir şekilde gördük ki paralel yapı seçim önce başlayarak seçim gününe kadar aleyhimize çalıştı. Onlar Van özelinde doğu ve güneydoğu bölgesinde Ak Partiye kaybettirmek için BDP’ye destek verdiklerini biliyoruz.Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI TUTKU GÜVENLİK
SOSYAL AĞLAR

logo