BASINDA BU GÜN-
d

[2017-01-14 15:18:21] Mike Leoni -

Gonlunden gecen istedigin bir Parçayı taaaa uzaklara göndermeni rica ediyorum. Sevgiyle kal

/

[2016-11-26 16:03:05] Muhammed ali -

Hayirli geceler ben ali lakaben doktor derler acik cezaevinden cikali 6 saat oldu hozan aytacdan doktor parcasi ve tum guzel parcalar van acik cezaevinden 12 kogusta bulunan abilerime ve sizlere armagan olsun unuttu sanmasinlar Rabbim tum mahkumlarin yar ve yardimcisi olsun kolay gelsin

/

[2016-11-19 15:40:19] Aysel alkan -

Slm şahan 55 dr 188 plakalı araçda şehir halinde seni dinliyoruz aşkım herşeyim yalçın Güle sıradaki parçayı gönderirmisin onu çok sevdiğimi söylemisin

/

[2016-11-19 15:43:05] salih akkuş -

Yusuf abee ben adem ve murat seni dinliyoruz. şarkı gönder muhteşem üçlü

/

[2016-10-28 19:00:22] Fecri Barlık -

İyi akşamlar. Siirt'ten bir fırsatını bulup sizi dinliyoruz. Zeki hocama yağmur taneleri kadar selamlar. Zeki hocamdan Mona Roza şiirini istiyoruz. Siirtten selam ve sevgiler

/

[2016-09-24 15:13:03] VanLı Sino -

S.a Kaptan aBım ıyı yayınLar Sinan Kardeşim Ben Herzamankı Gıbı Damara Devam SevılıyorSun :D

/

[2016-09-17 15:05:10] nurullah kara -

size zahmet ahmet kaya olmasaydı sonumuz böyle çalarmısınız iyi yayınlar

/

[2016-08-20 14:15:23] fırat özsoy -

Sewgilerimle van saraydan yaziyorum muslum gurses ten yaktin beni dunya parcasini calarsaniz sewinirim

/

[2016-08-06 15:23:20] enes tanyildiz -

Usta neset ustadan evvelim parcasini calar misin Karanlık coktukçe biraz daha özler oldum seni Yıldızları seçemiyorum sigaramdan çıkan ucuz duman yuzunden Az kaldi ama Hemde cok az Icime seni hapsetmeme az kaldı Zelisim

/

[2016-07-30 15:12:14] Gül gül -

Merhaba abi iyi yayınlar Selda bağcan dan ahmedim türküsünü çalabilirmisin sana zahmet özel birine armağan ediyorum o kendini biliyor :)

/


Anasayfa » Konuklar » AK PARTİ İL BAŞKANI 'BİZLERE HAKSIZLIK YAPILIYOR'

AK PARTİ İL BAŞKANI 'BİZLERE HAKSIZLIK YAPILIYOR'
Ak Parti Van İl Başkanı Zahir Soğanda Halkın inancı ve halkı asimilasyonu üzerindeki bütün engelleri kaldıran bir parti  barışa karşı olamaz. Barışa karşı olan kim olduğunu herkes biliyor dedi.
 
 
Tutku Radyo’da M. Salih Geçken ’in sunduğu ‘Farklı Açıdan’ programına konuk olan Ak Parti Van İl Başkanı Zahir  Soğanda Ak Parti Van il başkanlığının erken seçim dahil bütün seçimlere hazır olduğunu, çok kısa zamanda yaklaşık 600 köy ve 100’e yakın STK’yı ziyaret ettiklerini söyledi.
 
 
Soruları yanıtlaya Soğanda:
Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakan’ın sorunsuz bir şekilde değişmesi  toplum mühendislerinin bu güne kadar topluma reva gördükleri olumsuzlukları yıkımıdır.  Ak Parti bir düşünce ve inanç partisi olduğu için bu tür değişimleri sorunsuz bir şekilde gerçekleşir. Bizim partimizi dışındaki değişimlerin nasıl olduğunu biliyorsunuz?
 
 
Topluma dayatılan zihniyetin yıllarca süreceği iddiasıyla halkı kendilerine mahkum etmeye çalışan zihniyeti halk dışlamaya başladı. Toplumdaki değişim olumlu anlamda gerçekleşiyor. Bu değişimden rahatsız olanlar ‘Erdemliler Hareketi’ olarak ortaya çıkan Ak Partinin halkla tamamen bütünleşmesinden kaynaklanıyor. Çünkü o zihniyet halkı değil sadece kendisini düşüyordu.
 
 
Erdemliler hareketi olan Ak Parti’de her şey istişareyle olur. İstişare kararı ne olursa olsun partimizin bütün organları ve partimize mensup üyeler bu karara göre hareket ederler.
 
 
Sayın Ahmet Davutoğlu bu ülke için çok güzel işler yaptı. Biz onun döneminden çok lezzet aldık. Sayın Binali Yıldırımında aynı hassasiyet ve enerjiyle bu ülkeye hizmet edecektir.
 
 
GÜÇLÜ LİDERLER DIŞINDA BU ÜLKEYE KATKI SUNAN OLMAMIŞTIR
 
Ülkenin siyasal geçmişine baktığımızda güçlü liderler dışında kalan liderlerin dış müdahalelerle ülkeye çokta faydalı işler yapamadığını görüyoruz. Gücün dağılmaması ve ülkenin dış müdahalelerden kurtarılması için başkanlık sisteminin şart olduğunu düşünüyorum.  Rahmetli Menderes, Özal ve Cumhurbaşkanımız döneminde yapılanlara bakın birde diğer dönemlere bakın aradaki farkı görürsünüz.  Başkanlık sisteminin partimizle irtibatlandırılması halkı bu güne kadar sömürenlerin sömürü sistemine engel olacağından karşı çıkıyorlar. Bunların temel amacı halkın hakkı değil, kendi menfaatleridir.
 
 
AK PARTİ VAN İL TEŞKİLATI VAN’DA 630 KÖYÜ DOLAŞTI
 
Van’da da bir ve beraberlik içinde hareket etmeye çalışıyoruz. Eskisiyle yenisiyle bütün arkadaşlarımızla omuz omuza çalışmalarımıza devam ediyoruz.  Şölen havası içinde çalışmalarımıza devam ediyoruz.  Son bir ay içinde eski arkadaşlarımız, meclis üyelerimiz, belediye başkanlarımız, gençlik kolları, kadın kolları, ana kademe, il ve ilçe başkanlarımızla birlikte Van’da bulunan 630 köyü ziyaret ederek halkımızı sorunlarını dinledik. Şu anda bile ekiplerimiz  köy köy dolaşıyor.
 
 
MUHTARLAR VE KANAAT ÖNDERLERİYLE GÖRÜŞÜYORUZ
 
Ziyaretlerimizde muhtarlar, kanaat önderleriyle görüşerek sorunları bire bir onlardan dinleyerek sorunlarını yerinde çözmek için mücadele ediyoruz.
 
 
SEÇİME KADAR BURDAYIM
 
Siyasal partilerde il başkanları olağan dönemlerde kongreyle değişir. Şu anda da anormal bir durum yoktur. Siyaset yapmak isteyen herkese tavsiyem kongre sürecini beklemeleri yönündedir . En doğal değişim ve dönüşüm böyle olmuyor mu? Demokratik haklarını kullanarak aday olmalarını tavsiye ediyoruz.  Demokratik ortamda seçimi kim kazanırsa başkanlığı yapma hakkını kazanmış olur.
 
 
YERELDEKİ ÇALIŞMAMIZI YETERLİ BULUYORUM
 
Yerel yönetimlerin yaptığı yanlış işlerle ilgili değerlendirmelerimiz ve açıklamalarımız gerektiği zaman yapıyoruz. Yapılan her yanlış Vanlıya yapıldığı için biz gerekli açıklamaları ve değerlendirmeleri yapıyoruz. Tabi sağlanan bir başarı varsa onunda yanındayız. Yerel yönetimlerin bu güne kadar  bir başarısını görmedik.
 
 
TEŞKİLATIMIZ OLABİLECEK BÜTÜN SEÇİMLERE HAZIRDIR
 
İl teşkilatımız her zaman halkla iç içedir. Belirttiğim gibi yaklaşık 630 köyü ziyaret ettik bu güne kadar. Haliyle biz her zaman olabilecek her türlü seçime hazırız. Referandum yada başka seçim hiç fark etmiyor. Biz her zaman seçim olabilecekmiş gibi hazırlıklıyız.
 
 
VAN'A İKİNCİ ÜNİVERSİTE KURULUYOR
 
Bediüzaman Hazretleri yaşadığı dönemde yaşanan karışıklıkların giderilmesi için bu bölgede hem dini hemde ilmi bilgilerin verilmesi yönünde çalışmaları olduğunu biliyoruz. Cehaletin sona ererek kardeş kavgasının önüne geçilmesi için mücadele etmiştir. Hem Osmanlı döneminde hemde Cumhuriyet döneminde çabaları olsada sonuç elde edilememiştir. İslam alemi ve dünya insanı için çok önemli olan Bediüzaman Said Nursi'nin bütün çabasına rağmen hayata geçirilmeyen Medresetül Zehra Üniversitesinin kurulmasının çok anlamlı ve önemli olduğunu düşünüyorum.  Bakanlar kurulunda imzalanarak meclise sevk edildi. Edremit civarında kurulmasını istiyoruz. Arapça, Türkçe ve Kürtçe dillerde fenni, sosyal ve dini ilimlerin okutulmasınının çok faydalı olacağını düşünüyorum.
 
 
VAN'IN MODERN BİR  STADI OLMALIDIR
 
Van'da mutlaka bir stad olmak zorundadır. Bakanlarımızla bir görüşme yapıldı. Yer konusunda çalışmalarımız var. Gerekli çalışmaları takip ediyoruz. 
 
 
ÇEVRE YOLUNDAKİ SORUN YEREL YÖNETİMDEN KAYNAKLANIYOR
 
Çevre yolunun hayata geçirilmesi için yerel yönetim ve hükümetin sorumlulukları farklıdır. Hükümet bütün sorumlulukların yerine getirermiş durumda. Yerel yönetimin yapması gereken sorumluklardan ötürü çevre yolu tıkanmış durumda. Tabi biz sorunuda aşmak için mücadele ediyoruz. Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI Tutkuhaber
SOSYAL AĞLAR

logo