KAPTAN-
d

[2018-01-18 16:37:20] Yakup -

Salih bey size konuğunuz Özay beye selam olsun

/

[2018-01-18 16:29:21] Mehmet Emmi -

Kentin ekonomisi çok kötü bir durumda. Esnafın durumu çok kötü durumda. Bu konuyu neden konuşmuyorsunuz

/

[2018-01-18 16:26:44] Hasan Duman -

Salih bey size ve konuğunuza size Özay beyin selamlar. Özay beyin 2019 yorumunu merak ediyoruz.

/

[2018-01-18 16:19:23] FıraT turgut -

merhaba ben BaTman Dan Fırat Turgut öncelikle iyi yayınlar diliorm .Sizden ADANALI AYHAN & ENVER YILMAZ dan Aç kapıyı gardiyan parçasını VaN M tipi kapalı cezaevinde bulunan dayımın oğlu BEYTULLAH ÇOBAN a ve tüm kader mahkumlarına gelsin.YokLuğuna aLışamadık ,ÖzLer OlDuk Seni BeytoCan ..

/

[2018-01-18 16:19:55] MoDaCı Ercan -

Slmm Farah Ablamm Nasılsınn BEn Modacı Ercan GEçen Hafta Van M Tipii Caza Evinden tahliye oldumm Koğuş Arkadaşlrıma Çok Çok Slm Ederimm Allah Hepsini en kısa zamanda Kurtarsınn Kalın Sağlıcaklaa

/

[2018-01-18 16:20:10] Muhammed -

Kaptan senden ricam haydi söyle şarkısını kim söylüyor biraz önce paylaştığın parça

/

[2018-01-18 16:20:23] İsim vermek istemeyen bir dinleyeci -

Bir dogum günü parcasi calabilir misiniz bugün doğum günü olan çok kıymetli çok değerli barış müdür için gelsin şimdiden çok teşekkür ederim

/

[2018-01-18 16:21:20] Haşim ERTAŞ -

Slm İyi Akşamlar Kaptan Ben Haşim ELAZIĞ'ın Kovancılar İlçesinde Askerim Hiçbir Programini Kaçırmayan Ben Burda Vakit Buldukça Dinliyorum Burdan Da Herkese Slm Olsun Sıradaki Tüm Parçaları Öncelikle Sevdigim ESMERİM'e Gelsin Sonrada Size Ve Tüm Van Halkına Erek Sabaniye Minibüs Durağında Ki Arkadaşlarıma Slm Lar Olsun...

/

[2018-01-18 16:22:42] Şilan ugurkan -

Marhaba van iskele mitipi kapali ceza evinde yatmakta olan esim hamza kaplan icin siradaki tum parcalar ona arman etmek istiyorum canim esim seni birgun degil bir saniye degil bir omur boyu sevecegim seni bir omur boyu beklicegim ne olursa olsun seni hep beklicegim hamzam kendine iyi bak seni cok seviyorum canim esim

/

[2018-01-18 16:23:44] FıRaT TurGut -

merhaba BaTman Dan Sizi dinlemekteyim koma AzaD dıgerım nagerım parçasını VAN M TİPİ kapalı cezaevin de bulunan Beytullah çoban a ve tüm kader mahkumlarına gelsin iyi yayınlar....

/


Anasayfa » Konuklar » Ailelerin başarıya etkisi çok fazla

Ailelerin başarıya etkisi çok fazla
TUTKU MEDYA   TEOG Sınavında 3 soru iptal olduğu için kalan 117 sorudan 117’sini net yapan  Türkiye  birincisi Zilan İlgün, ailesinin hiçbir zaman kendisine ders çalışması için baskı yapmadığını söyledi.

 

Tutku Radyo’da Salih Geçken’in hazırlayıp sunduğu ‘Farklı Açıdan’ programına konuk olan Özel Çınar Koleji Rehber öğretmeni Şahin Şener Özel okullarda verilen eğitimin daha iyi olduğunu belirtti.  Şener: “ Biz yönetim olarak yaptığımız toplantılarda ve yaptığımız ARGE çalışmalarında yeni sisteme entegreyi kısa sürede tamamladık.

 

Biz Çınar Eğitim Kurumu olarak kitlesel başarıyı önemsiyor ve onun için hizmet ediyoruz.  Öğrencilerimizden yüzde ellisi 120 sorunun yaklaşık 100 tanesini doğru yaptı. Bu sonuç bile bizim kitlesel başarıdaki yerimizi gösteriyor. Bütün talebelerimizin mutlu olması için çaba harcıyoruz. Temel hedefimiz yüzde yüzlük kısmıdır.

 

Kurum olarak sadece eğitim ve öğretimi aynı oranda önemsiyoruz. ‘Hayat ve Hikmet Okulu’ sloganına uygun yol haritasıyla çalışıyoruz. Yıllık olarak hazırladığımız yol haritasını velilerimize de anlatmıştık. Veli, öğretmen ve öğrenci arasındaki sıcak ilgi ve sıcak takip düzenli bir şekilde devam ediyor. Öğrencilerimizin başarı durumuna göre çalışma programları çıkararak ek katkılar sunuyoruz.  Ajanda takibi sistemiyle birlikte öğrencilerimize ‘Her şeyin dersle başlayıp, derste başlayacağını’ aktarıyoruz. ‘ dedi.

 

117 SORUDAN 117 NET CEVAP

TEOG Türkiye birincisi Zilan İlgün: ‘ 117 sorunun 117’sini yaptığımı duyunca biraz şaşırdım. İnanmadım. Bir daha kontrol ettim. Bu kadarını beklemiyordum. Bir iki yanlış bekliyordum ama tamamını yaptım.

 

Elde ettiğimi başarıda herkesin bir payı var. Bu mutluluk hepimizin mutluluğu oldu. Ailemin, öğretmenlerimin, arkadaşlarımın mutluluğu oldu.

 

Benim başarımda ailemin ve öğretmelerimin büyük emeği var.Ailem bana hiçbir zaman ders çalışmam için baskı yapmadı. Bana ders çalışmayı sevdirdiler. Bende severek derslerimi çalışıyordum.  Öğretmenlerimde gereken ilgiyi gösterdi. Hep beraber başardık.’ Dedi. 
Benzer Haberler
REKLAM BAĞLANTILARI Tutkuhaber
SOSYAL AĞLAR

logo