MÜZİK KEYFİ-
d

[2019-05-21 16:28:56] Ferdin salmani -

Selamun aleykum cok degerli ablam cidem nasilsin iyyi misin ben iranli ferdin selmani burda D1 C5 c8 E9 E10 A9odalarina ve butun arkadaslrima ve kader mahkumlarina selamlarim var kendine cok iyyi bak allaha emanet ol

/

[2019-05-21 16:29:07] Murat YAVAŞ -

İyi yayınlar Çiğdem hanım . T tipi cezaevinde bulunan Can kardesim TARIK DEMİR e cok selam eder hasret ve Özlemle Cani gönülden kucaklarım . Tez zamanda kardesim tarığı ve tüm kader mahkumlarını ailelerine ve özgürlüklerine kavuşturması dileği ile Herzaman dualarımdasın olduğunu bilesin Can KARDEŞ ..

/

[2019-05-21 16:29:19] Ferdin selmani -

Selamun aleykum cok degerli ablam nasilsin iyyi misin ben iranda ferdin selmani burda butun kadar mahkumlarina ve D1odac5oda E9 E10 c5oda A9 odabutun arkadaslarima selamlarim ilet senden cok tesekur ediyurom allaha emanet ol

/

[2019-05-21 16:30:07] Mihriban Coşkun -

Merhaba ben Mihriban Coşkun Van M tipi kapalı cezaevinde bulunan Canakkaleden kardeşim Doğan Coşkun a beni dinliyorsan ablacim seni çok özledik.Bir an önce canakkale ye gelmeni dört gözle bekliyoruz arkadaşların herkes seni soruyor cok kiymetli sen bizim için kendine dikkat et ablacim Allaha emanet ol.

/

[2019-05-21 16:31:01] Özgür adiyan -

İyi yayınlar abla ben özgür sizin aracılığınızla m tipi d7 koğuşunda olan abim Erhan dayan için tüm parçalar armağan olsun allah yar ve yardımcın olsun en kısa zamanda aramızda olma dileğiyle allaha emanet ol can abim gözün arkada kalmasın sen iyi ol bizim için yeter

/

[2019-05-21 16:31:16] ergin alkan -

Pirilere niyaz ederiz şarkısını çalırsanız sevinirim iyi çalışmalar

/

[2019-05-21 16:31:26] enes karatas -

Merhaba çiğdem abla hapisteki amca oğlum kadir için tu evin şarkısını calrsaniz sevinirim burdan ramazan iniz kutlu olsun

/

[2019-05-21 16:31:52] özkan güven -

ben özkan güven van m tipi b 5 koguşundaki arkadaslarima selam olsun başta haci turgut felemez ferat hikmet özal ridvan murat yüzbaşı ve amcam saki amcaogullarim zafer menaf yunus siradaki en guzel sarkilar butun kogusa armagan ediyorum .elbet birgun günes sizin icin de dogacak. saygilar

/

[2018-01-18 16:37:20] Yakup -

Salih bey size konuğunuz Özay beye selam olsun

/

[2018-01-18 16:29:21] Mehmet Emmi -

Kentin ekonomisi çok kötü bir durumda. Esnafın durumu çok kötü durumda. Bu konuyu neden konuşmuyorsunuz

/


Anasayfa » Konuklar » Ailelerin başarıya etkisi çok fazla

Ailelerin başarıya etkisi çok fazla
TUTKU MEDYA   TEOG Sınavında 3 soru iptal olduğu için kalan 117 sorudan 117’sini net yapan  Türkiye  birincisi Zilan İlgün, ailesinin hiçbir zaman kendisine ders çalışması için baskı yapmadığını söyledi.

 

Tutku Radyo’da Salih Geçken’in hazırlayıp sunduğu ‘Farklı Açıdan’ programına konuk olan Özel Çınar Koleji Rehber öğretmeni Şahin Şener Özel okullarda verilen eğitimin daha iyi olduğunu belirtti.  Şener: “ Biz yönetim olarak yaptığımız toplantılarda ve yaptığımız ARGE çalışmalarında yeni sisteme entegreyi kısa sürede tamamladık.

 

Biz Çınar Eğitim Kurumu olarak kitlesel başarıyı önemsiyor ve onun için hizmet ediyoruz.  Öğrencilerimizden yüzde ellisi 120 sorunun yaklaşık 100 tanesini doğru yaptı. Bu sonuç bile bizim kitlesel başarıdaki yerimizi gösteriyor. Bütün talebelerimizin mutlu olması için çaba harcıyoruz. Temel hedefimiz yüzde yüzlük kısmıdır.

 

Kurum olarak sadece eğitim ve öğretimi aynı oranda önemsiyoruz. ‘Hayat ve Hikmet Okulu’ sloganına uygun yol haritasıyla çalışıyoruz. Yıllık olarak hazırladığımız yol haritasını velilerimize de anlatmıştık. Veli, öğretmen ve öğrenci arasındaki sıcak ilgi ve sıcak takip düzenli bir şekilde devam ediyor. Öğrencilerimizin başarı durumuna göre çalışma programları çıkararak ek katkılar sunuyoruz.  Ajanda takibi sistemiyle birlikte öğrencilerimize ‘Her şeyin dersle başlayıp, derste başlayacağını’ aktarıyoruz. ‘ dedi.

 

117 SORUDAN 117 NET CEVAP

TEOG Türkiye birincisi Zilan İlgün: ‘ 117 sorunun 117’sini yaptığımı duyunca biraz şaşırdım. İnanmadım. Bir daha kontrol ettim. Bu kadarını beklemiyordum. Bir iki yanlış bekliyordum ama tamamını yaptım.

 

Elde ettiğimi başarıda herkesin bir payı var. Bu mutluluk hepimizin mutluluğu oldu. Ailemin, öğretmenlerimin, arkadaşlarımın mutluluğu oldu.

 

Benim başarımda ailemin ve öğretmelerimin büyük emeği var.Ailem bana hiçbir zaman ders çalışmam için baskı yapmadı. Bana ders çalışmayı sevdirdiler. Bende severek derslerimi çalışıyordum.  Öğretmenlerimde gereken ilgiyi gösterdi. Hep beraber başardık.’ Dedi. 
Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI TUTKU GÜVENLİK
SOSYAL AĞLAR

logo